HWSW Informatikai Kerekasztal: ---Tuning & Stereo--- - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

---Tuning & Stereo---

#21 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 25. 08:20

Hát a 2006-os T&S fesztivál nem volt olyan jó mint a 2004-es sajnos. (2005-ben csak T&S kiállítás volt ugyebár) Bár annak ellenére jól éreztük magunkat haverokkal, éjjel jókat röhögtünk egy Lúzer bandán :Đ

Nemtom idén lesz-e, de ha igen, akkor mi megyünk szerintem. !!!


Kép
Kép
Kép

#22 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 04. 25. 15:18

ja, te kis enyveskezű...enyje-enyje!Kép

#23 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 25. 16:20

Mi? én? Neeem, inkább csak 30...300...ööö...ezer, de most nem is ez a lényeg....

A lényeg az hogy remélem idén is megyünk :Đ HA LESZ Kép


Kép
Kép
Kép

#24 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 25. 16:26

Idézet

Hát a 2006-os T&S fesztivál nem volt olyan jó mint a 2004-es sajnos. (2005-ben csak T&S kiállítás volt ugyebár) Bár annak ellenére jól éreztük magunkat haverokkal, éjjel jókat röhögtünk egy Lúzer bandán :Đ

Nemtom idén lesz-e, de ha igen, akkor mi megyünk szerintem. !!!

Én csak a 2004-esen voltam!Az fasza volt!
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#25 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 20. 13:07

Szezonnyitó Tuning Show
2008. március 22-24. Hungexpo

Kép
Kép
Kép

#26 Felhasználó inaktív   SonyBlack 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.087
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 20. 14:13

Idézet

Szezonnyitó Tuning Show
2008. március 22-24. Hungexpo
Hát én ezt kihagyom idén sajnos, pedig nagyon mennék, már hiányzik a Tuning élet, főleg most hogy autóm sincs. Szüleim verdáját hajtom mostanában, de azzal nem kell gyorsulásira meg találkozókra járni Kép Na majd talán év vége felé már lesz megint saját szekér. James ha mész, csinálj sok jó képet! Kép
Ja az újságot majdnem az első számtól kezdve vásárolom, pár darab hiányzik csag Kép
Athlon 64 X2 4800+ AM2 2*512kb, Asus M2N-E SLI nForce 500SLI, 2GB DDR2 800MHz, Radeon HD2400 Pro 256MB Sapphire

#27 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 01. 05:01

Én is nagy "tuningőrült" voltam korábban. De amilyen erővel jött a láz, úgy el is illant kis hazánkban. A fast and furious filmeknek köszönhetően megugrott anno az érdeklődés, ám mára ez már alábbhagyott. Jó példa erre a magyar Tuning&Stereo fesztiválok szintje. Az első évben akkora mega party volt hogy hihetetlen. Aztán a második évben már csak egy találkozó volt. Harmadik évben kimaradt, negyedik évben egy újabb, ám már jelentősen laposabb fesztivál volt.....majd tavaly ismét semmi.... Szerintem idén sem.... Az emberek lelkesedése sokat csappant e téren. Sajna ez van.....
Kép
Kép
Kép

#28 Felhasználó inaktív   SonyBlack 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.087
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 01. 07:53

Én tartom a frontot, valamikor 2-3 éves koromban megfertőződtem ezzel a "vírussal" és azóta tart. Most a következő autóra gyűjtögetem a pénzem, és azt is kicsit majd kicsinosítgatom! KépKép
Athlon 64 X2 4800+ AM2 2*512kb, Asus M2N-E SLI nForce 500SLI, 2GB DDR2 800MHz, Radeon HD2400 Pro 256MB Sapphire

#29 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 01. 08:38

Jut eszembe.... minek kellett erről új topik, mikor van már nek!!!!

ITT

Úgyhogy ha nem bánjátok, áthelyezem a hsz-okat oda, ezt pedig törlöm....a kronológiai sorrend ezt diktálja


Kép
Kép
Kép

#30 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 01. 09:07

Idézet

Jut eszembe.... minek kellett erről új topik, mikor van már nek!!!!

ITT

Úgyhogy ha nem bánjátok, áthelyezem a hsz-okat oda, ezt pedig törlöm....a kronológiai sorrend ezt diktálja

Nem jó kereső a FÓRUM-ban, ezért negéz megtalálni egy hasonló topikot! Mondjuk szólni kellene hogy csinálják meg!
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#31 Felhasználó inaktív   @darkking@ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 927
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 23. 11:48

Sziaztok lehet tudnék szerezni egy autó erősítőt ha lkéne valakinek mert tesóm pedzegette hogy eladja ha valakit érdekel megtudom tőlekérdezni hogy mennyi ért s hogyeladnáe... ez az erősítő egy DLD erősítő 5000W-os dehogy őszinte lgyk nagyonkrály erősitő bár inkább azt mondanám hogy SINUSBA inkább 3500W 4000W-ot tud de nagyonjó... tavaly magyar bajnoki címhez vezettt minket profi kategóriában... hangnyomás versenyen SPL vagy mi nem az HUMMA hanema másikban!

#32 Felhasználó inaktív   @darkking@ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 927
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 23. 11:51

Még mielőtt valaki azt hiszei valami baja van ... alig egy éves semmi baja full tökéletes utcán nem hazsnáltuk cska ahangnyomás versenyen.. semi baja egyedül azért adjuk l mert nagyobb kell több Watt nekünk ennyi az oka annak hogy eladjuk...mármintha tesóm eladja mert nekemmondta egyszer hogy elakarja de hogy változotte azóta az agya :)de mondom ha érdkeel valakit megkérdem tőle

#33 Felhasználó inaktív   @darkking@ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 927
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 10. 15:27

MOst márPONTOS ADATOKAT TUDOK eladó egy DLD D5000-S ERŐSÍTŐ 1 OHM 5000WATT

ÁR:200.000;- (HUF)

#34 Felhasználó inaktív   @darkking@ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 927
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 10. 15:30

autó erősítő

#35 Felhasználó inaktív   Chameleon 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 08. 17. 09:15

http://autoszerviz.toptuning.hu

#36 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 10. 27. 16:59

Idézet

Szezonnyitó Tuning Show
2008. március 22-24. Hungexpo

Ezen a napon vettem életem első saját autóját pont a kiállítás melletti kereskedőnél. Feszítettem is a Civicben mint pók a lucernásban bár alap gyári a gép.

Sajna annyira drága még nálunk a tuning hogy nem sokan tehetik meg sztem hogy egy komolyabb átalakítást bevállaljanak. No meg a magyar betonszabályok sem engednek sokat.



#37 Felhasználó inaktív   n_csacsi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.864
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 10. 27. 17:10

Idézet

Idézet

Szezonnyitó Tuning Show
2008. március 22-24. Hungexpo

Ezen a napon vettem életem első saját autóját pont a kiállítás melletti kereskedőnél. Feszítettem is a Civicben mint pók a lucernásban bár alap gyári a gép.

Sajna annyira drága még nálunk a tuning hogy nem sokan tehetik meg sztem hogy egy komolyabb átalakítást bevállaljanak. No meg a magyar betonszabályok sem engednek sokat.

én is voltam ezen a napon...nagyon jó volt! :Đ Kiskorom óta tuningrajongó vok, és teljesen egyetértek veled az utolsó mondatodban...de nem baj, ha nekem egyszer kocsim lesz én bizti, hogy felnyomatom kicsit a karosszériáját:)


#38 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 10. 27. 19:28

Idézet

Idézet

Szezonnyitó Tuning Show
2008. március 22-24. Hungexpo

Ezen a napon vettem életem első saját autóját pont a kiállítás melletti kereskedőnél. Feszítettem is a Civicben mint pók a lucernásban bár alap gyári a gép.

Sajna annyira drága még nálunk a tuning hogy nem sokan tehetik meg sztem hogy egy komolyabb átalakítást bevállaljanak. No meg a magyar betonszabályok sem engednek sokat.

Helló Bögi ! ! ! :Đ 'sten hozott!
Kép
Kép
Kép

#39 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 10. 28. 10:16

Idézet

Idézet

Idézet

Szezonnyitó Tuning Show
2008. március 22-24. Hungexpo

Ezen a napon vettem életem első saját autóját pont a kiállítás melletti kereskedőnél. Feszítettem is a Civicben mint pók a lucernásban bár alap gyári a gép.

Sajna annyira drága még nálunk a tuning hogy nem sokan tehetik meg sztem hogy egy komolyabb átalakítást bevállaljanak. No meg a magyar betonszabályok sem engednek sokat.

Helló Bögi ! ! ! :Đ 'sten hozott!

Üdv James!

mitől van az hogy nem tudok szmájlit írni? Explorer8-at használom



#40 Felhasználó inaktív   Bbogesz 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.541
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 10. 28. 10:19

Idézet

Idézet

Idézet

Szezonnyitó Tuning Show
2008. március 22-24. Hungexpo

Ezen a napon vettem életem első saját autóját pont a kiállítás melletti kereskedőnél. Feszítettem is a Civicben mint pók a lucernásban bár alap gyári a gép.

Sajna annyira drága még nálunk a tuning hogy nem sokan tehetik meg sztem hogy egy komolyabb átalakítást bevállaljanak. No meg a magyar betonszabályok sem engednek sokat.

én is voltam ezen a napon...nagyon jó volt! :Đ Kiskorom óta tuningrajongó vok, és teljesen egyetértek veled az utolsó mondatodban...de nem baj, ha nekem egyszer kocsim lesz én bizti, hogy felnyomatom kicsit a karosszériáját:)

Én is így voltam / vagyok ezzel de rá kellett jönnöm hogy - mint ahogy apám mondja - nem olyan egyszerű az fiam.

Ha csak egy lökőst akarsz előre és hátra az minimum 150k HUF Csak egy pár első lámpa ami már ki is néz vhogy az 50k a hátső lámpák még 30k ja a lökők festését még számold hozzá ami még minimum 30k de inkább 50 ha jó helyen csináltatod. Szóval nem egyszerű a téma sajnos.



Téma megosztása:


  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó