HWSW Informatikai Kerekasztal: Star Wars: The Force Unleashed - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (40 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Star Wars: The Force Unleashed

#1 Felhasználó inaktív   SWBF2 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.382
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 09. 21:28

Kell ezt bárkinek is bemutatni?

#2 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 30. 09:43

Na nyitás után nem volt nagy érdeklődés eme topik irányába...de szerintem (remélhetőleg) ez változni fog, és a játék okot fog adni arra, hogy beszéljünk róla. Persze okot az is szolgáltathat ha elcseszik, de bízunk benne nem így lesz. Én személy szerint egy jó játékot várok emmek a szmélyében, a R6V2 mellett ez lenne a másik amit feltátlen megveszek, ha érdemes lesz rá. Emiatt még a BiA megvételét is hajnaldó lennék kitolni. (hacsaknem tolódik annak magától is a megjelenése).

Szal összefoglalva a SW:TFU -t VÁROM NAGYON


Kép
Kép
Kép

#3 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 30. 10:23

Hasonló véleményen vagyok én is mint Tjames barátunk! :Đ Mondjuk az AC okozta trauma még bennem van, de ezt még ilyen kilátások mellett is optimistán fogadom. Csak tényleg ne az legyen, hogy megyek, csapkodok a lézerkardal (kb 1-2 mozdulatot foylamatosan) felkapok egy embert (ami mindíg ugyan azt csinálja... vagy elkap másik embert vagy felkapaszkodik valahová), vagy leáramozom... és kifújt. Csak annyit kérek tőlük, hogy csináljanak egy legalább olyan jó lézerkard harc-technikát mint annó Jedi academy-ben (itt mondjuk optimizmusra ad okot, hogy élő példa van előttük, és talán nem akkora gyökerek, hogy még így is elcsesszék :-D)

#4 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 30. 11:56

Hát igen, egy N3 féle, vagy egy Devil May Cry féle üsd míg térdre nem rogy technika kár lenne. Mondjuk nem értem miért AC-vel példálózol, mert abban nagyon jóket lehetett küzdeni. Fegyvert váltani, dobni, lökni, és többféle kombóval ölni. Attól rosszabb ne legyen.
Kép
Kép
Kép

#5 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 30. 12:07

Pfff szerintem szörnyű volt... Főleg Jedi Knighthoz képest. Hát számoljunk csak, volt benne dobókés (4 db? ... sok mókát jelentett) Őőő a rejtett tőr, az nagyon király, de csak hátulról használható, harcok max 10%-ban tudtam használni, jah meg ököl. Maradt a hosszúkard, amit 89%-ban használunk. Van 2 technika... egyik ütöd, ütöd, ütöd (mindet kivédi) majd nyomvatarto és erősebb ütéssel lecsapod, vagy a másik hogy vársz amég támad és a visszatámadással leölöd. Ez hagyjuk emg nagyon mókás, de csak egy videó... te semmit sem csinálsz csak megnyomod a gombot.

#6 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 30. 12:15

Idézet

Pfff szerintem szörnyű volt... Főleg Jedi Knighthoz képest. Hát számoljunk csak, volt benne dobókés (4 db? ... sok mókát jelentett) Őőő a rejtett tőr, az nagyon király, de csak hátulról használható, harcok max 10%-ban tudtam használni, jah meg ököl. Maradt a hosszúkard, amit 89%-ban használunk. Van 2 technika... egyik ütöd, ütöd, ütöd (mindet kivédi) majd nyomvatarto és erősebb ütéssel lecsapod, vagy a másik hogy vársz amég támad és a visszatámadással leölöd. Ez hagyjuk emg nagyon mókás, de csak egy videó... te semmit sem csinálsz csak megnyomod a gombot.
Lehet hogy a SW:JK-hoz képest gyenge volt, node nem annyira mint ahogy te leírod. 4 dobókés helyett 10 volt, és lehetett lopni. Rejtett tőr valóban csak hátulról volt jó. DE! Nemcsak hosszú kardod volt, hanem rövid kard is. Nem úgy tűnik mintha kijátszottad volna. Tök úgy tűnik mintha letöltötted volna, kipróbáltad volna, majd 2 óra után raktad is félre.
Kép
Kép
Kép

#7 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 30. 12:33

Végre egy jó tipp... Ami 6-8 óra játék után is monoton, az azután is monoton lesz. Jó 10 dobótőr... de nem épp 10 ellenséggel kűzdöttél. Nekem midníg gyorsan elfogyott.

#8 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 30. 12:38

Idézet

Végre egy jó tipp... Ami 6-8 óra játék után is monoton, az azután is monoton lesz. Jó 10 dobótőr... de nem épp 10 ellenséggel kűzdöttél. Nekem midníg gyorsan elfogyott.

Hát ahogy haladtál előre, már nem fogytak el gyorsan! Sőt a végén már nemhogy 10, de 20-30 ellenfél is volt. A durvábbik, kereszteslovag fajtából. Nekem nem volt monoton. Élveztem minden percét. Se szebb garfikát, se nagyobb belátható teret, se jobb animációt, se szebb textúrákat, se jobb MI-t más játékban még nem láttam. És hosszú is volt. Nekem alig marad el a CoD4-től, aminek nagy húzóereje a multi.

De SW:TFU nem ilyen típusú játék lesz. Egyetlen közös pontjuk ogy nem lövölde, hanem kardozda. De abból is teljesen más. Szerintem viszont inkább az ERŐ-re helyezik majd a hangsúlyt, és félő hogy ilyen emberfelkapósdi, dobálósdi valami lesz.


Kép
Kép
Kép

#9 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 30. 12:45

Hát végülis csak ez számít, hogy neked tetszen! Kép
Amúgy az MI nem tudom miért volt olyan jó, emlékszem régen is azt hypeolták hogy a tömeg így a tömeg úgy... hát én ahogy néztem, olyan egyforma minden... Olyan egyszerű algoritmusokból meg lehet oldani, hogy azokat még egy kezdő programozó is meg tudja írni. Kép
Hát reméljük, hogy nem így lesz! Kép

#10 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 01. 30. 12:46

Mindenesetre jó lenne egy kicsit több info erről a játékról, mert nemsoká' megjelenik (elvileg) és még szinte semmit sem tudni róla.
Kép
Kép
Kép

#11 Felhasználó inaktív   Gula 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 08. 21:07

Nem tudtok esetleg valami olyan hírről hogy pc re is megjelenik mert nekem arra kéne?

#12 Felhasználó inaktív   brolin10 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 710
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 08. 22:03

Remélem a kardozást nem hanyagolják el.
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
As the reds go marching on, on, on.
Kép

#13 Felhasználó inaktív   SWBF2 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.382
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 12. 19:23

Idézet

Nem tudtok esetleg valami olyan hírről hogy pc re is megjelenik mert nekem arra kéne?
Egyedül PC-re nem jelenik meg(még N-gage 2-re is.)

#14 Felhasználó inaktív   rol88 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 51
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 30. 15:51

nem tudja vki hogy mi van most?ugy volt hogy aprilis1.-én jelenik meg most meg azt látom hogy 2008 Q3.meik az igaz?Kép

#15 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 30. 16:24

Idézet

nem tudja vki hogy mi van most?ugy volt hogy aprilis1.-én jelenik meg most meg azt látom hogy 2008 Q3.meik az igaz?Kép
Mivel nem jelent meg ápr. 1-én valszeg a Q3 az igaz!Kép
   

#16 Felhasználó inaktív   Xabinho87 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 665
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 30. 16:34

Idézet

nem tudja vki hogy mi van most?ugy volt hogy aprilis1.-én jelenik meg most meg azt látom hogy 2008 Q3.meik az igaz?Kép
Kb. egy hónapja elhalasztották őszre a megjelenést.

#17 Felhasználó inaktív   rol88 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 51
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 30. 18:21

Idézet

Idézet

nem tudja vki hogy mi van most?ugy volt hogy aprilis1.-én jelenik meg most meg azt látom hogy 2008 Q3.meik az igaz?Kép
Kb. egy hónapja elhalasztották őszre a megjelenést.
köszKép

#18 Felhasználó inaktív   SWBF2 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.382
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 05. 21:04

Amúgy szeptember 16-án jön asszem...már majdnem mindent lehet róla tudni....

#19 Felhasználó inaktív   JetMaster 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 160
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 13. 18:04

Idézet

gondoltam létre hozom ezt a topicot ,biztos sokan fognak írni , ki nem szeretei az sw gameket?!:Đ
És ha már közeleg a megjelése,akkor miért ne beszélnénk róla :-D
ezt ne veygétek figyelembe ,már megelőztek .... Kép

www.renegadesquadron.mlap.hu  <--- új hír GAMEKAPOCS ról ! SZánalom a köbön! terrorista visszaélés  néhány szó róla, és feltűnteve
a író:Daks
pártolója:Glek
szót említek GK drágaságáról h milyen drágák a játékok!NEM SZABAD ITT VENNI re,élem jó útra térítettelek benneteket:D


#20 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 13. 11:34

Egy nem kis információval szolgáló adalék a játékhoz. Must see....
Kép
Kép
Kép

Téma megosztása:


  • (40 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó