HWSW Informatikai Kerekasztal: Márkás vs. Noname - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Márkás vs. Noname

#1 Felhasználó inaktív   Dzsekk 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.104
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 27. 22:49

Te mit veszel; adsz több pénzt márkás(abb) cuccokra, vagy mindegy csak legyen valami?
[ZeneTárs] - A zene Mindenkié!

#2 Felhasználó inaktív   Kolipoki 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 535
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 27. 22:58

Az attól is függ hogy mi az adott tárgy. De általában a márkásabbakat veszem. Hosszú távon kifizetődőbb.
Ne lötyögtesd ki a pálinkát Afrikában józanok a gyerekek!

#3 Felhasználó inaktív   KaBuTo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5.958
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 27. 23:28

Több pénzt kiadok egy márkás ruháért,mivel tovább lehet használni,jobb,és erősebb anyagbol van mint egy nem márkás cucc,tovább birja :Đ

#4 Felhasználó inaktív   Dzsekk 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.104
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 27. 23:36

Azt megkell jegyeznem, h amelyik gyártó több mindent is csinál, az nem lehet mindig a legjobb választás. Mindenhez senkisem ért ugyebár. Kép Egy jó példa erre: Egy Grundig tévé (nem egy mai darab, de még mindig kifogástalanul működik), és egy Grundig fülhallgató, ami 1 hónap normál használat után kiszakadt a zsinór a helyéről, egyszerűen a kezembe maradt. És ez a "füles" sem volt 100 Ft. Lehet, h hülye példa, de elsőnek megteszi. Kép
[ZeneTárs] - A zene Mindenkié!

#5 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 27. 23:42

Hááát én imádom a márkás cuccokat... hülye is vagyok teljesen KépKépKép Sokszor tapasztaltam hogy a tizedéért árult kínai cucc sokkal, de sokkal jobb minőségű. (ezek ruhára értendők) Az elektronikai cuccok is így vannak... ott is sokszor a legnagyobb, nemhogy 100%, hanem 300% megbízható márka romlott el 2 hónap alatt... de azért ott is így vagyok... csak márkás cucc... (elektronikai cuccokkal nem olyan vészes... általában garancia megoldja a problémát)

#6 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 28. 09:58

Idézet

Hááát én imádom a márkás cuccokat... hülye is vagyok teljesen KépKépKép Sokszor tapasztaltam hogy a tizedéért árult kínai cucc sokkal, de sokkal jobb minőségű. (ezek ruhára értendők) Az elektronikai cuccok is így vannak... ott is sokszor a legnagyobb, nemhogy 100%, hanem 300% megbízható márka romlott el 2 hónap alatt... de azért ott is így vagyok... csak márkás cucc... (elektronikai cuccokkal nem olyan vészes... általában garancia megoldja a problémát)
Én 4-éve vettem egy chinai papucsot,ami még mindig megvan és fasza,semmi baja!
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#7 Felhasználó inaktív   Domasi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 792
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 28. 10:20

nemrég írtam hogy elromlott az MP3-am.
semmilyen márkaneve nincs, de tegnap megnéztem valami Maxtor mint a winchester, de nagyon jó (voltKép)
  Tsar bomba legyen velünk.


Lebegés a sötétségben.
Tudat a fergetegben. Halál a félelemben







#8 Felhasználó inaktív   CULO 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.007
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 28. 11:56

Idézet

Hááát én imádom a márkás cuccokat... hülye is vagyok teljesen KépKépKép Sokszor tapasztaltam hogy a tizedéért árult kínai cucc sokkal, de sokkal jobb minőségű. (ezek ruhára értendők) Az elektronikai cuccok is így vannak... ott is sokszor a legnagyobb, nemhogy 100%, hanem 300% megbízható márka romlott el 2 hónap alatt... de azért ott is így vagyok... csak márkás cucc... (elektronikai cuccokkal nem olyan vészes... általában garancia megoldja a problémát)
Nah de figyi! A bátyámmal vettünk 2 hét különbséggel egy Motorola E398-at! Ez már nem is tudom mikor volt, de amikor bejött ez a teló...nem is ez a lényeg! Az övét 2szer kellett szoftverfrissítésre vinni, mert olyan kaka volt, az enyémnek meg semmi baja! Ezzel azt akarom mondani, hogy oké...vedd meg a márkásabbat/drágábbat, mert az télleg megéri, de abból is vehetsz hibásat! Durván fogalmazva ki kell fogni a jót....persze a márkásabb oldalon kevesebb!
Én mindíg is a márkás dolgokat vettem....ezzel nem akarok felvágni, de megéri! Minden téren!
www.clubwave.hu --------> Enjoy

#9 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 28. 12:23

Idézet

Durván fogalmazva ki kell fogni a jót....persze a márkásabb oldalon kevesebb!
HeheeeKép
"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

#10 Felhasználó inaktív   CULO 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.007
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 28. 12:50

Idézet

Idézet

Durván fogalmazva ki kell fogni a jót....persze a márkásabb oldalon kevesebb!
HeheeeKép
Baszki! ElírtamKép
Update:
Durván fogalmazva ki kell fogni a jót...persze a márkásabb oldalon TÖBB van belőle!

Sorry guysKép
www.clubwave.hu --------> Enjoy

#11 Felhasználó inaktív   Histikirly 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.898
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 28. 15:04

néha jobb az olcsó nonames mint a drágább márkás cucc

#12 Felhasználó inaktív   Dzsekk 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.104
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 28. 17:06

Van egy Panda asztali DVD-lejátszó (ugye milyen jó neve vanKép) az anyáméknak, és a DivX-es filmeknél összeesik a kép. Én arra gondoltam azért csinálja ezt, mert nem támogatja az új Divx-et (6.5) Egy firmware frissítéssel meglehetne oldani? Garancia már nincs rá, de azért jó lenne nem elrontani. Kép
[ZeneTárs] - A zene Mindenkié!

#13 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 28. 18:15

Idézet

Van egy Panda asztali DVD-lejátszó (ugye milyen jó neve vanKép) az anyáméknak, és a DivX-es filmeknél összeesik a kép. Én arra gondoltam azért csinálja ezt, mert nem támogatja az új Divx-et (6.5) Egy firmware frissítéssel meglehetne oldani? Garancia már nincs rá, de azért jó lenne nem elrontani. Kép
Próbáld meg!Ha nemjó vegyél egy újat!Kép
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#14 Felhasználó inaktív   Shagy 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 357
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 02. 16:57

Idézet

Van egy Panda asztali DVD-lejátszó (ugye milyen jó neve vanKép) az anyáméknak, és a DivX-es filmeknél összeesik a kép. Én arra gondoltam azért csinálja ezt, mert nem támogatja az új Divx-et (6.5) Egy firmware frissítéssel meglehetne oldani? Garancia már nincs rá, de azért jó lenne nem elrontani. Kép
Nekem meg Orion van kemény 10 000 volt és azon is összezuhant a kép a divxes filmeknél de ez nem a software miatt van hanem hogy milyen gyorsan lett kiírva a dvd.Pl. volt egy pár filmem amit 8x osan írtam oszt szar volt az egész ugyanezeket kiírtam 6x osan és működik faszán.Vagy még lehet az is baj hogy régebbi az író.Legalábbis én ezekre lettem figyelmes!!Kép
Gun dont kill people,only people kill people.

#15 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 02. 20:10

Idézet

Idézet

Van egy Panda asztali DVD-lejátszó (ugye milyen jó neve vanKép) az anyáméknak, és a DivX-es filmeknél összeesik a kép. Én arra gondoltam azért csinálja ezt, mert nem támogatja az új Divx-et (6.5) Egy firmware frissítéssel meglehetne oldani? Garancia már nincs rá, de azért jó lenne nem elrontani. Kép
Nekem meg Orion van kemény 10 000 volt és azon is összezuhant a kép a divxes filmeknél de ez nem a software miatt van hanem hogy milyen gyorsan lett kiírva a dvd.Pl. volt egy pár filmem amit 8x osan írtam oszt szar volt az egész ugyanezeket kiírtam 6x osan és működik faszán.Vagy még lehet az is baj hogy régebbi az író.Legalábbis én ezekre lettem figyelmes!!Kép
Orion,Panda... Már rosszul kezdődik!LG... Ilyeneket csak akkor éri meg venni ha bírja a tárcád!10 ezren alul LG-t ha veszel,az 100 hogy nem olvassa be rendesen a 8x-osan irtakat!
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#16 Felhasználó inaktív   rafik 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.990
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 02. 20:18

Nekem is orion van, szintén 10 E Ft-os. Néha olyat csinál, hogy a film közben megáll egy pár másodpercre, majd folytatódik. Egy film alatt 5-6 alkalommal csinálja. Ez is az írási seb. miatt lehet?

#17 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 02. 20:21

Idézet

Nekem is orion van, szintén 10 E Ft-os. Néha olyat csinál, hogy a film közben megáll egy pár másodpercre, majd folytatódik. Egy film alatt 5-6 alkalommal csinálja. Ez is az írási seb. miatt lehet?
Persze!Nem tudja rendesen olvasni a DVD-t,néha megáll egy kicsit!Másold fel a gépre,akkor megoldódik!
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#18 Felhasználó inaktív   rafik 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.990
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 02. 20:35

Bíztam benne, hogy nem a lejátszónak van baja..De minek is másoljam fel a gépre???...szólj ha most ez hülye kérdés volt?!!Kép

#19 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 02. 20:51

Idézet

Bíztam benne, hogy nem a lejátszónak van baja..De minek is másoljam fel a gépre???...szólj ha most ez hülye kérdés volt?!!Kép
Hát me akkor nem fog akadni a film!(Nem volt hülye kérdés:)
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#20 Felhasználó inaktív   rafik 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.990
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 02. 20:54

No várjál, nem vok Bill Gates...szal PC-re felmásolom, aztán ismét kiírom.Öööö, erre gondolsz???Kép

Téma megosztása:


  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó