HWSW Informatikai Kerekasztal: Neverwinter Nights 2 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Neverwinter Nights 2

#41 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 30. 16:51

Üzenet megtekintéseIdézet: The Lone Drow - Dátum: 2010. 08. 30. 16:30

Ezen az oldalon lehet kapni a deluxe editiont és a két cdn megjelent kieget is, na meg az alapjátékot is, ha jól emlékszem :)

az 2 dvd lesz nem cd, ezek nagyok :) a Storm of Zehirhez pl dupla rétegű lemez kell :)
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#42 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 30. 16:59

Üzenet megtekintéseIdézet: Drat - Dátum: 2010. 08. 30. 16:51

az 2 dvd lesz nem cd, ezek nagyok :) a Storm of Zehirhez pl dupla rétegű lemez kell :)


Jogos, elírtam :). Ahogy szétnéztem elég jó dolgok vannak még náluk. Ice Wind Dale CE, meg hasonlók. Bár kissé attól tartok, hogy fake.
"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#43 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 11. 02. 22:12

Lenne egy olyan kérdésem, hogy az alant található vértet hol tudom majd megszerezni a játék folyamán? Elkezdtem újra a játékot egy 10 szint kósza 10 szint assassin buildel, az eleje még könnyű importált karakterrrel, de majd változik :)

Kép

Szerkesztette: The Lone Drow 2010. 11. 02. 22:14 -kor

"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#44 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 11. 03. 00:06

Üzenet megtekintéseIdézet: The Lone Drow - Dátum: 2010. 11. 02. 22:12

Lenne egy olyan kérdésem, hogy az alant található vértet hol tudom majd megszerezni a játék folyamán? Elkezdtem újra a játékot egy 10 szint kósza 10 szint assassin buildel, az eleje még könnyű importált karakterrrel, de majd változik :)


Ez az Assassin öltözete amit a koboldtól tudsz beszerezni a merchant districtben, ő árulja az összes presztízs osztály ruhát
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#45 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 11. 03. 13:16

Üzenet megtekintéseIdézet: Drat - Dátum: 2010. 11. 03. 00:06

Ez az Assassin öltözete amit a koboldtól tudsz beszerezni a merchant districtben, ő árulja az összes presztízs osztály ruhát


Köszi, erre már nem emlékeztem :)volt még egy hasonló ruházat, azt meg a tűzóriásoknál találtam valahol, még a régi karakteremmel.
"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

Téma megosztása:


  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó