HWSW Informatikai Kerekasztal: magyar undeground hiphop - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (4 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

magyar undeground hiphop

#61 Felhasználó inaktív   Circa001 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 445
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 12. 08. 11:53

Idézet

a rap olyan, mint a cigányzene. láttál te már négert hegedülni, vagy cigót brékelni? a mai zenék már csak arról szólnak, hogy hip-hop valakiből sztárt faragjunk, oszt húzzuk amíg lehet, utána meg süllyesztő. ha rap zene, akkor Ice-T, ha rap-metal akkor Body Count. na ez zzzzzzsssss mádáfáká zzzzzzzzzzzzzs mádáfáká zzzzzzsssssssssss mádáfáká zene. :Đ a rap-et nem kamálom, mert azt hallgatni, hogy itt a kiaszott nyóc ker, itt a kiaszott nyócker...ez inkább vicces, mint tartalmas.:-D hála Isten gengszter zoli és bandája már letűnt, nem kell ilyen ostobaságokat hallgatni ilyen jellegtelen karakterektől. dzsogging + makkos cipő + 2 kg bizsu + lada 2107 + csuklyás pulcsi = röhögőgörcs. :) a raptől kinyílik a bicska a zsebemben, amikor eminem nekiáll fröcsögő szájjal mondani valamit, de tudjuk, hogy egy palimadár. ezek egytől egyig link alakok, akikben pár menedzser $ lát. majd elhintik a tartalmas zenéjükben, hogy innen, meg onnan jövök...ezt, meg ezt éltem át...stb. szarok rá! ezek olyanok, mint nálunk a kisebbség. sőőőőt, nem túlzok, ha azt mondom, 1000000000000000000000× durvábbak. nem csípjük.

Ez az, nekem sem jön be az amcsi "kitalált rap". Marketing az egész, nyomatnak maguk alá egy kis hazugságot, hogy ilyen meg olyan rossz volt az életük és ebből csinálnak pénzt, pedig a felét nemis élték át annak amit beszélnek. Hazánkban a cigók nyomatják ezt a nyugati vonalat inkább a "nyóckerben". Hánynom kell az ilyenektől mint a Siska vagy az LCN meg társaik. Pl: Siska jól reppel, de ez az amcsi stílus, hát... Én maradok Fankánál és a szép, értelmes magyar reppnél.


puruttya

#62 Felhasználó inaktív   SLi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 683
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 12. 08. 12:07

Idézet

Idézet

a rap olyan, mint a cigányzene. láttál te már négert hegedülni, vagy cigót brékelni? a mai zenék már csak arról szólnak, hogy hip-hop valakiből sztárt faragjunk, oszt húzzuk amíg lehet, utána meg süllyesztő. ha rap zene, akkor Ice-T, ha rap-metal akkor Body Count. na ez zzzzzzsssss mádáfáká zzzzzzzzzzzzzs mádáfáká zzzzzzsssssssssss mádáfáká zene. :Đ a rap-et nem kamálom, mert azt hallgatni, hogy itt a kiaszott nyóc ker, itt a kiaszott nyócker...ez inkább vicces, mint tartalmas.:-D hála Isten gengszter zoli és bandája már letűnt, nem kell ilyen ostobaságokat hallgatni ilyen jellegtelen karakterektől. dzsogging + makkos cipő + 2 kg bizsu + lada 2107 + csuklyás pulcsi = röhögőgörcs. :) a raptől kinyílik a bicska a zsebemben, amikor eminem nekiáll fröcsögő szájjal mondani valamit, de tudjuk, hogy egy palimadár. ezek egytől egyig link alakok, akikben pár menedzser $ lát. majd elhintik a tartalmas zenéjükben, hogy innen, meg onnan jövök...ezt, meg ezt éltem át...stb. szarok rá! ezek olyanok, mint nálunk a kisebbség. sőőőőt, nem túlzok, ha azt mondom, 1000000000000000000000× durvábbak. nem csípjük.

Ez az, nekem sem jön be az amcsi "kitalált rap". Marketing az egész, nyomatnak maguk alá egy kis hazugságot, hogy ilyen meg olyan rossz volt az életük és ebből csinálnak pénzt, pedig a felét nemis élték át annak amit beszélnek. Hazánkban a cigók nyomatják ezt a nyugati vonalat inkább a "nyóckerben". Hánynom kell az ilyenektől mint a Siska vagy az LCN meg társaik. Pl: Siska jól reppel, de ez az amcsi stílus, hát... Én maradok Fankánál és a szép, értelmes magyar reppnél.

maradjál is fankadelinél meg a "szép értelmes reppjénél", az nagyon szinvonalas igazad van
"kitalált rap" beszélsz már hülyeségeket...
tovább kéne jutni a tv-ben látott előadóknál, sztem aki azt hiszi hogy amerikában a hip hop a tv-ben nyomatott előadókból áll meg fuxx rázásból az meg is érdemli h fankadelit hallgasson.
Victoria Concordia Crescit
http://www.last.fm/user/faszomatazt
"Nem hallgatok Aurórát, mert bassza az aurámat"
én ráébresztelek arra, hogy mit sem ér a bagázsod
ha este haza térve látod, hogy felkúrva a lakásod
én ebbe nőttem fel, de azt hittem hogy tiszta

#63 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 12. 08. 12:22

Idézet

Idézet


maradjál is fankadelinél meg a "szép értelmes reppjénél", az nagyon szinvonalas igazad van
"kitalált rap" beszélsz már hülyeségeket...
tovább kéne jutni a tv-ben látott előadóknál, sztem aki azt hiszi hogy amerikában a hip hop a tv-ben nyomatott előadókból áll meg fuxx rázásból az meg is érdemli h fankadelit hallgasson.
noha fankával nincs bajom (de nem is szeretem), teljesen egyetértek. egyébként ajánlom azoknak, akik a náger reppet divatként tekintik, hogy olvassanak már egy picit utána és ne a saját tudatlanságukat erőltessék.
az való igaz, hogy van jó pár SOG (og = original gangsta, sog = studio OG), de nem a nagy átlagot kell nézni, nem a kommerszebbeket (mert ez itthoni hip-hop-ra is igaz, Zolee és társai).
eazy-e, 2pac, bone thugs. ők nem SOG-ok, sőt, anno volt is egy kis vita eazy-e és a death row records között (amiből sokaknak max annyi maradhatott meg, vagy onnan sejthetik, hogy eazy-e a real muthaphukkin' g's nótájában is ezt mondja: snoop díííóóódáböldzsí and dr mfukin dre are just mofukin studio gangstaz)
no meg ne feledjük, hogy 2pac is hogy halt (csak a leghíresebb lepuffantott fekát vegyük alapul, nem ő volt az első)
no de a legtöbb hazai underground repper sem más, mint hatalmas duma. nekem egy tizenéves gyerek, aki vasággyal van 30 kiló, ne ugasson, hogy milyen kemény, mert hiteltelen, meg így a gettó úgy a gettó, de azért ilyenolyan csilivili mp3lejátszó ott figyel, meg dc vagy etnies cipő kell, annélkül nem lesz repper. a legtöbb meg erről szól.
www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#64 Felhasználó inaktív   Capo 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.325
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 12. 08. 12:30

Távol álljon tőlem, hogy bárkit bántsak vagy megbántsak, mert nem rappet hallgat.de azt halkan megjegyzem, hogy úgylátom nagyon sokan ítélnek a tv-ben látott dolgok alapján.az hogy a break-et csak a négerek tudják, azt cáfolnám.rálehet keresni az SLS-re 3szoros Battle of the year győztesek, ami szerintem magáért beszél.a rappről meg csak annyit, h hallgassatok KRS-ONE-t ő nem "madafakka"-zik, és elég tartalmas szövegei vannak.magyarok közül NKS,Firma,Chikken Styler,Dózis kb ennyi.
Ui.:soha nem értettem is és nem is fogom megérteni azokat az embereket,akik fikázásból mondanak véleményt.ilyen alapon a többi stílusba mi a jó?a rock és a metál csak halálhörgés az egész, a disco szaroknak tényleg sok mondanivalójuk van, csak tucc tucc az egész.a populásris sz@rt azt hadjuk, meg emokat és társait.
ha el múltál 18,szeretsz pókerezni,és egy kis "zseton" is jól jönne,katt
Kép

#65 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 12. 08. 12:33

Idézet

Távol álljon tőlem, hogy bárkit bántsak vagy megbántsak, mert nem rappet hallgat.de azt halkan megjegyzem, hogy úgylátom nagyon sokan ítélnek a tv-ben látott dolgok alapján.az hogy a break-et csak a négerek tudják, azt cáfolnám.rálehet keresni az SLS-re 3szoros Battle of the year győztesek, ami szerintem magáért beszél.a rappről meg csak annyit, h hallgassatok KRS-ONE-t ő nem "madafakka"-zik, és elég tartalmas szövegei vannak.magyarok közül NKS,Firma,Chikken Styler,Dózis kb ennyi.
Ui.:soha nem értettem is és nem is fogom megérteni azokat az embereket,akik fikázásból mondanak véleményt.ilyen alapon a többi stílusba mi a jó?a rock és a metál csak halálhörgés az egész, a disco szaroknak tényleg sok mondanivalójuk van, csak tucc tucc az egész.a populásris sz@rt azt hadjuk, meg emokat és társait.
így - így
www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#66 Felhasználó inaktív   Circa001 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 445
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 12. 08. 12:33

Idézet

Idézet

Idézet

a rap olyan, mint a cigányzene. láttál te már négert hegedülni, vagy cigót brékelni? a mai zenék már csak arról szólnak, hogy hip-hop valakiből sztárt faragjunk, oszt húzzuk amíg lehet, utána meg süllyesztő. ha rap zene, akkor Ice-T, ha rap-metal akkor Body Count. na ez zzzzzzsssss mádáfáká zzzzzzzzzzzzzs mádáfáká zzzzzzsssssssssss mádáfáká zene. :Đ a rap-et nem kamálom, mert azt hallgatni, hogy itt a kiaszott nyóc ker, itt a kiaszott nyócker...ez inkább vicces, mint tartalmas.:-D hála Isten gengszter zoli és bandája már letűnt, nem kell ilyen ostobaságokat hallgatni ilyen jellegtelen karakterektől. dzsogging + makkos cipő + 2 kg bizsu + lada 2107 + csuklyás pulcsi = röhögőgörcs. :) a raptől kinyílik a bicska a zsebemben, amikor eminem nekiáll fröcsögő szájjal mondani valamit, de tudjuk, hogy egy palimadár. ezek egytől egyig link alakok, akikben pár menedzser $ lát. majd elhintik a tartalmas zenéjükben, hogy innen, meg onnan jövök...ezt, meg ezt éltem át...stb. szarok rá! ezek olyanok, mint nálunk a kisebbség. sőőőőt, nem túlzok, ha azt mondom, 1000000000000000000000× durvábbak. nem csípjük.

Ez az, nekem sem jön be az amcsi "kitalált rap". Marketing az egész, nyomatnak maguk alá egy kis hazugságot, hogy ilyen meg olyan rossz volt az életük és ebből csinálnak pénzt, pedig a felét nemis élték át annak amit beszélnek. Hazánkban a cigók nyomatják ezt a nyugati vonalat inkább a "nyóckerben". Hánynom kell az ilyenektől mint a Siska vagy az LCN meg társaik. Pl: Siska jól reppel, de ez az amcsi stílus, hát... Én maradok Fankánál és a szép, értelmes magyar reppnél.

maradjál is fankadelinél meg a "szép értelmes reppjénél", az nagyon szinvonalas igazad van
"kitalált rap" beszélsz már hülyeségeket...
tovább kéne jutni a tv-ben látott előadóknál, sztem aki azt hiszi hogy amerikában a hip hop a tv-ben nyomatott előadókból áll meg fuxx rázásból az meg is érdemli h fankadelit hallgasson.
Fröcsögsz itt nekem pedig nemis ismersz. Én kérlek szépen már kb 97-től hallgatok rap zenét és hidd el tudom mit beszélek. Kár, hogy te nem látsz a szemedtől, de majd csak észhez kapsz. Ha meg szerinted FankaDeli igénytelen zenét csinál akkor magadat égeted. Láss kicsit a szöveg mögé...
puruttya

#67 Felhasználó inaktív   Circa001 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 445
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 12. 08. 12:37

Ja és az amcsi rap szerintem 2Pac-kel kihalt... Most már csak divatmajmok vannak, akik menőznek, de lövésük sincs az életről...
puruttya

#68 Felhasználó inaktív   SLi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 683
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 12. 08. 14:13

Idézet

Ja és az amcsi rap szerintem 2Pac-kel kihalt... Most már csak divatmajmok vannak, akik menőznek, de lövésük sincs az életről...
"lövésük sincs az életről..."
Szerencsére Fankának van
2Pac hatalmas veszteség, de a hip hop nem halt ki, de ha 97'-óta hallgatsz ilyen zenét neked is tudnod kéne de ugy látszik neked csak az a rap amit a tv játszik.
ezek is mind divatmajmok ugye?
http://www.youtube.c...h?v=RP_JfNnIcS4
http://www.youtube.c...h?v=8ZmQvDhSFLU
http://www.youtube.c...h?v=STzZm7DlCYY

Az igazi hip hop nem a tv-ben van.
Victoria Concordia Crescit
http://www.last.fm/user/faszomatazt
"Nem hallgatok Aurórát, mert bassza az aurámat"
én ráébresztelek arra, hogy mit sem ér a bagázsod
ha este haza térve látod, hogy felkúrva a lakásod
én ebbe nőttem fel, de azt hittem hogy tiszta

#69 Felhasználó inaktív   Capo 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.325
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 23. 09:02

NKS - TDI-ről tud valaki valamit?mert semmi konkrét infót nem találok róla.
ha el múltál 18,szeretsz pókerezni,és egy kis "zseton" is jól jönne,katt
Kép

Téma megosztása:


  • (4 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó