HWSW Informatikai Kerekasztal: PSP - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (48 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

PSP

#21 Felhasználó inaktív   Bali18 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 18. 17:16

na ha azt mondtáttok hogy neten nem érdemes akkor hol vegyem meg a psp-ét?

#22 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 01. 18. 17:24

Idézet

na ha azt mondtáttok hogy neten nem érdemes akkor hol vegyem meg a psp-ét?

Tesco!áhh...az biztos gazdaságos PSP!Kép
Talán valami műszaki bolt vagy számítógépes szerintem ott is vannak ijenek!
Nézz körül!Kép ;D

#23 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 18. 18:43

Idézet

na ha azt mondtáttok hogy neten nem érdemes akkor hol vegyem meg a psp-ét?

Nem azt mondtam hogy nem erdemes, mert mindenkeppen az, csak kockazatos is, nagyon sajnos. Egyebkent barmelyik Eelectro Worldben, Saturnban es 576-ban meg tudod vasarolni es most az afa eses miatt lehet hogy meg olcsobban is... :Đ
Kép

#24 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 01. 18. 22:52

Idézet

na ha azt mondtáttok hogy neten nem érdemes akkor hol vegyem meg a psp-ét?

Szerintem nézz körül néhány konzol boltban. Náluk egészen jó áron lehet venni PSP-t. Igaz, hogy a legtöbb helyen szürkeimportból van a készülék, de legalább ki lehet próbálni, van hozzá valamilyen magyar nyelvű, és természetesen a garancia is érvényesíthető a hatályos magyar jogszabályok szerint. Sőt van olyan magyar cég akinek a szervize simán veri a gyártóit.

#25 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 01. 19. 10:40

Cash: Jó lett a Burnout cikked. Kép Grat Kép

#26 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 19. 12:13

Cash: Jó lett a Burnout cikked. Kép Grat Kép[/quote] Koszonom koszonom! :Đ:):-D
Kép

#27 Felhasználó inaktív   Sybilla 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 19. 13:31

Bálint:

Hát, kinek a pap, kinek a papné, mint tudjuk ... :Đ

Ca$h:

Off: amúgy sztem a telefonok közül a Nokia márka a legtartósabb, legalábbis én azt látom, hogy a családtagjaim Sony Ericsson kütyüit évente vagy kétévente kell cserélni. Én sem azért váltom le hamarosan a régit, mert elromlott (idáig csak az aksiját kellett cserélni, 1x), hanem mert jobban tetszik az összehajtós, kagylóforma dizájn. :-D)

Tamás:

Sok sikert a gyűjtögető életmódhoz! Kép

"Párnánk puha, ágyunk öle lágyan ringat. Aztán zajok jönnek. Felrobbantják az álmainkat. ... Ugye nem félsz?" ;) (Bonanza B.)

#28 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 19. 20:20

Hijj, régen néztem be ide... Nos láttam, hogy szó esett alant a PSP-s Prince-ről. Az lenne a kérésem, hogy aki vágja egy kissé a témát, legyen szíves írja le pár szóban róla, hogy milyen lett meg ilyenek. Magyar cikket nem láttam még róla, fordítgatni meg most nagyon nincs kedvem. Köszönöm előre is.


#29 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 20. 10:42

Idézet

Hijj, régen néztem be ide... Nos láttam, hogy szó esett alant a PSP-s Prince-ről. Az lenne a kérésem, hogy aki vágja egy kissé a témát, legyen szíves írja le pár szóban róla, hogy milyen lett meg ilyenek. Magyar cikket nem láttam még róla, fordítgatni meg most nagyon nincs kedvem. Köszönöm előre is.
a WWnek egy kissé átalakitott verzioja jot ki psp-re, asszem valamivel rovidebb, de lényegében nem sok eltérés van. mindenesetre ez az egyetlen prince rész pspre, tehát válogatni nem nagyon tudsz :Đ
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#30 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 20. 12:03

Fojesz: Elobb vagy utobb irni fogok rola egy cikket, csak turelem... :Đ

Callisto: Pont hogy hosszabb mint a WW, mivel egy az egyben arrol lett atirva, de tettek hozza egy csomo uj palyat es fejtoros reszt. Gyonyoru a grafikaja, viszont rengeteget tolt, sokszor kritikus helyeken es elkepesztoen sok benne a bug....

De en meg fogom venni!!! :-D:):-D

Kép

#31 Felhasználó inaktív   Sybilla 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 20. 13:58

Én is megvenném tszetesen, ha lenne PSP-ém ... Kép

Nem tudom, itt fel lehet-e tenni eme kérdést (ha nem, moderáljatok Kép), de mit tudtok a csippelésről, illetve műxik-e már ez esetleg vki handheldjében? :Đ

"Párnánk puha, ágyunk öle lágyan ringat. Aztán zajok jönnek. Felrobbantják az álmainkat. ... Ugye nem félsz?" ;) (Bonanza B.)

#32 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 20. 13:58

Idézet

Fojesz: Elobb vagy utobb irni fogok rola egy cikket, csak turelem... :Đ

Callisto: Pont hogy hosszabb mint a WW, mivel egy az egyben arrol lett atirva, de tettek hozza egy csomo uj palyat es fejtoros reszt. Gyonyoru a grafikaja, viszont rengeteget tolt, sokszor kritikus helyeken es elkepesztoen sok benne a bug....

De en meg fogom venni!!! :-D:):-D
okés, elnézést rosszul tudtam! :-D ez esetben visont valoban meg kellene tekinteni hogy miben több mint a WW, mert az az egyik legnagyobb kedvencem. :-D lécci majd ezt is ird le a cikkben Cash!
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#33 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 20. 14:11

Callisto: Mindenkeppen meg fogom emliteni! :Đ De elobb meg a Wipeout Puret veszem meg, ugyhogy elegge sokara fogok majd irni rola... :-D

Sybilla: Nem kell feltorni a PSP-t, hanem az 1.5-os tehat a legelso firmware-nek kell rajta lenni, amin elindulnak a kulonbozo emulator progik, mint pl. az UMD emlutor, amivel mennek a feltort jatekok, persze csak akkor, hogy van a PSP-hez minimum egy 1gigas, de inkabb 2gigas memoria kartya. Csak inof keppen az 1gigas kartya 34.000 forint, 2gigast meg itthon nem is lattam idaig. Ja es a legtobb gep itthon mar eleve 2.0-as firmware-rel jon ki, tehat downgradelni kell a PSP-t hozza. Ami konnyen rosszul is elsulhet, vagyis teljesen tonkre megy tole a kis gepe az embernek. Szoval en inkabb maradok az eredeti jatekoknal, meg akkor is, ha csak kb. 3 havonta veszek ra programot.

Kép

#34 Felhasználó inaktív   Sybilla 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 20. 14:16

Idézet

Callisto: Mindenkeppen meg fogom emliteni! :Đ De elobb meg a Wipeout Puret veszem meg, ugyhogy elegge sokara fogok majd irni rola... :-D

Sybilla: Nem kell feltorni a PSP-t, hanem az 1.5-os tehat a legelso firmware-nek kell rajta lenni, amin elindulnak a kulonbozo emulator progik, mint pl. az UMD emlutor, amivel mennek a feltort jatekok, persze csak akkor, hogy van a PSP-hez minimum egy 1gigas, de inkabb 2gigas memoria kartya. Csak inof keppen az 1gigas kartya 34.000 forint, 2gigast meg itthon nem is lattam idaig. Ja es a legtobb gep itthon mar eleve 2.0-as firmware-rel jon ki, tehat downgradelni kell a PSP-t hozza. Ami konnyen rosszul is elsulhet, vagyis teljesen tonkre megy tole a kis gepe az embernek. Szoval en inkabb maradok az eredeti jatekoknal, meg akkor is, ha csak kb. 3 havonta veszek ra programot.
Köszönöm az infót. Ennek alapján bizony igazad van abban, hogy inkább oridzsi játékokat vegyél rá ... :-D Bár az nem lehet túl jó, hogy ilyen bugos a POP: Revelations. :-D
"Párnánk puha, ágyunk öle lágyan ringat. Aztán zajok jönnek. Felrobbantják az álmainkat. ... Ugye nem félsz?" ;) (Bonanza B.)

#35 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 01. 20. 20:59

...Remélem nem néztek hülyének,mert múltkor olyan csúnyán vélekedtem a PSP-ről!!Kép
Ez tényleg egy megmagyarázhatatlan dolog számomra...nem tudom hogyan,de ez van Kép
Jah...csak azért írom,mert én egy kicsit hülyén érzem magam!Kép

#36 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 23. 15:54

Idézet

...Remélem nem néztek hülyének,mert múltkor olyan csúnyán vélekedtem a PSP-ről!!Kép
Ez tényleg egy megmagyarázhatatlan dolog számomra...nem tudom hogyan,de ez van Kép
Jah...csak azért írom,mert én egy kicsit hülyén érzem magam!Kép
Visszaolvasva a regebbi hozzaszolasaidat valoban elegge erdekesen jon ki a dolog. De az eletben igy szokott ez menni... a legnagyobb unszimpatiabol szokott lenni a legnagyonn szerelem! Kép
Kép

#37 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 01. 23. 16:30

Idézet

Idézet

...Remélem nem néztek hülyének,mert múltkor olyan csúnyán vélekedtem a PSP-ről!!Kép
Ez tényleg egy megmagyarázhatatlan dolog számomra...nem tudom hogyan,de ez van Kép
Jah...csak azért írom,mert én egy kicsit hülyén érzem magam!Kép
Visszaolvasva a regebbi hozzaszolasaidat valoban elegge erdekesen jon ki a dolog. De az eletben igy szokott ez menni... a legnagyobb unszimpatiabol szokott lenni a legnagyonn szerelem! Kép
Köszi...Kép!Így azért mindjárt más!!És a fő,hogy még mindíg tartom magam a vásárláshoz!Kép
Az első lépéseket már meg is tettetm!Kép

#38 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 23. 20:44

Hát én most perpillanat úgy állok anyagilag, hogy a következő három módon lehet majd PSP-re pénzem:
  • megnyerjük az lottót
  • tízezresek hullanak az égből
  • kiverem a fogaim és a fogtündér maffia segítségével sok-sok pénzem lesz
Nos valszeg egy ideig nem leszek olyan jól pénzileg. Kép Mindenesetre tervezek pár diákakadémiai pályázat megírást, melyért esetleg nyerhetek egy kis pénzt - bár ez sok munka lesz, s kevés az esélye, hogy nyerek valamit, de lehet megpróbálom. Majd meglássuk.


#39 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 24. 11:39

Idézet

Hát én most perpillanat úgy állok anyagilag, hogy a következő három módon lehet majd PSP-re pénzem:
  • megnyerjük az lottót
  • tízezresek hullanak az égből
  • kiverem a fogaim és a fogtündér maffia segítségével sok-sok pénzem lesz
Nos valszeg egy ideig nem leszek olyan jól pénzileg. Kép Mindenesetre tervezek pár diákakadémiai pályázat megírást, melyért esetleg nyerhetek egy kis pénzt - bár ez sok munka lesz, s kevés az esélye, hogy nyerek valamit, de lehet megpróbálom. Majd meglássuk.
A lenyeg, hogy probald meg, adjal bele mindent, a tobbi mar ugysem rajtad mulik...
Kép

#40 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 01. 17:21

mennyiér nyomják mostanában a psp-t?
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

Téma megosztása:


  • (48 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó