HWSW Informatikai Kerekasztal: HDTV (High Definition) - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (12 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

HDTV (High Definition)

#1 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 14. 10:53

Nos hogy ne az X topicot offoljuk ezzel, megkrealtam hozza a topicot. Lehet velemenyezni kerdezni a hozza(nem)ertoktol :Đ

Sajnos jelenleg meg sokkal dragabbak a HDTV-k mint barmilyen alap plazma/lcd. De pl nekunk itt felesleges is lenne azt venni mivel nincs high definition adas. Magyaroszagon van mar ertelme?
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#2 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 14. 11:39

Idézet

Nos hogy ne az X topicot offoljuk ezzel, megkrealtam hozza a topicot. Lehet velemenyezni kerdezni a hozza(nem)ertoktol :Đ

Sajnos jelenleg meg sokkal dragabbak a HDTV-k mint barmilyen alap plazma/lcd. De pl nekunk itt felesleges is lenne azt venni mivel nincs high definition adas. Magyaroszagon van mar ertelme?
Itt az a legfontosabb alapprobléma, hogy sokan a HDTV fogalmát, ami már a 80-as évek végétől létező technológia, összekeverik a HD Ready fogalmával. Hogy tiszta vízet öntsünk a vödörbe, a HDTV egy magasfelbontású tvcsatorna sugárzást jelent. Azért bukott meg annak idején az egyébként remek ötlet, mert a tv csatornák nem akartak átállni erre a rendszerre, mert túlságosan drága lett volna, mint ahogy a készülékek is. De így 2005-6 körül, már egyre több HDTV csatorna létezik, persze csak műholdon, és itt hazánkban egyáltalán nem. De pl. a Pro7-nek már vannak egyes filmjei, amit HDTV-ben sugároz. Szóval ez a dolog még erőteljesen fejlődésre vár.
Akkor lássuk hogy mit jelent az, hogy HD Ready, ez annyit tesz, hogy az ilyen tv-k képesek fogadni a magas felbontásu jeleket. Vagyis képesek visszaadni mondjuk az X360 vagy PS3-ak képét, magas felbontásban. A pontos felbontásokat most nem tudom megmondani, ebben InGen és Avium kollega biztos sokkal kielégítőbb adatokkal tud szolgálni nektek. Kép
Kép

#3 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 14. 12:08

pontos felbontast most en se tudnek mondani de joval magasabb (amikor nezegettuk akkor ki volt irva a felbontas es talan 2x akkora is van). Viszont itt sajna egyaltalan nincs HDTV adas viszont HD rdy teveket agyba fobe lehet vasarolni... sok ertelme nincs, de ha mondjuk az X tenyleg jobban mutat rajta akkor lehet erdemes olyat venni (csak ne lenne annyira draga)
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#4 Felhasználó inaktív   Daks 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.847
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 14. 12:30

A felbontás kicsit változik a nagyságtól fuggoen, az enyem PC modban 1360*768, amugy azt hiszem a HD felbontas 1080*720 - tehat ennyiben kene jonnie a TV adasnak, helyette egy nagy mákos paca az egész. Csak TV nezesre nem nagyon erdemes venni, ugy jo, ha rajta van a PC, a konzol és a DVD is, akkor már ki lehet használni.
Kép
Kép

#5 Felhasználó inaktív   Daks 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.847
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 14. 12:33

ja, most jut eszembe, a nagyobb drágább profibb modellek 1920x1080-as felbontast is birnak, persze PC modban, de a HDTV attol meg 1080x720 marad
Kép
Kép

#6 Felhasználó inaktív   Daks 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.847
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 14. 12:37

ha témánál vagyunk ezt a cikkket érdemes elolvasni, le fog esni az állatok:

ITPORT:

Az otthonokba még alig költözött be a HDTV, de máris azon dolgoznak, hogy tovább fejlesszék a szabványt. A mostani HD felbontások a következők: 1280*720 és 1920*1080.

A japán NHK működés közben demózta új UltraHD rendszerét, mely a jelenlegi HD felbontás 16-szorosát nyújtja (négyszeres vízszintes és négyszeres függőleges pixelszám), vagyis 7680x4320-as felbontást kapunk, mely egyáltalán nem elhanyagolható. "Jelenleg még csak 2 UltraHD kameránk létezik, de 20 éven belül a lakásokba is eljut ez a formátum" - mondta Kojhi Mitani az NHK-tól.

De nem elég a képet megnövelni! A mérnökök úgy képzelik el a dolgot, hogy mindez egy 22.2 csatornás hangrendszerrel fog párosulni. Az ultra HDTV-t egy konferencián demonstrálták. Csak érdekességképpen, a konferencián a képet egy 10 méter képátlójú vászonra vetítették és ez a 12 perces UHDV demóanyag 3.5 terrabyte helyet foglalt el. Ami 3500 (pontosan 3584) gigabyte-nak felel meg. Hát mindenesetre nem semmi. A bejelentésről a videót itt találjátok.


Kép
Kép
Kép

#7 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 14. 13:32

Az igen! KépKépKép Ezek a Japcsik állatok... Kép
Kép

#8 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 14. 13:52

hat ez nemigaz.. igazabol ez a hir olyan dolgokat vetit elore amiket egyenlore el se tudunk kepzelni..csak gondoljatok bele h egy ilyen szabvany milyen adathordozo revoluciot hordoz magaban.
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#9 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 14. 14:49

Idézet

hat ez nemigaz.. igazabol ez a hir olyan dolgokat vetit elore amiket egyenlore el se tudunk kepzelni..csak gondoljatok bele h egy ilyen szabvany milyen adathordozo revoluciot hordoz magaban.
Ez olyan, mint annak idején a HDTV, kellett neki vagy 20 év, amiíg beindult a project, ezzel sem lesz másképp... Kép
Kép

#10 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 14. 14:54

Idézet

ha témánál vagyunk ezt a cikkket érdemes elolvasni, le fog esni az állatok:

ITPORT:

Az otthonokba még alig költözött be a HDTV, de máris azon dolgoznak, hogy tovább fejlesszék a szabványt. A mostani HD felbontások a következők: 1280*720 és 1920*1080.

A japán NHK működés közben demózta új UltraHD rendszerét, mely a jelenlegi HD felbontás 16-szorosát nyújtja (négyszeres vízszintes és négyszeres függőleges pixelszám), vagyis 7680x4320-as felbontást kapunk, mely egyáltalán nem elhanyagolható. "Jelenleg még csak 2 UltraHD kameránk létezik, de 20 éven belül a lakásokba is eljut ez a formátum" - mondta Kojhi Mitani az NHK-tól.

De nem elég a képet megnövelni! A mérnökök úgy képzelik el a dolgot, hogy mindez egy 22.2 csatornás hangrendszerrel fog párosulni. Az ultra HDTV-t egy konferencián demonstrálták. Csak érdekességképpen, a konferencián a képet egy 10 méter képátlójú vászonra vetítették és ez a 12 perces UHDV demóanyag 3.5 terrabyte helyet foglalt el. Ami 3500 (pontosan 3584) gigabyte-nak felel meg. Hát mindenesetre nem semmi. A bejelentésről a videót itt találjátok.


Kép
KépKépKépaz aláhúzott dolgok meglepőek de vastagított részre rákérdezek h mondjuk mekkora dvd-k lesznek? mekkora vinyók lesznek? és a gyűrűk ura triológiát ha fel akarom másolni (ilyen minőségben) a gépre akkor hány napig várjak?
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

#11 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 14. 14:56

a videó az mi akar lenni?
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

#12 Felhasználó inaktív   pitr 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 25. 11:57

Én csak mostanában tudtam meg mit is jelent a HD! Aki hozzáfér HD-s videókhoz, az töltsön le néhány mintát, mert valami eszméletlenül szép a képminőség. Régebben azt hittem, a DVD elég lesz mindenre... Leírni nem lehet, látni kell! Kép

#13 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 25. 13:44

Daks nem teljesen jól írta:

az kisebbik, jelenleg inkább terjedőfélben lévő HD felbontás a 720p ami 1280x720 és progressive képfrissítéssel, tehát sok mozgásnál dinamikus képeknél és játékoknál eszméletlenül néz ki, ráadásul ez a felbontás szerintem akármilyen játékhoz elég. Progressive scant már az Xbox1 és a PS2 is tud pár játéknál, tehát még ezeken is elég sokat dobhat egy HDTV, de igazán az Xbox360-al és a PS3-al van értelme amik a játékokat is ilyen felbontásban nyomják.

Ez eszméletlenül néz ki, szinte leírhatatlan milyen élmény pl. az X360-as King Kong egy bazinagy LCD-n.

Amerikában szinte az összes főbb TV adás összes műsora 720p -ben jön.

Viszonylag elterjedőfélben van még az 1080i, ami a palnál is használt váltott soros (interlaced) képmegjelenítést használa, 1920x1080-as felbontásban, azonban általában a progressive scant jobban szokták szeretni. Aztán a Sony majd most dob piacra nagyobb mennyiségben 1080p -s tévéket, amik ezt a brutál nagy felbontást progressive -ben bírják, az ár a csillagos égben, az X360 nem is támogatja, csak a PS3.

#14 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 25. 17:22

Lassan 4 eve egy 1080i HDTV-m van. Panasonic es szeretem. Nos par info amit tudok mondani:

i -interlace
p-progressive

Intelace valtott modban dolgozik egysze a paratlan egyszer a paros sorokat frissiti mig progressive szep sorban az osszes sort. Jobb kepet ad a progressive elmeletben valojaban az interlace-t egyaltalan nem erzekelem a tv-n. Amerikaban nem 720p-ben jonnek az adasok sajnos. Van kb 10 csatorna ami hdtv-ben jon viszont az jon 1080-ban (i,p) csak be kell allitani. Mondjuk eg es fold a kulonbseg a vb meccset nezni az espnhd-n vagy abchd-n mint a siman. HDTV adas kb 9 megabyte / sec-es adat atvitelt igenyel ezert a filmek a sima dvd-knel is szebben neznek ki rajta. Viszont ha kicsit szamolni kezdunk rajovunk, hogy a blue ray meg a hddvd pont erre az adat atvitelre lett kihegyezve az 54 GB (vagy mekkora) meretevel. Nem lessz tobb szerintem percben tobb rajtuk mint a sima dvd-ken viszont az full minosegben ami kaprazatos. A most hasznalt dvd-ken tomoritve van a film barmilyen hihetetlenul hangzik egyeseknek. Nem fer fol ra egyszeruen a full minoseg. Hogy a japan csoda mikor lesz az a jovo zeneje :Đ Egyenlore ez is most van terjedo felbe es meg olyan helyen is ahol azt gondolna sok ember, hogy tuti minden hd adasban van sincs. New York nem kis varos de mint irtam kb 10 csatorna van hd adasban osszesen. PS2-nem nincs szebb kepe rajta mint sima tv-n mivel az egyetlen opcio amit ez ugyben at allitottam a 16:9-es kepernyo arany aztan annyi. Remelem a 3-as mar tud 1080i,p-t hogy jol is nezzen ki a cucc.

Jovorol: ez nem szamitastechnika ez tv. Itt keves az olyan "golyos" mint mi, hogy mindenbol a legjobbat akarja. Sok csaladnak van sok teveje de nem erdekli oket, hogy hd vagy nem. Gyanitom sok helyen egyaltalan nem elerheto itt az usaban sem. Egy hasonlo pelda amit nehez megertenie sok embernek: mobil telefonok. Nem mindenhol mukodnek. Lefedni MO 96.000 km2-et nem nagy feladat egy usa merethez kepest. Ezek utan vannak hatalmas vak foltok a mai napig. Gondolhatjatok akkor hd tv adas sem egy minden napos dolog meg itt. Igaz van, es szuper de mint irtam kb 10 csatorna. Remelem folyamatosan bovulni fog a jovoben mert jo.
Van meg ha jol emlexem mikor beallitottam a hd tivo boxot : 420,720,1080 (i es p).
Xbox360-rol nem tudok nyilatkozni az nincsen.
Have a good byte!!!

#15 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 25. 17:27

Téged is látni? régebben visszaolvasgattam és láttalak és azt gondoltam h elhanyagoltad a gk-t csak köszönni akartam
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

#16 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 25. 17:52

Nekünk 112 cm-es projektoros samsung hdtv-nk van
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

#17 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 25. 19:40

Idézet

Lassan 4 eve egy 1080i HDTV-m van. Panasonic es szeretem. Nos par info amit tudok mondani:

i -interlace
p-progressive

Intelace valtott modban dolgozik egysze a paratlan egyszer a paros sorokat frissiti mig progressive szep sorban az osszes sort. Jobb kepet ad a progressive elmeletben valojaban az interlace-t egyaltalan nem erzekelem a tv-n. Amerikaban nem 720p-ben jonnek az adasok sajnos. Van kb 10 csatorna ami hdtv-ben jon viszont az jon 1080-ban (i,p) csak be kell allitani. Mondjuk eg es fold a kulonbseg a vb meccset nezni az espnhd-n vagy abchd-n mint a siman. HDTV adas kb 9 megabyte / sec-es adat atvitelt igenyel ezert a filmek a sima dvd-knel is szebben neznek ki rajta. Viszont ha kicsit szamolni kezdunk rajovunk, hogy a blue ray meg a hddvd pont erre az adat atvitelre lett kihegyezve az 54 GB (vagy mekkora) meretevel. Nem lessz tobb szerintem percben tobb rajtuk mint a sima dvd-ken viszont az full minosegben ami kaprazatos. A most hasznalt dvd-ken tomoritve van a film barmilyen hihetetlenul hangzik egyeseknek. Nem fer fol ra egyszeruen a full minoseg. Hogy a japan csoda mikor lesz az a jovo zeneje :Đ Egyenlore ez is most van terjedo felbe es meg olyan helyen is ahol azt gondolna sok ember, hogy tuti minden hd adasban van sincs. New York nem kis varos de mint irtam kb 10 csatorna van hd adasban osszesen. PS2-nem nincs szebb kepe rajta mint sima tv-n mivel az egyetlen opcio amit ez ugyben at allitottam a 16:9-es kepernyo arany aztan annyi. Remelem a 3-as mar tud 1080i,p-t hogy jol is nezzen ki a cucc.

Jovorol: ez nem szamitastechnika ez tv. Itt keves az olyan "golyos" mint mi, hogy mindenbol a legjobbat akarja. Sok csaladnak van sok teveje de nem erdekli oket, hogy hd vagy nem. Gyanitom sok helyen egyaltalan nem elerheto itt az usaban sem. Egy hasonlo pelda amit nehez megertenie sok embernek: mobil telefonok. Nem mindenhol mukodnek. Lefedni MO 96.000 km2-et nem nagy feladat egy usa merethez kepest. Ezek utan vannak hatalmas vak foltok a mai napig. Gondolhatjatok akkor hd tv adas sem egy minden napos dolog meg itt. Igaz van, es szuper de mint irtam kb 10 csatorna. Remelem folyamatosan bovulni fog a jovoben mert jo.
Van meg ha jol emlexem mikor beallitottam a hd tivo boxot : 420,720,1080 (i es p).
Xbox360-rol nem tudok nyilatkozni az nincsen.
Ez mondjuk furcsa. Nem olyan rég még azt hallottam hogy pl. akciófilmeket és sorozatokat meg ilyesmiket 720p-ben nyomnak, sima adásokat meg 1080i -ben. Meg a HD-ripek (pl. multkor a Prison Breakból néztem ilyet) is 720p-sek szoktak lenni. Hmm..

De ha te mondod akkor nyilván úgy is van Kép

#18 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 25. 21:06

Idézet

Lassan 4 eve egy 1080i HDTV-m van. Panasonic es szeretem. Nos par info amit tudok mondani:

i -interlace
p-progressive

Intelace valtott modban dolgozik egysze a paratlan egyszer a paros sorokat frissiti mig progressive szep sorban az osszes sort. Jobb kepet ad a progressive elmeletben valojaban az interlace-t egyaltalan nem erzekelem a tv-n. Amerikaban nem 720p-ben jonnek az adasok sajnos. Van kb 10 csatorna ami hdtv-ben jon viszont az jon 1080-ban (i,p) csak be kell allitani. Mondjuk eg es fold a kulonbseg a vb meccset nezni az espnhd-n vagy abchd-n mint a siman. HDTV adas kb 9 megabyte / sec-es adat atvitelt igenyel ezert a filmek a sima dvd-knel is szebben neznek ki rajta. Viszont ha kicsit szamolni kezdunk rajovunk, hogy a blue ray meg a hddvd pont erre az adat atvitelre lett kihegyezve az 54 GB (vagy mekkora) meretevel. Nem lessz tobb szerintem percben tobb rajtuk mint a sima dvd-ken viszont az full minosegben ami kaprazatos. A most hasznalt dvd-ken tomoritve van a film barmilyen hihetetlenul hangzik egyeseknek. Nem fer fol ra egyszeruen a full minoseg. Hogy a japan csoda mikor lesz az a jovo zeneje :Đ Egyenlore ez is most van terjedo felbe es meg olyan helyen is ahol azt gondolna sok ember, hogy tuti minden hd adasban van sincs. New York nem kis varos de mint irtam kb 10 csatorna van hd adasban osszesen. PS2-nem nincs szebb kepe rajta mint sima tv-n mivel az egyetlen opcio amit ez ugyben at allitottam a 16:9-es kepernyo arany aztan annyi. Remelem a 3-as mar tud 1080i,p-t hogy jol is nezzen ki a cucc.

Jovorol: ez nem szamitastechnika ez tv. Itt keves az olyan "golyos" mint mi, hogy mindenbol a legjobbat akarja. Sok csaladnak van sok teveje de nem erdekli oket, hogy hd vagy nem. Gyanitom sok helyen egyaltalan nem elerheto itt az usaban sem. Egy hasonlo pelda amit nehez megertenie sok embernek: mobil telefonok. Nem mindenhol mukodnek. Lefedni MO 96.000 km2-et nem nagy feladat egy usa merethez kepest. Ezek utan vannak hatalmas vak foltok a mai napig. Gondolhatjatok akkor hd tv adas sem egy minden napos dolog meg itt. Igaz van, es szuper de mint irtam kb 10 csatorna. Remelem folyamatosan bovulni fog a jovoben mert jo.
Van meg ha jol emlexem mikor beallitottam a hd tivo boxot : 420,720,1080 (i es p).
Xbox360-rol nem tudok nyilatkozni az nincsen.
Orulok h ezeket leirtad batyam mert nagy dilemmaban voltunk Kormossal. egyik boltban mindenaron Pana-ra akartak minket rabeszelni, hasonlitgattak nekunk Philips/Samsung meg minden kepehez (tenyleg szebb volt) de valahogy ketelkedtunk mert itt nagyon nagy divat h egyes markakra csak azert beszelnek ra az eladok mert nagyobb reszesedest kapnak utana mintha mas markat adnanak el. de most meggyoztel :-D panasonic lesz :D
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#19 Felhasználó inaktív   domex 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 64
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 27. 12:51

a panasonic az vmi naon jó tv-ket gyárt sztem
mindenkinek HDTV-t(panasonic)-ot
domex 4ever yyeeeeeeeeee Nekem a hangok megsúgták h nem vok hülye

#20 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 19. 17:14

SP-43T8HE 43”-as (107 cm) projektoros televízió Képarány: 4:3 Self Focus™ DNIe™ képtechnológia (Digital Natural Image engine) Hangrendszer: TruSurround XT surround Hang: 2x40 W HD Ready 1080i 100 Hz Natural Scan Progressive Scan Digitális zajcsökkentés 2 tuneres kép a képben funkció (PiP) Double Screen & Multi PiP (1+3/1+12) Teletext: Hi-TTX 2.5 (2000 oldal) 2 komponens bemenet (kompatibilis progresszív DVDP, 1080i/50Hz HD szignál)
Na ez a TV-nk típusa és leírása. Csak éppen a hd valahogy nem létezik. (hoozzászólásom előzménye: Xbox 360 topic) Amúgy mi a különbség a HD TV és a HD Ready TV között?
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

Téma megosztása:


  • (12 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó