HWSW Informatikai Kerekasztal: Runaway 2 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Runaway 2

#21 Felhasználó inaktív   David1993 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 01. 15:56

De szted akkor hova nézzek a távcsővel hogy megpillansa? Nem tudod újra feltelepíteni a játékor és addig eljutni? Vagy akkor mit csináljak?

#22 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 01. 01. 16:03

Idézet

De szted akkor hova nézzek a távcsővel hogy megpillansa? Nem tudod újra feltelepíteni a játékor és addig eljutni? Vagy akkor mit csináljak?
nemtom már annyira rég toltam h sajnos nem emléxek, nem lehet azzal közelíteni? (távcsövön belül)

#23 Felhasználó inaktív   David1993 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 01. 16:06

Nem, mert magától nézi és én abba nem tok beleavatkozni. Nem tudod újra feltelepíteni a játékot és addig eljutni?

#24 Felhasználó inaktív   David1993 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 01. 16:15

Mit jelent amit leírtál angolul a fórumra? Igen, már vagy 10-szer elolvastam.

#25 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 01. 01. 16:22

Inside the plane, just to the right under the "In case of accident PULL OUT" writing, there is a piece of broken glass. Pick it up, and use it on the goggles to cut the elastic off. Use the glass on the tree branch you got when picking up the goggles also. After the branch is cut, combine the elastic and branch. It will create a slingshot.

nah ezt így ahogy van írd be ide és lefordítja, nem lesz túl magyaros de érthető (remélem ez az amit keresel)

Use the slingshot on the bag hanging in the trees over the plane. It will knock it down.

Nah a lényeg hogy a csúzlival lődd le a zsákot, de ez még bent van a dzsungelben az egyik fán


#26 Felhasználó inaktív   David1993 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 01. 16:24

Nem nagyon értem, hogy mit ír csak annyit hogy a repülőgép felett lóg egy zsák. Én pedig ott nem látok semmiféle zsákot. Vagy a repülőgép szárnya vagy a repülőgép felett és ott csak a fénysugarakat érzékeli.

#27 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 01. 01. 16:26

Idézet

Nem nagyon értem, hogy mit ír csak annyit hogy a repülőgép felett lóg egy zsák. Én pedig ott nem látok semmiféle zsákot. Vagy a repülőgép szárnya vagy a repülőgép felett és ott csak a fénysugarakat érzékeli.
szerintem a repülőgépes zónában próbáld valahol a fenti fákra vagy a fényforrásra használni a távcsövet vagy a csúzlit

#28 Felhasználó inaktív   David1993 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 01. 16:32

Igen már megtaláltam nagyon köszönöm szépen!!! :Đ:D:D Csak még azt kérdezném hogy az angol végigjátszás azt hol találtad?

#29 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 01. 01. 16:33

Idézet

Igen már megtaláltam nagyon köszönöm szépen!!! :Đ:D:D Csak még azt kérdezném hogy az angol végigjátszás azt hol találtad?
itt

#30 Felhasználó inaktív   David1993 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 01. 16:37

Meg még azt kérdezném, hogy a a végigjátszás az írja hogy 'a hosszabítóra szerelt módon" az mit jelent?

#31 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 01. 01. 16:42

Idézet

Meg még azt kérdezném, hogy a a végigjátszás az írja hogy 'a hosszabítóra szerelt módon" az mit jelent?
ha ez az angolból van akkor lehet hogy egy félrefordítás :Đ 1ébként szerintem azt jelenti hogya hosszabbítót kell használni de hogy hogy azt már nem tom

#32 Felhasználó inaktív   David1993 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 01. 16:47

When you have the bag, examine it in your inventory. You will find a broken key inside.
- Combine the mechanic's tool Brian picked up earlier on the magnifying glass. This will make the handle longer and easier to use. Use the tool/magnifying glass combo on the beams of light coming through the tree tops outside the plane area. Ezt írja az angol és ha ezt lefordítom magyarra: Amikor nálad van a zsák, vizsgáztasd azt a leltáradból. Egy törött kulcsot belsőnek fogsz találni.
- Kombájn a szerelő eszköz, amit Brian korábban felvett a nagyító üvegen. Ez használatra fogja hosszúbbá és könnyűbbé tenni a fogantyút. Használja az eszközt/nagyító üvegkis dzsesszegyüttes a fénynek a gerendáin, ami túléli a fatetőket a repülőgépterületen kívül.
Teljesen értelmetlen!! Nemértek belőle semmit.

#33 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 01. 01. 16:55

Idézet

When you have the bag, examine it in your inventory. You will find a broken key inside.
- Combine the mechanic's tool Brian picked up earlier on the magnifying glass. This will make the handle longer and easier to use. Use the tool/magnifying glass combo on the beams of light coming through the tree tops outside the plane area. Ezt írja az angol és ha ezt lefordítom magyarra: Amikor nálad van a zsák, vizsgáztasd azt a leltáradból. Egy törött kulcsot belsőnek fogsz találni.
- Kombájn a szerelő eszköz, amit Brian korábban felvett a nagyító üvegen. Ez használatra fogja hosszúbbá és könnyűbbé tenni a fogantyút. Használja az eszközt/nagyító üvegkis dzsesszegyüttes a fénynek a gerendáin, ami túléli a fatetőket a repülőgépterületen kívül.
Teljesen értelmetlen!! Nemértek belőle semmit.
hát a webfordító eléggé kezdetleges, úgyhogy szerintem maradj a magyar végigjátszásnál :Đ
Kombináld a mechanikai készletet a korábban felszedett nagyítóval, ez a fogantyút hosszabbá és könnyebben használhatóvá fogja tenni. Használd a mechanikai cuccot és a nagyítót a beáramló fényre a repülős zónában. (én így fordítanám)

#34 Felhasználó inaktív   David1993 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 02. 20:13

Megint elakadtam drat. Most a 2. fejezetnél amikor a lánynak odakéne adni a fényképet, de azt mondja Brian, hogy nem érdekelné. És nem tom hogy most mi van. Remélem tudsz megint segíteni. :Đ:D:D:D

#35 Felhasználó inaktív   d15a5t3r 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 816
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 02. 25. 16:33

Hát végigjátszottam! Nem volt rossz, csak sok volt a helytelen fordítás, illetve a trágár szöveg (ami sztem nem igazán illik a játékba) !!! SPOILER !!!
De a vége kiakasztott. Nincs is vége!
Mindenesetre várom a 3.-at szeretettel! Jobban utánaböngészve kiderült, hogy folytatódik a sztori! :Đ

#36 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 23. 19:06

Most kaptuk a megjelenési dátumot a 3.-dik részéről, miszerint holnaptól már lehet megvenni a játékot.

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó