HWSW Informatikai Kerekasztal: Új GK! - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (66 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Új GK!

#21 Felhasználó inaktív   rafik 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.990
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 09:11

Ő a pádre???

#22 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 09:16

Hajaj Zsiványok! Nem hittem volna, hogy az elszólásom ilyen dolgot von maga után Kép Na de ha éhes a nép, akkor meg kell etetni őket! Nincs mese!

Az igazat megvallva nem árultam volna el semmit a dologról, de a lentebb olvasott, általam tényként kezelt információ, miszerint már Balázs Pali cd-vel is fel vagytok szerelkezve és nem is riadtok vissza annak használatával, ez megrémített még engem is, mint Keresztapát!

Így kénytelen vagyok megosztani veletek azt az infót, hogy: LESZ!



#23 Felhasználó inaktív   rafik 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.990
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 09:20

Ezt a tényt már a kémeink jelentették, De....mikor, hol, milyen lesz, kit kell még megfenyegessünk, elraboljunk, megkínoznunkKép???Kép

#24 Felhasználó inaktív   wildláma 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.929
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 09:24

Lesz-lesz-lesz! De mi? Új színezés?
Kép

#25 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 09:25

Egyelőre ez az információ, érjétek be ennyivel. Ha már konkrétumot tudok mondani, akkor azt megosztom majd minden kedves olvasóval, hiszen nem csak titeket érdekel/érint a téma Kép Addig meg lehet agyalni, hogy milyen új fícsörök kerülhetnek be a GK-ra Kép

#26 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 10:25

Jééé még élek!! Azt hittem hogy már nem érem meg a reggelt... KépKépKép
Myko, akkor egyet árulj csak el! Jó ha ezt kérjük karácsonyra (meg mondjuk egy új szervert)? Vagy annál előbb is élvezhetjük? :Đ
Hát szerintem lesz kínpad, ahova a hülye kommentelőket küldjük szenvedni... KépKépKép Ehez kapcsolódik még a konzol-terem ahova a hülye konzol-pc fanboyokat küldjük szenvedni, itt az éppen szidott gépen kell játszani (de sokat fogom szidni az Xboxot!!! KépKépKépKéphttps://forum.hwsw.h...efault/081.gif)
Így hirtelen más nem jut eszembe... Tulajdonképpen így jó a GK ahogy van... szvsz én nem találok rajta semmi hibát a leírtakon kívül. https://forum.hwsw.h...default/013.gif Bár ti biztos tudtok még ennél is jobb oldalt csináln! https://forum.hwsw.h...default/070.gif

#27 Felhasználó inaktív   Utys 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 755
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 10:31

Lehetne kérni autómata troll felismerő és bannoló fícsört? :Đ (áhh, tényleg hihetetlen frusztrálóak egyesek, főleg a hírek kommentelésénél, akik csak szídni tudják a másikat.)

Hajrá a munkához. Kiváncsi vagyok milyen lesz.

#28 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 10:48

Előre láthatólag az oldal elkészítése és végleges verziójának kikerülése minimum két hónapot igénybe fog venni, így remélem már karácsony előtt jóval meg tudunk jelenni... de ez még a jövö, hagyjuk is a találgatásokat meg az előrejelzéseket. Amint elindul a munka, tudatni fogom a nagyérdeművel! Kép

Azt a minimális infót azért elárulom, hogy a külső megváltozik és sok-sok új szolgáltatással állunk elő, köztük az előbb emlegetett T.R.O.L.L. (Tirpák.Rosszakarókat.Országosan.Leverők.Ligája) rendszer is beépítésre kerül! Kép



#29 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 10:54

Idézet

Előre láthatólag az oldal elkészítése és végleges verziójának kikerülése minimum két hónapot igénybe fog venni, így remélem már karácsony előtt jóval meg tudunk jelenni... de ez még a jövö, hagyjuk is a találgatásokat meg az előrejelzéseket. Amint elindul a munka, tudatni fogom a nagyérdeművel! Kép

Azt a minimális infót azért elárulom, hogy a külső megváltozik és sok-sok új szolgáltatással állunk elő, köztük az előbb emlegetett T.R.O.L.L. (Tirpák.Rosszakarókat.Országosan.Leverők.Ligája) rendszer is beépítésre kerül! Kép

LOL KépKépKép Akkor jó! Most egy kicsit megnyugottunk, pár napig... KépKép De aztán kapjuk a friss infókat, screenshotokat, meg videókat... in-gameket is!!! KépKép

#30 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 11:02

Idézet

Idézet

Előre láthatólag az oldal elkészítése és végleges verziójának kikerülése minimum két hónapot igénybe fog venni, így remélem már karácsony előtt jóval meg tudunk jelenni... de ez még a jövö, hagyjuk is a találgatásokat meg az előrejelzéseket. Amint elindul a munka, tudatni fogom a nagyérdeművel! Kép

Azt a minimális infót azért elárulom, hogy a külső megváltozik és sok-sok új szolgáltatással állunk elő, köztük az előbb emlegetett T.R.O.L.L. (Tirpák.Rosszakarókat.Országosan.Leverők.Ligája) rendszer is beépítésre kerül! Kép

LOL KépKépKép Akkor jó! Most egy kicsit megnyugottunk, pár napig... KépKép De aztán kapjuk a friss infókat, screenshotokat, meg videókat... in-gameket is!!! KépKép
Álmadj királylány!Ez a hír csak neked jár!Nemkapunk scrrenshottokat!Csak ha megkínozzuk!
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#31 Felhasználó inaktív   Dzsekk 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.104
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 11:19

Egy kis észrevétel: Nincs DS a menüben fórum alól. Remélem nem ezen dolgoztok 2 hónapig..Kép
[ZeneTárs] - A zene Mindenkié!

#32 Felhasználó inaktív   rafik 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.990
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 11:36

Jó, jó..én már nem is türelmetlemkedek...de azt ígérjétek meg, hogy amíg az átalakításKép folyik addig nem lesz szünet az oldalon!!!Én nem is írok ide többetKépKép, nem zavarlak...KépKép

Jó munkát nektekKépKépKép!!!!



#33 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 11:44

Idézet

Jó, jó..én már nem is türelmetlemkedek...de azt ígérjétek meg, hogy amíg az átalakításKép folyik addig nem lesz szünet az oldalon!!!Én nem is írok ide többetKépKép, nem zavarlak...KépKép

Jó munkát nektekKépKépKép!!!!

Egy bátor katona távozott el köreinkből... KépKéphttps://forum.hwsw.h...default/035.gif
Szaby dolgozik az ügyön megint? Szóljatok ha segíthetünk bármiben! https://forum.hwsw.h...default/081.gif (pl a szomszéd vénasszony bömbölteti a tv-t mert elhagyta a hallókészülékét, és a hangtól elmenekülnek a macskái, amik a véletlen folytán pont rátok másznak... https://forum.hwsw.h...ns_more/107.gif

#34 Felhasználó inaktív   Daks 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.847
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 12:54

Csak egy, max két napos leállás lesz, de akkor is lesz valami kis jelkepes tartalmu GK Lite oldal :Đ
Kép
Kép

#35 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 15:53

Idézet

Csak egy, max két napos leállás lesz, de akkor is lesz valami kis jelkepes tartalmu GK Lite oldal :Đ
Annyi baj legyen!
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#36 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 19:02

Arra a kis időre elérhetővé tesszük nektek a Dörmögö Dömötör online előzetes anyagát! Kép

#37 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 19:08

Idézet

Arra a kis időre elérhetővé tesszük nektek a Dörmögö Dömötör online előzetes anyagát! Kép

WWWWWÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Az szuper lenne....


Kép
Kép
Kép

#38 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 20:39

Nah, reméltem, hogy egy valakit azért legalább érdekelni fog! Kép

#39 Felhasználó inaktív   Guppi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.681
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 20:39

Idézet

Idézet

Előre láthatólag az oldal elkészítése és végleges verziójának kikerülése minimum két hónapot igénybe fog venni, így remélem már karácsony előtt jóval meg tudunk jelenni... de ez még a jövö, hagyjuk is a találgatásokat meg az előrejelzéseket. Amint elindul a munka, tudatni fogom a nagyérdeművel! Kép

Azt a minimális infót azért elárulom, hogy a külső megváltozik és sok-sok új szolgáltatással állunk elő, köztük az előbb emlegetett T.R.O.L.L. (Tirpák.Rosszakarókat.Országosan.Leverők.Ligája) rendszer is beépítésre kerül! Kép

LOL KépKépKép Akkor jó! Most egy kicsit megnyugottunk, pár napig... KépKép De aztán kapjuk a friss infókat, screenshotokat, meg videókat... in-gameket is!!! KépKép
Mikor lehet leszedni a demót a LIVE-ról?? Kép
I wanna waste her monthly blood
Wanna get some on my love
Wanna get some gasoline
And burn the house down

#40 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 08. 15. 21:33

Idézet

Nah, reméltem, hogy egy valakit azért legalább érdekelni fog! Kép
Én most megsértődtem... Bucimacival is törődhetne valaki!
Dörmögő Dömötör az egy rakás sz*r!!! Találja el egy meteor!!!! Majd szólok az Álkáidás barátaimnak, mert én ismerem ám őket, és majd jól felrobbantják egy bombával!!! Ha meg nem akkor szólok a többi iraki barátomnak és jól lelövik SCUD-dal!!! Ha akarnám apám megvenné nekem azt a sz*rt, de nekem nem kell, mert az egy csicskaságl!!!!! Bucimaci sokkal jobb!!! Ő így tökéletes ahogy van!!! KépKépKépKépKépKépKépKépKéphttps://forum.hwsw.h...default/087.gif

Téma megosztása:


  • (66 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó