HWSW Informatikai Kerekasztal: Heroes of Might and Magic V - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (20 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Heroes of Might and Magic V

#21 Felhasználó inaktív   zephon 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 641
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 13. 18:20

nekem nagyon tetszik a játék (csak béna vagyok hozzá, bele kell jönnöm, nem vagyok ilyenekhez szokva)
Time fades even legend...
War, war never changes...

#22 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 13. 19:25

ezsméletlen jó még mindig, nem hiába jók az Ubiék, a hangulat is az igazi III.as hozza megKép
nagyon jó lett, és elfek is vannak benne ami még egy jó pont a sok mellé, de még a kedvenc váram a dungeon, is keresztezve lett Salvatore irományival... jippíKép
bár most tartok az Inferno kampány 3. küldijénél, de elég nehéz kezd lenni a játék, mert az első két pályán még váram se volt csak futni kellet, és 3. is elég keévs nyersanyaggal kezdesz... és rögtön harcolni is kell hogy találj bányát...
végülis kell egy kis kihívásKép

"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

#23 Felhasználó inaktív   zephon 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 641
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 13. 19:30

Idézet

ezsméletlen jó még mindig, nem hiába jók az Ubiék, a hangulat is az igazi III.as hozza megKép
nagyon jó lett, és elfek is vannak benne ami még egy jó pont a sok mellé, de még a kedvenc váram a dungeon, is keresztezve lett Salvatore irományival... jippíKép
bár most tartok az Inferno kampány 3. küldijénél, de elég nehéz kezd lenni a játék,  mert az első két pályán még váram se volt csak futni kellet, és 3. is elég keévs nyersanyaggal kezdesz... és rögtön harcolni is kell hogy találj bányát...
végülis kell egy kis kihívásKép
én elég béna vagyok, már az első rész uccsó küldijénél (Fall of the king vagy mi) elakadtam. Egyszerűen építek, csinálom a dolgom, de mire elérnék egy szintet jön az ellenség és lever, tehát kezdhetek elölről mindent. így még felfedezni sem tudok menni (ott kell állni a váramnál), mert azonnal jön vki és elveszi. vki tud vmi tuti taktikát plz?
Time fades even legend...
War, war never changes...

#24 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 13. 19:46

amit án csináltam: kiszabadítom a scajt mert ő erős harcos és VELE foglalom el a várat így kevesebb egység veszhet el, madj elmentem fa/kő bányát megszerezni és amikor feltűni alul a ellenség bementem a váramba és ott vártam egy napot és meg is támadott:P (a várban építettem egy archer upgreadet és a fortból is citadelt ha tudok, +griffin is jön ha belefér az időbe)
mondjuk nekem ez a küldi volt az egyik legfkönnyeb mert a demőóban végigvittem már 6x + sok tapasztalatom van a III. részből, taktikák, erősségek blablalba...
de mondjuk a harcot nem tudom lépésről-lépésre elmondani sorryKép
(ja és a harcmodorom: a távolsági egységek a fő tagja a csapatnak ami jelen esetben az archer/marksman és a közleharci egységekkel bevárom az ellenségek, közben lövöm ezzerel és mire ideérnek már jóval gyengébbek lesznek és egy cavalier/paladin lecsaphatja őket, és az imperial griffint érdemes rögtön felküldeni a magasba(battle dive) a Pit foind/Lord vagy a subbucus ellen
re,élem segítettem


ja és 2 támadást kell kivédened majd menni a grál után ami (SPOiLER!) jobbra van a military outpost vayg mi mellet, egy bokortól észak-keletre
"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

#25 Felhasználó inaktív   Djudit 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 121
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 14. 19:38

Nekem is nagyon tetszik, bár én kezdő heroesos vagyok . sztem nagyon jót tett a Heroesnak az ubisoft. Kép

#26 Felhasználó inaktív   zephon 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 641
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 14. 19:56

köszönöm a segítséget, már tovább jutottam és már kezdem kapisgálni a dolgokat. bár párszor meggyűlt a bajom az egyik garisonnal a mapon (benne volt egy fél ország :Đ 600 ArchDevil meg 5000-es ellenek, aztán átteleportáltam rajta :-D ). de nagyon-nagyon jó lett szerintem is. Heroes foreva'!
Time fades even legend...
War, war never changes...

#27 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 14. 20:19

tud valaki kódok/trainert a játékhoz? mert az Inferno kampány 3. küldijénél (the conquest) MINDIG legyőz az a rohadt elf, hiába próbáltam már minden lehetséges taktikát, hiába van 50000 aranyam meg midnenem, MINDIG legyőz, egyzserűen túl nayg sereggel jö, az elsőt még kivédem de eléggé megfizetek érte, és jön utána a 2. miközben ami még erősebb is, én meg alig erősödtem meg ez idő allat.KépKépKépKépKépKépKép

"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

#28 Felhasználó inaktív   Roly 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.099
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 14. 22:10

nah, hogy is mondjam, nemsokára "megjön a netpostával" ez is, remélem jó lesz, ha már ekkora :Đ

#29 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 15. 08:18

Thomas ecsém, nincs még kód hozzá sehol a neten, szóval ezzel még várni kell sajna Kép

#30 Felhasználó inaktív   Roly 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.099
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 15. 14:11

Idézet

Thomas ecsém, nincs még kód hozzá sehol a neten, szóval ezzel még várni kell sajna Kép
mért sajna?

#31 Felhasználó inaktív   szpiiit 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 126
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 15. 16:49

nem tud vki.. hogy is mondjam hogy honna lehet meg(venni)szerezni...............szóóvaall letölteni!!!
Kép

#32 Felhasználó inaktív   Roly 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.099
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 15. 21:12

Idézet

nem tud vki.. hogy is mondjam hogy honna lehet meg(venni)szerezni...............szóóvaall letölteni!!!
Kép
azt nem tudom, de a wanadoo.atw.hu-n biztos hogy NINCS fent!

#33 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 16. 08:06

Idézet

tud valaki kódok/trainert a játékhoz? mert az Inferno kampány 3. küldijénél (the conquest) MINDIG legyőz az a rohadt elf, hiába próbáltam már minden lehetséges taktikát, hiába van 50000 aranyam meg midnenem, MINDIG legyőz, egyzserűen túl nayg sereggel jö, az elsőt még kivédem de eléggé megfizetek érte, és jön utána a 2. miközben ami még erősebb is, én meg alig erősödtem meg ez idő allat.KépKépKépKépKépKépKép
Heroes.Of.Might.And.Magic.V.PLUS.6.TRAINER-Unleashed

#34 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 05. 16. 09:07

Én már várom a Heroes V-t. Nem ez lesz a kedvenc gammám, de a III-mal, és a IV-gyel is jól elszórakoztam.

#35 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 16. 09:21

Idézet

Én már várom a Heroes V-t. Nem ez lesz a kedvenc gammám, de a III-mal, és a IV-gyel is jól elszórakoztam.
Szerintem igencsak kitettek magukért a Nivalos srácok. Egyedül a 3D térképpel van kis bibi, nem mindig lehet észlelni a felvehető cuccokat... Kép

#36 Felhasználó inaktív   Gekko 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 16. 21:48

Hi all!A segitségeteket kérem, ugyanis elakadtam az első champion 4. küldetésének az utolsó szakaszán, mert nemtom mit kell csinálni.ott ahol lerombolták a hidat!Elóre is köszi

#37 Felhasználó inaktív   kismonguz 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 41
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 16. 22:56

Hy! A megoldás ott még egyszerű... A pályának majdnem a közeépn le kell menni a föld alá, és ott egy épületben megharcolhatsz kemény ellenfelekkel egy csizmáért, ami átreptet a víz felett!Én a következő küldetésben akadtam el, mert ott akármit csinálok, egy hét után véget ér a küldetésem, mert valami oknál fogva elbukom! Ha foglalok várat, akkor is :(Ha valaki rájön, hogy ott mit kell csinálni, légyszi segítsen ki! vagy küldjön egy mentést :PElőre is köszi!

#38 Felhasználó inaktív   felesbarack 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 17. 08:07

Pár napja csináltam, úgyhogy nem emlékszem rá pontosan, de azt hiszem, hogy a bal fölső sarokban lévő várat kellett elfoglalni egy héten belül, ahol tudtál még venni valamilyen plusz csapatot, és ajánlott volt még az útbaeső épületet is letámadni, hogy onnét is felvedd a csapatokat.

A másik amit teljesíteni kell az első héten, hogy ki kell szabadítani a csajt is. Ez az elfoglalt vár mellett található a jobb oldalon.

Idézet

Hy! A megoldás ott még egyszerű... A pályának majdnem a közeépn le kell menni a föld alá, és ott egy épületben megharcolhatsz kemény ellenfelekkel egy csizmáért, ami átreptet a víz felett! Én a következő küldetésben akadtam el, mert ott akármit csinálok, egy hét után véget ér a küldetésem, mert valami oknál fogva elbukom! Ha foglalok várat, akkor is :-D Ha valaki rájön, hogy ott mit kell csinálni, légyszi segítsen ki! vagy küldjön egy mentést :Đ Előre is köszi!


#39 Felhasználó inaktív   felesbarack 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 17. 11:39

Sziasztok. Tud valaki segíteni a démon campaign harmadik küldetésének a megoldásában. Már a kapun történő áthaladáskor legyengíti a seregemet, és az első ellentámadás ezt még tovább súlyosbítja. Utána már nem marad semmi, amivel vissza tudnám verni a csapatait. Köszi

#40 Felhasználó inaktív   zephon 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 641
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 17. 11:49

tesóm sikeresen letörölte a mentéseimet. ez az!Kép format c: (persze a játék a rendszermeghajtón tárolja a saveket (ez a legnagyobb hülyeség, amit játékban kitaláltak szerintem))
na mindegy, elkezdtem megint. 1. kampány uccsó küldetés vége fele. úgyis unom már ezt a részt.
Jó lett nagyon a játék szerintem is, de ezt már elmondtam
Time fades even legend...
War, war never changes...

Téma megosztása:


  • (20 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó