HWSW Informatikai Kerekasztal: Bittorrent - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (8 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Bittorrent

#61 Felhasználó inaktív   pike85ded 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 390
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 16. 10:06

Hellóka!
Nincs valakinek valami jó kis letöltö progija! Bitorrentet nem tudom használni mert ketten haszálunk egy netet és nagyon visszafogj a másikat!szal valami kis letöltö progika kllene nekem filmek és zenékre föként Játékok nem fontosak!Ha valaki tud segiteni pls keresenn meg msn-en! Wcsaba85@hotmail.com!Elöre is thx mindent!
__,,,_(o) , (o)_,,,__ i see you !!!!! | ============= | ======================

#62 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 16. 10:48

Idézet

Hellóka!
Nincs valakinek valami jó kis letöltö progija! Bitorrentet nem tudom használni mert ketten haszálunk egy netet és nagyon visszafogj a másikat!szal valami kis letöltö progika kllene nekem filmek és zenékre föként Játékok nem fontosak!Ha valaki tud segiteni pls keresenn meg msn-en! Wcsaba85@hotmail.com!Elöre is thx mindent!
hat ez kurvara nem ebbe a topikban kene... sot, nem is ezen az oldalon.. Kép
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#63 Felhasználó inaktív   pike85ded 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 390
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 16. 12:50

Hát wazze sztem meg az oldalt én döntöm ell és azokat kértem meg hogy szoljanak hozzá akik tudnak segiteni benne nem pedig azokat akik beszolnak!
Ha unod magad akkor csontozz hangyat ember és ne nekem szoljá be !
Amugy a te szöveged sem ebbe e topicba tartozik te nagyon okos te!
Csinálj egy "szoljunk be" topicot éás ott fikáázá mást !
__,,,_(o) , (o)_,,,__ i see you !!!!! | ============= | ======================

#64 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 16. 15:47

Idézet

Hát wazze sztem meg az oldalt én döntöm ell és azokat kértem meg hogy szoljanak hozzá akik tudnak segiteni benne nem pedig azokat akik beszolnak!
Ha unod magad akkor csontozz hangyat ember és ne nekem szoljá be !
Amugy a te szöveged sem ebbe e topicba tartozik te nagyon okos te!
Csinálj egy "szoljunk be" topicot éás ott fikáázá mást !
pfff, ocsisajt, elsozor is, ha letolto progi kell de nem a bitorrent, akkor miert ebben a topikban kerdezed?! Csinalj uj topikot vagy keress megfelelo topikot, hiszen ez itt a bittorrent topik es te kijelentetted, hogy nem az kell neked... A masik meg az, hogy ez nem warez forum, szoval nem fog neked segiteni senki..
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#65 Felhasználó inaktív   pike85ded 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 390
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 16. 21:45

Pff de joo!Attool hogy te ezen azt agyi sikon vagy nem biztos hogy mindenki ilyen!
Öcsi sajt! azért irom be ide is hátha többen olvassák ell!De tök fölösleges erreöl vitázni!Neked is csak aanyit kellet volna irnos hogy nem tudsz semmit!Vagy ne irja semmit és ne tekintsd üzenetnek amit irtam!
__,,,_(o) , (o)_,,,__ i see you !!!!! | ============= | ======================

#66 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 17. 07:30

Idézet

Pff de joo!Attool hogy te ezen azt agyi sikon vagy nem biztos hogy mindenki ilyen!
Öcsi sajt! azért irom be ide is hátha többen olvassák ell!De tök fölösleges erreöl vitázni!Neked is csak aanyit kellet volna irnos hogy nem tudsz semmit!Vagy ne irja semmit és ne tekintsd üzenetnek amit irtam!
Ehh, latom nem erted a lenyegek kicsirigo.. De pont neked sikerult elkapnod azt a pillannatomat, amikor kiborultam azert, hogy az emberek mert nem kepesek felfogni, hogy ne offoljak szet hulye kerdesekkel a topikokat. A masik meg az, hogy ez meg mindig nem warez forum, szoval hiaba szeretnel letolteni filmeket jatekokat, nem fog neked senki egy oldalcimet benyogni...
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#67 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 17. 10:55

Idézet

Pff de joo!Attool hogy te ezen azt agyi sikon vagy nem biztos hogy mindenki ilyen!
Öcsi sajt! azért irom be ide is hátha többen olvassák ell!De tök fölösleges erreöl vitázni!Neked is csak aanyit kellet volna irnos hogy nem tudsz semmit!Vagy ne irja semmit és ne tekintsd üzenetnek amit irtam!
nyugalom ifju padawan, csak semmi hirtelenkedés. elsozor is nem kell sértegetni senkit, másodszor a GK valóban nem warez oldal itt nem fognak neked ez ugyben segiteni, van ezer más oldal arra. na off vége
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#68 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 17. 12:59

Viszont nekem kene egy kis help. Bitcomet 0.63-at hasznalok Ha 3 gepen egyszerre netezunk itthon, es megy kozben a bitcomet, akkor valtozo idokozonkent, de megszakad a netem folyamatosan. De peldaul ha csak 2gep megy, akkor nem. Miert lehet ez?
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#69 Felhasználó inaktív   pike85ded 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 390
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 18. 08:12

Nállam is ez volt a baj mert tesommal felezzük a netet és amikor ment nállam a letöltés akkor nálla meg megált a net és esetlegesen a letöltés is!Ja és amikor letöltés közben msn-en webcamoztam akkor kiakatt a gép és restart volt!De nem toom én se hogy ezt miért csinálja!pfff!Kép
__,,,_(o) , (o)_,,,__ i see you !!!!! | ============= | ======================

#70 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 18. 09:50

Idézet

Viszont nekem kene egy kis help. Bitcomet 0.63-at hasznalok Ha 3 gepen egyszerre netezunk itthon, es megy kozben a bitcomet, akkor valtozo idokozonkent, de megszakad a netem folyamatosan. De peldaul ha csak 2gep megy, akkor nem. Miert lehet ez?
mivel van szétosztva a gép? szviccs? háb? rúter?
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#71 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 18. 13:11

Hát ezt nem értem itt vitatkoztok hogy nem warez fórum amikor a bitcomet is egy letöltő progiKép
más: csaba próbáld meg a morpheus-t
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

#72 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 18. 17:55

rutert hasznalok, mert ha barmi mast teszek be szetosztani anetet, akkor max 1 gep lehet neten max.

pappi: a bitcomettel es mas hasonlo programokkal nem csak filmeekt, zeneket es jatekokat lehet tolteni. Teljesen legal es ingyenes progikat isKép
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#73 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 05. 13:52

irjatok magyar torrenteket plsKép game-t szeretnék
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

#74 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 05. 15:34

nemtudja valaki hogy miért áll meg egy letöltés a 90% és 100% között? mert nagyon idegesítő hogy három napig le se kapcsolom a gépet töltés miatt erre a végén megállKépKép
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

#75 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 05. 15:53

Idézet

nemtudja valaki hogy miért áll meg egy letöltés a 90% és 100% között? mert nagyon idegesítő hogy három napig le se kapcsolom a gépet töltés miatt erre a végén megállKépKép
Talán kevés a seed...


#76 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 05. 16:21

Idézet

Idézet

nemtudja valaki hogy miért áll meg egy letöltés a 90% és 100% között? mert nagyon idegesítő hogy három napig le se kapcsolom a gépet töltés miatt erre a végén megállKépKép
Talán kevés a seed...
neem ugy volt hogy seed nélkül elkezdtem tölteni (7peer volt) harminccal jött 94% ig utána megált pedig még mndig ott volt a 7 peer
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

#77 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 05. 17:12

EZ EGy SZAR!!! tele van hulladékkal a torrent most bróbálgatom ki a letöltött játékokat és egyik se megy ez egy lúzer fasz!!!! tele van hulladékkal gecikkelnem ajánlom senkinek!!!!!KépKépKépKépKépKépKép
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

#78 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 05. 17:25

Idézet

EZ EGy SZAR!!! tele van hulladékkal a torrent most bróbálgatom ki a letöltött játékokat és egyik se megy ez egy lúzer fasz!!!! tele van hulladékkal gecikkelnem ajánlom senkinek!!!!!KépKépKépKépKépKépKép
lol, mert neked nem jo, attol meg mindenki masnak mukodik, es en meg egyetlen egyszer sem talalkoztam hibas cuccal.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#79 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 06. 05. 17:30

én nem értem az egészetKépKépKépKépKépKépKépKépKépKéphttps://forum.hwsw.h...default/035.gif

#80 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 06. 05. 18:04

Idézet

én nem értem az egészetKépKépKépKépKépKépKépKépKépKéphttps://forum.hwsw.h...default/035.gif
ez az Azurereus jó progi hozzá??

Téma megosztása:


  • (8 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó