HWSW Informatikai Kerekasztal: Melyik a legjobb Need for Speed - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (24 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Melyik a legjobb Need for Speed

#41 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 03. 25. 09:30

Ki merte azt mondani hogy a MOST WANTED -szaarr- jó-jó az NFS:UG2-be több a tuning, de akkor is a zsaruk zúzása ugratás plakátokon jó szekerek mi kell még.!?!

#42 Felhasználó inaktív   kisdead 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 24
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 25. 14:07

A mai fiatalság...(mondom ezt 19 évesenKép) A legjobb a Hot Pursuit és a High Stakes volt, az újak a nyomukba sem érhetnek. Talán a Porsche üti meg a szintet meg az 1-2, de ami azóta van...Kép Eddig mindet végigjátszottam, de utóbbiakat csak a márkahűség miatt, közel sem szolgált olyan élménnyel, mint a fentebb említettek. És megtanulhatnátok: a grafika nem minden.

#43 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 25. 14:18

Idézet

A mai fiatalság...(mondom ezt 19 évesenKép) A legjobb a Hot Pursuit és a High Stakes volt, az újak a nyomukba sem érhetnek. Talán a Porsche üti meg a szintet meg az 1-2, de ami azóta van...Kép Eddig mindet végigjátszottam, de utóbbiakat csak a márkahűség miatt, közel sem szolgált olyan élménnyel, mint a fentebb említettek. És megtanulhatnátok: a grafika nem minden.
Nos igen, én sem vagyok ugye nagy öreg (18) de azért itt akik azt mondják nagyon hibásan, hogy az MW a legjobb 5-6 évvel fiatalabbak nálunk ahogy kivettem, szóval.. :Đ

#44 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 03. 26. 01:44

Idézet

1értemű hogy az NFSU2 az 1. aztán az underground a 2. és a hot pursuit a 3., a most wanted hatalmas baklövés a tuning majdnem teljes hiánya miatt!!!
Teljesen 1et értek veled! Kijátszottam mind a 2 nfst. Az nfsu2vel még mostanában is szoktam játszani
, jobbak voltak az utak, jóval több tunning. Sok jó autót kiszedtek, ami az nfsu2ben volt, és beraktak vackokat pl:cobaltss. Érdekes az nfsmw befejezésénél az is, hogy a csúcs M3as BMWt nem lehet tovább tunningolni teljesítményileg, és ebben az állapotában nem túl ütőképes. Én szívesebben játszanék egy nfsu3al, mint egy nfsmw2vel.

#45 Felhasználó inaktív   FNorberto 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 395
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 26. 16:27

A legjobb a NFS U 1-2 az első underground teljesen átalakította az nfs-t a második pedig még jobban kibővitette ezt a világot, a MW-al kapcsolatban csak a sportkocsik meg a rendőrök voltak benne jók de a rendőrök túl nagy hangsulyt kaptak, nem a történet szerint hanem a játékmenetben mert nem azon szeretnék izgulni hogy mikor kapnak el amikor boltba avagy versenyre megyek.NFS:U 3-at akarok Ferarrik-kal, Lamborghinik-kel,Porshek-el na meg rengeteg tunung lehetőséggel na és gy kevés rendörrel.
Az élet egy játék, kerüld a GAME OVER-t!!!!!
Gears of War rulez!!!
iPhone 2G 16GB

#46 Felhasználó inaktív   graveman 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 9
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 03. 12:16

Underground 2,Most wantedKép
I am Rock

#47 Felhasználó inaktív   Guevara 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 34
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 03. 13:11

Underground2! a MW lényegesen csúnyább és unalmasabb
a rock and roll az nem egy tánc...

#48 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 03. 14:48

Idézet

Underground2! a MW lényegesen csúnyább és unalmasabb
Hogyha most veszekedős kedvemben lennék akkor belekötnék ebbe amit irtál de mivel nem vagyok olyan kedvemben ezért NEM LÖTÖK BELE!!
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

#49 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 06. 17. 22:46

Idézet

Idézet

Underground2! a MW lényegesen csúnyább és unalmasabb
Hogyha most veszekedős kedvemben lennék akkor belekötnék ebbe amit irtál de mivel nem vagyok olyan kedvemben ezért NEM LÖTÖK BELE!!
************** az MW sokkal jobb állíttom azért nem szereted az MW-t mert nem tudod végig vinni!Ugye?Béna vagy! TUJAKép

MODERALVA

#50 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 17. 22:48

Idézet

Idézet

Idézet

Underground2! a MW lényegesen csúnyább és unalmasabb
Hogyha most veszekedős kedvemben lennék akkor belekötnék ebbe amit irtál de mivel nem vagyok olyan kedvemben ezért NEM LÖTÖK BELE!!
************** az MW sokkal jobb állíttom azért nem szereted az MW-t mert nem tudod végig vinni!Ugye?Béna vagy! TUJAKép

MODERALVA
nem lesz finomkodas: ha megegyszer ilyen stilusban irsz garantalom h nem jossz tobbet GK-ra forumozni. ehez tartsd magad!
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#51 Felhasználó inaktív   FallenX 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 258
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 18. 08:52

Úgy nézz ki nem is jöhet többet... Kép
Mostanában egyre több a törölt user...Most nem tom h örüljek vagy sirjak?! Kép

Get the best...Jackson...Fuck the rest...


#52 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 06. 18. 09:18

Nekem az egy jött be a legjobban még annak idején.

#53 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 18. 10:00

Idézet

Úgy nézz ki nem is jöhet többet... Kép
Mostanában egyre több a törölt user...Most nem tom h örüljek vagy sirjak?! Kép
talan ez mas offolokat majd kordaban tart.
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#54 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 06. 18. 12:30

Idézet

talan ez mas offolokat majd kordaban tart.
Teljes mértékben igazat adok neked!
Bár nekem is van egy két hasonló megnyilvánulásom m ostanában igyekszek türtőztetni magam.

A témához szólva meg:Nekem a NfS:Undergroun2 jött be a legjobban.
Az olyan jó volt.Igazi tuning hangulata volt.

#55 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 18. 13:08

hm jo kerdes melyik a legjobb... nekem a MW annyira nem jott be mint a ket underground.. talan az elso underground fogott meg a legjobban. kivancsi leszek a carbon mit fog tudni es melyik vonalat viszik tovabb
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#56 Felhasználó inaktív   Bbsaurus 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 130
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 18. 13:35

Nekem a NfS3 tetszett. Azzal játszottam a legtöbbet. De az Undergrund2 is jó volt. A MW meg elég ratyi lett...
Kicsi a bors, de szar az íze...

#57 Felhasználó inaktív   Dragon92 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 423
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 22. 14:04

Need for Speed CarbonKép
Dragon forever Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.

#58 Felhasználó inaktív   Gery8 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.159
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 22. 14:12

Idézet

hm jo kerdes melyik a legjobb... nekem a MW annyira nem jott be mint a ket underground.. talan az elso underground fogott meg a legjobban. kivancsi leszek a carbon mit fog tudni es melyik vonalat viszik tovabb
ebben, azt hiszem 1et értünk! Én is az Underground 1-et vallom a legjobbnak, talán mert a HP1 és 2 után nagy lépés volt...? Az Ug2 vel már nem nagyon játszottam, az már nem volt olyan színvonalas, a MW meg egyszerűen rossz lett...(ne egyetek meg érteKép)



#59 Felhasználó inaktív   pking 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 30. 18:38

Idézet

Idézet

hm jo kerdes melyik a legjobb... nekem a MW annyira nem jott be mint a ket underground.. talan az elso underground fogott meg a legjobban. kivancsi leszek a carbon mit fog tudni es melyik vonalat viszik tovabb
ebben, azt hiszem 1et értünk! Én is az Underground 1-et vallom a legjobbnak, talán mert a HP1 és 2 után nagy lépés volt...? Az Ug2 vel már nem nagyon játszottam, az már nem volt olyan színvonalas, a MW meg egyszerűen rossz lett...(ne egyetek meg érteKép)
Hi! Sztem a MW a legjobb , de még jobb lenne , ha nem csak nappal játszódna, több tuning lenne és visszaraknák a 350Z-tKép(hajrá carbon)Kép

#60 Felhasználó inaktív   FNorberto 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 395
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 30. 18:43

az Underground 1 a legjobb, újított,szép volt,jó volt és ösztönzött hogy hajts a jobb autóért meg a jobb tuningért és ez volt az első ilyen játék
Az élet egy játék, kerüld a GAME OVER-t!!!!!
Gears of War rulez!!!
iPhone 2G 16GB

Téma megosztása:


  • (24 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó