HWSW Informatikai Kerekasztal: Elite sorozat - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Elite sorozat

#1 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 31. 14:09

Most nagyon boldog vagyok hiszen megérkezett az első hivatalos hír a 4-dik részéről, csak az a baj, hogy még sokat kell várni rá sajnos.Kép
De legalább már készül, hála a jó égnek, eddig azért nem foglalkoztak vele mert befagyasztották, és most keltették életre.:ĐKép

#2 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 05. 09:42

Nálatok hogy jött ez a hír, örömmel vagy csalódás?

#3 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 23. 22:11

Az előző részek milyenek voltak?

#4 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 23. 22:36

Elit sorozat? Az mi akar lenni??? Most lehet butaságot mondok, de nem az Elit alakulatra gondolsz? :Đ Csak mert, ha megtudnám, hogy folytatják... hát valszeg rohangásznék egyet a házban. KépKép

#5 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 08. 23. 23:34

Idézet

Elit sorozat? Az mi akar lenni??? Most lehet butaságot mondok, de nem az Elit alakulatra gondolsz? :Đ Csak mert, ha megtudnám, hogy folytatják... hát valszeg rohangásznék egyet a házban. KépKép
hát nemtudom énse mire gondolt aki nyitotta, de szerintem a filmet annyira nem lehet folytatni, meg nem is biztos hogy kéne ez így pont jóKép
mellesleg megvan díszdozba, nagyon jó kis minisorozatKép

#6 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 25. 10:11

Ez egy űrstatégiás játék, nem nagyon ismerem, és jövő év végén jelenik meg a 4.-dik része ha nem késik.Kép

#7 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 25. 11:14

Idézet

Ez egy űrstatégiás játék, nem nagyon ismerem, és jövő év végén jelenik meg a 4.-dik része ha nem késik.Kép
Ez jó hír! Én ismerem, valmennyire! Anno kis pöcsös koromban mindíg ezt játszottam, az a fun hogy a mostani űrszimulátorokat is az Elite-hez hasonlíták. Aki nem tudja hogy milyen is lehet az Elite, próbálja ki addig a Darkstar One-t!Kép
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#8 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 25. 14:24

Akkor már nagyon régóta van már ez a sorozat?
Csak tudnám hogy akkor miért fagyasztották be ezt a 4.-dik részt ilyen sokáig, mi áll ez mögött?

#9 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 25. 15:34

Idézet

Akkor már nagyon régóta van már ez a sorozat?
Csak tudnám hogy akkor miért fagyasztották be ezt a 4.-dik részt ilyen sokáig, mi áll ez mögött?
Régóta?? Igen, én 5-6 évesen játszottam vele. Nem az elős játékok között volt az Elite, sőtt nem is volt az olyan rég! A 4.részt eddig csinálták, mivel manapság nem könyű újat mutatni ezért igen sokáig dolgoznak rajta!
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#10 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 25. 15:51

Idézet

Idézet

Ez egy űrstatégiás játék, nem nagyon ismerem, és jövő év végén jelenik meg a 4.-dik része ha nem késik.Kép
Ez jó hír! Én ismerem, valmennyire! Anno kis pöcsös koromban mindíg ezt játszottam, az a fun hogy a mostani űrszimulátorokat is az Elite-hez hasonlíták. Aki nem tudja hogy milyen is lehet az Elite, próbálja ki addig a Darkstar One-t!Kép
aki elite feelinget akar, az az universal combatot lesse meg :Đ

az elite első része még spectrumon és a commodore gépeken volt honos, 198x-ben. mai napig a kedvenceim közé tartozik és biza még a mai napig szoktam vele játszani :)
a negyedik részt rettenetesen várom, nagyon remélem, hogy az mmo lehetőségét nem vetették el (jelenleg annyit tudni, hogy lehet, hogy lesz mmo része is, 2001 körül mmo-t akartak belőle csinálni, csak akkor az internet nem volt oly elterjedt, mint manapság)
a 4. részt nagyon régóta fejlesztik, számtalan eleme a játéknak már más játékokban debütált (pl a gazdasági rendszert vlmi tycoon játékba tették bele, ott tesztelték, ésatöbbi)
eredetileg úgy volt, hogy idén jön, de tavaly, vagy tavaly előtt tolták ki 2009-re.

ja a játék meg nem stratégia, hanem űr szimulátor :-D
engedelmetekkel át is raknám az őt megillető helyre (szimulátor központ), illetve átnevezném a topicot, nem elit, hanem elite :)
www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#11 Felhasználó inaktív   Dari 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.675
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 25. 15:53

Uramisten emberek az elite nagyon régi és alap game, 84es az első :Đ

http://en.wikipedia....(computer_game)

ugylátom másis reagált rajtam kivül:P

#12 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 05. 15:31

Atya úristen akkor még meg sem voltam még, most is csak egy hírt adtak ki a játékból aztán nuku, még nincs is bejelentve hivatalosan is, remélem hogy jövőre már bejelentik már.
Az első részének akkor nem is volt gépigénye, meg a többi részének sem?

#13 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 05. 16:02

Idézet

Atya úristen akkor még meg sem voltam még, most is csak egy hírt adtak ki a játékból aztán nuku, még nincs is bejelentve hivatalosan is, remélem hogy jövőre már bejelentik már.
Az első részének akkor nem is volt gépigénye, meg a többi részének sem?
hogyne lett volna. c64 anno egy komoly gép volt, illetve a folytatásnak már ugye kellett egy legalább 386-os gép, de emlékeim szerint 486-on érezte jól magát. ugyan úgy megvolt az akkori high end erőforrást igénylő játékok halmaza is, csak akkor még más eszközök tartoztak a high end kategóriába.
www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#14 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 05. 16:18

Ja aha, de ezek a részek akkor már nem indulnak el a windows operációs rendszeren?

#15 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 05. 16:25

Idézet

Ja aha, de ezek a részek akkor már nem indulnak el a windows operációs rendszeren?
de, speciel nekem az elite 1 a mai napig fent van a gépemen :Đ (ill gépeimen, mert az tényleg minden gépen fent van, legyen az pda, laptop vagy asztali gép :-D) xp-n simán indul, csak asszem hang nincs. (nem mintha hifi hangminőségre lehetne számítani)
www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#16 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 05. 16:36

Ja aha az jó, bár ha hangja nincsen nem is az számít, hanem hogy játszható legyen, és hol lehet őket beszerezni?

#17 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 06. 18:51

Bárcsak megjönne már a hír a nagy bejelentéséről, nem tudom hogy már mit várnak még ennyit rá.

#18 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 11. 12:49

Ha jövőre akar jönni a játék, akkor már be kéne jelenteniük de nagyon.

#19 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 05. 14:25

Hát nagyon úgy tűnik, hogy még sokat kell várni a hivatalosan is bejelentsék a játékot.Kép

#20 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 20. 15:07

Mostani guruban, megemlítették hogy információ már lesz ebben az évben a játékról.
Remélem is hogy adnak már valamit ki, mert idegesít már ez a hallgatás.

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó