HWSW Informatikai Kerekasztal: A legidegesítőbb játék - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (9 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

A legidegesítőbb játék

#41 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 07. 25. 13:19

Idézet

Idézet

Én a Most Wanted el akkarok játszani és észrevettem h nincs elmentve pedig akkor már csak 5 embert kellett legyőzni erre felidegesedtem és kettétörtem a cd t utána pedig kdobtam az ablakon - na az jól esett!!
Bezzeg ha eredeti lett volna... Kép
Akkor gyorsan lemásoltam volna és azt törtem volna szét!

#42 Felhasználó inaktív   DaniMan811 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 39
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 25. 13:26

Idézet

Én a Most Wanted el akkarok játszani és észrevettem h nincs elmentve pedig akkor már csak 5 embert kellett legyőzni erre felidegesedtem és kettétörtem a cd t utána pedig kdobtam az ablakon - na az jól esett!!
gyá. de durva. én eccer ezt a GTA VC-vel akartam csináni me véletlenül kitörőltem a 100%-os mentésemet KépKépKépKépKépKépKép

"Mikor a szikrából vad tűzvihar lesz nincsen menedék!"


#43 Felhasználó inaktív   d15a5t3r 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 816
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 25. 14:56

TDU amennyire klassz game, annyira agyrém idegesítő stuff is! Mindig akkor jelenik meg 1 ki****** kocsi, mikor előzhetnék (verseny alatt)... Kép

#44 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 07. 25. 15:04

a legídősebb játék.....
hát igen ezt nem kéne leírnom, de mindenki megtalálja a gatyája mélyén. Kép

#45 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 07. 25. 15:08

Idézet

a legídősebb játék.....
hát igen ezt nem kéne leírnom, de mindenki megtalálja a gatyája mélyén. Kép
bocs. elértettem a topikot. ez a legidegesítöbb játék, és mem a legrégebbik Kép.

#46 Felhasználó inaktív   ptogamer 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.464
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 15. 20:01

A NFS MW-be a zsaruk miatt nem egy hajszalamatt teptem ki mert te ha repesztel 300-al akkor is utolernek.


#47 Felhasználó inaktív   kenny22 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 427
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 15. 20:03

Idézet

A NFS MW-be a zsaruk miatt nem egy hajszalamatt teptem ki mert te ha repesztel 300-al akkor is utolernek.
És az miért gáz? amugy meg mielőtt elkapnának alt+F4 és meg van oldva, de sztem nem csak én jöttem rá erre eddig....

#48 Felhasználó inaktív   kasy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.042
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 15. 20:06

Idézet

Idézet

A NFS MW-be a zsaruk miatt nem egy hajszalamatt teptem ki mert te ha repesztel 300-al akkor is utolernek.
És az miért gáz? amugy meg mielőtt elkapnának alt+F4 és meg van oldva, de sztem nem csak én jöttem rá erre eddig....
Lehet nem egyedül jöttél rá, de én tuti nem vágom mi lesz az alt+F4 után. PC-n nem játszok. Kisegítesz ezzel az infóval? Köszi.

#49 Felhasználó inaktív   Aramisz93 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.060
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 15. 20:06

Idézet

Idézet

A NFS MW-be a zsaruk miatt nem egy hajszalamatt teptem ki mert te ha repesztel 300-al akkor is utolernek.
És az miért gáz? amugy meg mielőtt elkapnának alt+F4 és meg van oldva, de sztem nem csak én jöttem rá erre eddig....
Ja psen nyomogathatod az ALT+F4-et.

amugy ptogamer: Látom még új vagy, a fórum nem azt jelenti h egy csomo helyre beirod, hogy nekem tetszik, meg ez milyen jó. oké?Kép

#50 Felhasználó inaktív   tombar 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 15. 20:24

Idézet

Ja psen nyomogathatod az ALT+F4-et.

amugy ptogamer: Látom még új vagy, a fórum nem azt jelenti h egy csomo helyre beirod, hogy nekem tetszik, meg ez milyen jó. oké?Kép
sokan kezdték így! nem akarok ujjal mutogatni, de...

#51 Felhasználó inaktív   kasy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.042
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 15. 20:26

Idézet

Ja psen nyomogathatod az ALT+F4-et.

amugy ptogamer: Látom még új vagy, a fórum nem azt jelenti h egy csomo helyre beirod, hogy nekem tetszik, meg ez milyen jó. oké?Kép
Azt vágom, hogy nem tudom nyomni az alt+F4-et, de ha nyomnám mi történne?

pto: szerintem hallgass Aramiszra!

#52 Felhasználó inaktív   d15a5t3r 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 816
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 15. 20:41

Volt 1 budget, II. VH-s FPS, szerencsére nemtom mi volt a neve, valami Sniper izé... de az 1 igazi hulladék volt! Az ellen 1 km-ről telibetalált, holott te még nem is láttad őket, de akkor lett igazán elegem, amikor lőttem 1 tankra bazookával és "kizuhantam" a játékból a semmibe!

#53 Felhasználó inaktív   MetalLord 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 671
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 15. 21:30

ha idegesítő játékokat akartok nézzetek fel a rosszpcjatekok.blog.hu- ra ha valaki még nem ismernéKép

Amugy meg A mesterlövész!
Az a különbség a hülye és az okos ember között, hogy a hülyék sosem tudják magukról hogy azok...

(\_/)
(O.o)<--Ez egy gonosz nyúl!
(>< )o
Segíts a nyúlnak elfoglalni a világot úgy, hogy bemásolod az aláírásodba!


#54 Felhasználó inaktív   DigitalEye 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 72
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 09. 18:57

A legidegesítőbb játék, amivel eddig játszottam, a Streets Racer, a legdühítőbb, amikor egymásba akadnak a kocsik. Viszont ami még ennél is dühítőbb, hogy készült belőle második rész is!



#55 Felhasználó inaktív   Giga0509 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 09. 19:10

Idézet

A legidegesítőbb játék, amivel eddig játszottam, a Streets Racer, a legdühítőbb, amikor egymásba akadnak a kocsik. Viszont ami még ennél is dühítőbb, hogy készült belőle második rész is!

Az benne volt a rossz pc játékokban,poén 1 game Kép a legidegesítőbb játék amivel eddig játszottam az avp2 multiplayer....közel 3-4 évig játszottam vele,de annyi bug van benne ááá.Ott a Stagger ami dupla sebzést okoz,ott a rapid amivel 2 sniper lövedéket lőnek ki(pedig általában elég 1 is a halálhoz),ott a crouch ha leguggolsz nem tudnak fejbelőni,ott a ghost ami azt jelenti h belelőssz és semmi baja (ez akkor a legidegesítőbb ha sniperrel vagy,kell kb. 3 lövés 1 ellenbe ha ghost van) de az a legidegesítőbb az egészbe h a fél avp-s társadalom használja a bugokat.Vagyis már csak használta,hálistennek nemrég megszűnt.Most átmentünk a klánnal cod2 multiba de ghost ott is van bazze. KépKépKépKép

 

S N A I L T I N E L
        @@@@               
      @@@@@           / """""
     @@@@@@       /           
      @@@@@        /           
____@@@@____/

 


#56 Felhasználó inaktív   Scyle 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 09. 20:02

Idézet

Idézet

Ja psen nyomogathatod az ALT+F4-et.

amugy ptogamer: Látom még új vagy, a fórum nem azt jelenti h egy csomo helyre beirod, hogy nekem tetszik, meg ez milyen jó. oké?Kép
Azt vágom, hogy nem tudom nyomni az alt+F4-et, de ha nyomnám mi történne?

pto: szerintem hallgass Aramiszra!
Próbáld ki akármilyen PC-s programmal!

#57 Felhasználó inaktív   X-ben 360 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 20
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 08. 18:40

kung fu panda uttállomKép

#58 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 01. 08. 18:43

A 2008 as olimpia xbox 360 on KépKép az írányítás olyan szar hogy az csak na,egyedül a 100 méteres úszást tuttam megcsinálni...



#59 Felhasználó inaktív   istiiceman 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 763
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 08. 19:26

Idézet

A NFS MW-be a zsaruk miatt nem egy hajszalamatt teptem ki mert te ha repesztel 300-al akkor is utolernek.
Az Undercoverbe is ugyan ez a téma.. ha nincs Bugatid vagy az utolso osztájba tartózo auto a SUV-okal is ugy jonek 350 felet is mintha álnál(az autopályán lehet lerázni öket kb 380 felet 405 korül már sokáig nem birják az iramot) ..amugy a Gallardoval Kipukadt kerékel is leráztam már öket

ARMIN`s SOUL 

                       A.S.O. TRANCE 43v3R  43v3R


#60 Felhasználó inaktív   metafenomÉN 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.337
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 08. 19:34

Idézet

Idézet

A NFS MW-be a zsaruk miatt nem egy hajszalamatt teptem ki mert te ha repesztel 300-al akkor is utolernek.
Az Undercoverbe is ugyan ez a téma.. ha nincs Bugatid vagy az utolso osztájba tartózo auto a SUV-okal is ugy jonek 350 felet is mintha álnál(az autopályán lehet lerázni öket kb 380 felet 405 korül már sokáig nem birják az iramot) ..amugy a Gallardoval Kipukadt kerékel is leráztam már öket
Az engem is halállra idegesített, hogy ráköltök egy vagyont a kocsimra és jönnek a zsaruk és legyorsúlnak. ezt én is nagyon utáltam a játékban...Kép

Téma megosztása:


  • (9 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó