HWSW Informatikai Kerekasztal: Gamer - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (8 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Gamer

#1 Felhasználó inaktív   Retee 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 65
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 08. 12:55

A Gamer magazin a híres/hírhedt Vogel botrány után jött létre, a régi Gurusok jóvoltából. Nemrégiben azonban itt is nagyobb mozgások zajlottak le, hiszen egy részük visszament a Guruhoz. Szerintetek életképes maradt így a lap és egyáltalán hogy tetszik az új Gamer?

#2 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 08. 15:19

Az ujasag maga nem rossz, igaz meg van mit fejlodniuk. Az online reszrol viszont nem vagyok jo velemennyel. Az oldalukon is van javitani valo...foleg a hírezes mennyisegenKép
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#3 Felhasználó inaktív   Zpepe 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 43
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 08. 15:29

Az ujasag maga nem rossz, igaz meg van mit fejlodniuk. Az online reszrol viszont nem vagyok jo velemennyel. Az oldalukon is van javitani valo...foleg a hírezes mennyisegenKép
Igaz, hogy az online egy nem túl jól sikeredett része a Gamernek, de minden roszban ott van a jó is: FÓRUM :")
A Gamekapocs legyen veletek.

#4 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 08. 15:32

Te azt jonak hivod?Kép


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#5 Felhasználó inaktív   Zpepe 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 43
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 08. 15:35

Szerintem messze a legjobb. Ott nincsenek hülyegyerekek.
A Gamekapocs legyen veletek.

#6 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 08. 15:48

Khm... ott eleg sok van beloluk. Amit idaig hallotam rola... abc-t irjak le vigig es ha elfogyott akkor elkezdenek szamolni. De gondolom ez teljesen normalisKép en is ezt szoktam jatszani otthonKép
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#7 Felhasználó inaktív   hajsza 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.259
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 08. 16:27

ZPepe helyében inkább úgy fogalmaztam volna, hogy nagyon sok ott a jó fej, akikkel bármiről el lehet értelmesen beszélgetni. A hülyegyerekeket pedig hamar elintézik egymás között, mert a társaság összetartó, és ismerik egymást. De szerencsére ugyanakkor bárkit szívesen be is fogadnak, csak legyen az illető is normális.
Az összetartás olyan erõ, ami hegyeket képes megmozgani. Feltéve, hogy legalább a fele egy irányba tolja. (Idézet egy régi CoV-ból)

#8 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 09. 11:31

Vogel botrányig még eljutottam,de kik azok akik visszamentek a PC GURUhoz és miért??Erről mesélne valaki?
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#9 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 09. 21:01

Én nagy Gamer hívő vagyok ... minden cikk egész jol el van találva .. mármint szerintem

Az eggyetlen gond az hogy most nem nagyon tom megvenni mert Számitógép Upgrade re kuporgatom a pénzem Kép



#10 Felhasználó inaktív   Daks 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.847
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 10. 01:24

Az ujasag maga nem rossz, igaz meg van mit fejlodniuk. Az online reszrol viszont nem vagyok jo velemennyel. Az oldalukon is van javitani valo...foleg a hírezes mennyisegenKép
Be kell valljam, errol egyes-egyedul en tehetek, de szeptembertol mar ujra a regi kerekvagasban lesz minden. augusztus kozepen ugy kell magamat rugdosni, hogy kimenjek kajaert, nemhogy meg dolgozzak is :Đ.
Kép
Kép

#11 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 10. 02:26

en eleg sokaig elofizeto voltam a pc gurura, aztan a guru gamernal, majd a gamer magazinnal, de mikor sasa, chris es a nagy "guruk" visszamentek a pc guruhoz, akkor onnantol kezdve nem vettem egyik ujsagot sem.
az a pc guru ami most van mar szerintem nem a regi es nem is lesz az.
sajnos ez igy van. Kép
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#12 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 11. 11:10

KépHiába kattintok a Gamer oldalán a fórumra, egyszerűen semmi!!! Ti hogy vagytok ezzel???? Lehet hogy ez most csak egyéni soc problémám?Kép



#13 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 11. 13:34

Olvasd el az oldalon a híreketKép

Egyebkent az normalis dolog, hogy amikor beleptem a GK forumara akkor kijott egy small ablak, hogy forum.gurugamer.hu es jelszo + felhnev kell neki. En joool becsuktam az ablakot es nem tortent semmiKép


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#14 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 11. 13:45

Bizonyára a nagy szófosást már nem bírta az oldal és összeomlott! Kép

Kösz az infót! Ha nem szólsz akkor itt **rvaanyázok egyész nap hogy már megint sz átkozott szolgáltató meg ilyenek! Kép



#15 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 11. 13:56

Elofordulhat, hogy tenyleg nem birta az a forum azt a sok hulyeseget. De komolyra forditva szot, szerintem most inditjak el az uj forumot.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#16 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 11. 14:00

De hiszen ami most van sem olyan "túl" régi.

Akkor most nullázzák is a dolgokat vagy csak design újítás lesz? Ha lesz.



#17 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 11. 14:13

Helyukben nullaznamKép. De en nem tudom, hogy most mit tesznek...
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#18 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 11. 14:17

Az de durva lenne ha nulláznák! Akkor aztán megint elindulna a gyilkos menet! Szerintem mindenki a neten lóg és várja a pillanatot hogy újra feltűnjön az oldal és adj neki! :Đ

#19 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 11. 14:23

Ha nullaznak az igen csak durva lenne. Gondolj csak bele, lennel akkor ott moderator?Kép Igy elkepzelem ahogy a moderatorok csatara keszen keszulnek az indulas pillanatara... Szerintem, ugy 1-2 oraig birnak... talan...
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#20 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 11. 14:30

Azt hiszem Styupy lesz a legeslegmeérgesebb a dologban. De szerintem ha nem törlik az adatbázis egészét akkor is kiszórnak egy jó pár régi oldalt. Én is ezt tenném. Már-már kaotikusnak nevezném az ottani helyzetet.

És nem lennék moderátor. Lesz OFF dögivel. :Đ



Téma megosztása:


  • (8 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó