HWSW Informatikai Kerekasztal: Need for Speed: Pro Street - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (30 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Need for Speed: Pro Street

#541 Felhasználó inaktív   SonyBlack 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.087
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 13. 15:44

Idézet

Szerintem izomautók közt keresgélj....Camaro....FordGT....Mustang....Chevy. Azokat kel kigyúrni, ozt simán végigmész a pályán kétkeréken.
Ha viszont izomautó, akkor a HEMI Cudát ne válaszd erre, én befürödtem vele, akármit csináltam nem nagyon akarta a kétkerekezést...
Athlon 64 X2 4800+ AM2 2*512kb, Asus M2N-E SLI nForce 500SLI, 2GB DDR2 800MHz, Radeon HD2400 Pro 256MB Sapphire

#542 Felhasználó inaktív   driftking15 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 645
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 13. 16:35

Ennek a versenymódnak a lényege hogy minél tovább tartsd két keréken az autót,tehát hátsókerekes autóra van szükséged.
Ha megvan (ajánlom a Mazda RX 7-et,Dodge Charger R/T-t,és ahogy előttem szóltak inkább az izomautók között keresgélj,de ismétlem: Csak Hátsó kerekes JÓ!)akkor a további teendőd az,hogy minél nagyobb lóerőt hozz ki belőle,tedd bele a legjobb motor cuccokat.Kb ennyi a lényeg :Đ

#543 Felhasználó inaktív   Batri 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.418
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 13. 18:35

nekem a Dodge Charger a fav..Kép
majdnem mindig elmegyek 2 keréken a céligKép

#544 Felhasználó inaktív   driftking15 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 645
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 13. 19:08

Jaja énis azzal toltam :Đ

#545 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 13. 19:09

Idézet

Jaja énis azzal toltam :-D
Szintén zenész..... :Đ Nálam Camaro és Charger volt a favorit erre a célra
Kép
Kép
Kép

#546 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 08. 13. 19:20

Idézet

nekem a Dodge Charger a fav..Kép
majdnem mindig elmegyek 2 keréken a céligKép
nekem Chevelle volt, hasonló képességekkelKép

#547 Felhasználó inaktív   Robinátor 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 149
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 13. 22:54

Paganini mindenre!Kép
You have changed your Fate, all man can!
Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!
(\_/)------------------------------------------------------------------------------------------(\_/)----------A nyulak itt vannak!
(O.o)<---Másold be ezt a nyulat az aláírásodba, hogy elfoglalja a világot!-------(O.o)---------Senki sem állhat az útjukba!
(>< )o---------------czikincséször kolléga emlékére------------------------------------(>< )----------Legyőzhetetlenek!
Nyúlinvázió!---------------------------------------------------------------------------------/_|_\----------Szeretik a répát!

#548 Felhasználó inaktív   Batri 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.418
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 13. 23:17

Idézet

Paganini mindenre!Kép
jaaaj hogy azta kocsit hogy rühellem -.-"
nemtom mér...már amikor megláttam az első képet róla akkor megutáltamKép
am ha azzal 2 kerekezel akk elvagy ismerveKépKépKép

#549 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 14. 04:27

Idézet

Paganini mindenre!Kép

Paganini Gratulálok. Ha már komolyzene, akkor Paul Potts. De a kocsi típusa PAGINI, nem Paganini. Brávó.... Mellesleg egy szar könnyű kocsi nagy sebességgel. A legkisegg hiba, a legkisebb útegyenetlenség és SZEVAAASZ.


Kép
Kép
Kép

#550 Felhasználó inaktív   Sogi
 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.120
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 14. 08:52

Idézet

Paganini Gratulálok. Ha már komolyzene, akkor Paul Potts. De a kocsi típusa PAGINI, nem Paganini. Brávó.... Mellesleg egy szar könnyű kocsi nagy sebességgel. A legkisegg hiba, a legkisebb útegyenetlenség és SZEVAAASZ.

Pagini... Bravó, gratulálok! A kocsi típusa PaganiKép:Đ csak hogy én is kötözködhessekKép

#551 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 14. 08:59

Idézet

Idézet

Paganini Gratulálok. Ha már komolyzene, akkor Paul Potts. De a kocsi típusa PAGINI, nem Paganini. Brávó.... Mellesleg egy szar könnyű kocsi nagy sebességgel. A legkisegg hiba, a legkisebb útegyenetlenség és SZEVAAASZ.

Pagini... Bravó, gratulálok! A kocsi típusa PaganiKép:-D csak hogy én is kötözködhessekKép
Ott a pont! :Đ Teljesen jogos. De gondolom elírás lehetett mindkettőnké. Viszont most hogy figyelmeztettél, jót röhögtem KépKépKép
Kép
Kép
Kép

#552 Felhasználó inaktív   SonyBlack 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.087
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 14. 13:44

Idézet

Pagini... Bravó, gratulálok! A kocsi típusa PaganiKép:Đ csak hogy én is kötözködhessekKép
KépKép Csak azt sajnálom hogy nem én vettem észre, egy "bravó, gratulálok..."-al jövök én is Jamesnek! Kép
Athlon 64 X2 4800+ AM2 2*512kb, Asus M2N-E SLI nForce 500SLI, 2GB DDR2 800MHz, Radeon HD2400 Pro 256MB Sapphire

#553 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 14. 15:49

Idézet

Idézet

Pagini... Bravó, gratulálok! A kocsi típusa PaganiKép:Đ csak hogy én is kötözködhessekKép
KépKép Csak azt sajnálom hogy nem én vettem észre, egy "bravó, gratulálok..."-al jövök én is Jamesnek! Kép
Köszi! Mea Culpa.... Kép
Kép
Kép
Kép

#554 Felhasználó inaktív   Robinátor 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 149
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 14. 22:20

Akkor Pagani! De ha leáll a kocsi hegedűzni, akkor nekem lesz igazam!Kép
You have changed your Fate, all man can!
Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!
(\_/)------------------------------------------------------------------------------------------(\_/)----------A nyulak itt vannak!
(O.o)<---Másold be ezt a nyulat az aláírásodba, hogy elfoglalja a világot!-------(O.o)---------Senki sem állhat az útjukba!
(>< )o---------------czikincséször kolléga emlékére------------------------------------(>< )----------Legyőzhetetlenek!
Nyúlinvázió!---------------------------------------------------------------------------------/_|_\----------Szeretik a répát!

#555 Felhasználó inaktív   Capo 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.325
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 15. 19:53

majd az egyik oszlopra feltekeredve hegeduzik neked,ha kitudod tole konyorogni h emelkedjen ketkerekreKép
ha el múltál 18,szeretsz pókerezni,és egy kis "zseton" is jól jönne,katt
Kép

#556 Felhasználó inaktív   Robinátor 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 149
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 15. 22:08

Idézet

majd az egyik oszlopra feltekeredve hegeduzik neked,ha kitudod tole konyorogni h emelkedjen ketkerekreKép
Igenis tud kétkerekezni, elég hosszan!!!!!!!!!!!!!Kép
You have changed your Fate, all man can!
Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!
(\_/)------------------------------------------------------------------------------------------(\_/)----------A nyulak itt vannak!
(O.o)<---Másold be ezt a nyulat az aláírásodba, hogy elfoglalja a világot!-------(O.o)---------Senki sem állhat az útjukba!
(>< )o---------------czikincséször kolléga emlékére------------------------------------(>< )----------Legyőzhetetlenek!
Nyúlinvázió!---------------------------------------------------------------------------------/_|_\----------Szeretik a répát!

#557 Felhasználó inaktív   Batri 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.418
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 15. 22:17

Idézet

Idézet

majd az egyik oszlopra feltekeredve hegeduzik neked,ha kitudod tole konyorogni h emelkedjen ketkerekreKép
Igenis tud kétkerekezni, elég hosszan!!!!!!!!!!!!!Kép
LOL..aztsehidd el...aza kocsi olyan alacsony hogy egy pocok is megakad alattaKép

#558 Felhasználó inaktív   Binder 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 272
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 16. 04:06

No az új NFS hírét olvasva, előkapartam a félbehagyott ProStreet-tet. Sikerült beállítanom az irányítását úgy, hogy nekem is megfeleljen, és ennek örömére, hajnalig le se tudtam tenni. Kép
Mosmeg má nem tok alunni.Kép
No legalább elleszek vele novemer közepéig...Kép

#559 Felhasználó inaktív   Robinátor 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 149
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 16. 12:20

Idézet

Idézet

Idézet

majd az egyik oszlopra feltekeredve hegeduzik neked,ha kitudod tole konyorogni h emelkedjen ketkerekreKép
Igenis tud kétkerekezni, elég hosszan!!!!!!!!!!!!!Kép
LOL..aztsehidd el...aza kocsi olyan alacsony hogy egy pocok is megakad alattaKép
jó, hogy alacsony! elvileg a legjobb autó a játékban! amúgy sprintre a Murciélagót használom, mert megkedveltem!
You have changed your Fate, all man can!
Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!
(\_/)------------------------------------------------------------------------------------------(\_/)----------A nyulak itt vannak!
(O.o)<---Másold be ezt a nyulat az aláírásodba, hogy elfoglalja a világot!-------(O.o)---------Senki sem állhat az útjukba!
(>< )o---------------czikincséször kolléga emlékére------------------------------------(>< )----------Legyőzhetetlenek!
Nyúlinvázió!---------------------------------------------------------------------------------/_|_\----------Szeretik a répát!

#560 Felhasználó inaktív   Capo 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.325
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 19. 20:13

en autora nem nagyon szoktam kolteni,meg mindig a megnyert vagy az elejen megvasarolt verdak vannak.egy BMw M3-gripre meg a tobbi shoot out stb,egy Impreza a gyorsulasra,Skyline a speed versenyekra,egy RX-8 driftre es egy Camaro a Wheel competitionra.inkabb jatszok a beallitasokkal,minthogy penzt koltsek kocsiraKép
ha el múltál 18,szeretsz pókerezni,és egy kis "zseton" is jól jönne,katt
Kép

Téma megosztása:


  • (30 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó