HWSW Informatikai Kerekasztal: Bittorrent - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (8 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Bittorrent

#41 Felhasználó inaktív   zephon 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 641
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 04. 28. 15:38

Idézet

Idézet

Idézet

Nem tudna valaki egy jó torrentet adni ami tényleg jó, magyar és sokminden vanarajta???

Megköszönném.
szerintem az el-sl.net is nagyon jó oldal.ide is regelni kell, de megéri.Kép 
Szerintem nem kene konkret cimeket irni vagy linkelni..
szerintem is jobb lesz úgy mindenkinek, ha nem írogatsz címeket (főleg neked)
Time fades even legend...
War, war never changes...

#42 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 02. 19:44

Idézet

Előfordul volt velem úgy megállt 99 % nál pfff....
Minél több darabja van meg a letöltés alatt álló adatoknak, annál nehezebb a kliensnek olyan darabokat találni ami még nincs meg.
Ezért lassul le néha a letöltés, vagy áll meg amikor már csak pár százalék van hátra.
Csak legyél türelmes és előbb-utóbb megkapod a hátralévő részeket
halod én arra gondoltam hogy az lehet a baj amikor töltünk és a letöltés sokkal gyorsabb mint a feltöltés és akkor lelassul hogy a feltöltés is annyi legyen mint a letöltés mivel ez egy fájlcserélő bár ez csak egy gondolat lehet hogy neked van igazag de amikor leszedtem az obliviont 48kbps-es átlaggal akkor a feltöltése 6 kbps volt ugyhogy egyik sem teljesen igaz.
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

#43 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 02. 22:09

halljátok srácok nagyon odavág a torrent 15 percenként leszedek 50 kb-ot Képmost gondold el 97,7%-nál vagyok a tony hawk american wasteland leszedésében és eddig jött 30kbps most meg 250 bps malKép
de basszus akkor is leszedem akármikor gépezek akkor elindítom addig amíg abba nem hagyom lejön egy-két mega de már csak 53,5 van ugyhogy még egy hónapig naponta 1-2 mega és megvan a tony hawk legújabb része persze ahoz a napi 1-2 megához 4-5 órát gépezek ámKépKépKépKép
na ehez mit szóltok??? erre varjatok gombot!!! húú de fair
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

#44 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 02. 22:19

Idézet

halljátok srácok nagyon odavág a torrent 15 percenként leszedek 50 kb-ot Képmost gondold el 97,7%-nál vagyok a tony hawk american wasteland leszedésében és eddig jött 30kbps most meg 250 bps malKép
de basszus akkor is leszedem akármikor gépezek akkor elindítom addig amíg abba nem hagyom lejön egy-két mega de már csak 53,5 van ugyhogy még egy hónapig naponta 1-2 mega és megvan a tony hawk legújabb része persze ahoz a napi 1-2 megához 4-5 órát gépezek ámKépKépKépKép
na ehez mit szóltok??? erre varjatok gombot!!! húú de fair
Ehh.. Legalabb azt ne meselned el, hogy mit toltesz. 1. Nem warez forum. 2. Gondolom neked se hianyzik ASVA a nyakadba..
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#45 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 02. 22:36

lehet hogy te még nem hallottad de a saját részre való letöltés nem bűncselekmény csak akkor ha továbbadod!!Kép
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

#46 Felhasználó inaktív   zoenn 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.270
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 02. 22:45

Idézet

lehet hogy te még nem hallottad de a saját részre való letöltés nem bűncselekmény csak akkor ha továbbadod!!Kép
Úgylátom, Te nem vagy tisztában a dolgokkal megfelelően. Kép

#47 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 02. 22:46

Idézet

Idézet

lehet hogy te még nem hallottad de a saját részre való letöltés nem bűncselekmény csak akkor ha továbbadod!!Kép
Úgylátom, Te nem vagy tisztában a dolgokkal megfelelően. Kép
miért is? nem én találtam ki ezt kb egy hónapja törvényesen kimondták hogy sajátrészre legális a töltögetés
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

#48 Felhasználó inaktív   zoenn 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.270
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 02. 22:53

Idézet

Idézet

miért is? nem én találtam ki ezt kb egy hónapja törvényesen kimondták hogy sajátrészre legális a töltögetés
A törvény több feltételt támaszt: a felhasználás csak annyiban minősül szabad felhasználásnak, amennyiben nem sérelmes a mű rendes felhasználására és indokolatlanul nem károsítja a szerző jogos érdekeit. Mivel nem fizettél a letöltött anyagért a fejlesztőnek és a kiadónak, így ez büncselekmény.

#49 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 02. 22:59

Idézet

Idézet

Idézet

lehet hogy te még nem hallottad de a saját részre való letöltés nem bűncselekmény csak akkor ha továbbadod!!Kép
Úgylátom, Te nem vagy tisztában a dolgokkal megfelelően. Kép
miért is? nem én találtam ki ezt kb egy hónapja törvényesen kimondták hogy sajátrészre legális a töltögetés
hat nem vagyok benne biztos h ez pl jatekprogramokra is vonatkozik.. nemveletlenul van minden jatekhoz egy vaskos fuzetecske amiben hosszu oldalakon keresztul ecsetelik a szerzoi jogokat es tarsait.
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#50 Felhasználó inaktív   Drago 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.060
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 02. 23:01

Idézet

A törvény több feltételt támaszt: a felhasználás csak annyiban minősül szabad felhasználásnak, amennyiben nem sérelmes a mű rendes felhasználására és indokolatlanul nem károsítja a szerző jogos érdekeit. Mivel nem fizettél a letöltött anyagért a fejlesztőnek és a kiadónak, így ez büncselekmény.
Plusz ezen felül mivel torrentezel, ott van az a bizonyos FELTÖLTÉS is, amivel már meg is osztottad a dolgokat, szóval ezt is bebuktad. Egyébként már többször szóltam nem csak neked, de a warez témával le lehet állni végre!
"Let's take our sanity, let's take compassion, and be responsible for every action!"

#51 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 05. 03. 08:32

Idézet

Hello!
Valaki tudna nekem segíteni?
Ha töltök le egy torrentet, az letöltés közben miért áll meg és kell újraindítani????????????????????????????????
Előre is kösz a segítséget.
én is próbáltam tegnap zenét tölteni, és sikerült is, de van amelyiket nem akarja a cd-lejátszóm játszani. Miért van ez?

#52 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 03. 09:05

Idézet

Idézet

Hello!
Valaki tudna nekem segíteni?
Ha töltök le egy torrentet, az letöltés közben miért áll meg és kell újraindítani????????????????????????????????
Előre is kösz a segítséget.
én is próbáltam tegnap zenét tölteni, és sikerült is, de van amelyiket nem akarja a cd-lejátszóm játszani. Miért van ez?
Cd lejatszod tud mp3-at lejatszani? Mas ok hirtelen nem jut eszembe.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#53 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 03. 10:19

Idézet

Idézet

Hello!
Valaki tudna nekem segíteni?
Ha töltök le egy torrentet, az letöltés közben miért áll meg és kell újraindítani????????????????????????????????
Előre is kösz a segítséget.
én is próbáltam tegnap zenét tölteni, és sikerült is, de van amelyiket nem akarja a cd-lejátszóm játszani. Miért van ez?
kicsit jobban is reszletezhetned a problemat mert igy nem sok segitseget tudunk nyujtani
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#54 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 05. 03. 10:29

Idézet

én is próbáltam tegnap zenét tölteni, és sikerült is, de van amelyiket nem akarja a cd-lejátszóm játszani. Miért van ez?
Nincs arra garancia hogy amit letöltesz az működni is fog. Sok a szemét anyag a neten, az már tuti.

#55 Felhasználó inaktív   pike85ded 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 390
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 03. 11:06

Nállam sajnos már nincs fent sajnos lekellte törölnöm! De én is hozzá jutottam párt jó cuchoz!!Zenét mondjuk pont nem tudtam tölteni egyetsem!de Filmet annál inkább!Kép
__,,,_(o) , (o)_,,,__ i see you !!!!! | ============= | ======================

#56 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 08. 12:06

mér van az ha mondjuk leszedek egy game-et akkor mi a feltöltés? mit töltök én fel amikor csak leszedek?és ha már leért a játék és a feltöltés még megy az baj ha megállítom ogy ne lassítson?Kép
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

#57 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 08. 12:14

Idézet

mér van az ha mondjuk leszedek egy game-et akkor mi a feltöltés? mit töltök én fel amikor csak leszedek?és ha már leért a játék és a feltöltés még megy az baj ha megállítom ogy ne lassítson?Kép
látom te nagyon nem vágod a torrentek lényegét KépKépKép


#58 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 08. 13:25

jól láeod de nem ezt kérdeztem
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

#59 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 08. 13:54

Idézet

jól láeod de nem ezt kérdeztem
ha regisztráltál egy oldalra, akkor ott van fel-letöltés arány. Ha valamit letöltöttél, akkor utána azért töltöd vissza, hogy seedeld a másiknak. Vagyis minnél többen seedelik, annál gyorsabban jöhet másoknak. Ez azért fontos hogy kapok, akkor adok is, mert az arányod így változik. Szóval aki visszatölt mindent, amit leszedett, akkor jó az aránya, ergo nem vágják ki. Legtöbb ilyen magyar trackeren 0.2 vagy 0.3 arány alatt kidobják a usert. Ha meg leszedted és megállítod a feltöltést, az mondjuk az Endless-en baj. Van olyan, hogy Hit'n'Run, vagyis figyelmeztetést kapsz ha a letöltés után min. egy óráig nem töltöd vissza. Nem kell teljesen, de egy óráig menjen. Ha külföldi torrentről töltessz, ott nem látom akadályát, hogy megállítsd a feltöltést, mert nem kapsz érte büntit.


#60 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 08. 13:57

Idézet

Idézet

jól láeod de nem ezt kérdeztem
ha regisztráltál egy oldalra, akkor ott van fel-letöltés arány. Ha valamit letöltöttél, akkor utána azért töltöd vissza, hogy seedeld a másiknak. Vagyis minnél többen seedelik, annál gyorsabban jöhet másoknak. Ez azért fontos hogy kapok, akkor adok is, mert az arányod így változik. Szóval aki visszatölt mindent, amit leszedett, akkor jó az aránya, ergo nem vágják ki. Legtöbb ilyen magyar trackeren 0.2 vagy 0.3 arány alatt kidobják a usert. Ha meg leszedted és megállítod a feltöltést, az mondjuk az Endless-en baj. Van olyan, hogy Hit'n'Run, vagyis figyelmeztetést kapsz ha a letöltés után min. egy óráig nem töltöd vissza. Nem kell teljesen, de egy óráig menjen. Ha külföldi torrentről töltessz, ott nem látom akadályát, hogy megállítsd a feltöltést, mert nem kapsz érte büntit.
kösz a kimerítő választ én eddig csak külföldiről töltöttem
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

Téma megosztása:


  • (8 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó