HWSW Informatikai Kerekasztal: Colin McRae's DIRT - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Colin McRae's DIRT

#41 Felhasználó inaktív   Daveout 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.295
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 17. 08:41

Idézet

Hááát elfogyott a türelmem a magyar szinkronos verzióval kapcsolatban. Mostmár az sem érdekel ha egyáltalán lesz olyan. Megrendeltem angolul használtan. Remélem kedden meg is kapom. Azt teszem a fa alá magamnak, és majd jól meglepődök :Đ
Kép Az uberkonzolnál az új SZINKRONOS Colin McRae DIRT most csak 12000HUF!!!
(Vicceltem)
Amúgy honnan vagy kitől veszed???? És mennyiért????


#42 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 17. 09:00

Idézet

Idézet

Hááát elfogyott a türelmem a magyar szinkronos verzióval kapcsolatban. Mostmár az sem érdekel ha egyáltalán lesz olyan. Megrendeltem angolul használtan. Remélem kedden meg is kapom. Azt teszem a fa alá magamnak, és majd jól meglepődök :Đ
Kép Az uberkonzolnál az új SZINKRONOS Colin McRae DIRT most csak 12000HUF!!!
(Vicceltem)
Amúgy honnan vagy kitől veszed???? És mennyiért????
A Konzolok Szerizétől veszem 9900,-ért. Most olvastam vissza hogy JÚLIUS közeépn volt nagy hír hogy a szinkronos verzió pár hét múlva. Azóta FÉL ÉV telt el. Asszem vártam eleget. Ha ezekután kiadják magyarul akkor &#$¤# mérges leszek.
Kép
Kép
Kép

#43 Felhasználó inaktív   Daveout 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.295
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 17. 09:05

Idézet

Idézet

Idézet

Hááát elfogyott a türelmem a magyar szinkronos verzióval kapcsolatban. Mostmár az sem érdekel ha egyáltalán lesz olyan. Megrendeltem angolul használtan. Remélem kedden meg is kapom. Azt teszem a fa alá magamnak, és majd jól meglepődök :Đ
Kép Az uberkonzolnál az új SZINKRONOS Colin McRae DIRT most csak 12000HUF!!!
(Vicceltem)
Amúgy honnan vagy kitől veszed???? És mennyiért????
A Konzolok Szerizétől veszem 9900,-ért. Most olvastam vissza hogy JÚLIUS közeépn volt nagy hír hogy a szinkronos verzió pár hét múlva. Azóta FÉL ÉV telt el. Asszem vártam eleget. Ha ezekután kiadják magyarul akkor &#$¤# mérges leszek.
Nemtudom h McRae halála mennyi szerepet játszik ebben de szerintem a szinkronos DIRTre már kakaót ihatunk valóban!

#44 Felhasználó inaktív   tOMiiiiK@ 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 387
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 17. 21:07

Lenne egy kérdésem. A Dirt-ben is megmaradt az a rendszer hogy amíg nincsen szervízpark törött autóval kell menni? Vagy megváltozott?
PSN ID: tOMiiiiKa

#45 Felhasználó inaktív   Xabinho87 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 665
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 17. 21:10

Idézet

Lenne egy kérdésem. A Dirt-ben is megmaradt az a rendszer hogy amíg nincsen szervízpark törött autóval kell menni? Vagy megváltozott?
Természetesen.

#46 Felhasználó inaktív   tOMiiiiK@ 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 387
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 12. 17. 21:11

Idézet

Idézet

Lenne egy kérdésem. A Dirt-ben is megmaradt az a rendszer hogy amíg nincsen szervízpark törött autóval kell menni? Vagy megváltozott?
Természetesen.
Ok, kössz!
PSN ID: tOMiiiiKa

#47 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 22. 05:56

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Hááát elfogyott a türelmem a magyar szinkronos verzióval kapcsolatban. Mostmár az sem érdekel ha egyáltalán lesz olyan. Megrendeltem angolul használtan. Remélem kedden meg is kapom. Azt teszem a fa alá magamnak, és majd jól meglepődök :Đ
Kép Az uberkonzolnál az új SZINKRONOS Colin McRae DIRT most csak 12000HUF!!!
(Vicceltem)
Amúgy honnan vagy kitől veszed???? És mennyiért????
A Konzolok Szerizétől veszem 9900,-ért. Most olvastam vissza hogy JÚLIUS közeépn volt nagy hír hogy a szinkronos verzió pár hét múlva. Azóta FÉL ÉV telt el. Asszem vártam eleget. Ha ezekután kiadják magyarul akkor &#$¤# mérges leszek.
Nemtudom h McRae halála mennyi szerepet játszik ebben de szerintem a szinkronos DIRTre már kakaót ihatunk valóban!
Nesze neked! Most meg úgy van megint hogy lesz tényleg szinkronos. Állítólag két hét múlva olvasható róla teszt is. Viszont nem írnak konzolos verzióról. Lehet hogy csak a PC-s lesz magyarítva? Elképzelhető hogy ekkora botorságot kövessenek el? Legjobb az lenne ha LIVE-ról update-lné magát a játék, és úgy már magyar lenne :-D
Kép
Kép
Kép

#48 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 25. 17:26

Küldtem be tegnap reggel hírt a szinkronos Dirt-ről, ami már kapható PC-re ! ! ! De ezek szerint nem volt hírértéke. Mindenesetre ími ITT egy video a magyar szinkronos verzióból ha valakit érdekelne!
Kép
Kép
Kép

#49 Felhasználó inaktív   Daveout 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.295
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 25. 18:13

Idézet

Küldtem be tegnap reggel hírt a szinkronos Dirt-ről, ami már kapható PC-re ! ! ! De ezek szerint nem volt hírértéke. Mindenesetre ími ITT egy video a magyar szinkronos verzióból ha valakit érdekelne!
Ez nagyon jó!!! Mit tudsz a boxos verzióról?????

#50 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 25. 19:28

Idézet

Idézet

Küldtem be tegnap reggel hírt a szinkronos Dirt-ről, ami már kapható PC-re ! ! ! De ezek szerint nem volt hírértéke. Mindenesetre ími ITT egy video a magyar szinkronos verzióból ha valakit érdekelne!
Ez nagyon jó!!! Mit tudsz a boxos verzióról?????
Semmit! DeCooy azt mondta hogy lehet nem is lesz, mert ő még nem hallott róla. Na az bebas*na. Azt mondta ha esetleg lesz, akkor LIVE-ról úgyis update-elhető lesz. Viszont Norb szerint a PC-s 1.1GB!!!! Annyit hogy updatel mondjuk olyan konzolos akinek nincs vinyója???? És egyáltalán mi lehet 1.1GB??? Szaros hangok???? nemtom...
Kép
Kép
Kép

#51 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 13. 05:45

Nos tennap este befejeztem a karrier módot a Dirt-ben!!!! Kegyetlen jó szimulátor szerintem! Még hátra van az európai, az international, és a global championok...úgyhogy elleszek vele egy ideig. Statisztika szerint csak a karrier mód 09:30 időmbe tellt. Ha hozzá veszem még a champion módot is akkor ez egy elég tartalmas játék. És akkor ott van még a multi...
Abszolúte nem bántam meg a beszerzését, marha jó játék szerintem. Autóbuziknak kötelező.
Kép
Kép
Kép

#52 Felhasználó inaktív   Shagy 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 357
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 14. 20:06

Sztem meg nem csak autóbuziknak kötelező Kép.Én nem vok egy autóbuzi tipus de ezt a játékot szeretem Kép.Első gémem volt 360 hoz.Am kinek melyik a kedvenc versenye ? Nekem a pikes peak ... már őrülten nyomom azt a pályát , ezred másodperc különbségekkel.Ku.va jó KépKépKép
Gun dont kill people,only people kill people.

#53 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 14. 22:49

Idézet

Sztem meg nem csak autóbuziknak kötelező Kép.Én nem vok egy autóbuzi tipus de ezt a játékot szeretem Kép.Első gémem volt 360 hoz.Am kinek melyik a kedvenc versenye ? Nekem a pikes peak ... már őrülten nyomom azt a pályát , ezred másodperc különbségekkel.Ku.va jó KépKépKép
Nekem a pálya mindegy. Szeretem amúgy a hegymászást is, de az asztrálokat is. Csúszik, szűk, fák...jóóóó!!!
Kép
Kép
Kép

#54 Felhasználó inaktív   Shagy 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 357
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 15. 13:43

Én egy valamit hiányolok belőle ami a régiekben jó volt hogy benne volt az egymás utáni többjátékos módot amikor ugyanúgy rallizol csak ugye 2 -3 - 4 ember időre.Fúú de jókat versengtünk a haverokkal.Na most jó lenne bele egy ugyan ilyen.Legalábbis én nem találtam.
Gun dont kill people,only people kill people.

#55 Felhasználó inaktív   pentiumbt 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 32
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 23. 09:56

Nem rég vettem be xboxra.Kellemesen csalódtam.én rosszabbat vártam.nekem tetszik.ajánlom minden embernek aki szereti a colin mcraeket Kép

#56 Felhasználó inaktív   NereusLaceee 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 70
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 08. 21:45

Sziasztok, Van egy égető gondom. Amióta új vga-m van (9600GT) akad a Dirt... illetve, akár milyen beállításokat alkalmazok 19-22fps között megy a játék és hullámzik, mintha közben valami szabályos időközönként lefoglalná a procim.

#57 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 11. 08. 22:10

Idézet

Sziasztok, Van egy égető gondom. Amióta új vga-m van (9600GT) akad a Dirt... illetve, akár milyen beállításokat alkalmazok 19-22fps között megy a játék és hullámzik, mintha közben valami szabályos időközönként lefoglalná a procim.
És a régi kártyád milyen tipus volt, keress ellentéteket a két kártyád között hátha valami különbözött.

#58 Felhasználó inaktív   Guppi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.681
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 23. 19:42

Nem lehet ezt valahol akciósan megcsípni? Szeretném kitolni mielőtt megjelenik a második része. Kép
I wanna waste her monthly blood
Wanna get some on my love
Wanna get some gasoline
And burn the house down

#59 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 23. 19:50

Idézet

Nem lehet ezt valahol akciósan megcsípni? Szeretném kitolni mielőtt megjelenik a második része. Kép
Töltsd le,és ha tetszik vedd meg :Đ

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#60 Felhasználó inaktív   Guppi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.681
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 23. 19:53

Idézet

Idézet

Nem lehet ezt valahol akciósan megcsípni? Szeretném kitolni mielőtt megjelenik a második része. Kép
Töltsd le,és ha tetszik vedd meg :Đ
Box-ra kell bazzeeee Kép
I wanna waste her monthly blood
Wanna get some on my love
Wanna get some gasoline
And burn the house down

Téma megosztása:


  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó