HWSW Informatikai Kerekasztal: Colin McRae's DIRT - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Colin McRae's DIRT

#1 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 05. 25. 16:22

Itt van itt van végre a demo, sokan biztos ki is próbáltátok már! Kinek mi a véleménye, mik az első benyomásai?

Saját véleményem:
Volt szerencsém kipróbálni a PC-s és a X360-as verziót is. Hát a Boxos jobb. Minden tekintetben. Az persze igaz hogy értelme sincs összehasonlítanom a két verziót grafikailag, mert PC-s videokarim örülök hogy egyáltalán bepillantást engedett a játékba. Mindenesetre már azon láttam hogy nagyon szép grafikája van, így már nagyon vártam hogy végre befejezze letöltését a box. PC-s verzió irányítás nagyon nem jött be (egy kis billentyzetre máris tövig tekeri a kormányt, és a gázzal sem lehet normálisan játszani) de nagyon kellemeset csalódtam a BOX-os verzióban, annak az irányítása sokkal sokkal jobb. (nekem csak kontrollerem van, így kormánnyal nemtom milyen, gondolom az is sokkal jobb mint a PC-s) Szal összefoglalva az egyetlen amiben a PC-s DEMO jobb, az a visszajátszás. Az nagyon üt benne. Ahogy vissza lehet lassítani az időt, és úgy visszanézni egy crash-t az állat. Kár hogy a BOX-os verzióból ez kimaradt. Összességében én nagyon várom és biztos be fogom szerezni. Ezt a három hetet már kibekkelem valahogy... :Đ

Véleményeitek? Pro és kontra?


Kép
Kép
Kép

#2 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 05. 25. 16:25

ööö...miért is nem került ki a főoldalra???...
Kép
Kép
Kép

#3 Felhasználó inaktív   Dzsekk 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.104
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 05. 25. 16:40

Sok véleményem nincs róla, mert így minimum grafikával is nekem szaggatós volt. De azt kell mondjam, h még így is szép volt. Az irányítás borzasztó szvsz, mint egy kezdő fejlesztés. Egy idő után meglehet szokni, de lehetett volna élvezetesebb is ez a része. Volt egy olyan pályaszakasz, ahol a sziklás hegyoldalra egyszerűen felsétált, ami a valóságban egész másképp történt volna.
[ZeneTárs] - A zene Mindenkié!

#4 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 05. 25. 20:48

Hát minél többet játszok a boxon, annál jobban tetszik! Kár hogy nincs visszajátszás, blur, és vizes pálya a demoban :Đ
Kép
Kép
Kép

#5 Felhasználó inaktív   Sogi
 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.120
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 05. 25. 21:02

nekem sajna csak 1024 lowon megy szepen, de igy is angggyon szep. viszont az iranyitas billentyuzeten borzalmas...minenkinek ajanlok melle minimum 1 gamepadot, en is azzal tolom... de vegulis demo, ki tudja... meg meg a patchek ugye

#6 Felhasználó inaktív   Utys 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 755
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 05. 25. 21:13

Hááát...nagyon szépen fut.

Futna, ha támogatná a vasam a gém....

#7 Felhasználó inaktív   Sogi
 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.120
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 05. 26. 01:04

megse ojan veszes buillenytyuzettel, probalgattam, csak ra kell erezni, nem a legjobb, de boven jatszhato

#8 Felhasználó inaktív   KaBuTo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5.958
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 05. 26. 09:58

WoW! Ez igen,ez krvj game ! Nálam full graffal megy,meg minden,nagyon szép,viszont a demo tartalmaz némi hibát :Đ Egyszerűen nagyon ellehet lenni vele,elsöre nemis voltam olyan jo a vezetésben,nem volt könnyü,de gyakorlat teszi mesterré az embert :-D AZ durva volt,hogy 120 km/h fölött mentem bele egy fába tök egyenesen,oszt utána már ennyi volt,restart :D:D Zsír,hogy hogy összelehet törni,egyik kerék ugy kifordult,hogyha nem nyomtam jobbra az autot,balra ment magátol :D Meg volt olyan is,hogy nem tudot már menni 80 km/h felett,szal nagyon zsír a game !

#9 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 05. 26. 10:44

És a FULL még jobb lesz!
Kép
Kép
Kép

#10 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 06. 04. 05:49

Egyáltalán mi a hivataosl indulási dátum kis hazánkban? A Codemasters hivatalos honlapon 15.-ét írnak, de mindenhol máshol 22.-e van megnevezve. MI AZ IGAZSÁG? MIKOR LESZ ITTHON?
Kép
Kép
Kép

#11 Felhasználó inaktív   Binder 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 272
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 06. 04. 17:25

Idézet

Hát minél többet játszok a boxon, annál jobban tetszik! Kár hogy nincs visszajátszás, blur, és vizes pálya a demoban :Đ
Válasz : A Pc-s demóban van visszajátszás...meg blúr is...
Viszont én nem tudtam a kormányt használni hozzá..valamiért nem aktiv az a menü...

#12 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 06. 05. 06:10

Az lehet hogy a kormányt nem tudod beállítani, mármint a forcefeedback-et. Viszont anélkül megy. De szerintem ennek pont az erővisszacsatolás lenne a lényege... így anélkül egy kalap kaka.
Kép
Kép
Kép

#13 Felhasználó inaktív   Binder 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 272
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 06. 06. 00:11

Idézet

Az lehet hogy a kormányt nem tudod beállítani, mármint a forcefeedback-et. Viszont anélkül megy. De szerintem ennek pont az erővisszacsatolás lenne a lényege... így anélkül egy kalap kaka.
Nekem sehogyse megy...Képmármit a kormány...Szal aszondod XBox-on nincs replay???
Pedig az annyira meleg, hogy eddig sztem többet gyönyörködtem a visszajátszásokba, mint a
gémben összesen... Kép

#14 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 06. 06. 05:56

Valószínűleg csak a demoban nincs.... Viszont két hét, és a fullban lesz!

Kormánnyal haverom simán játszott PC-n


Kép
Kép
Kép

#15 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 06. 08. 18:42

Na beszereztem egy X360 FFB wheel-t. :Đ Kissé meglepődtem mert vagy 2-3 órámba telt mire rájöttem hogy csak akkor megy a FFB ha hálózati töltőre csatlakoztatom (230V AC). Kicsit Forza2 DEMO-ztam vele, majd jött a DIRT DEMO.

Hát rá kellett jöjjek: nem tok vezetni :-D Mikor mindenki azt írta hogy kormánnyal mennyivel jobb, én úgy gondoltam hogy "könyebb, jobban irányítható". De nem vagyok hozzászokva. Persze mikor konzolra váltottam PC-ről akkor a kontrollerrel sem tudtam iránytani a kocsikat pl a Carbonban. Hát most u.e. volt DIRT-ban is. Össze-vissza kacsázok :D LOL Persze állati ahogy rángatja a kormány a game, de csúszkálok mint állat. Egyelőre sokkal szarabbul megy mint kontrollerrel. Mindenesetre az erővisszacsatolás végzi a dolgát, markolni kell a kormányt. Ehhez képes FORZA sétakocsikázás :D mindamellett hogy azt is beszerzem határos időn belül, mert azt is nagyon várom.

Most dolgoznom kellett, ezután meg edzeni fogok, de lefekvés előtt még mindenképp kipróbálom, s gyakorlok :D Holnap délelőtt szőlőhegyen leszünk, délután osztálytalálkozóm lesz (10 éves) este meg fater szülinapi zsúrja, szal nem sokat fogok boxozni. Viszont vasárnap már igen :D


Kép
Kép
Kép

#16 Felhasználó inaktív   Binder 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 272
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 06. 10. 02:50

Idézet

Most dolgoznom kellett, ezután meg edzeni fogok, de lefekvés előtt még mindenképp kipróbálom, s gyakorlok :Đ Holnap délelőtt szőlőhegyen leszünk, délután osztálytalálkozóm lesz (10 éves) este meg fater szülinapi zsúrja, szal nem sokat fogok boxozni. Viszont vasárnap már igen :-D

Kép Az első a család, aztán pedig a jól megérdemelt "szórakozás"...Kép
Hajrá toljad...irdatla jó lesz ez a gém...egyetértek azzal, hogy ez egy naon fain Demó...Kép

#17 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2007. 06. 10. 07:28



#18 Felhasználó inaktív   Solom 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 06. 14. 19:31

Mikor jelenik már meg végre a FULL verzió???Kép



#19 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 06. 14. 19:44

ma!

http://www.nforce.nl...ewnfo&id=115142

Kép



#20 Felhasználó inaktív   Daveout 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.295
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 06. 16. 13:35

Hali! a demó kiprobálóihoz szolnék! Árkádosra sikerült a progi vagy már húz kicsit a szimuláció ricsárd börnszhöz? Hamarosan itt a megjelenés napja és tudni szeretném mit veszek!

Téma megosztása:


  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó