HWSW Informatikai Kerekasztal: DVD Filmek - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

DVD Filmek

#1 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 01. 12:56

Ezt a topikot az eredeti dvd filmek szamara hoztam letre.

Az utobbi idoben egyre tobb filmet vasarolok, es azt vettem ewszre, hogy neha mar hajlando vagyok 1e forintnal tobbet is kiadni. Legutoljara a Pogany madonna es a Csak semmi panik c. filmeket sikerult beszereznem.

Persze ezresert is egyre tobb jo film jelenik meg. Legutobb a Rekviem egy alomert c. alkotast szereztem be

Kesobb tervezem meg a 24-et is megvenni, de majd csak akkor ha lemegy ugy 4e kornyekere az ara.

Nehany erdekesebb dvd megjelenes:

Julius 4 - Sziriana
Julius 18 -Motel
Agusztus - Jegkorszak 2
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#2 Felhasználó inaktív   Kratos123 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 55
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 03. 12:44

A MOTEL egy kicsit gyenge film volt.
Jégkorszak 2 elmegy,de lehetett volna humorosabb.
Tudod mi a jó film a Jackass.És az nem színjáték!!!
Ha nem vágod azt,hogy mi a Jackass,akkor www.metacafe.com
és beírod a keresőbe,hogy Jackass,és megkeresed a Kenny Rogers-es videókat!!!
Na HaliKép
Kedvencem a God of War

#3 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 10. 03. 13:36

Ma nézem meg 3madszorra a pitch blacket.Szerintem k***a jó film!Kép

#4 Felhasználó inaktív   zephon 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 641
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 03. 15:07

Idézet

A MOTEL egy kicsit gyenge film volt.
Jégkorszak 2 elmegy,de lehetett volna humorosabb.
Tudod mi a jó film a Jackass.És az nem színjáték!!!
Ha nem vágod azt,hogy mi a Jackass,akkor www.metacafe.com
és beírod a keresőbe,hogy Jackass,és megkeresed a Kenny Rogers-es videókat!!!
Na HaliKép
szerintem nagyon primitív és rossz "film" a jackass.
nem tudom, mit szeretnek az emberek annyira rajta
Time fades even legend...
War, war never changes...

#5 Felhasználó inaktív   Kratos123 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 55
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 03. 16:42

Idézet

Idézet

A MOTEL egy kicsit gyenge film volt.
Jégkorszak 2 elmegy,de lehetett volna humorosabb.
Tudod mi a jó film a Jackass.És az nem színjáték!!!
Ha nem vágod azt,hogy mi a Jackass,akkor www.metacafe.com
és beírod a keresőbe,hogy Jackass,és megkeresed a Kenny Rogers-es videókat!!!
Na HaliKép
szerintem nagyon primitív és rossz "film" a jackass.
nem tudom, mit szeretnek az emberek annyira rajta
Tudod vicces és gusztustalan,de egy kicsit megértelek,várj inkább nem egyszerűen KIRÁLYKép
Kedvencem a God of War

#6 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 13. 20:45

Ezt a topikot találtam legjobbnak arra - mivel újat nem akartam létrehozni -, hogy megérdeklődjem szerintetek melyik filmet érdemes kivennem a tékából. Ma egy fél délutánt töltöttem válogatással, de megkérdezném melyiket ajánlanátok a következő áldozatnak eme új vagy újra kiadott filmek közül:

Quentin Tarantino's Hostel - Motel
Clive Barker's The Plague - Pusztulás
The Howling - Üvöltés
The Dark - Múlt Titka

Ha nem gond, akkor egy kis véleményezést is írjatok, miért érdemes azt. Előre is hálás vagyok annak aki segít, hogy 5 perc alatt megforduljak a tékából :Đ


#7 Felhasználó inaktív   machintos 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 13. 20:58

Idézet

a maaEzt a topikot találtam legjobbnak arra - mivel újat nem akartam létrehozni -, hogy megérdeklődjem szerintetek melyik filmet érdemes kivennem a tékából. Ma egy fél délutánt töltöttem válogatással, de megkérdezném melyiket ajánlanátok a következő áldozatnak eme új vagy újra kiadott filmek közül:

Quentin Tarantino's Hostel - Motel
Clive Barker's The Plague - Pusztulás
The Howling - Üvöltés
The Dark - Múlt Titka

Ha nem gond, akkor egy kis véleményezést is írjatok, miért érdemes azt. Előre is hálás vagyok annak aki segít, hogy 5 perc alatt megforduljak a tékából :Đ
a motel a nyerööö.mindeképp ezt vedd ki.baromi jo csajok vannak benne és iszonyuan kemény(bár eléégé könnyeztem mikor a kedvenc csaj szereplömet is kinyirták)igaz tarantino film kihagyhatatlan alkotásKépKép
nagyon kell vigyáznom magamra,mert belölem csak egy van.a többiek sokan vannak ök könnyebben potolhatok.

#8 Felhasználó inaktív   Drago 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.060
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 13. 22:53

Idézet

a motel a nyerööö.mindeképp ezt vedd ki.baromi jo csajok vannak benne és iszonyuan kemény(bár eléégé könnyeztem mikor a kedvenc csaj szereplömet is kinyirták)igaz tarantino film kihagyhatatlan alkotásKépKép
Érdekes amit írsz két okból:
1. Tarantinonak a film készítéséhez semmi köze, csak annyi hogy rakott bele pénzt meg rá van írva a neve.
2. Sokak szerint igen béna film. (Ellenkezőjét most először tőled olvasom).
"Let's take our sanity, let's take compassion, and be responsible for every action!"

#9 Felhasználó inaktív   zephon 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 641
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 14. 03:46

Idézet

Idézet

a motel a nyerööö.mindeképp ezt vedd ki.baromi jo csajok vannak benne és iszonyuan kemény(bár eléégé könnyeztem mikor a kedvenc csaj szereplömet is kinyirták)igaz tarantino film kihagyhatatlan alkotásKépKép
Érdekes amit írsz két okból:
1. Tarantinonak a film készítéséhez semmi köze, csak annyi hogy rakott bele pénzt meg rá van írva a neve.
2. Sokak szerint igen béna film. (Ellenkezőjét most először tőled olvasom).
én is úgy tudom, hogy nincs sok köze Tarantinohoz (gyk. semmi :Đ), de azért sztem annyira nem béna.
Time fades even legend...
War, war never changes...

#10 Felhasználó inaktív   machintos 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 14. 07:28

Idézet

Idézet

a motel a nyerööö.mindeképp ezt vedd ki.baromi jo csajok vannak benne és iszonyuan kemény(bár eléégé könnyeztem mikor a kedvenc csaj szereplömet is kinyirták)igaz tarantino film kihagyhatatlan alkotásKépKép
Érdekes amit írsz két okból:
1. Tarantinonak a film készítéséhez semmi köze, csak annyi hogy rakott bele pénzt meg rá van írva a neve.
2. Sokak szerint igen béna film. (Ellenkezőjét most először tőled olvasom).
én eddig rengeteg pozitiv visszatetszést hallotam a filmröl(azért néztem meg én is).és nem h te láttad e de ha nem akkor inkább meg kéne nézni mert más emberek véleményéböl nem lehet saját véleményt alkotni.honnan todd h gyenge a film ha még saját magad nem is láttad.:??????azt mge nem tudtam h tarantinonal köze sincs hozzááá...
nagyon kell vigyáznom magamra,mert belölem csak egy van.a többiek sokan vannak ök könnyebben potolhatok.

#11 Felhasználó inaktív   szchrys 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 16
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 14. 08:10

Érdekes, h tényleg milyen mértékben mentek le a DVD árak. Bár ami meg drága az meg drága. Azok a filmek amik különlegességek, és persze szívesen megvenném. Kép (Alien, Godfather, stb) De volt már kellem csalódásom is a 990 Ft-os kategoriába, így találkoztam a Equvilibrium filmel. Kép Rosz , csalódás: megvettem a Összeeküvés elmélet-et és az Ísztviki boszorkányok voltak benne... Kép

#12 Felhasználó inaktív   Drago 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.060
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 14. 09:16

Idézet

és nem h te láttad e de ha nem akkor inkább meg kéne nézni mert más emberek véleményéböl nem lehet saját véleményt alkotni.honnan todd h gyenge a film ha még saját magad nem is láttad?
Mert vannak olyan emberek, akiknek adok a véleményére és ha azt mondják, hogy kerüljem el a filmet, akkor nem nézem meg.
"Let's take our sanity, let's take compassion, and be responsible for every action!"

#13 Felhasználó inaktív   machintos 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 14. 10:15

Idézet

Idézet

értem.de én inkább nem mondok véleményt egy olyaés nem h te láttad e de ha nem akkor inkább meg kéne nézni mert más emberek véleményéböl nem lehet saját véleményt alkotni.honnan todd h gyenge a film ha még saját magad nem is láttad?
Mert vannak olyan emberek, akiknek adok a véleményére és ha azt mondják, hogy kerüljem el a filmet, akkor nem nézem meg.
értemm.de én olyan vok h addig nem mondok véleményt vmire amig magam se tapsztaltammeg h milyen is valojában .

lényeg alényeg nekem bejött dete bénának tartod tök mindegggy.Kép
nagyon kell vigyáznom magamra,mert belölem csak egy van.a többiek sokan vannak ök könnyebben potolhatok.

#14 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 13. 22:04

CSak egy kis info kéne!
Ki mit tud a HD filmekről? Az érdekelne hogy mikor lesznek? Hallottam már hogy van pár film ami HD (MI:III, és talán King Kong is hisz azt adják majd az X360 HD meghajtójához)
De mikor és mennyiért lehet nálunk (magyarországon) kapni / kölcsönözni HD filmeket?
Mostantól minden film HD lesz? DVD-nek annyi? vagy lesz ilyen is olyan is?
Ki mit hallott? Ki mit tud?
thx
Kép
Kép
Kép

#15 Felhasználó inaktív   Madd Dogg 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 367
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 13. 22:09

na most a Hd vagy a Blue Ray kapacitásban mennyiben tér el a DVD-től? mert vannak 8GB-os DVD-k is. Akkor ez mekkora? vagy hogy is van?
PC-n tolom :)

#16 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 14. 09:44

Ki mit tud a HD filmekről? Mikor lesznek? Hallottam már hogy van pár film ami HD (MI:III, King Kong)
De mikor és mennyiért lehet nálunk (magyarországon) kapni / kölcsönözni HD filmeket?
Mostantól minden film HD lesz? DVD-nek annyi? vagy lesz ilyen is olyan is?
Ki mit hallott? Ki mit tud?[/quote]Biztos vannak itt a fórumban olyanok is akik nyugati külhonban élnek. Arrafelé mi a helyzet? Ott is újdonságszámba megy a HD film? Hisz ott a TV adás is HD (egyes adók)
Mikorra várhatóak HD filmek, és mik vannak eddig, és hol akphatók és mennyiért és .... ennyi :Đ
james a türelmetlen :-D
Kép
Kép
Kép

#17 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 14. 19:10

Egy blue-ray lemez lehet 25 ill. 50 gb-s egy hd-dvd pedig 15-17. asszem.

#18 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 14. 19:30

Hát köszi.... nagyon építő a hozzászólásod :Đ De én nem a korong kapacitásásra vok kíváncsi, mint azt a hozzászólásdo alatt olvashatod.
Engem maguk a filmek érdekelnek: mikor, mik, mennyiért, hol stb
kösziKép
Kép
Kép
Kép

#19 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 15. 05:51

[quote]
Ki mit tud a HD filmekről? Mikor lesznek? Hallottam már hogy van pár film ami HD (MI:III, King Kong)
De mikor és mennyiért lehet nálunk (magyarországon) kapni / kölcsönözni HD filmeket?
Mostantól minden film HD lesz? DVD-nek annyi? vagy lesz ilyen is olyan is?
Ki mit hallott? Ki mit tud?[/quote]Biztos vannak itt a fórumban olyanok is akik nyugati külhonban élnek. Arrafelé mi a helyzet? Ott is újdonságszámba megy a HD film? Hisz ott a TV adás is HD (egyes adók)
Mikorra várhatóak HD filmek, és mik vannak eddig, és hol akphatók és mennyiért és .... ennyi :Đ
james a türelmetlen :-D[/quote]Egyenlőre senki... ebből azt szűröm le hogy ennyire fekete folt egyenlőre a HD filmek világa....kár, mert dec.01.-én itt az első kapható film, a KingKong. Remélem hamarosan lesz több is, és nem horribilis áron. Mindenesetre ha tud valaki v.mit HD film címekről, megjelenésről, árról az ÍRJON.
Köszi :D
Kép
Kép
Kép

#20 Felhasználó inaktív   kasy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.042
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 19. 21:07

Két DVD változata jelenik meg a SAW negyedik részének. A 'soft edition' valamint a rendezői változat , mindez 2008 június 24.-én a Budapest film gondozásában.

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó