HWSW Informatikai Kerekasztal: magyar undeground hiphop - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

magyar undeground hiphop

#21 Felhasználó inaktív   Tuti 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 46
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 16. 19:10

Ki a legjobb magyar Rapar szerintetek?KépKép
Bomm Bomm Bomm Bastik!!!! Csibiri csá

#22 Felhasználó inaktív   Man 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.016
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 16. 19:18

Idézet

Idézet

ha majd ott tartotok ahol én tartok akkor majd mondhattok mindenféle dolgot de addig vigyázzatok hogy mit montok szerintem úgy a legjobb hogy ha hallgattok
Ezt a számot szeretem csak tőlükKép
Vannak még jó számaik, amik elsőre szarnak látszanak,de aztán már nagyon jók:)

#23 Felhasználó inaktív   Tuti 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 46
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 16. 19:21

Idézet

Idézet

Idézet

ha majd ott tartotok ahol én tartok akkor majd mondhattok mindenféle dolgot de addig vigyázzatok hogy mit montok szerintem úgy a legjobb hogy ha hallgattok
Ezt a számot szeretem csak tőlükKép
Vannak még jó számaik, amik elsőre szarnak látszanak,de aztán már nagyon jók:)
Mondjuk oan sokat nem halottam tőlük aztán lehet,hogy tényleg jó.Újj zenéket akaok szerválni de csak a Dc++ on találok de ott összevissza vannak.Nem tudtok oldal címet ahonnan lehetne letölteni jó zenét és ingyen?Kép
Bomm Bomm Bomm Bastik!!!! Csibiri csá

#24 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 16. 19:23

Idézet

Ki a legjobb magyar Rapar szerintetek?KépKép
Magyar rap nem ér semmit. Nem állok le vitázni senkivel, mert mindent utálok aminek köze van a rap-hez, de az a négereknek való, felesleges fehéreknek majmolni őket. Ha egy néger csinálja ezt a "zenét" akkor az oké, elismerem, mert a vérében van (de nem hallgatnám soha azt sem) *pirulós arc* Kép


#25 Felhasználó inaktív   Man 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.016
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 16. 19:29

Idézet

Idézet

Ki a legjobb magyar Rapar szerintetek?KépKép
Magyar rap nem ér semmit. Nem állok le vitázni senkivel, mert mindent utálok aminek köze van a rap-hez, de az a négereknek való, felesleges fehéreknek majmolni őket. Ha egy néger csinálja ezt a "zenét" akkor az oké, elismerem, mert a vérében van (de nem hallgatnám soha azt sem) *pirulós arc* Kép
Kép

#26 Felhasználó inaktív   Tuti 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 46
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 16. 19:31

Idézet

Idézet

Ki a legjobb magyar Rapar szerintetek?KépKép
Magyar rap nem ér semmit. Nem állok le vitázni senkivel, mert mindent utálok aminek köze van a rap-hez, de az a négereknek való, felesleges fehéreknek majmolni őket. Ha egy néger csinálja ezt a "zenét" akkor az oké, elismerem, mert a vérében van (de nem hallgatnám soha azt sem) *pirulós arc* Kép
Az én véleményem ugyanaz.A zenetáram negyede Metál negyede magyar rap és a többi négerrap.A magyarba csak azt birom ,hohy értem a szöveget de ha jobban megfigyeljük csak a dallamnak van értelme mert olyan rimeket mint egy néger akkor se fognak írni a fehérek ha géniuszok lesznek.Eminem kivétel.Az nagyon közel jár a négerzenéhez de igazán ő sincs ott.A négerek erreszületnek meg a breakre.A négerrapnak a dallama eleve oan zúzós, hogy néha nem is érdekel, hogy mit énekel.Kép
Bomm Bomm Bomm Bastik!!!! Csibiri csá

#27 Felhasználó inaktív   Bellya 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 04. 21:04

Idézet

Idézet

Ki a legjobb magyar Rapar szerintetek?KépKép
Magyar rap nem ér semmit. Nem állok le vitázni senkivel, mert mindent utálok aminek köze van a rap-hez, de az a négereknek való, felesleges fehéreknek majmolni őket. Ha egy néger csinálja ezt a "zenét" akkor az oké, elismerem, mert a vérében van (de nem hallgatnám soha azt sem) *pirulós arc* Kép
Íjjjj...ejjj..jujjj...ne haragudj,de most qrvára felidegesítettél!Na takarodj vissza a Hamvai PG-s topicba gyorsan!A magyar rapben(ug)vannak egyedül értékelhető alkotások!Boccsi,de télleg egyet kell értenem vmeik előttemszólóval..Mo.-n lassan ciki olyan számot meghallgatni,ami nemcsak a partyról vagy az óriásszerelemről szól..Jaa..örülünk,h egy ien ember nem hallgat rapet,ciki lenne...KépKép

#28 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 06. 04. 23:35

"Ki a legjobb magyar Rappar szerintetek?"---> MÉÉÉ? VAN OLYAN?Kép

#29 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 06. 05. 11:24

LordRat barátomnak igaza van.A magyar Hip-Hop nem tud ujat produkálni,csak egymást és a tengerentúli trapereket fikázzák vagy éppen itánnozzák.
Régen én is istenítettem az underground Rap-et,de nagyon kiábrándultam belőle.

#30 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 06. 05. 11:44

THX! Ugyanilyen véleményen vokKép

#31 Felhasználó inaktív   Pilt 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 10. 01:55

Idézet

Idézet

Idézet

Ki a legjobb magyar Rapar szerintetek?KépKép
Magyar rap nem ér semmit. Nem állok le vitázni senkivel, mert mindent utálok aminek köze van a rap-hez, de az a négereknek való, felesleges fehéreknek majmolni őket. Ha egy néger csinálja ezt a "zenét" akkor az oké, elismerem, mert a vérében van (de nem hallgatnám soha azt sem) *pirulós arc* Kép
Íjjjj...ejjj..jujjj...ne haragudj,de most qrvára felidegesítettél!Na takarodj vissza a Hamvai PG-s topicba gyorsan!A magyar rapben(ug)vannak egyedül értékelhető alkotások!Boccsi,de télleg egyet kell értenem vmeik előttemszólóval..Mo.-n lassan ciki olyan számot meghallgatni,ami nemcsak a partyról vagy az óriásszerelemről szól..Jaa..örülünk,h egy ien ember nem hallgat rapet,ciki lenne...KépKép
ÖÖÖ..Vannak vicces előadok is ,mint pl: a srácok ,bár sajnálom nagyon ,hogy feloszlottak. Na ők jók voltak : ) és ők nemcsak partyrol meg szerelemről rappeltek : )
Lawyer: " What about that tattoo on your chest? Doesn't it say, "Die Bart, die"? " Sideshow Bob: " No. That's German for "The Bart, the." " Jury women: " No one who speaks German could be an evil man. "

#32 Felhasználó inaktív   Babybubble 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 23. 10:55

Sabotaz Graffjam 2007. 03. 31.

Helyszín: Budapest, XXI. Kerület, Csepel Művek, Gépgyár utca 12. (Schwinn SkatePark)

Belépő: 11:00 - 21:00 500 HUF
21:00 után 900 HUF


A SABOTAZ team szervezésében megrendezésre kerül az első hazai SABOTAZ Graffjam.
Célja, hogy széles körben felvonultassa a hazai graffiti színtér szereplőit.
23 meghívott writer mutatja be tudását a közönségnek, akik eldönthetik ki nyerje az est fődíját: 30 db SABOTAZ kannát és további értékes nyereményeket.
A helyszín adottságainak köszönhetően a vendégeknek is lehetőségük nyílik megmutatni tudásukat.

SABOTAZ kannák a rendezvény napján 750HUF/db áron kaphatóak a helyszínen.

Napközben Mc - verseny és lemezlovasok szórakoztatják a közönséget, majd késő délután graffitis videók lesznek megtekinthetők.

Az Mc – verseny nyertese szintén értékes nyereményekre számíthat. Nevezési díj 500 HUF.
Jelentkezés a követekző e - mail címen: sabotazteam@citromail.hu

A helyszínen BÜFÉ fog üzemelni, elfogadható árakkal.
Röviden a kínálatból: üdítő, sör, rövidek, szendvics, gyros

Meghívott csapatok: ABK, ANED ,BPS:ORE 365 , CDM:FCO ,CFS:BREAK ,DZ:HYTEK , GLK:WALK , GS:TRES ,HPC:RAUL ,IP:ZWEY ,JBF:TICAL ,MAS-ETM:TURBO ,MBS:WODS , MRC:KET , MST:ROUGE ,N4F ,PBD:STAB ,PDF(SERBIA):KLON ,STU(SERBIA):ZULUM ,UF:BAND ,WCS:SUCK ,XY……………..

Az esti órákban:

A SKA színpadon fellép:

- Kötelező Közhelyek zenekar

A hip-hop termben fellép

-Hősök vs Vérfürdő
-Testament Records csapata
-Adria company feat Aliby
-Blantrez

Drum and Bass teremben fellép:

-Oliv R
-SIET B2B Weide Mc Disztroy
-Vityoo
-Elf
-Dj dive


Mindenkit szeretettel várunk:
SABOTAZ team

Info: sabotazteam@citromail.hu
06/70 624 19 11

#33 Felhasználó inaktív   Thunda 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 20
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 10. 02. 21:16

Asszitted itt hallgat bárki bobát meg kezdetet?? sztívet? siskát? gőzt?El vagy tévedve!!Kár hogy nem tudtam elmenni...Azt se tudják mi az a kanna... haggyadmáááá csórókatNO OFFENSE XDHol vannak már a DBO-K meg IDSek...ááh sír a szívemStZ meg OPS!! yaymeg fpc
gamefaqs-on meg thunda hun! Vagy ilyesmi!!

#34 Felhasználó inaktív   Capo 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.325
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 10. 11:14

látom nagy vitába csöppentem.a magyarokról csak annyit,h azért vannak gyönygyszemek,mind szövegileg, mind dallamilag.Pl.: Az idő urai,Firma,PNC All- Stars,NKS és kicsit délebre Sun City-ben pedig Chikken Styler,Ask szóval vannak csak meg kell őket találni!!!! na peaceKép
ha el múltál 18,szeretsz pókerezni,és egy kis "zseton" is jól jönne,katt
Kép

#35 Felhasználó inaktív   viceviktor 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 373
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 06. 18:10

Idézet

Asszitted itt hallgat bárki bobát meg kezdetet?? sztívet? siskát? gőzt? El vagy tévedve!! Kár hogy nem tudtam elmenni... Azt se tudják mi az a kanna... haggyadmáááá csórókat NO OFFENSE XD Hol vannak már a DBO-K meg IDSek... ááh sír a szívem StZ meg OPS!! yay meg fpc
figyi mo mivel ez egy magyar underground forum itt gondolom többsége hallgat "sztívet,siskát,gözt" és még sok mást!

alaplap: MSI  P35 platinum, cpu: Intel core 2 duo ,E6850 3GHz ,vga: BFG tech 8800GT OC2 512 MB,GDDR3 ,ram: 2x1GB, 800 MHz, Kingmax ,merevlemez:  Maxtor 250GB sata2 ,monitor: ASUS VW195U 19" ,gépház: Raidmax Sagitta 2


#36 Felhasználó inaktív   luxx 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 27. 21:23

Itt elég sokan el vannak tévedve !

IDS StZ OPS --> ezek mi a hokikKépKép?UG? Nagy szart !Wacuumos/Kriminálos/NCs/Testamentes/BlooseB.os cuccot hallgassatok ne ilyen szarokat !Kép

tuti: Te vagy itt a nagy dzsí? sznúp dog,fitti cent, szúldzsaboj? áááá húzz a vérbe maint hallgatni !

Csibiri csá testvérek----> szánalom KépKép

"keménykedés a neten ja abból nincs hiány
több a fogyatékos mint a paraolimpián"

Idézet

Asszitted itt hallgat bárki bobát meg kezdetet?? sztívet? siskát? gőzt? El vagy tévedve!! Kár hogy nem tudtam elmenni... Azt se tudják mi az a kanna... haggyadmáááá csórókat NO OFFENSE XD Hol vannak már a DBO-K meg IDSek... ááh sír a szívem StZ meg OPS!! yay meg fpc



#37 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 06. 17. 19:06

Ha páran nem tudnák akkor felvilágosítást tartok.

A mai magyar underground meghatározó alakjai:
Siska, MC Gőz, Deego aka Diggieman, Fankadeli, TM, Children of Distance, Tibbah,A kezdet phiai, kb ennyi.

Meg a két meghatározó banda:
bloose broavaz
night child

#38 Felhasználó inaktív   bukov 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.009
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 17. 19:10

Idézet

Ha páran nem tudnák akkor felvilágosítást tartok.

A mai magyar underground meghatározó alakjai:
Siska, MC Gőz, Deego aka Diggieman, Fankadeli, TM, Children of Distance, Tibbah,A kezdet phiai, kb ennyi.

Meg a két meghatározó banda:
bloose broavaz
night child
A CHILDREN OF DISTANCE AZ JÓÓÓÓ!!!!XDKépKépKépKépKépKép
Kép

#39 Felhasználó inaktív   BeNn! 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 312
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 08. 16. 21:23

Szerintem a Hősök is jó

#40 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 08. 16. 21:50

Idézet

Ha páran nem tudnák akkor felvilágosítást tartok.

A mai magyar underground meghatározó alakjai:
Siska, MC Gőz, Deego aka Diggieman, Fankadeli, TM, Children of Distance, Tibbah,A kezdet phiai, kb ennyi.

Meg a két meghatározó banda:
bloose broavaz
night child

Nos, én (még a stílusváltásom előtt), mondhatom, otthon volt a magyar underground témában. Akiket felsoroltál, azok közül és Fankadelit (nagyon ott van az új Magyar földre című albuma), CoD-ot és A kezdet phiai-t. Akik kihagytál:

AnonimMC (legnagyobb, ma komolyan a legnagyobb), nameg Horus & Őzi (ők is nagyon zseniális számokkal rukkoltak most elő, érdemes utánanézni).



Téma megosztása:


  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó