HWSW Informatikai Kerekasztal: HALO WARS - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

HALO WARS

#1 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 09. 28. 15:58

Na azé nyitottam a topicot hogy dumáljunk erről a gaméről !!!

#2 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 28. 17:52

Nagyon nagy ötlet ez a játék és azért valljuk be sokat sejtet a trailer. Már csak a stratégiaként való megvalósításról kellene látni egy-két exkluzív dolgot, de azt hiszem egyszerre még sok is volt ennyi öröm a Halo-fanoknak (többek között gondolok itt LordRAT-re :Đ) Bárcsak lenne időm újra előszedni a jó öreg Halo-t ... Kép


#3 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 09. 28. 20:44

Nekem mái napig fel van téva a Halo + megvan a RELIVE THE FIGHT kieg. is!!
Csak azt nem tom hogy fogják majd a X360 karjaival irányítani stratégiai játékot????Szerintem itt más is meghúzódik a háttérben (EZEK VALAMI K*RVA NAGY DURRANÁSRA KÉSZÜLNEK).Előfordulhat (szerintem) hogy bilit és egeret csinálnak az x360ho.
Szerintem meg fog jelenni pcre is 1.5éven belül utol érjük a jelenlegi konzolokat szóval tök mindegy leszKép

#4 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 28. 21:39

mert te kibírnád másfél évig a játék nélkül, miközben valamelyik barátod épp ecseteli hogy mennyire jó játék?Kép
"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

#5 Felhasználó inaktív   Drago 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.060
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 28. 21:46

Idézet

Szerintem meg fog jelenni pcre is 1.5éven belül utol érjük a jelenlegi konzolokat szóval tök mindegy lesz
Addigra viszont a konzolokat is egyre jobban kiismerik és egyre jobb játékokat csinálnak rájuk...

A Halo Warshoz meg annyit, hogy örvendetes hír, várható volt, de mutassanak valami ingame-t is!
"Let's take our sanity, let's take compassion, and be responsible for every action!"

#6 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 09. 28. 21:52

Idézet

mert te kibírnád másfél évig a játék nélkül, miközben valamelyik barátod épp ecseteli hogy mennyire jó játék?Kép
3 évig kibirtam hogy nem nyultam konzolhoz hogy Halo2zek ezt is ki fogom birni ha meg nem akkor ugyis veszek egy x360atKép

#7 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 10. 01. 17:20

JÖN PCRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKéphttps://forum.hwsw.h...default/013.gif

#8 Felhasználó inaktív   KaBuTo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5.958
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 01. 17:40

Ez télleg nagyon de nagyon jó hír,de;
"Azt sajnos még nem tudni, hogy a számítógépes Halo Wars egy teljesen egyedi program, vagy csak egy egyszerű Xbox 360 portolás lesz."

Ha xbox360-s lesz,akkor az nem lesz olyan jó mint a egyedi programos,szoval most azért imádkozzunk,hogy egyedi programos legyen,mert az jobb sokkal,nah meg ök is több lovettát nyernek rajta !

#9 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 10. 15:03

bemasolok angolul egy hirt, igaz januari, de hatha sokaknak meg erdekes lehet

The semi-suprise announcement at this year's X06 was this joint project from Bungie, and Age of Empires developer Ensemble. Halo Wars is real-time strategy set in the Halo universe, so we'll see the eternal Covenant-vs-Human struggle retold but on a scale in line with the genre. Early trailers have been frustrating - heavy in atmosphere and Halo lore while sorely lacking in gameplay - but the remit is clear: Halo Wars will play out the series' great battles from above, with all the Banshees, Warthogs and Needlers one would expect.
Considering Halo was originally created as an RTS before undergoing its many (and eventually successful) changes, it is fitting that the series has returned to its roots. And with the team at Ensemble behind it the pedigree cannot be disputed. Perhaps the most exciting of Halo Wars' prospects however, is its online potential. The console world has never had a truly great RTS to play over the internet, but Bungie's Xbox Live distinction - earned through Halo 2 - could be the key to Wars' ultimate success. While we remain intrigued, if a little sceptical, the next batch of footage and screens will enlighten everyone to Halo Wars' true worth.
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#10 Felhasználó inaktív   kenny22 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 427
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 10. 15:47

ha ez a játék tényleg olyan jó lesz mint ahogy a bemutatók azt mutatják, akk biztos h kipróbálom. pedig egyáltalán nem szoktam stratégiákkal játszani kivétel a ground controll 2 vel mert az nagyon bejöttKép

#11 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 10. 16:30

Idézet

ha ez a játék tényleg olyan jó lesz mint ahogy a bemutatók azt mutatják, akk biztos h kipróbálom. pedig egyáltalán nem szoktam stratégiákkal játszani kivétel a ground controll 2 vel mert az nagyon bejöttKép
hasonlítani fog egy kicsit a Ground Controll 2-re
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#12 Felhasználó inaktív   kenny22 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 427
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 10. 17:05

Idézet

Idézet

ha ez a játék tényleg olyan jó lesz mint ahogy a bemutatók azt mutatják, akk biztos h kipróbálom. pedig egyáltalán nem szoktam stratégiákkal játszani kivétel a ground controll 2 vel mert az nagyon bejöttKép
hasonlítani fog egy kicsit a Ground Controll 2-re
azt nem tudod h miben fog hasonlítani?

#13 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 10. 17:12

Gondolom a játékmenetében, hogy kérni kell az egységeket, és el kell foglalni pontokat amikből kapsz "nyersanyagot".
Bár remélem nem ilyen lesz, különben nem fogok látni egy hatalmas buggy rushotKép.

Egyébként eredetileg RTS volt? érdekesKép

"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

#14 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 11. 12:18

Idézet

Gondolom a játékmenetében, hogy kérni kell az egységeket, és el kell foglalni pontokat amikből kapsz "nyersanyagot".
Bár remélem nem ilyen lesz, különben nem fogok látni egy hatalmas buggy rushotKép.

Egyébként eredetileg RTS volt? érdekesKép
az az RTS dolog engem is meglepett :-D mivel eredetileg is a Marathon folytatasanak keszult :D aztan kitudja h meg mielott barmit kitettek rola mit terveztek vele :Đ
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#15 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 17. 20:18

http://ve3d.ign.com/...ars-Screenshots
Kép
Kép
Kép

#16 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 16. 19:29

újabb képek:

http://www.xboxfront...-Halo_Wars.html


Kép
Kép
Kép

#17 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 03. 01. 13:38

Nah élesszük fel kicsit a topicot...

Akinek van kedve játszani multiba az vegyen fel lájvra énis tegnap kezdtem...

Vagy esetleg coop kampány-t legendary-nKép

#18 Felhasználó inaktív   Mast3rmind 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 117
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 01. 14:41

Idézet

Nah élesszük fel kicsit a topicot...

Akinek van kedve játszani multiba az vegyen fel lájvra énis tegnap kezdtem...

Vagy esetleg coop kampány-t legendary-nKép
Már Ca$h kollégámmal belevágtunk! Remek élmény! :Đ Ha kellek bármiféle online mókára keress nyugodtan.

U.i.: Igen, mikrofont továbbra sem vettem még :-D.

#19 Felhasználó inaktív   Scoo 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 02. 07:46

Nemrég kezdtem bele a játékba. Nem vagyok egy nagy Halo fan. Sőt, engem a Halo 3 nem igen fogott meg.
A stratégiai játékok se szoktak megfogni. Ez a játék viszont eszméletlen jó lett! Komolyan mondom. Hangulatos, pörgögős, egyszerűen irányítható, érdekes a története, jól néz ki szóval minden benne van amiért imádni lehet.
De a legnagyobb istenkirályság, az amiért az esti imámba beveszem a készítőket nevét, az az, hogy baromi sok cgi átvezető film van. Ez kell nekem! Imádom! Manapság utálják a cgi-it használni a fejlesztők, max az intro az. Helyette inkább ingame jelenetekket láthatunk szinte mindenhol, pedig egy ilyen cgi mennyit tud dobni a hangulaton (pl a Halo-nál nagyon hiányoltam, mivel az ingame átvezetők gányak voltak). Ha másért nem is már csak ezért érdemes végigtolni a játékot. Kiváncsi vagyok ha egybefűznék a cgi-s moviekat a játékból, hogy akkor hány percet kapnánk összesen. ár gyanítom, hogy a youtube-ra úgyis fel töltik az összeset.
Elégedetett vagy :Đ


Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó