HWSW Informatikai Kerekasztal: Tony Hawk American Wasteland - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Tony Hawk American Wasteland

#1 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 05. 15. 06:35

Nekem nem rég óta van meg a game de nem lehet beállítani az irányításokat és összevissza vannak minden gomb más mint amit ír rá... de amugy a game jó
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

#2 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 06. 03. 12:52

Nah, végre lejött a stuff, egy baj van hogy nem tom melyik gombbal kell kiválasztani az embert akivel vok!!

#3 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 06. 03. 14:45

Már rájöttem!!!!!!!!!!!!!!

#4 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 03. 14:45

talán mielőtt elindítod ott a beállítás ablakban be lehet állítaniKép kicsit körül kell nézni
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

#5 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 03. 14:47

Idézet

Nekem nem rég óta van meg a game de nem lehet beállítani az irányításokat és összevissza vannak minden gomb más mint amit ír rá... de amugy a game jó
Amit a játékban egy gombnak kiír, azok az adott trükkök jelentései. Tehát:

G = Grab
O = Ollie
stb.

Amit Te beállítasz Grabnek, az lesz a G. Így a játékban is annyit ír szimplán, hogy nyomj G-t ehhez meg ahhoz. Ezt már elég régóta így kell beállítani, sajna - a játék multiplatform mivolta ugyanis megköveteli ezt néha. Kép


#6 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 03. 14:50

lehet hogy ig van nekem eddig nem volt tony-m a 2-őn kívül most szedtem lezt meg a 4-et de a 4 jobban bejön a zene, a karakterek meg maguk a feladatok.
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

#7 Felhasználó inaktív   Jake 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 17
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 11. 17:30

VALAKI PLEASE mondja el melyk gomb mit csinál??!!

#8 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 11. 17:50

Idézet

VALAKI PLEASE mondja el melyk gomb mit csinál??!!
Azt csinálja amit beállítassz rá. Egy Gamepados billentyűleosztást elmagyarázok neked ha Gamepaddal játszol.


#9 Felhasználó inaktív   Jake 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 17
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 12. 13:02

Keyboadddal jacok! ott a nummal kell menni csak a küldetés amikor veszek ruhát meg deszkát stb...kimeek és ott van 1 fiú aki trkközik beszélek vele aztán le kell tenni a deszkát és felvenni ez megy.utána rákell ugrani a korlátra vagy mi az és slideolni kell másodszor nem tom mit kell csinálni!!LZ HELP!


#10 Felhasználó inaktív   Jake 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 17
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 12. 13:05

1ébként ehhez van kód?

#11 Felhasználó inaktív   Jake 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 17
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 12. 13:06

1ébként ehhez van kód?(cheat)

#12 Felhasználó inaktív   Imu 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 498
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 31. 09:47

hellosztok!tudna nekem valaki segíteni?Van egy küldetés, ahol reverset kell csinálni, és azt írja hogy R és egy visszafele nyíl.DE én nem tudom sehogyan se megcsinálni.Elmagyarázná valaki, hogyan kell?



#13 Felhasználó inaktív   Imu 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 498
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 31. 09:50

Idézet

1ébként ehhez van kód?(cheat)
Van, de nem cheat kód, csak afféle segítségek.A http://www.cheatingd...034.htm-oldalon megtalálod/angol/ őket.Bocs, de magyart nem tudok.



#14 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 31. 10:14

Idézet

hellosztok!tudna nekem valaki segíteni?Van egy küldetés, ahol reverset kell csinálni, és azt írja hogy R és egy visszafele nyíl.DE én nem tudom sehogyan se megcsinálni.Elmagyarázná valaki, hogyan kell?
Az R betű és mögötte körbe a nyíl azt jelenti, hogy Rotate Right/Left. Ezzel "forgatod" a karaktert ha a levegőben vagy. Ez olyan összekötő trükk, mint a Manual a Grindeknél. Vagyis a Revert-re be kellett hogy álílts valamit, lesd meg az irányítást.


#15 Felhasználó inaktív   Imu 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 498
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 31. 10:25

Idézet

Idézet

hellosztok!tudna nekem valaki segíteni?Van egy küldetés, ahol reverset kell csinálni, és azt írja hogy R és egy visszafele nyíl.DE én nem tudom sehogyan se megcsinálni.Elmagyarázná valaki, hogyan kell?
Az R betű és mögötte körbe a nyíl azt jelenti, hogy Rotate Right/Left. Ezzel "forgatod" a karaktert ha a levegőben vagy. Ez olyan összekötő trükk, mint a Manual a Grindeknél. Vagyis a Revert-re be kellett hogy álílts valamit, lesd meg az irányítást.
Igazad van, de nem tudom, hogy a reverse trükk mihez tartozik tulajdonképpen, és az eredeti billentyűzetkiosztással fut a játék, de nem tudok rájönni, hogy mi a baj.Annyit tudok, hogy a félcsőből háttal kellene visszagurulnom.



#16 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 31. 10:54

Idézet

Idézet

Idézet

hellosztok!tudna nekem valaki segíteni?Van egy küldetés, ahol reverset kell csinálni, és azt írja hogy R és egy visszafele nyíl.DE én nem tudom sehogyan se megcsinálni.Elmagyarázná valaki, hogyan kell?
Az R betű és mögötte körbe a nyíl azt jelenti, hogy Rotate Right/Left. Ezzel "forgatod" a karaktert ha a levegőben vagy. Ez olyan összekötő trükk, mint a Manual a Grindeknél. Vagyis a Revert-re be kellett hogy álílts valamit, lesd meg az irányítást.
Igazad van, de nem tudom, hogy a reverse trükk mihez tartozik tulajdonképpen, és az eredeti billentyűzetkiosztással fut a játék, de nem tudok rájönni, hogy mi a baj.Annyit tudok, hogy a félcsőből háttal kellene visszagurulnom.
Gyakorlatilag úgy fog kinézni, hogy felugratsz és a visszaérkezés előtt nyomsz egy revert-et neki, akkor megfordul. Hiába eredeti bill.kiosztás, meg tudod nézni melyikel van rotate left és right. Anno én sem jöttem erre rá először, de én gamepaddal toltam, jobb volt.


#17 Felhasználó inaktív   Imu 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 498
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 31. 11:08

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

hellosztok!tudna nekem valaki segíteni?Van egy küldetés, ahol reverset kell csinálni, és azt írja hogy R és egy visszafele nyíl.DE én nem tudom sehogyan se megcsinálni.Elmagyarázná valaki, hogyan kell?
Az R betű és mögötte körbe a nyíl azt jelenti, hogy Rotate Right/Left. Ezzel "forgatod" a karaktert ha a levegőben vagy. Ez olyan összekötő trükk, mint a Manual a Grindeknél. Vagyis a Revert-re be kellett hogy álílts valamit, lesd meg az irányítást.
Igazad van, de nem tudom, hogy a reverse trükk mihez tartozik tulajdonképpen, és az eredeti billentyűzetkiosztással fut a játék, de nem tudok rájönni, hogy mi a baj.Annyit tudok, hogy a félcsőből háttal kellene visszagurulnom.
Gyakorlatilag úgy fog kinézni, hogy felugratsz és a visszaérkezés előtt nyomsz egy revert-et neki, akkor megfordul. Hiába eredeti bill.kiosztás, meg tudod nézni melyikel van rotate left és right. Anno én sem jöttem erre rá először, de én gamepaddal toltam, jobb volt.
Megnéztem, és a rotate a 7-es és a 9-es.Majd megpróbálom.Thx!



#18 Felhasználó inaktív   Devil007 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 11. 14:40

elakadtam beverly hills-ben ahol egy francia mutat nekem trükköket és az elsőt meg tudom csinálni(amikor menni kell a falon) de a másdoikat már nem(akkor meg wallflippet kell csinálni).LÉCCI SEGITSETEKKép

#19 Felhasználó inaktív   Devil007 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 11. 14:42

elakadtam beverly hills-ben ahol egy francia mutat nekem trükköket és az elsőt meg tudom csinálni(amikor menni kell a falon) de a másdoikat már nem(akkor meg wallflippet kell csinálni).LÉCCI SEGITSETEKKép

#20 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 11. 15:36

Idézet

elakadtam beverly hills-ben ahol egy francia mutat nekem trükköket és az elsőt meg tudom csinálni(amikor menni kell a falon) de a másdoikat már nem(akkor meg wallflippet kell csinálni).LÉCCI SEGITSETEKKép
Fel kell futnod a falon és egy hátra szaltó. Igen, elég hiányosan írja le a feladatot így nem csoda, hogy elakadtál. A Revert gombot kell megnyomnod a felfutáshoz és utána a hátra+ ugrással a szaltó. Amivel felfutsz a falon (revert) azt folyamatosan nyomva kell tartani, nem szabad elengedned és közben a hátra+ ugrás, akkor sikerülni fog és nem csak simán leugrik.


Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó