HWSW Informatikai Kerekasztal: Runaway 2 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Runaway 2

#1 Felhasználó inaktív   Paradicsom 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 04. 11:16

Megjelent már??
Nézegetem a képeket és már nagyon szeretnék játszani vele!!!!

#2 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 04. 11:45

elvileg az elsö negyedévben jelent volna meg, de elhalasztották. megintcsak elvileg még idén kiadják. reménykedjünk
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#3 Felhasználó inaktív   Paradicsom 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 04. 13:10

Idézet

elvileg az elsö negyedévben jelent volna meg, de elhalasztották. megintcsak elvileg még idén kiadják. reménykedjünk
Mindig csak halogatják!!!Már 2004ben meg kellett volna jelennie!!!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

#4 Felhasználó inaktív   Dragon92 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 423
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 28. 19:46

1 apró kérdés mit csináljak ha már a pókon sem tok továbbjutni?
Dragon forever Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.

#5 Felhasználó inaktív   Paradicsom 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 03. 12:07

Idézet

1 apró kérdés mit csináljak ha már a pókon sem tok továbbjutni?
Akkor nem ezzel a játékkal játszol:))ugyanis ezt még nem adták ki. vagy ha az 1re gondolsz akkor se ezzel játszol mert abba sincs pók

#6 Felhasználó inaktív   Wask 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 35
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 12. 18. 14:39

Srácok végre kijött az új Runaway! Remélem lesz belőlle magyar változat mint az 1 ből! Egy kérdés nem találtatok még hozzá leírást! Előre is köszi!Kép

#7 Felhasználó inaktív   Paradicsom 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 12. 25. 13:26

Idézet

Srácok végre kijött az új Runaway! Remélem lesz belőlle magyar változat mint az 1 ből! Egy kérdés nem találtatok még hozzá leírást! Előre is köszi!Kép
Wask neked akkor már megvan a játék? Hú az király!Honnan szerezted meg?Kép

#8 Felhasználó inaktív   Skullkid 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 200
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 12. 27. 11:54

Én már (sajnos) végig is játszottam. Kép Kép

#9 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 05. 08. 13:18



#10 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 06. 21. 18:08



#11 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 07. 26. 22:47

én is végigtoltam, hát a végén a "To be continued..." nem volt valami kielégítő :Đ az 1 jobb volt annak volt csattanó a végén.

#12 Felhasználó inaktív   Chewbacca 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.851
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 17. 19:45

Sziasztok!Én most tartok a negyedik fejezetnél, de a láncfúrészes téma nem nagyon akar menni. Megvan a láncfűrész, a benzines kanna, az olaj, rá is jött, hogy nekem a rénszarva fejét kell lefűrészelnem, meg arra is, hogy benzin-olaj keverékkel megy a fűrész, de innen nem jutok tovább.Légyszíves segítsetek!Köszi!
"Selmec az Istened, anyád, szeretőd, menyasszonyod, testvéred, mindened, aki bántja ellenséged."

#13 Felhasználó inaktív   anita00 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 23. 15:05

Idézet

Sziasztok! Én most tartok a negyedik fejezetnél, de a láncfúrészes téma nem nagyon akar menni. Megvan a láncfűrész, a benzines kanna, az olaj, rá is jött, hogy nekem a rénszarva fejét kell lefűrészelnem, meg arra is, hogy benzin-olaj keverékkel megy a fűrész, de innen nem jutok tovább. Légyszíves segítsetek! Köszi!

én a másiknál tartok és nem tom honnan lehet megtudni a krétakészítés titkát valaik tudna nekem segíteni????

Kép



#14 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 12. 23. 15:11

Idézet

Idézet

Sziasztok! Én most tartok a negyedik fejezetnél, de a láncfúrészes téma nem nagyon akar menni. Megvan a láncfűrész, a benzines kanna, az olaj, rá is jött, hogy nekem a rénszarva fejét kell lefűrészelnem, meg arra is, hogy benzin-olaj keverékkel megy a fűrész, de innen nem jutok tovább. Légyszíves segítsetek! Köszi!

én a másiknál tartok és nem tom honnan lehet megtudni a krétakészítés titkát valaik tudna nekem segíteni????

Kép

végigjátszás a google csodákra képes :Đ 1ébként szerintem nagyon alulteljesít a második rész az 1 hez képest de ez csak az én véleményem

"a kissé túlbuzgó katonától számos rettentő marhaság mellett egy fontos dolgot is megtudhatunk, méghozzá a krétakészítés cserkész módszerét."

#15 Felhasználó inaktív   David1993 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 01. 14:03

Sziasztok!A RUnaway 2-ben az 1. fejezetnél amikor le kell lőni a csúzlival a táskát akkor a táska hol található, mert sehol nem találom?

#16 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 01. 01. 14:46

Idézet

Sziasztok! A RUnaway 2-ben az 1. fejezetnél amikor le kell lőni a csúzlival a táskát akkor a táska hol található, mert sehol nem találom?
egy kommenttel alattad van egy végigjátszás link Kép

"Távcsövünkkel nézzünk körül, mit is lehetne vele lelőni, majd a sikeres célzás után vegyük magunkhoz a lepottyanó táskát"

szóval a távcső lesz a megoldás sztem :Đ, remélem tudtam segíteniKép

#17 Felhasználó inaktív   David1993 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 01. 15:33

De nekem is meg van a végigjátszása, és már egy csomószor körülnéztem a távcsővel a híd túloldalán nem lát semmit csak annyit, ha átérne a másik oldalára akkor a dzsungel alsóbb részére eljutna.

#18 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 01. 01. 15:37

Idézet

De nekem is meg van a végigjátszása, és már egy csomószor körülnéztem a távcsővel a híd túloldalán nem lát semmit csak annyit, ha átérne a másik oldalára akkor a dzsungel alsóbb részére eljutna.
hmm akkor nemtom, valaki tolja ide magát segíteni! :Đ , amugy sztem told ki inkább az 1et még párszor a 2 helyett, a 2 sz*rt se ér és tök logikátlan béna feladványok vannak benne, jó biztos érdekel a vége hát elmondom Spoiler!: To be continued... Kép

#19 Felhasználó inaktív   David1993 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 01. 15:50

Miért, neked amikor a távcsővel a túloldalra néz, akkor leesik egy táska az égből? Mert neked csak azt írja, hogy az alsóbb részére tud jutni ha átjutna a hídon a szigeten.

#20 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 01. 01. 15:52

Idézet

Miért, neked amikor a távcsővel a túloldalra néz, akkor leesik egy táska az égből? Mert neked csak azt írja, hogy az alsóbb részére tud jutni ha átjutna a hídon a szigeten.
hát én már nem tulzottan emléxek, de asszem a távcsővel megpillantja és akkor jön a nagy 5let és valamivel elhalássza (persze nem magátol :Đ

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó