HWSW Informatikai Kerekasztal: FIFA 08 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (24 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

FIFA 08

#1 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 04. 07. 23:24

Kép

#2 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 04. 07. 23:44

Kép
Megérkezett az első infó és interjú a FIFA 08-al kapcsolatban!
Az EA Sports football játéka az egyik legrégebbi, és legnépszerűbb sorozat a cég történetében. Míg a rivális PES sorozat részei is egyre népszerűbb és kifinomultabbak lesznek, többen felróják a Fifa franchise-nak hogy képtelen a megújulásra.
A CVG munkatársai a napokban készítet interjút a Andrew Wilsonnal.
Az interjúból többek között kiderül hogy mikben újul meg a FIFA 08. A program Xbox 360-ra kiadott 07-es verziója már számos olyan next-gen tartalommal került forgalomba, amiket PC-n csak a 08-ban kaphatunk meg. Várhatóan új grafikus engine-t kap a játék, mert a mostani már elavult, bár az új effekteknek köszönhetően, némileg sikerült tető alá hozni a látványt. A játékosok és a labda mozgása is fejlettebb fizikát kap, úgy mint az új MI-t és szebb animációkat, mozdulatokat. Andrew Wilson választ adott arra is, hogy a helyhiány miatt ismétlődik hamar a játék-kommentár. Ugyanis a 26 liga, a 15 ezer játékos és a rengeteg stadion, zene és hang miatt nincsen több hely a lemezeken. Az új generációs adathordozók elterjedésével fokozatosan eltűnhetnek ezen hiányosságok. A kommentárokat dinamikus on-line rendszer segítségével próbálják felváltani.


#3 Felhasználó inaktív   Daveout 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.295
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 08. 06:28

Háááát nemtudom! Én pont tegnap hallottam hogy jelentős változás (De az nagyon jelentős) csak 2010ben lesz a fifánál! Én speciel remélem hogy dobnak kicsit a 360as Fifán is...eddig sem volt rosz de legyen mégszebb mégjobb! Ja és Én a nincs elég hely dolgot sem hiszem el...ez baromság!!!

#4 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 04. 08. 09:39

Idézet

Háááát nemtudom! Én pont tegnap hallottam hogy jelentős változás (De az nagyon jelentős) csak 2010ben lesz a fifánál! Én speciel remélem hogy dobnak kicsit a 360as Fifán is...eddig sem volt rosz de legyen mégszebb mégjobb! Ja és Én a nincs elég hely dolgot sem hiszem el...ez baromság!!!
Ez a nagy változás csak a PC-re vonatkozik hisz ez volt lemaradva déééé nagyon.....mivel XBOX360-on már Next Gen grafika van így ott nagy változás nem várható sztem

#5 Felhasználó inaktív   huszti 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 438
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 08. 10:42

És te honnan szedted ezt? Átversz, megverlek.

#6 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 04. 08. 10:58

Kép

#7 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 04. 08. 11:02

Kép


A képekre kattintva teljes méretben is megtekinthetitek!

#8 Felhasználó inaktív   Dzsekk 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.104
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 08. 11:04

Idézet

Andrew Wilson választ adott arra is, hogy a helyhiány miatt ismétlődik hamar a játék-kommentár. Ugyanis a 26 liga, a 15 ezer játékos és a rengeteg stadion, zene és hang miatt nincsen több hely a lemezeken. Az új generációs adathordozók elterjedésével fokozatosan eltűnhetnek ezen hiányosságok. A kommentárokat dinamikus on-line rendszer segítségével próbálják felváltani.


Ahogy az várható volt, kezdődik egy új korszak, a Blu-Ray Disc. Mivel a Sony beépítette a PS3-jába, így mondhatni az Ms bukott a HD-DVD-jével. Egyébként a 07-ben is észrevehető, h kommentár többször ismétel, és ez egy idő után már elég idegesítő is lehet. Engem leginkább az zavar, h nincs személyes megnevezés, csak egyszerűen pl. "blokkolt a védő". Na ezen is kéne a jövőben változtatni. De elsődleges célpont még mindig a grafika fejlesztése. Kép
[ZeneTárs] - A zene Mindenkié!

#9 Felhasználó inaktív   Daveout 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.295
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 08. 11:05

Nemakalak elkeseríteni de ez a 07 360 grafika!

#10 Felhasználó inaktív   Dzsekk 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.104
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 08. 11:06

Idézet

Kép

Mintha játékban nagyobb lenne az orra.. Kép
[ZeneTárs] - A zene Mindenkié!

#11 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 04. 08. 11:10

Kép

Hát én is csak remélni tom hogy az EA most nem ver át minket és télleg igyaz a >>HÍR <<.

#12 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 04. 08. 11:15

Idézet

Nemakalak elkeseríteni de ez a 07 360 grafika!
Igen ez tényleg az Xbox360-as grafika...de PC-n is ugyan ezt a grafikai motort fogják alkalmazni!!!.....csakhát a pc mindig késik az újgenerációs konzolokhoz képest....de remélhetőleg a PC-s verzió most csatlakozik.

#13 Felhasználó inaktív   Daveout 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.295
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 08. 11:46

Amen

#14 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 08. 15:12

Idézet

Amen
Azt
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#15 Felhasználó inaktív   huszti 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 438
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 08. 16:00

csak az a gond, hogy már a mostani fifához is kel elég penge gép, de minek? Kell hozzá 2.0-ás proci, meg 512 mb ram...Tiszta feleslegesen, és még akkor szaggat is....A fű fos, messziről a játékosok kopaszok, számuk nincs, mind egyforma.

Ha emg jön a next-genes, akkor ahhoz milyen kell?

#16 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 04. 08. 16:10

CURRENT GEN (FIFA 03-07)

Kép

NEXT GEN (08-....)

Kép

Asszem a képek magukért beszélnek.... Kép


#17 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 04. 08. 16:14

Idézet

csak az a gond, hogy már a mostani fifához is kel elég penge gép, de minek? Kell hozzá 2.0-ás proci, meg 512 mb ram...Tiszta feleslegesen, és még akkor szaggat is....A fű fos, messziről a játékosok kopaszok, számuk nincs, mind egyforma.

Ha emg jön a next-genes, akkor ahhoz milyen kell?
Hát ja...elég szarúl csinálták meg azt a motort....figyelj...ez majd kiderül...de ha a képeket nézzük akkor a gépigény biztos hogy közel a duplájára fog nőni....

#18 Felhasználó inaktív   Shagy 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 357
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 11. 00:56

csávó nem akarlak basztatni de ezt még én is összeszedtem volna.Remélem egyébként hogy igazad lessz.De legalább ne írnád oda a 07 es képek felé 08 tól nextgen.....áááá.Na mindegy majd kiderül ősszel.
Gun dont kill people,only people kill people.

#19 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 04. 16. 11:09

Idézet

csávó nem akarlak basztatni de ezt még én is összeszedtem volna.Remélem egyébként hogy igazad lessz.De legalább ne írnád oda a 07 es képek felé 08 tól nextgen.....áááá.Na mindegy majd kiderül ősszel.
Hát reméljük......míg teljesen biztosat nemtok addig nem is folytatom tovább e next gen anyagok gyűjtését......de az óriási égés lenne az EA-nek ha nem így lenneKép Kép

#20 Felhasználó inaktív   zoolite 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 16. 20:14

hát én most elég keményen be***pom.eddig PS2-tőn toltam mostmá b***hatom (NEXT-GEN) gépem ratyi és nincs se 160 kilóm
PS3-ra se 99-em XBOX-ra.úgyhogy vagy spanoknál csövelek vagy zaciba dobom a család értéktárgyait.remélem azé bőkezű lesz a jézuska egyszercsak.Kép

Téma megosztása:


  • (24 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó