HWSW Informatikai Kerekasztal: Jack Thompson - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Jack Thompson

#1 Felhasználó inaktív   t.roli 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 36
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 17. 11:29

Gondolom elég sokan hallotatok már a világ legnagyobb antigameréről.

Ő nem más mint Jack Thompson, aki ahol csak tud perel a játékok ellen. Olyan kedves megnyílvánulásai vannak, ami mellet nem lehet csak úgy elmenni. Anti GTA-s, és képes Bill Gatesnek küldeni üzenetet hogy Ő tiltsa be a GTA4 et és ne hagyja hogy kiadják. Fityiszt neki! Szegény minden gyilkosság után a GTA -t okolja. Sztem ha lelövik, az a GTA miatt lesz mert nem tudta hol kell abbahagyni. Mellesleg minden játékost idegbeteg tömeggyilkosnak néz. Mellesleg úgy fest, hogy korruptál, azért hogy a bíróságon neki legyen igaza. Ma született bárány. Ezt a mondatát meg direkt a végére hagytam, mert már ez a beszólása is megér egy misét: "senki nem lő arcon valakit, csak ha bérgyilkos vagy gamer".



#2 Felhasználó inaktív   Guppi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.681
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 17. 13:01

Hát elég "furcsa" egy ember. Jól tudom még a rezgős kontrollerbe is belekötött. Képet még nem láttam róla de biztos nem volt gyerek szobája (meg konzolja sem). Szerintem Bill Gates el sem olvasta a levelét. Ki csoda ő hogy megmondja mit csináljon a microsoft fejese?? Tán azt hiszi megszólal benne a lelki ismeret és nem engedi x360-ra a gta-t?
I wanna waste her monthly blood
Wanna get some on my love
Wanna get some gasoline
And burn the house down

#3 Felhasználó inaktív   t.roli 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 36
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 20. 10:02

Gamekapcson egy újabb perrel fenyegeti a GTA kiadóját. És igen. Neki sikerűlt belekötnie a rezgő kontrollerbe, mivel világnézetei szerint, a gyilkosok ezzel nyugtatják le magukat...Persze azután miután gyilkoltak.

#4 Felhasználó inaktív   t.roli 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 36
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 20. 10:12

Jack újabb szívekig hatoló beszólása:

Idézet

"Szó szerint imádkoztam azért, hogy a Take-Two ügyvédeivel elkövessen valami hülyeséget, valami félrelépést, mely lehetővé teszi számomra, hogy elpusztítsam a céget."
Könnyezem egy ilyen gyönyörű beszéd után...

#5 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 20. 10:58

Hehehehe! KépKép De jót röhögtem ezen a kontrolleres dolgán! Kéne csinálni Jack Thompson paródiát! Biztos szerezne 1-2 boldog percet a gamereknek Kép

#6 Felhasználó inaktív   t.roli 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 36
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 20. 12:52

Figyu! Én szabadidőmben filmrendező vagyok. Nem lenne nehéz csinálni egyet. Pár genngszter kirabol egy üzletet utánna leül ps2 őzni és rezgős Gamepaddal játszik... GTA-t!!!!!!!!!!!!! Mien lenne má XD

A Végén bejönne Jack Thompson képe és alá kiírva. "A rezgős Gamepados Gamerekben van az új bűnöző generáció" "Tiltsuk be a kinevet a végént is mert a kisgyerekek ott kezdik az agressziót a dobókocka mellet azáltal hogy túl messzire dobják a kockát vagy fejbedobják védtelen társukat..." "senki nem llövi agyon a másikat, csak ha bérgyilkos vagy gamer"

De amúgy Jack bácsika még az oktató szoftvereket is betiltaná? Tanuljunk kezdőfokon németet? Betiltaná mert a 01010101110011111000 alatt egy titkos HOT CAFE mód lapúl??? Nem soká az iskolákban még a bibékről és a porzókról sem tanulhatnak a gyerekek

Ötleteket várok egy youtubos filmhez. Oh nem jó. Beperelne...GRRRR. Milyen vicces lenneXD Beperelni valakit mert szalagra rögziti elmebeteg életét. Szánalom a köbön...



#7 Felhasználó inaktív   t.roli 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 36
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 20. 12:57

Ő Az!!! Ki nem néznéd a tekintetéből hogy egy pszichopata!!! Ő az antigamerek antigamere. Azt hinné az ember 3 gyeremekes családapa, szeretett feleséggel. Ő az aki még a SIMS CSÓKOLÓZÓS jeleneteibe is belekötött mert Sexuális és gyerek lesz belőle. A Játszva Tanulj Bioszt ellenzője!!!!! Ő aki még a gyereket is csúzlival csinálja-----Dobpergést.... Ő JACK::::::::::: Tapsot!!!

/jatekok/PS3/grandtheftauto4/files/JT-bw-enhcontrast.jpg



#8 Felhasználó inaktív   t.roli 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 36
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 23. 15:45

Ezek a linkek bizonyítják hogy a; Jack Thmpson hülye

b; bajban a Take 2

a: http://www.gamestar....k.php?sid=26812

b: http://www.gamestar....k.php?sid=26847

Remélem nem veszi meg a Microsoft, de még mindig jobb lenne mint egy EA



#9 Felhasználó inaktív   Guppi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.681
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 03. 30. 19:41

Idézet

Neki sikerűlt belekötnie a rezgő kontrollerbe, mivel világnézetei szerint, a gyilkosok ezzel nyugtatják le magukat...
Akkor a vibrátort is betiltaná? KépKép
I wanna waste her monthly blood
Wanna get some on my love
Wanna get some gasoline
And burn the house down

#10 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 18. 18:24

Kitaláltam egy tök jó honlapot... www.jackthompsontheantigamer.com Kép
Lennének rajta jó kis flash videók, paródiák, képregények... zsír flash gammák... talán ha összegyűlne elég ember akkor egy saját játékot is csinálhatnánk Kép, egészen el tom képzelni... KépKépKép
Meg lennének saját ügyvédeink, akik ha valami történik rögtön odahúznak, hogy nem a játékok miatt történtek a dolgok... bezzeg ha többet játszott volna az elkövető... akkor nem történne ilyen... Kép Fórum ahol jól ki lehet tárgyalni Jack barátunkat... Lehetne fogadni... saját szerencsejáték részleg lenne ... KépKép itt lehetne fogadni, hogy mikor hal meg, mi módon, ki által (van egy tippem: a közeljövőben , vmi gamer öli meg Kép)
Meg ilyesmik... Nah van még valakinek vmi ötlete? Képhttps://forum.hwsw.h...default/030.gif

#11 Felhasználó inaktív   Guppi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.681
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 18. 18:54

Idézet

Kitaláltam egy tök jó honlapot... www.jackthompsontheantigamer.com Kép
Lennének rajta jó kis flash videók, paródiák, képregények... zsír flash gammák... talán ha összegyűlne elég ember akkor egy saját játékot is csinálhatnánk Kép, egészen el tom képzelni... KépKépKép
Meg lennének saját ügyvédeink, akik ha valami történik rögtön odahúznak, hogy nem a játékok miatt történtek a dolgok... bezzeg ha többet játszott volna az elkövető... akkor nem történne ilyen... Kép Fórum ahol jól ki lehet tárgyalni Jack barátunkat... Lehetne fogadni... saját szerencsejáték részleg lenne ... KépKép itt lehetne fogadni, hogy mikor hal meg, mi módon, ki által (van egy tippem: a közeljövőben , vmi gamer öli meg Kép)
Meg ilyesmik... Nah van még valakinek vmi ötlete? Képhttps://forum.hwsw.h...default/030.gif
És a honlapra kiteszünk egy figyelmeztetést: "Kedves jövendőbeli ámokfutó,sorozatgyillkos! Mielőtt elkezdesz embereket ölni kérlek a búcsú levélbe írd bele hogy nem videójáték hatására követed el tetteidet és bármi nemü egyezés a gyillkolási módszerekben csupán a véletlen műve! Megértését köszönjük! Videójátékokért alapítvány ADÓSZÁM:11212-1123"https://forum.hwsw.hu/uploads/gk_emoticons_default/071.gif
I wanna waste her monthly blood
Wanna get some on my love
Wanna get some gasoline
And burn the house down

#12 Felhasználó inaktív   huszti 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 438
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 18. 20:34

ajj, de hülyék vagytok:D

#13 Felhasználó inaktív   Pekferi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.465
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 19. 13:43

én már tudom mi lesz a legújabb GTA rész 1ik feladata konzolon : Öld meg Jack-et rezgő kontrollerrel!!!!

#14 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 19. 18:08

Idézet

én már tudom mi lesz a legújabb GTA rész 1ik feladata konzolon : Öld meg Jack-et rezgő kontrollerrel!!!!
Hehehe Kép Fel kell majd dugni neki análisan, betenni vmi jó autós, rally-s! játékot, vagy vmi lövöldözőset (COD3 géppuskával folyamatos lövöldözés Kép) majd megvárni amég vmi belsőszervi károsodást nem szenved KépKép

#15 Felhasználó inaktív   huszti 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 438
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 19. 20:04

Idézet

én már tudom mi lesz a legújabb GTA rész 1ik feladata konzolon : Öld meg Jack-et rezgő kontrollerrel!!!!
Vagy az el mód, ami felnitja a Boxolj Jack Thompsonnal! részt, és székkel meg mindennel kell ütni, Jó lenne. (Manhunt 2-be remélem benne lesz Jeck Thempsin néven:D)

#16 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 19. 20:38

Idézet

Idézet

én már tudom mi lesz a legújabb GTA rész 1ik feladata konzolon : Öld meg Jack-et rezgő kontrollerrel!!!!
Vagy az el mód, ami felnitja a Boxolj Jack Thompsonnal! részt, és székkel meg mindennel kell ütni, Jó lenne. (Manhunt 2-be remélem benne lesz Jeck Thempsin néven:D)
Ááá annyira nem ment el az eszük a srácoknak... pedig milyen jó lenne Kép Én csak azért kipróbálnám a manhunt 2-őt KépKép Pedig az első részt nagyon útáltam....

#17 Felhasználó inaktív   Guppi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.681
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 19. 20:56

Idézet

Idézet

én már tudom mi lesz a legújabb GTA rész 1ik feladata konzolon : Öld meg Jack-et rezgő kontrollerrel!!!!
Hehehe Kép Fel kell majd dugni neki análisan, betenni vmi jó autós, rally-s! játékot, vagy vmi lövöldözőset (COD3 géppuskával folyamatos lövöldözés Kép) majd megvárni amég vmi belsőszervi károsodást nem szenved KépKép
Ja a GTA V-ben pedig már egy nagy buzi négerrel nyomulunk és az eggyik feladat hogy látogassuk meg Jack-et és jáccunk vele papás-mamásat! Kép
I wanna waste her monthly blood
Wanna get some on my love
Wanna get some gasoline
And burn the house down

#18 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 19. 21:00

Jaja...vagy meglátogatni néhány keményen bebipázott niggerrel, feszítővassal, hegesztőpisztollyal. És nem lesz többé olyan hogy Jack Thompson
Kép
Kép
Kép

#19 Felhasználó inaktív   huszti 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 438
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 21. 13:37

vagy egyszerűen öljük emg valóságba, aztán a játékba be se kell rakni, így koporsójából se tudja beperelni a gamét.

#20 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 21. 15:07

De hogy befosott már amikor beperelte a Take Two Kép Most látam, hogy peren kívül megegyeztek Kép

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó