HWSW Informatikai Kerekasztal: CoolTúra - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

CoolTúra

#1 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 01. 26. 07:39

Mivel cooltura topicunk csak Isaac-e van ha jol gondolom, O pedig mar eltavozott koreinkbol (ha jol gondolom), igy letrehoztam neki egy kulon topicot. Ha van megis akkor bocsanat, es majd osszemozgatom oket, vagy megjobb: megkerek valami moderator tarsat h mozgassa oket mert a netem egy honapja hasznalhatatlan igazabol. :Đ (ezert se neztem utana jobban h van e kulon cooltura topic).

Na szoval Pipi Grudge 2 cikkjehez szolnek am hozza, vagy inkabb csak kommunikalni szeretnek az iroval. Szerintem a 4.4 pont abszoludt jogos volt az imdb-tol :D Az elso reszt imadtam, megszereztem a japan verziot is (Ju-On), de a masodik resz engem abszoludt nem fogott meg. Sehol nem volt az elso resz felelmetessegehez vagy erzesehez. A masodikat mar 3x lattam egyedul, az elsot nem mertem eloszor egyedul vegignezni. :-D Szoval szerintem joval joval elmarad az elsohoz kepest. Mar kutatom a japan 2-3-4 epizodot, szeretnem megtudni mire kell szamitani majd a 2 ev mulva megjeleno grudge 3-ban :D Amugy a Ju-On sajnos rajtam nem tette meg a hatasat ugy mint a Grude de feltetelezem azert mert csak japan es kinai audio volt a dvd-n :D
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#2 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 02. 23. 14:27

na latom nem sokan elemeznek coolturat, en azert teszempulse: jaj :Đ Ca$h latom regota nem irtal, mert ez most elegge.. erdekesre sikeredett :-D amugy igen van film a japan verziobol, es nem ez nem konverzio/atirat, csak egy nagyon gyenge koppintas. az amcsik kiragadtak a leglatvanyosabb reszeket a japan filmbol es csinaltak egy total ertelmetlen amerikai hulladekot belole. a tortenet teljesen szethullott, az ertelmet teljesen elvesztette a film. szerintem meg csak kozel sem volt ahoz h felelmetes legyen. nekem a legnagyobb horror csalodasok koze szamit ha belevesszuk mennyire kivancsi voltam ra fel eve meg, es amikor megneztem 2-3 honapja akkor csak ultem es bosszankodtam h megint egy elcseszett horrorparodia.. kb.
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#3 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 05. 09. 15:19

Idézet

na latom nem sokan elemeznek coolturat, en azert teszem pulse: jaj :Đ Ca$h latom regota nem irtal, mert ez most elegge.. erdekesre sikeredett :-D amugy igen van film a japan verziobol, es nem ez nem konverzio/atirat, csak egy nagyon gyenge koppintas. az amcsik kiragadtak a leglatvanyosabb reszeket a japan filmbol es csinaltak egy total ertelmetlen amerikai hulladekot belole. a tortenet teljesen szethullott, az ertelmet teljesen elvesztette a film. szerintem meg csak kozel sem volt ahoz h felelmetes legyen. nekem a legnagyobb horror csalodasok koze szamit ha belevesszuk mennyire kivancsi voltam ra fel eve meg, es amikor megneztem 2-3 honapja akkor csak ultem es bosszankodtam h megint egy elcseszett horrorparodia.. kb.
Ööööööö... mi sikerült érdekesre? És miről is van szó? Kép
Kép

#4 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 05. 09. 15:23

Az egyik cikked, amit a Pulse nevű filmről írtál a Cooltúrába. (bár lehet hogy magyarul más a neve)
"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

#5 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 05. 09. 15:32

Idézet

Az egyik cikked, amit a Pulse nevű filmről írtál a Cooltúrába. (bár lehet hogy magyarul más a neve)
General: Ja... értem köszi!

Avium: Mi bajod volt a cikkemmel? Mesélj róla. Egyébként havonta olyan 5-6 cikket írok, ennek a fele cooltúra, nem igazán lehet mondani hogy keveset írok...
Kép

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó