HWSW Informatikai Kerekasztal: Ajánlj játékot másoknak - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (17 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Ajánlj játékot másoknak

#1 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 28. 16:36

szabad ilyet létrehoznom? Kép sztem nem rossz 5let, max kihal ez a topik ... vagy törlitek Kép


#2 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 28. 19:35

Hát szabadni szabad, max tényleg töröljük. :Đ Egyébként így kezdőüzenetnek írhattál volna valami tárgyilagosat is, lévén én nem nagyon értem mire gondoltál, mi a topikkal a célod. Szal hallgatlak.Kép

#3 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 28. 21:44

nos, arra gondoltam hogy megoszthatnánk egymással mikkel érdemes játszani, szal én per pill baromira ajánlom a King Kong-ot mindenkinek Kép meg amik vannak gémjeim eléggé unom őket, nekem is ajánlhatna vki vmit.
de hát ... ahogy a fejesek akarják ...


#4 Felhasználó inaktív   Fantom333 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 671
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 01. 28. 21:47

Csatlakozom a King-Kong szerintem is nagyon jó!Én Aoe 3-ok.

"egy biztos az életben, a változás"


#5 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 06. 02. 13:53

Én a Chicken Little-t ajánlanám (nekem nagyon bejön) Csak az a baj, hogy nem tudom hogyon kell lelőni a csirkét. u.i. Nem tud vk egy jó kis vér mod-otKép


(KépBocs Halfer tényleg jó a topicod, majd legközelebb ajánlok, de most megyek és elfelejtem minden bánatom, -holnap v. azután, ha addigra kijózanodok ajánlok valamit. A betegek meg gyógyuljanak!)

#6 Felhasználó inaktív   Bankrupt 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 80
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 02. 13:56

Track Mania Nations, ingyenesen letölthető kis autóversenyzős gém. Végigviszed a single-t, játszol párszor multiba, aztán letörlöd, de azért megéri. Kép
"Elvették már szinte mindenedet, de megvan az emberi büszkeséged, és nem adod fel soha a reményt, mert életed lángja még mindig benned él!" "Az a hazám, ahol élek. Nem az, miről a mondák regélnek. Számomra az egész föld a hazám, embernek szült engem a jó anyám"

#7 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 06. 02. 14:05

Idézet

Track Mania Nations, ingyenesen letölthető kis autóversenyzős gém. Végigviszed a single-t, játszol párszor multiba, aztán letörlöd, de azért megéri. Kép
Kár letörölni, nagy helyet nem foglal. A legklasszabb, hogy nagyszerű pályákat lehet benne építeni, amilyen egyszerű kis játék olyan élvezetesKép

#8 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 06. 02. 14:09

Fahrenheit -et ajánlom mindenkinekKép

#9 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 06. 02. 14:11

A Heroes V-t mindenkinek ki kell próbálnia.

#10 Felhasználó inaktív   Bankrupt 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 80
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 02. 14:15

Idézet

Idézet

Track Mania Nations, ingyenesen letölthető kis autóversenyzős gém. Végigviszed a single-t, játszol párszor multiba, aztán letörlöd, de azért megéri. Kép
Kár letörölni, nagy helyet nem foglal. A legklasszabb, hogy nagyszerű pályákat lehet benne építeni, amilyen egyszerű kis játék olyan élvezetesKép


Jah, csak aki nem multizik, az miután végigjátszotta a pályákat, megunja, letörli... ez az élet rendje Kép
"Elvették már szinte mindenedet, de megvan az emberi büszkeséged, és nem adod fel soha a reményt, mert életed lángja még mindig benned él!" "Az a hazám, ahol élek. Nem az, miről a mondák regélnek. Számomra az egész föld a hazám, embernek szült engem a jó anyám"

#11 Felhasználó inaktív   Roly 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.099
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 02. 14:37

ajánlanék egy jó játékot mindenkinek!
ha este beleülsz fürdés közben a kádba, mericskélj vizet a fitymádba.
nagyon aranyos játék :Đ

#12 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 06. 02. 15:29

Az előbb a Heroes V-t ajánlottam, most ezt bővíteném a nemsokára megjelenő Rush for Berlin-nel, és a Dreamfall: The Longest Journey-vel.

#13 Felhasználó inaktív   szpiiit 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 126
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 02. 16:37

Idézet

Az előbb a Heroes V-t ajánlottam, most ezt bővíteném a nemsokára megjelenő Rush for Berlin-nel, és a Dreamfall: The Longest Journey-vel.
a heroes V nagyon bejön,a rush for berlin-t nagyon várom,de a dreamfall-ról még nem hallotam

#14 Felhasználó inaktív   szpiiit 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 126
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 02. 16:43

igaz még nem jött ki de én már előre ajánlom az El-Matadort biztos nagyon faja lesz. meg a condemned-et mert az is cool lehet hogy nem jo a grafja de érdekes............

#15 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 02. 17:53

Idézet

igaz még nem jött ki de én már előre ajánlom az El-Matadort biztos nagyon faja lesz. meg a condemned-et mert az is cool lehet hogy nem jo a grafja de érdekes............
Ajánlok egy kb. 5 dioptriás szemüveget! Méghogy a Condemned-nek "nem jo a grafja"? Dx5-ben tolod vagy mi? Ajnálom, hogy nézd meg full grafikán valamelyik ismerősödnél, mert csodálatos játék! Kép


#16 Felhasználó inaktív   Randelz 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 466
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 02. 18:48

Hitman:Blood Money-t ajánlom...remek grafika,és eddim ami még nemvolt ha a pályát minél inkább gyilkolva végzed el akkor az kihat a többi pályára is, sokféle mozgás(ablakon bemászás, rácson felmászás, hullaledobás stb.) A Condemned óta nemjátszottam ilyen jót :Đ.Bár nekem csak "low"-on megy így is élvezetes.

#17 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 06. 02. 19:19

[quote]
Im a Heroes 5 fan
Teljesen megújult a Heroes,a grafika pedig lenyűgözően részletes...
Engem is lenyűgözött
[/quote]Igen, igen. A Heroes V rengeteget változott, méghozzá pozitív irányban. Kellően hosszú, és nem lehet egyhamar megunni.

#18 Felhasználó inaktív   Roly 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.099
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 02. 20:00

egyetlen problémája van, ami miatt nálam nem lesz hosszú életű:
tönkretették a hot seat módot azzal, hogy nincs 50 pálya, csak 8-10 :'(

#19 Felhasználó inaktív   Pete1 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 118
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 02. 21:55

Idézet

Hitman:Blood Money-t ajánlom...remek grafika,és eddim ami még nemvolt ha a pályát minél inkább gyilkolva végzed el akkor az kihat a többi pályára is, sokféle mozgás(ablakon bemászás, rácson felmászás, hullaledobás stb.) A Condemned óta nemjátszottam ilyen jót :Đ.Bár nekem csak "low"-on megy így is élvezetes.
A Blood Money tényleg király nekem bika a gépem és full grafon nyomom és nagyon ÁSZ.Kép

#20 Felhasználó inaktív   dakotaman 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 211
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 21. 08:34

Glory Of The Roman Empire !!!!!!

ez most a legjobb game !!!
World Of Warcraft FAN ! Bubble Boy Foreveror !!!:D

Téma megosztása:


  • (17 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó