HWSW Informatikai Kerekasztal: Call of Duty 4 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (86 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Call of Duty 4

#1 Felhasználó inaktív   toarpad 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 14
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 13. 20:25

A legújabb Call of Duty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#2 Felhasználó inaktív   Madd Dogg 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 367
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 13. 21:36

képes voltál fórumot nyitni???? ....................nagy fan vagy..............KépKépKép
PC-n tolom :)

#3 Felhasználó inaktív   skiz0 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 705
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 13. 23:06

gratulálok....mondjuk oka volt a topic nyitására, de ettől függetlenük még egy picit korai a dolog, vagy tévedek?ennek ellenére most még arra pont jó lesz, hogy kibeszélhessük, hogy ki mit gondol róla, és szerinte milyen lesz az új játék? én személy szerint örülök a játéknak, és azt mondom, hogy sztem fura lesz ez, hogy a Call of Duty napjainkban fog játszódni, majd a következő rész már a jövőben...meg szvsz ez elég ökörség, hogy egy részt az Infinity Ward, egy részt meg a Treyarch fejleszt (ezzel szivatva a PC-seket)

#4 Felhasználó inaktív   Utys 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 755
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 13. 23:21

Mint a hír kommentbe is írtam, nagyon kiváncsi vagyok milyen lesz egy jövőbe játszódo Call of Duty. Néha gondolkoztam milyen lenne egy postnukleáris világban játszódó modot hegeszteni CoD-ra. Csak hát nincs SDK Kép. Bár kétlem hogy ilyen univerzum szerepel majd. Azért megteszi majd a lézerpuska is, bár remélem azért a standard fény csúzlinál többre futtja fantáziából. Kép

#5 Felhasználó inaktív   Micro Face 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.184
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 14. 14:11

Jó lenne ha PC-re is kijönneKép, nem úgy mint a COD3Kép
M.....I.....C.....R.....O..........F.....A.....C.....E

#6 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 14. 15:11

Nem táplálok túlságosan pozitív reményeket, bár ha jobban belegondolok, ideje lenne a változtatásra. Nyugodtan kövezzen meg a sok "2.vh fan" (kihangsúlyozva ott az idézőjel), de nekem már sok volt belőlük. Leginkább arra mennek ki, hogy minnél szebb és élethűbb legyen, ami magával vonja azt is, hogy "te szerencsétlen pc tulaj, minden pénzedet a gépedre költsd". Ezt én nem tehetem meg és még példát is láttunk arra az elmúlt hetekben, hogy nem csak csúnya, de élvezhetőnek mondható grafikán futna a játék, hanem nincs xy támogatás, akkor lőttek az egésznek.

Visszatérve a Cod-okra. Én is amellett vagyok, hogy jó volt szép volt a Cod2, de nem lennék hajlandó végigtolni másodszor is egy telescriptelt single playert forradalmi változások nélkül. A multi résznél meg nem az érdekelt, hogy mellettem hogyan csillog a ház fala a rávetődő napfénytől, hanem, hogy élvezhető fps szám mellett nyújtsam a legjobbat. Ehhez viszont az kellett, hogy kissé megritkítsam a grafikát, de akkor meg ott a jó öreg Coduo, ami tökéletes az adott célra.

Hírkommentben meg leírtam, hogy most a nextgen konzolokban van a sok pénz, de lesz ez még így se. Ezt el kell fogadni, itt minden a pénzről szól. "PC-sek több mint fele nem fizet érte? Akkor nem kapják meg!" De ahogy a gépfejlesztés, úgy egy konzol is csak álom marad nekem Kép


#7 Felhasználó inaktív   Madd Dogg 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 367
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 14. 19:13

én meg kezdem azt érezni, mintha a 10-12 éveseknek készítenének játékot, de lassan őket sem lehet ilyenekkel hülyének nézni, hogy nesze te nem játszhatsz a legjobban kiforrott 2. világháborús résszel, amire annyira vágytál, mert csak konzolra jelenik meg. Ellenben ott lesz neked egy gagyi kiforratlan újdonság, rágjad anyu fülét jobb gépért, mert ott már gyilkolászhatod a szerencsétlen arabokat, azokból úgyis van egy bolygónyi... és kit érdekel???

ha azt akarnám, hogy egy fasza jövőbeli háborút toljak, játszanék a Battlefield 2142-vel, szerencsére még a gépemen szépen futna. De ez nem így lesz 2év múlva, na meg a Cod nem arról híresült el, hogy a jövőben játszódik. Na meg azért a Cod 1-ben volt is jó pár bug, amit a 2nél csak részben orvosoltak.

Akkor a pc-sek lesznek a teszterek, a konzolosok meg a haszonélvezők?
PC-n tolom :)

#8 Felhasználó inaktív   toarpad 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 14
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 14. 19:20

Mindenre ki fog jönni Konzolra és Pc-re. Ok ?????KépKép

#9 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 11. 14. 19:21

A 3 megjelent már egyáltalán?


#10 Felhasználó inaktív   Madd Dogg 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 367
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 14. 19:30

hát ha tőled függ, akkor nem is kételkedek.Kép

nem, még a 3 sem jött ki. de mintha azt olvastam volna valahol, hogy az nem jön pc-re...
PC-n tolom :)

#11 Felhasználó inaktív   toarpad 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 14
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 14. 19:35

Idézet

hát ha tőled függ, akkor nem is kételkedek.Kép

nem, még a 3 sem jött ki. de mintha azt olvastam volna valahol, hogy az nem jön pc-re...
Kösz ! Ha Ha HA HaKépKépKép

#12 Felhasználó inaktív   Adam9212 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 161
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 14. 20:52

Idézet

Mindenre ki fog jönni Konzolra és Pc-re. Ok ?????KépKép
remélem így is lesz xP
Ádi

#13 Felhasználó inaktív   machintos 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 14. 20:56

Idézet

Idézet

Mindenre ki fog jönni Konzolra és Pc-re. Ok ?????KépKép
remélem így is lesz xP
psp-re is jöjjön:)igaz még a 3 is csak tavszra van igérve(psp-re)
nagyon kell vigyáznom magamra,mert belölem csak egy van.a többiek sokan vannak ök könnyebben potolhatok.

#14 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 14. 20:58

Idézet

Idézet

Mindenre ki fog jönni Konzolra és Pc-re. Ok ?????KépKép
remélem így is lesz xP
Én azért jobban örülnék vmi kézenfogható hivatalos infónak. Addig sajnos muszáj lesz pesszimistán felfognom Kép


#15 Felhasználó inaktív   Adam9212 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 161
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 14. 21:17

a 3-ról való tanácskozást folytassuk a CoD3 témában, és itt meg maradjunk a 4-nél Kép ez már biztos lesz PC-re!
Ádi

#16 Felhasználó inaktív   Codcool 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 547
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 14. 21:25

Idézet

Idézet

Mindenre ki fog jönni Konzolra és Pc-re. Ok ?????KépKép
remélem így is lesz xP
jah csak még a 3 sem jelent meg, de már mindenki azon agyal hogy milyen lesz hogy lesz-e PC-én, nyugi én is vagyok vele csak már jelenyjen meg KépKép

Nem bánom, ha az emberek a szájukra vesznek, de kezdjék a seggemmel!


#17 Felhasználó inaktív   Dragon92 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 423
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 14. 21:37

Nekem még a 3 sincs meg nemhogy a 4 de a 2 tetszettKép
Dragon forever Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.

#18 Felhasználó inaktív   Madd Dogg 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 367
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 14. 21:53

ok, látom rosszul tettem. Bocs. Csak emlékeztem v.honnan, hogy nagyon kérték. De lehet hírkomment volt.Kép
PC-n tolom :)

#19 Felhasználó inaktív   skiz0 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 705
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 14. 22:33

Valóban, az igazság az, hogy a CoD4 PC-re mindenféleképpen meg fog jelenni, és konzolokra is, sőt, inkább azt lehet mondani, hogy a konzolokra kisebb az esély, de szvsz ugyanúgy kijönnek konzolokra, mint ahogy a CoD2 idején volt: Call of Duty 2: Big Red One, amit a nem az Infinity Ward, hanem a Treyarch fejlesztett. :Đ
ez volt konzolokra, kicsit más mint a "sima" PC-s Call of 2...
Viszont a Call of Duty 5-nél fordul majd a kocka hiszen nem az IW fejleszti...fikarcnyi esély lesz arra, hogy PC-re is kiadják, de konzolokra mindenféleképpen kitolják majd... =/
Még a CoD3-mal nem toltam, de nagyon szeretném majd egyszer kipróbálni, viszont én azt mondom, hogy már kezd tényleg nagyon erőltetett lenni ez az egész... Kép Kép mondjuk nem tudom, hogy nektek mi a véleményetek erről...

#20 Felhasználó inaktív   Utys 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 755
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 11. 15. 07:19

Erőltetett nem is, de már kicsit unalmas. Igazából most már sok mindent nem lehet nyújtani csak még élethűbb elhalálozást meg fegyver hangokat. Belehetne biztos még mutatni jópár történelem hű kampányt fiktív elemekkel megtűzdelve, de szerintem most már valami új kéne. A jövőbe játszódo háború jó ötlet. Minél távolabbi jövőbe, annál kevésbé van megkötve az ember keze, hogy mi "élethű".
Meg úgy egyébként az összes második VH-s cuccot kezdem már unni Kép

Téma megosztása:


  • (86 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó