HWSW Informatikai Kerekasztal: Burnout Paradise - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (9 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 7
  • 8
  • 9
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Burnout Paradise

#161 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 20. 11:47

Idézet

Használtam ps3-ra mennyit ér a játék? 2500-at ér?
SimánKép
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#162 Felhasználó inaktív   Kyuubi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.290
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 20. 13:02

Idézet

Idézet

Használtam ps3-ra mennyit ér a játék? 2500-at ér?
SimánKép
Ha te akarod megvenni akkor nem javaslom, mert a Tescoban 3000 újonnan, eladni viszont nem hiszem hogy sokkal drágábban el lehet.
"What is dead may never die, but rises again, harder and stronger."

#163 Felhasználó inaktív   ktomika 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 288
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 20. 13:18

Idézet

Idézet

Idézet

Használtam ps3-ra mennyit ér a játék? 2500-at ér?
SimánKép
Ha te akarod megvenni akkor nem javaslom, mert a Tescoban 3000 újonnan, eladni viszont nem hiszem hogy sokkal drágábban el lehet.
köszönöm a válaszokat.Venni szeretném.És a tescoba van még sok ps3-as játék olcsón?

#164 Felhasználó inaktív   Kyuubi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.290
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 20. 13:22

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Használtam ps3-ra mennyit ér a játék? 2500-at ér?
SimánKép
Ha te akarod megvenni akkor nem javaslom, mert a Tescoban 3000 újonnan, eladni viszont nem hiszem hogy sokkal drágábban el lehet.
köszönöm a válaszokat.Venni szeretném.És a tescoba van még sok ps3-as játék olcsón?
Én speciel ezt az egyet vettem ott, de érdemes a különböző hipermarketekbe időnként körülnézni, mert van hogy nagyon alulárazzák a játékokat.
"What is dead may never die, but rises again, harder and stronger."

#165 Felhasználó inaktív   Ilukin 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 21
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 21. 12:51

Nekem egy szoftveres jogokban jártas ember kellene ha lehet másolom a rövid szotrit:
EA terméktámogatási ticket:
felhasználó (én): "A fenn említett játéknál azt a hibaüzenetet kapom, hogy a licenceben meghatározott limit betelt. Telefonon beszéltem az ügyintézővel, aki azt mondta, hogy a ticket után újraaktiválják a programot. A kézikönyv hátuljáról a képet csatolom."
EA: "Üdvözlöm, köszönjük hogy a terméktámogatással kapcsolatba lépett.
Újra aktiváltuk a telepítési kódot. Most hogy ha szeretne törölni a játékot, akkor elõször deaktiválni kell a játékot a programon körösztül minden törlés elõt, vagy a játék mappában is található a deactivation lehetõség. Mert több ször már nem lehetséges a licenszet hosszabítani."

Nekem itt olyan aggályom van, hogy egy büdös szóval nem említik se a dobozon se a kézikönyvben, hogy x aktiváció után bekaphatod, annyi van a dobozon, hogy "this game uses securom anti-piracy system" dehát nekem honnan kell tudnom, hogy ez mit takar....sőt ráadásul angolul van szóval nekem erősen fogyasztóvédelem-gyanús a dolog

megjegyzések: nem nem vagyok hülye; 18 elmúltam; károm még nem származott belőle de ha apámat megb...piszkálta a fogyasztóvédelem hogy az izzóra nincs magyarul ráírva hogy izzó akkor ez is bőven oda tartozik; ha megvettem valamit akkor hogy van pofájuk közölni vásárlástól 1 év után, hogy vagy így csinálod vagy bukó...
asszem ennyi és közönöm a segítséget előre is

#166 Felhasználó inaktív   sgabo09 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 92
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 21. 13:59

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Használtam ps3-ra mennyit ér a játék? 2500-at ér?
SimánKép
Ha te akarod megvenni akkor nem javaslom, mert a Tescoban 3000 újonnan, eladni viszont nem hiszem hogy sokkal drágábban el lehet.
köszönöm a válaszokat.Venni szeretném.És a tescoba van még sok ps3-as játék olcsón?
Nálunk a Tescoba kegyetlen kevés játék van. Eddig szám szerint 2 volt darabonként 18900-ért (Lost meg asszem Midnight Club: LA) de most volt egy átrendezés és behozták a FIFA World Cup 2010-et 6990-ét(!!!!) ami kegyetlen jó ár érte ,csak kár hogy utálom az ilyen játékokatKép
"Az élet szar játék, de odabasz a grafikája" 
sgabo09 

Téma megosztása:


  • (9 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 7
  • 8
  • 9
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó