HWSW Informatikai Kerekasztal: Need for Speed: Carbon - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (47 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 45
  • 46
  • 47
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Need for Speed: Carbon

#921 Felhasználó inaktív   feketeskorpio 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 02. 14:26

Idézet

Idézet

sziasztok,mondjátok legyszi egyáltalán tud valaki válaszolni nekem a kérdesémre vagy senki nem tudja a választ,akárhol kérdezösködtem a Carbonal kapcsolatba senki nem adott meg egy kézzel foghato választ,már nem tudom kihez forduljak kösz a türelmeteket.feketeskorpioKépKép
ha jól emlékszem, azt írtad, hogy kapcsolódásnál, időtúllépés miatt nem kapcsolódik a szerverhez.szerintem a serverrel lehet a gond.vagy frissítik vagy megszünt.próbálj másik játékkal online játszani, ha avval sikerül, akkor valószínű, hogy nem a neteddel lesz a probléma.
mondjuk jó lenne tudni, hogy milyen hibaüzenetet kapsz a kapcsolódásnál.
szia,kösz hogy válaszoltál ,a Most Wanted-be tudok játszanni online azzal semmi gond,a Carbonba be kapcsolom a játékot ki irja hogy,Kapcsolodás az EA-hoz,kapcsolodás sikeres,utánna rámegyek a Barátságos meccsre és kis idő elteltével ki irja hogy,A játék létrehozása nem sikerült.Kérjük,probálkózz később!Látogasd meg a Neef For Speed.com.webodalt,amely a legfrisebb hirekkel jelentkezik.Rá megyek a Rangsorolt meccsre,ki irja ,játékosok keresése...,ki adja hogy Időtúllépés keresés közben,Kérjük probád újra.Ezeket irja ki és hijába probálkozom ugyan, ugy ezeket adja ki,a játék meg eredetti,azzal sem lehet gond,vagy nem tudom,a szerverel hogy gond vané nem tudnám megmondanni ,de ha tudod hogy mit kell tennem legyszi segits,nagyon rendes töled hogy válaszoltál még egyszer köszi szépen.üdv feketeskorpioKép

#922 Felhasználó inaktív   Capo 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.325
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 02. 15:27

Idézet

szia,kösz hogy válaszoltál ,a Most Wanted-be tudok játszanni online azzal semmi gond,a Carbonba be kapcsolom a játékot ki irja hogy,Kapcsolodás az EA-hoz,kapcsolodás sikeres,utánna rámegyek a Barátságos meccsre és kis idő elteltével ki irja hogy,A játék létrehozása nem sikerült.Kérjük,probálkózz később!Látogasd meg a Neef For Speed.com.webodalt,amely a legfrisebb hirekkel jelentkezik.Rá megyek a Rangsorolt meccsre,ki irja ,játékosok keresése...,ki adja hogy Időtúllépés keresés közben,Kérjük probád újra.Ezeket irja ki és hijába probálkozom ugyan, ugy ezeket adja ki,a játék meg eredetti,azzal sem lehet gond,vagy nem tudom,a szerverel hogy gond vané nem tudnám megmondanni ,de ha tudod hogy mit kell tennem legyszi segits,nagyon rendes töled hogy válaszoltál még egyszer köszi szépen.üdv feketeskorpio/images/smiles/069.gif
:)ezt az üdv-ös dolgot igazán lehagyhatnád a hsz-ek végéről.ahogy olvasom, szerintem a szerverrel nem lehet baj, mert akkor nem írná ki, hogy sikeres kapcsolódás.őszintén nem nagyon tudom mi lehet a probléma, probáld meg ezt , hátha segít.ha nem akkor csak azt tudom mondani, hogy a google a barátunkKép
ha el múltál 18,szeretsz pókerezni,és egy kis "zseton" is jól jönne,katt
Kép

Téma megosztása:


  • (47 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 45
  • 46
  • 47
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó