HWSW Informatikai Kerekasztal: Magyar filmek, sorozatok - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Magyar filmek, sorozatok

#21 Felhasználó inaktív   NECROSMOKE 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 20. 22:24

A baratok kozt-rol csakk annyit,hogy sokat tudok nevetni rajtuk,nem tudom,hogy miert de az egesz olyan rohejes ahogy tul megszerepelik.
Amugy nem vagyok egy nagy sorozat kedvelo de azert neztem egy par sorozato vegig,mondjuk most irhatnek egy jo parat kb Mortal KombatKép,Just Married Whit Kids(Rem Rende Csalad)Kép,A TeamKép,KnightriderKép...stb,ezek tetszetek inkabb.
Ja!!! es annyit szeretnek kerdezni ha valaki tudja,hogy mikor lessz a Rem Rendes Csalad,persze a magyar sorozat? Kép
PlayStation 3(FAT 80GB )-->>KILLZONE 2 EDITION

Kép

ÉN VAGYOK A LEGKEMÉNYEBB!!! HEHEHEHE(csak vicceltem)
JUST CALL ME-->SMOKE<--
HIÁNYZIK A RÉGI GAMEKAPOCS!!!

#22 Felhasználó inaktív   NECROSMOKE 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 20. 22:27

Ja!!! majd elfelejtetem amit most imadok de k.rvara az a <PRISON BREAK>KépKépKép


Kép
PlayStation 3(FAT 80GB )-->>KILLZONE 2 EDITION

Kép

ÉN VAGYOK A LEGKEMÉNYEBB!!! HEHEHEHE(csak vicceltem)
JUST CALL ME-->SMOKE<--
HIÁNYZIK A RÉGI GAMEKAPOCS!!!

#23 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 21. 07:21

A prison break nem is magyar te álat.

És mi a véleményetek a "Te vagy az életem" -ről?
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

#24 Felhasználó inaktív   zephon 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 641
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 21. 08:21

Idézet

A prison break nem is magyar te álat.

És mi a véleményetek a "Te vagy az életem" -ről?
egy nagy kalap lópikula.
de ha már itt tartunk, az sem magyar Kép
Time fades even legend...
War, war never changes...

#25 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 21. 11:41

Nem csak a rem rendes csalad magyar verziojat tudom jellemezni annyival, hogy lol, hanem az egesz magyar sorozat gyartast. Igazabol szanalmas az osszes, baratok kozt, eletkepek...stb. De persze nincs rakenyszeritve egyik ado se, hogy igenyesebb sorozatot gyatson, hiszen amig egy baratok kozt ennyire nepszeru, akkor minek csinaljon masikat.. ez kell az embernek..Kép

Belegondolva csak ket sorozat volt ami bejott, familia kft es a kisvaros. Legalabbis fiatal koromba neztem sokat.

A filmek, meg olyanok amilyenek. Van jo, van rossz. De most ugy erzem, hogy elkeszult a korszak legjobb es legigenyesebb magyar filmje.. szabadsag, szerelem. Kép
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#26 Felhasználó inaktív   NECROSMOKE 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 21. 12:11

Idézet

Idézet

A prison break nem is magyar te álat.

És mi a véleményetek a "Te vagy az életem" -ről?
egy nagy kalap lópikula.
de ha már itt tartunk, az sem magyar Kép
Ez igy is van,de itt ha jol latom sorozatrol van szo,megmagyar filmekrol es en nem hinnem,hogy olyan rengeteg magyar sorozat lenne,foleg ami aztan jo is.Kép
PlayStation 3(FAT 80GB )-->>KILLZONE 2 EDITION

Kép

ÉN VAGYOK A LEGKEMÉNYEBB!!! HEHEHEHE(csak vicceltem)
JUST CALL ME-->SMOKE<--
HIÁNYZIK A RÉGI GAMEKAPOCS!!!

#27 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 21. 12:13

Nekem az az érzésem, hogy a TV2 nagyban lesz*rta azt, hogy milyen lesz a sorozat, csupán az volt neki a lényeg, hogy egy nagy címmel odavágjon az RTL-nek, aki ugye vetíti az eredeti sorozatot. Az egy dolog, hogy lemásolják a sorozatot, dehogy saját viccként csak a közhelyes magyar foci-ellenes poénokat tudják leadni, a többi - mellesleg jó poént - pedig egy-az-egyben átveszik az eredeti változatból, azt a pofátlanság netovábbjának tartom. Maga Szervét szerintem nem annyira rossz, bár igaz én nem próbáltam meg hasonlítgatni Ed O'Neilel és azonosítani sem az eredeti Bundyval - ha így tettem volna én is utálnám. :Đ Mindenesetre akármennyire nem tetszik a sorozat, valószínűleg tovább fogom nézni, mert kíváncsi vagyok a továbbiakra. Azért követeljük az eredeti változatott újra!

Szerk: A szabadság, szerelem nekem is nagyon tetszik, tuti meglesem hamarosan!


#28 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 21. 12:38

Idézet

Nekem az az érzésem, hogy a TV2 nagyban lesz*rta azt, hogy milyen lesz a sorozat, csupán az volt neki a lényeg, hogy egy nagy címmel odavágjon az RTL-nek, aki ugye vetíti az eredeti sorozatot. Az egy dolog, hogy lemásolják a sorozatot, dehogy saját viccként csak a közhelyes magyar foci-ellenes poénokat tudják leadni, a többi - mellesleg jó poént - pedig egy-az-egyben átveszik az eredeti változatból, azt a pofátlanság netovábbjának tartom. Maga Szervét szerintem nem annyira rossz, bár igaz én nem próbáltam meg hasonlítgatni Ed O'Neilel és azonosítani sem az eredeti Bundyval - ha így tettem volna én is utálnám. :Đ Mindenesetre akármennyire nem tetszik a sorozat, valószínűleg tovább fogom nézni, mert kíváncsi vagyok a továbbiakra. Azért követeljük az eredeti változatott újra!

Szerk: A szabadság, szerelem nekem is nagyon tetszik, tuti meglesem hamarosan!
Nos aki esetleg valtozasra szamitana a magyar rem rendesben, annak megemlitenem, hogy a tv2, nem csak a jogokat vette meg, hanem tulajdonkeppen a tortenetet, a forgatokonyvet, a poenokat. Mindent. Ez igy volt franciaorszagban is, nagliaban is. Ugyan az lesz mint az eredet, csak magyar kornyezetben.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#29 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 21. 12:50

Idézet

...hogy egy nagy címmel odavágjon az RTL-nek, aki ugye vetíti az eredeti sorozatot.
Tavaly vagy idén év elején újból elkezdték vetíteni főműsoridő előtt az eredetit az RTL-en, de most már csak hétvégén (héba-hóba) és hétköznap éjfél után vetítik. Ezt nagyon bánom. Ráadásul nyáron mindig fent maradtam, hogy megnézzem, erre 1 (és néha) 2 részt adtak, ami meg vajmi kevés. Követelem az igazi Bundy családot! Kép


#30 Felhasználó inaktív   NECROSMOKE 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 21. 12:51

Idézet

Idézet

Nekem az az érzésem, hogy a TV2 nagyban lesz*rta azt, hogy milyen lesz a sorozat, csupán az volt neki a lényeg, hogy egy nagy címmel odavágjon az RTL-nek, aki ugye vetíti az eredeti sorozatot. Az egy dolog, hogy lemásolják a sorozatot, dehogy saját viccként csak a közhelyes magyar foci-ellenes poénokat tudják leadni, a többi - mellesleg jó poént - pedig egy-az-egyben átveszik az eredeti változatból, azt a pofátlanság netovábbjának tartom. Maga Szervét szerintem nem annyira rossz, bár igaz én nem próbáltam meg hasonlítgatni Ed O'Neilel és azonosítani sem az eredeti Bundyval - ha így tettem volna én is utálnám. :Đ Mindenesetre akármennyire nem tetszik a sorozat, valószínűleg tovább fogom nézni, mert kíváncsi vagyok a továbbiakra. Azért követeljük az eredeti változatott újra!

Szerk: A szabadság, szerelem nekem is nagyon tetszik, tuti meglesem hamarosan!
Nos aki esetleg valtozasra szamitana a magyar rem rendesben, annak megemlitenem, hogy a tv2, nem csak a jogokat vette meg, hanem tulajdonkeppen a tortenetet, a forgatokonyvet, a poenokat. Mindent. Ez igy volt franciaorszagban is, nagliaban is. Ugyan az lesz mint az eredet, csak magyar kornyezetben.
Kivancsi vagyok,hogy milyen lesz.
Es mikor kezdodik? vagy talan mar megkazdtek a sorozatot?
Kép
PlayStation 3(FAT 80GB )-->>KILLZONE 2 EDITION

Kép

ÉN VAGYOK A LEGKEMÉNYEBB!!! HEHEHEHE(csak vicceltem)
JUST CALL ME-->SMOKE<--
HIÁNYZIK A RÉGI GAMEKAPOCS!!!

#31 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 21. 13:09

Idézet

Kivancsi vagyok,hogy milyen lesz.
Es mikor kezdodik? vagy talan mar megkazdtek a sorozatot?
Kép
Ha még nem kezdődött volna el, akkor nem írna róla mindenki véleményt ugyebár Kép Ekkor van.


#32 Felhasználó inaktív   NECROSMOKE 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 21. 13:24

Idézet

Idézet

Kivancsi vagyok,hogy milyen lesz.
Es mikor kezdodik? vagy talan mar megkazdtek a sorozatot?
Kép
Ha még nem kezdődött volna el, akkor nem írna róla mindenki véleményt ugyebár Kép Ekkor van.
Kosz!!!
De mindent en sem tudhatokKép
PlayStation 3(FAT 80GB )-->>KILLZONE 2 EDITION

Kép

ÉN VAGYOK A LEGKEMÉNYEBB!!! HEHEHEHE(csak vicceltem)
JUST CALL ME-->SMOKE<--
HIÁNYZIK A RÉGI GAMEKAPOCS!!!

#33 Felhasználó inaktív   kasy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.042
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 28. 10:48

A tűzvonalban című magyar sorozat első évadját már megnéztem, most a másodikat kezdtem. Nekem tetszett az első is és ez is nagyon jó. Ahhoz képest, hogy magyar sorozat le a kalappal (bár érezhető rajta a magyar burok), nézettség rekordokat döntöget és az IMDb is jókat ír róla. Néha túlzottan látható a The sheild és a 24 koppintás, de nem baj.

A 'Ki milyen filmet látott a héten?' topicba akartam ezt írni, de had élegyenek a topicok.



#34 Felhasználó inaktív   kasy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.042
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 20. 21:20

Egri csillagok remake

#35 Felhasználó inaktív   omlas91 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.823
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 20. 21:22

NÉZZÉTEK A BARÁTOK KÖZTÖT!!!!!!!!!!!!!!!KépKépKép

Evil is powerfull, but courage is solid.

(\_/)
(O.o)<--Ez egy gonosz nyúl!
(>< )o
Segíts a nyúlnak elfoglalni a világot úgy, hogy bemásolod az aláírásodba!

PSN ID: napPALI91


#36 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 07. 26. 14:48

Barátok Közt a királyKépKép filmek közül: indul a bakterház, magyar vándor, megy a gőzös, és ami mindent visz az ARGÓKépKép

#37 Felhasználó inaktív   Lachgas 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 322
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 07. 21:35

Idézet

Barátok Közt a királyKépKép filmek közül: indul a bakterház, magyar vándor, megy a gőzös, és ami mindent visz az ARGÓKépKép
nemigen mert ott a legényanya xD " tútóttuk, rátóttuk " xD "Béláim gondolkozzunk" xD

#38 Felhasználó inaktív   reszegyseg 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 454
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 07. 22:05

Idézet

Idézet

Barátok Közt a királyKépKép filmek közül: indul a bakterház, magyar vándor, megy a gőzös, és ami mindent visz az ARGÓKépKép
nemigen mert ott a legényanya xD " tútóttuk, rátóttuk " xD "Béláim gondolkozzunk" xD
Moszkva ter?
Kontroll?
Meg lattam egy filmet a rokakepu cigo szinesszel a Kontrollbol,ahol egy haverjaval(asszem) homemade kemelharitonak csaptak fel valami strandon,az mindent vitt.
A Tanu?
Az osszes Otvos Csopi film(Bujtor mint Bud Spencer)?
Ezekkel mi van?Elfelejtitek?A magyarok mindig is ertettek a jo filmek keszitesehez,csak az utobbi tiz evben van kisse pangas.

#39 Felhasználó inaktív   Lachgas 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 322
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 07. 22:08

Idézet

Idézet

Idézet

Barátok Közt a királyKépKép filmek közül: indul a bakterház, magyar vándor, megy a gőzös, és ami mindent visz az ARGÓKépKép
nemigen mert ott a legényanya xD " tútóttuk, rátóttuk " xD "Béláim gondolkozzunk" xD
Moszkva ter?
Kontroll?
Meg lattam egy filmet a rokakepu cigo szinesszel a Kontrollbol,ahol egy haverjaval(asszem) homemade kemelharitonak csaptak fel valami strandon,az mindent vitt.
A Tanu?
Az osszes Otvos Csopi film(Bujtor mint Bud Spencer)?
Ezekkel mi van?Elfelejtitek?A magyarok mindig is ertettek a jo filmek keszitesehez,csak az utobbi tiz evben van kisse pangas.
csapd le csacsit elfelejtetted emliteniKépKép

#40 Felhasználó inaktív   K2 The Highest 

  • Őstag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 5.924
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 07. 22:18

Idézet

Idézet

Barátok Közt a királyKépKép filmek közül: indul a bakterház, magyar vándor, megy a gőzös, és ami mindent visz az ARGÓKépKép
nemigen mert ott a legényanya xD " tútóttuk, rátóttuk " xD "Béláim gondolkozzunk" xD
Az kib*szott kemény:) Főleg a traktoros rész...Józsi rögtön megtalálta a hibát...Nem volt motor...:Đ
Ássunk egy gödröt amibe belefér ez a kocsma!
Hát hülye vagy te?
Toljuk arrébb a kocsmát...
Odateszem a kabátomat, hogy lássuk meddig kell még tolni:)
/Egy fehér opeles faszi elveszi a kabátot az útról/
Megyek megnézem meddig kell még tolni...
JAJJ NE...A KABÁTOM!!! Rátoltuk, túltoltuk rátoltuk, túltoltukKép

Meg amikor zsákban viszik a napfényt az ablakmentes házbaKép
gyerek azt mondja:
Ezt nem így kell...
Hát hogy?
Megmutatom...
/egy csákánnyal, kiüt néhány téglát a ház falából és bejut egy kis fény.../
Erre a sok Balf*sz elkezdi szétverni a házat, hogy legyen fény aztán szétverik a falakat és rájuk borul a házKép
Meg amikor megnyújtják a padot...KépAzon BESZARTAMKépKéphttps://forum.hwsw.h...default/050.gif
Leülnek BUNDÁBAN és nem férnek el a padon...
Nyújtsuk meg a padot...
Jó elkezdik kétoldalról húzni erre megszólal az egyik:
Nagyon melegem van leveszem a kabátom...
/mindenki leveszi a kabátját.../
És így már elfének...Majd megszólal a fő idióta:
MEGNYÚJTOTTUK A PADOThttps://forum.hwsw.hu/uploads/gk_emoticons_default/050.gif
De mikor megmondja az apjának...
FIAM mit csináltál??? hagytad, hogy felcsináljanak???? ezt láttad tőlünk?https://forum.hwsw.hu/uploads/gk_emoticons_default/081.gif

Szal....Ez a film annyira szar, hogy már jó:-D :):):)
Mindenkinek ajánlom aki röhögni akar:)
RiG:
Mobo: ASUS P5KPL-AM-In-Roem-Si
CPU: Core 2 Quad Q9550 Stock 2.8Ghz 12Mb cache 1333MhZ
VGA: Gigabyte GTX550Ti Oc 1GB GDDR5 + ASUS GTX 260 [Just in Case]
RAM: Kinston 4GB DDR2 800MhZ
HDD: 2TB Samsung & 250GB Maxtor



Kép

Téma megosztása:


  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó