HWSW Informatikai Kerekasztal: Magyar filmek, sorozatok - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Magyar filmek, sorozatok

#1 Felhasználó inaktív   Gery8 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.159
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 17. 19:30

A magyar rém rendes családot tessék nézni, a Misi(Jurics Adrián) a szobatársam volt a koleszban...21:10



#2 Felhasználó inaktív   machintos 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 17. 20:14

télneg mi ez a sorozat??,utánzat a rém rendes családrol vagy mi???:)mindeggy megnézem talán lesz végre egy jo magyra sorozat.Kép
nagyon kell vigyáznom magamra,mert belölem csak egy van.a többiek sokan vannak ök könnyebben potolhatok.

#3 Felhasználó inaktív   machintos 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 17. 20:22

elég vlt 3 perc.nagyyonn trrééééééKépKépKép
nagyon kell vigyáznom magamra,mert belölem csak egy van.a többiek sokan vannak ök könnyebben potolhatok.

#4 Felhasználó inaktív   KaBuTo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5.958
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 18. 15:44

Idézet

elég vlt 3 perc.nagyyonn trrééééééKépKépKép
hát kár,nekem teccet,kb olyan volt mint a eredeti rám rendes család,csak éppen szokatlanabb,elvégre az igazit nem gyürheti le az utánzat ^^

#5 Felhasználó inaktív   machintos 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 18. 17:42

Idézet

Idézet

elég vlt 3 perc.nagyyonn trrééééééKépKépKép
hát kár,nekem teccet,kb olyan volt mint a eredeti rám rendes család,csak éppen szokatlanabb,elvégre az igazit nem gyürheti le az utánzat ^^
nem tom nekem annyira az erdeti rém rendes család se jött be.vicces meg minden de egy idö után fáraszto.de ezzzzz:)háátt az oké h nincsen röhögni valo.de h még ilyen csapnivaloan gyenge szinészeketKépKépKép
nagyon kell vigyáznom magamra,mert belölem csak egy van.a többiek sokan vannak ök könnyebben potolhatok.

#6 Felhasználó inaktív   KaBuTo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5.958
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 18. 17:52

Idézet

Idézet

Idézet

elég vlt 3 perc.nagyyonn trrééééééKépKépKép
hát kár,nekem teccet,kb olyan volt mint a eredeti rám rendes család,csak éppen szokatlanabb,elvégre az igazit nem gyürheti le az utánzat ^^
nem tom nekem annyira az erdeti rém rendes család se jött be.vicces meg minden de egy idö után fáraszto.de ezzzzz:)háátt az oké h nincsen röhögni valo.de h még ilyen csapnivaloan gyenge szinészeketKépKépKép
Azt hallom,hogy az összes viccet az eredetiböl van kivéve,csak most ök mondják el....Ez nagy gáz és szánalom ... Nézettség: 0 :Đ

#7 Felhasználó inaktív   machintos 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 18. 18:05

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

elég vlt 3 perc.nagyyonn trrééééééKépKépKép
hát kár,nekem teccet,kb olyan volt mint a eredeti rám rendes család,csak éppen szokatlanabb,elvégre az igazit nem gyürheti le az utánzat ^^
nem tom nekem annyira az erdeti rém rendes család se jött be.vicces meg minden de egy idö után fáraszto.de ezzzzz:)háátt az oké h nincsen röhögni valo.de h még ilyen csapnivaloan gyenge szinészeketKépKépKép
Azt hallom,hogy az összes viccet az eredetiböl van kivéve,csak most ök mondják el....Ez nagy gáz és szánalom ... Nézettség: 0 :-D
hátt igen én is sajnnálom.h máig nincs eggyetlen igényes magyar sorozat(a népmeséken kivül:):ĐKépKép)
nagyon kell vigyáznom magamra,mert belölem csak egy van.a többiek sokan vannak ök könnyebben potolhatok.

#8 Felhasználó inaktív   KaBuTo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5.958
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 18. 18:11

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

elég vlt 3 perc.nagyyonn trrééééééKépKépKép
hát kár,nekem teccet,kb olyan volt mint a eredeti rám rendes család,csak éppen szokatlanabb,elvégre az igazit nem gyürheti le az utánzat ^^
nem tom nekem annyira az erdeti rém rendes család se jött be.vicces meg minden de egy idö után fáraszto.de ezzzzz:)háátt az oké h nincsen röhögni valo.de h még ilyen csapnivaloan gyenge szinészeketKépKépKép
Azt hallom,hogy az összes viccet az eredetiböl van kivéve,csak most ök mondják el....Ez nagy gáz és szánalom ... Nézettség: 0 :-D
hátt igen én is sajnnálom.h máig nincs eggyetlen igényes magyar sorozat(a népmeséken kivül:):ĐKépKép)
de van. Barátok közt.

#9 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 18. 18:32

Úgy éreztem érdemes lenne megvitatni kicsiny hazánk, kicsiny (esetleg világhírű?) filmejit külön topikban. Ebben a topikban megtehetjük, ezért hoztam létre (a Sürgős segítségre szorulók ... topikba már nagyon nem illett ugye ti is látjátok :Đ)


Akkor én is véleményezem a sorozatot. Nagy rajongója vagyok az eredetinek és nem valami kellemesen fogadtam, hogy lesz magyar is. Aztán meghallottam, hogy több mint 10 országnak van saját RRCS-ja Kép A sorozat erőltetett, gyenge poénok, szereplők jelleme nagyon eltér az eredetitől - akié nem, ő csak erőlködik - és úgy az egész dologban azt nézem, hogy a Rém Rendes Család egy jó sorozat, szerintem nincs szükség a magyar verzióra Kép Kíváncsi lennék kritikusok véleményére is.


#10 Felhasználó inaktív   Micro Face 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.184
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 18. 18:45

Ez a magyar Bundy tök olyan mint az Amerikai, még a dumák is ugyan azok vannak benne.Nem a legjobb.Kép
M.....I.....C.....R.....O..........F.....A.....C.....E

#11 Felhasználó inaktív   machintos 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 18. 20:14

Idézet

Ez a magyar Bundy tök olyan mint az Amerikai, még a dumák is ugyan azok vannak benne.Nem a legjobb.Kép
bárcsak vmennyire sikerülne is hasonlitania rá.az egészben csak egy pozitivumot vettem észre:a szöke csaj iszonyuan jol néz kiKépKépKép
nagyon kell vigyáznom magamra,mert belölem csak egy van.a többiek sokan vannak ök könnyebben potolhatok.

#12 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 19. 05:08

Idézet

de van. Barátok közt.
Na az tényleg egy jó.
ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

#13 Felhasználó inaktív   Micro Face 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.184
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 19. 15:33

Idézet

Idézet

Ez a magyar Bundy tök olyan mint az Amerikai, még a dumák is ugyan azok vannak benne.Nem a legjobb.Kép
bárcsak vmennyire sikerülne is hasonlitania rá.az egészben csak egy pozitivumot vettem észre:a szöke csaj iszonyuan jol néz kiKépKépKép
Az eredetit sosem lehet utánozni.
M.....I.....C.....R.....O..........F.....A.....C.....E

#14 Felhasználó inaktív   zephon 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 641
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 19. 17:58

megnéztem én is a magyar bundy-ékat. egy szóval tudnám jellemezni: LOL
mivel az eredeti sorozat nagy rajongója vagyok, ezért ezt egy kisebbfajta szentségtörésnek fogom fel. tv2 felé érzett szimpátiám csökkent (kicsit...)
Time fades even legend...
War, war never changes...

#15 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 19. 18:19

Idézet

megnéztem én is a magyar bundy-ékat. egy szóval tudnám jellemezni: LOL
mivel az eredeti sorozat nagy rajongója vagyok, ezért ezt egy kisebbfajta szentségtörésnek fogom fel. tv2 felé érzett szimpátiám csökkent (kicsit...)
Nekem nyáron volt több időm TV-t nézni és egyszer sem kapcsoltam a TV2-re. Az RTL Klub mindig jobb filmeket adott. Persze nem vagyok olyan nagy TV-párti, de amit nézek, az mind ott van most is. A magyar Bundy-ékkal kapcsolatban meg tökéletesen egyet értek veled.


#16 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 20. 07:27

Gyerekek!

Ennek a Rém rendesnek az adott országbéli adoptációi mind, ismétlem MIND megbukott!!! Angliában, németeknél is és még nem is tudom hol! Miből gondolták, hogy pont nálunk, NÁÁÁLUNK fog ez sikerülni?!?!?!

Egyszerűen borzalmas az egész! Erőtlen, gyenge és hiányzik mindenféle olyan elem, amitől az eredetin szétröhögtem az agyam! De ami aztán végképp kiborított, az a feleség idióta, kényszeredett, mármár pszihopata vigyorgása. Na attól aztán mérföldekre van Peggggy karaktere... egyszerűen borzalmas... jááááj! Aki ennek szaabad utat adot, annak kéne azt hiszem egy kicsit elbeszélgetni a fejével!

#17 Felhasználó inaktív   pappi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.642
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 20. 08:03

Látod, ezért kell Barátok közt-öt nézni!

ASUS P5K-C, Intel Core 2 Quad Q6600, EVGA GeForce 8800GTX 768MB, KingMax DDR2 3*1GB 1066MHz, Samsung SyncMaster 2032BW
Meg XBOX360

#18 Felhasználó inaktív   Micro Face 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.184
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 20. 10:56

Minden sorozatott lemásolunk és egyik sem olyan jó mint az eredeti. Mint a Való Világ meg stb. Nagyon rosszak, nem hogy kitalálnának valami újat. Tisztelet a kivételnek, de nincs sok.

M.....I.....C.....R.....O..........F.....A.....C.....E

#19 Felhasználó inaktív   KaBuTo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5.958
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 20. 14:22

Barátok Közt a legjobb magyar sorozat.
Persze a világon a legjobb sorozat a Szökés.
Ennyi.
Most vannak uj sorozatok a TV2-n,ezek nagyon gagyik egyaránt mind,meg ezek a spanyol sorozatok sem jok az rtl klubbon...

#20 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 10. 20. 15:34

Ez tény, nem is tudom ki az aki ezen túl életben tartja a sorozatot a nézettséggel. A cikknek örülök, teljesen igaz, és inkább Szervét Tiborra lehetne azt a gyalázatos megjegyzést tenni, amit ő tett a hamisítatlan Al-re, hogy "vérciki". Ki tudja hány förtelemre lett megkötve a szerződés?


Téma megosztása:


  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó