HWSW Informatikai Kerekasztal: PlayStation 3 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (666 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

PlayStation 3

#21 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 10. 09:23

Miért PS3 a téma címe Kép
Kép
Kép
Kép

#22 Felhasználó inaktív   KaBuTo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5.958
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 10. 09:26

Idézet

Miért PS3 a téma címe Kép
hogy arrol dumáljuzk ? Kép

#23 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 10. 09:28

bezaKép
Kép
Kép
Kép

#24 Felhasználó inaktív   machintos 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 10. 10:34

háátttt igen én is inkább a helyett h beszereznék egy vistát(amely 100000ft)inkább veszek egy nexgen konzolt és sztem igy lesz ezzel a gamerek legtöbbje is.nekem nem ér annyyit a crysis h százezreket költsek rá.
nagyon kell vigyáznom magamra,mert belölem csak egy van.a többiek sokan vannak ök könnyebben potolhatok.

#25 Felhasználó inaktív   KaBuTo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5.958
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 10. 10:37

Idézet

háátttt igen én is inkább a helyett h beszereznék egy vistát(amely 100000ft)inkább veszek egy nexgen konzolt és sztem igy lesz ezzel a gamerek legtöbbje is.nekem nem ér annyyit a crysis h százezreket költsek rá.
Helyes okos megfontolt döntés ! Vistát meg a crysist alapbol ingyé megszerzem,de a konzolt nem,szoval azt veszem meg akár hány ft !

#26 Felhasználó inaktív   machintos 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 10. 11:29

Idézet

Idézet

háátttt igen én is inkább a helyett h beszereznék egy vistát(amely 100000ft)inkább veszek egy nexgen konzolt és sztem igy lesz ezzel a gamerek legtöbbje is.nekem nem ér annyyit a crysis h százezreket költsek rá.
Helyes okos megfontolt döntés ! Vistát meg a crysist alapbol ingyé megszerzem,de a konzolt nem,szoval azt veszem meg akár hány ft !
igen??hát ja biztos lelehet tölteni vhogy de én nem vetemednék ilyesmire föleg ugy h szegény cryis fejlesztöinek még igy is minimális bevétel fog jutni.sszall.....
nagyon kell vigyáznom magamra,mert belölem csak egy van.a többiek sokan vannak ök könnyebben potolhatok.

#27 Felhasználó inaktív   KaBuTo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5.958
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 10. 11:39

Idézet

igen??hát ja biztos lelehet tölteni vhogy de én nem vetemednék ilyesmire föleg ugy h szegény cryis fejlesztöinek még igy is minimális bevétel fog jutni.sszall.....
hát meglátjuk mit alkotnak a crysis fejelsztöi,de nagy fába vágták a fejszéjüket,hogy gyors egy nagyon nagy erös kuva jo grafikáju gamet csinnak,rengeteg munka,és igen ahogy mondtad,kevés pénz ... de remélem valami támogatást kapnak valakitöl,mert jolenne ha télleg egy nagyon jo grafikáju ütös gamet készitenének belöle ....

#28 Felhasználó inaktív   machintos 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 10. 11:43

Idézet

Idézet

igen??hát ja biztos lelehet tölteni vhogy de én nem vetemednék ilyesmire föleg ugy h szegény cryis fejlesztöinek még igy is minimális bevétel fog jutni.sszall.....
hát meglátjuk mit alkotnak a crysis fejelsztöi,de nagy fába vágták a fejszéjüket,hogy gyors egy nagyon nagy erös kuva jo grafikáju gamet csinnak,rengeteg munka,és igen ahogy mondtad,kevés pénz ... de remélem valami támogatást kapnak valakitöl,mert jolenne ha télleg egy nagyon jo grafikáju ütös gamet készitenének belöle ....
hátt igen én is sajnálnáma srácokat ha csödbe mennének ...mert kurva sokat meloznak ezen agmen.deh én azért tisztelemm öket h nekik nem apénz alegfontosabb hanem az h egy über király játékot készitsenek mindenáron.-Kép
nagyon kell vigyáznom magamra,mert belölem csak egy van.a többiek sokan vannak ök könnyebben potolhatok.

#29 Felhasználó inaktív   KaBuTo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5.958
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 10. 11:46

Most még csak PC-re nyomják ki,de ezis elég nagy zür náluk a pénz miatt, ha még konzolokra is megcsinájk az kész örület lenne náluk,csöd lenne tuti,de ha evvel a gamevel erengeteg pénzt sikerül összedobniuk,akkor szerintem konzolra is megcsinájk,és nagyonis jo ötlet lenne !

#30 Felhasználó inaktív   machintos 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 10. 12:40

jahh de nem hiszem h siker lesz nekik max nem csöd.deh nem fognak kurva sokat értékesiteni.mer nem sokaknak lesz gépe hozzzá.
nagyon kell vigyáznom magamra,mert belölem csak egy van.a többiek sokan vannak ök könnyebben potolhatok.

#31 Felhasználó inaktív   KaBuTo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5.958
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 10. 13:12

Idézet

jahh de nem hiszem h siker lesz nekik max nem csöd.deh nem fognak kurva sokat értékesiteni.mer nem sokaknak lesz gépe hozzzá.
én nem mondok semmit,mert fogalmam sincs,ez az ügy rosszul és jól is sülhet el ! emglátjuk mit hoz mit kiván a sors nekik és nekünk,persze hogy a crysis menjen,ránk is szükségük van.

#32 Felhasználó inaktív   machintos 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 10. 13:22

háátt igggggennnn.azér én fogom megvenni ajátékot mer h mementsem öket.de ha lene gépem hozzá 100 h megvenném még ha nem is tetccik annyira agém.mer én afarcry-t is végigtoltam de nem csiptem annyira.
nagyon kell vigyáznom magamra,mert belölem csak egy van.a többiek sokan vannak ök könnyebben potolhatok.

#33 Felhasználó inaktív   KaBuTo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5.958
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 10. 13:25

Idézet

háátt igggggennnn.azér én fogom megvenni ajátékot mer h mementsem öket.de ha lene gépem hozzá 100 h megvenném még ha nem is tetccik annyira agém.mer én afarcry-t is végigtoltam de nem csiptem annyira.
kár hogy nincs jo géped :Đ
egyébként amin most vok az sem birná el a crysist ... de mivel lesz uj,és abban a gépben mindenböl a legjobb lesz rajta,azért elfogja birni reméljük . ugye uj suli uj gép. viszont uj életem nem lesz ...

#34 Felhasználó inaktív   machintos 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 10. 13:38

Idézet

Idézet

háátt igggggennnn.azér én fogom megvenni ajátékot mer h mementsem öket.de ha lene gépem hozzá 100 h megvenném még ha nem is tetccik annyira agém.mer én afarcry-t is végigtoltam de nem csiptem annyira.
kár hogy nincs jo géped :Đ
egyébként amin most vok az sem birná el a crysist ... de mivel lesz uj,és abban a gépben mindenböl a legjobb lesz rajta,azért elfogja birni reméljük . ugye uj suli uj gép. viszont uj életem nem lesz ...
félre ne érts!4nem agépem rossz hnem avideokártyám mer ebként van 1 giga ramom.és 2.8 gigaherzem.:)szal nem rossz.csak az akurva 64-es vga kártya nem illlik aképbe.de ujat meg nem akarok semmikép venii.
nagyon kell vigyáznom magamra,mert belölem csak egy van.a többiek sokan vannak ök könnyebben potolhatok.

#35 Felhasználó inaktív   KaBuTo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5.958
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 10. 13:40

Idézet

félre ne érts!4nem agépem rossz hnem avideokártyám mer ebként van 1 giga ramom.és 2.8 gigaherzem.:)szal nem rossz.csak az akurva 64-es vga kártya nem illlik aképbe.de ujat meg nem akarok semmikép venii.
Akkor meg vegyél új videokártyát .Kép

#36 Felhasználó inaktív   machintos 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 10. 13:54

a tököm vesz 100000 ezer ft-ért videokártyát.akkor inkább vennék x-360-at vagy vmi mást nekem nem ér annyit a pc.
nagyon kell vigyáznom magamra,mert belölem csak egy van.a többiek sokan vannak ök könnyebben potolhatok.

#37 Felhasználó inaktív   donmarchello 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 77
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 10. 14:35

Remélem, a PS3-nak is magyar rendszere lesz. Mert ez M.O.-n nagy előnyt jelent a Microsoft-nak.

Xbox 360 tulaj lettem.

#38 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 10. 14:43

Most még ezek szerint van idejük fejleszgetni a magyar nyelvű rendszert rá :Đ
De ha nem lesz, akkor az később is fel lehet tölteni... márha később csinálnak :-D
Egyenlőre 100.000,- videokártyáért vagy X360-ért....szerintem nem kérdés!
Karácsonykor a szeretet ünnepén mikor égnek a gyertyák a fán.... KépKINYÍROK MINDEN IDEGENT A GEARS OF WAR- BAN Kép
Utána jöhet a pulyka Kép
Kép
Kép
Kép

#39 Felhasználó inaktív   KaBuTo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5.958
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 10. 16:21

Idézet

a tököm vesz 100000 ezer ft-ért videokártyát.akkor inkább vennék x-360-at vagy vmi mást nekem nem ér annyit a pc.
milyen 100.000 FT ? 50.000 FT MAX. 50.000 FT alatt már lehet olyan videokarit venni ami simán birja a nfs carbont,deha xbox360 vagy egy uj videokarinál kellene döntenem,akkor xbox360-t vennénk !

#40 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 09. 10. 19:54

Idézet

Most még ezek szerint van idejük fejleszgetni a magyar nyelvű rendszert rá :Đ
De ha nem lesz, akkor az később is fel lehet tölteni... márha később csinálnak :-D
Egyenlőre 100.000,- videokártyáért vagy X360-ért....szerintem nem kérdés!
Karácsonykor a szeretet ünnepén mikor égnek a gyertyák a fán.... KépKINYÍROK MINDEN IDEGENT A GEARS OF WAR- BAN Kép
Utána jöhet a pulyka Kép
Én is valahogy így terveztem. Kép

Téma megosztása:


  • (666 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó