HWSW Informatikai Kerekasztal: Firefox vs. Explorer vs. Opera vs. Chrome - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (15 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Firefox vs. Explorer vs. Opera vs. Chrome

#1 Felhasználó inaktív   Petys 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 13
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 14. 22:43

Szerintetek melyik a legjobb a három közül???

Nekem a Firefox a nyerő!!!
Főleg a gyorsasága, a biztonsága és a mocskos sok kiegészítései miatt
Firefox 4 ever!!!

Ja biztonság,
nekem Firefoxról még egyetlen vírus se jött be a NOD32 mellet,
és még a qrvára idegesítő popup-októl is megvédett eddig
Jeee égő farkú róka!!!



Az üzenet moderálva lett. Kérlek ne írj üzenetet hatszor egymás után, egy hozzászólásba gyűjtsd össze az összes mondanivalód!

#2 Felhasználó inaktív   zephon 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 641
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 15. 05:55

én operát használok. ugyanúgy vannak kiegészítések, gyors, popup meg nem jött be egy sem (csak be kell normálisan állítani), az oldalakra, ahova regisztáltam van wand (magyarul megnyomom a ctrl+entert és nem kell írogatnom), van rss feed, bittorrent támogatás, lehet irc-zni benne, vannak skinek... szerintem jó az opera
Time fades even legend...
War, war never changes...

#3 Felhasználó inaktív   Black Dragon 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 19. 14:29

Szerintem is jobb a firefox, mert a kiegekkel sokkal többet tud mint az opera és az IE együttvéve.
HA fönnvan a Fasterfox és a Forecastfox kieg, akkor már biztos nem használsz majd mást....Kép

Én Pl annyira rákattantam, h a pendriveomon rajta van a firefox portable...
X-Box (360) ver mindenkit! A PC meg az X-Box (360)-t veri!! :D

#4 Felhasználó inaktív   Domasi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 792
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 19. 14:45

Nekem mind a 3 böngésző fent van,és azt kell hogy mondjam a Firefoxot használom már fél éve.
egyrészt biztonságos,gyors,és auto bejelentkező van rajta.
az opera is jó,de túl lassú.
az explorer meg egy rakás sz@r.mert nem tud semmit.
  Tsar bomba legyen velünk.


Lebegés a sötétségben.
Tudat a fergetegben. Halál a félelemben







#5 Felhasználó inaktív   slake87 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 19. 16:11

NEm kérdéses egyértelmü: KépMozillaKép

#6 Felhasználó inaktív   VIII Satan 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.326
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 19. 16:23

yep, de az operának is vannak előnyei
pl akármennyi nem blokkol előugró ablak sem fog bejönni eléd, mivel fent fülekbe csoportosítja a program
ráadásul elég gyors is és stílusos

de mozillát használok én is
-== LORD VIII. SATAN ==- ( _ _ ) === === |EĐ==$*#=------------ - - - - . .\ \. . ./#""" + ' / \ / / \ \

#7 Felhasználó inaktív   Bbsaurus 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 130
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 19. 17:50

Én Explorert használok és nem is akarok mást. Az én igényeimet tökéletesen kielégíti...
Kicsi a bors, de szar az íze...

#8 Felhasználó inaktív   Gery8 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.159
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 19. 18:30

Én már az explorer mellett a firefoxot is használom. Talán a firefox korszerűbb, de vannak oldalak, amiket nem nyit meg...



#9 Felhasználó inaktív   Maarcy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 703
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 19. 20:05

Én már mindegyiket kipróbáltam... én a Firefox nál vagyok


"Magam is ezt használom önnek is ezt ajánlom!"Kép


#10 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 08. 19. 20:44

Egyértelmuen firefox: nem jon at rajta annyi virus min az exploreren. Aki nem firefoxot haszanl annak nagyon surgosen ajanlom a figyelmébe ha nem akarja 2havonta ujrahuzni a gepet ismeretlen virusszerzesi okokbol.
Az operaval semmi bajom casak egyszeruen nem tetszik a design-ja.

#11 Felhasználó inaktív   Bbsaurus 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 130
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 19. 20:51

Az Explorer a bátrak böngészője...KépKép
Kicsi a bors, de szar az íze...

#12 Felhasználó inaktív   dr3l 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 225
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 19. 21:28

Én firefoxot használok, de van amikor nem vagyok vele megelégedve. Pl valamikor, csak úgy kiírja, hogy hibát észlelt, és léáll. Na most ha meg van nyitva vagy 8 oldal, és éppen a dolog közepén vagyok, akkor nagyon jó újból megkeresni azokat az oldalakat, és folytatni. Olyankor előveszem az explorert, de nem nagyon bízok benne.

Egyébként firefox rulz!Kép


#13 Felhasználó inaktív   VIII Satan 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.326
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 19. 21:56

Idézet

Az Explorer a bátrak böngészője...KépKép
így igaz, kimész az utcára, és azt kiáltod: Internet explorer a király, akkor tényleg bátor vagy, mert a fél utca mindenféle fegyverrel fog utánadrohanni, hogy megverjen
-== LORD VIII. SATAN ==- ( _ _ ) === === |EĐ==$*#=------------ - - - - . .\ \. . ./#""" + ' / \ / / \ \

#14 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 19. 22:00

Idézet

Idézet

Az Explorer a bátrak böngészője...KépKép
így igaz, kimész az utcára, és azt kiáltod: Internet explorer a király, akkor tényleg bátor vagy, mert a fél utca mindenféle fegyverrel fog utánadrohanni, hogy megverjen
lol :Đ az a gond h meg most is van sok honlap ami nem mukodik rendesen firefox alatt :-D pedig eszem agaban nincs bekapscolni az explorert de nehany honlap ezt megis megkivanja.. h rohadna le a kezuk h nem foglalkoztak a kompatibilitasi problemakkal
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#15 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 19. 22:07

Elvben jön a Firefox 2, erre kíváncsi leszek. Valaki erről tud vmi konkrétat?

#16 Felhasználó inaktív   Drago 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.060
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 19. 22:10

Most hirtelen annyit, hogy asszem szeptemberben jön.

Meg ezt találtam:
"A legjelentősebb változások a böngésző új kiadásában a könyvjelzők, valamint az előzmények kezelésének tekintetében fognak bekövetkezni, amely alrendszereket gyakorlatilag teljesen átdolgozták a készítők. Ezen kívül fejlesztésen esett át a füles böngészés, valamint az RSS források támogatása is, de az integrált keresőfunkciók sem maradnak érintetlenül a 2.0-s verzióban.

Szintén újdonság lesz a Firefox-ban egy az Opera-ban már korábban bemutatott opció is, amelynek segítségével komplett böngészőállapotokat menthetnek el és hívhatnak vissza a felhasználók a szoftver újraindítását követően, és amelynek megvalósításához eddig a Mozilla böngészője külön kiegészítő telepítése révén vált csak képessé. Ezen kívül a Firefox gyorsítótárát kezelő rutinokon is csiszolnak majd valamit a fejlesztők, hogy még hatékonyabb működjön, és még gyorsabbá tegye a weboldalak megjelenítését."
- pcforum.hu


"Let's take our sanity, let's take compassion, and be responsible for every action!"

#17 Felhasználó inaktív   Drago 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.060
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 19. 22:11

Idézet

lol :Đ az a gond h meg most is van sok honlap ami nem mukodik rendesen firefox alatt :-D pedig eszem agaban nincs bekapscolni az explorert de nehany honlap ezt megis megkivanja.. h rohadna le a kezuk h nem foglalkoztak a kompatibilitasi problemakkal
Van olyan kiegészítő a firefoxhoz, ami emulálja az ie-t. Bár én még nem próbáltam.
"Let's take our sanity, let's take compassion, and be responsible for every action!"

#18 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 19. 22:15

Idézet

Idézet

lol :D az a gond h meg most is van sok honlap ami nem mukodik rendesen firefox alatt :D pedig eszem agaban nincs bekapscolni az explorert de nehany honlap ezt megis megkivanja.. h rohadna le a kezuk h nem foglalkoztak a kompatibilitasi problemakkal
Van olyan kiegészítő a firefoxhoz, ami emulálja az ie-t. Bár én még nem próbáltam.
nemtom mennyiben lenne jobb az egesz tole :Đ mindenesetre arra az 1-2 honlapra kinyitom az explorert csak nem eshet bajom, biznisz siteok :-D
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#19 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 20. 08:42

En is foleg firefox-ot hasznalok, de eleg gyakran meg kell nyitnom mas bongeszot. Esetleg nem tudna nekem segiteni vki, hogy mit es honnan toltsek le ehez. Asszem 1.5-t hasznalok, es pl itt gk-n sem tudok vele postot irkalni.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#20 Felhasználó inaktív   VIII Satan 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.326
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 20. 09:20

1ébként nem tudom, hogy miről beszéltek, nekem minden bejön firefox-szal, az ie-rel meg csak minden 3. oldal ha bejön
-== LORD VIII. SATAN ==- ( _ _ ) === === |EĐ==$*#=------------ - - - - . .\ \. . ./#""" + ' / \ / / \ \

Téma megosztása:


  • (15 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó