HWSW Informatikai Kerekasztal: GOD OF WAR 1-2 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

GOD OF WAR 1-2

#21 Felhasználó inaktív   karaj19 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 19
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 30. 06:46

hmm...:Dfavourit játék:D:P megvan a mind a 2:Dbár eddig az 1-et kétszer végigvittem a 2-vel sajnos meg nem játszottam sokat mert elromlott a chip a ps-ben és mott lett kész szoval belelendülök:D:PKép

#22 Felhasználó inaktív   laca009 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 102
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 07. 14:33

hehehe nekem meg lesz psp-m karácsonyra és akkor én meg szerzem a psp-s god of war-t a chains of olymus-t állitolga naon jóKépja és még valami a psp-t god of war limited edition-ban veszem megKépKépKépKép


#23 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 07. 07. 14:38

Idézet

hehehe nekem meg lesz psp-m karácsonyra és akkor én meg szerzem a psp-s god of war-t a chains of olymus-t állitolga naon jóKépja és még valami a psp-t god of war limited edition-ban veszem megKépKépKépKép
Gratulálok büdös paraszt!!!

#24 Felhasználó inaktív   karaj19 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 19
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 16. 10:23

hehehe nekem meg lesz psp-m karácsonyra és akkor én meg szerzem a psp-s god of war-t a chains of olymus-t állitolga naon jója és még valami a psp-t god of war limited edition-ban veszem meg


nekem a ps3-mam legkésöbb karácsonyra lessz meg:D psp-t már megtudnám venni:D
elkezdtem a god of war 2:P az milyen hosszú az 1-hez képest?

#25 Felhasználó inaktív   @darkking@ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 927
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 16. 12:27

Én is megszeretném venni a psp-t a god of war limited editiont...de nem ez alényeg ha nem hogy megéri egyáltalán jó a psp? miavéleményetek róla? érdemes költeni á anniyt vagy várjak vele hátha olcsóbb leszs mert anniyt nem ér..? akinek van vagy tudja mondjon már valamit róla mi arossz é smi a jó benne!Mert leginkább a CHAIN OF OLYMPOS miatt venném meg :Đ meg már kapható itthon hozzá a gps vevő? és magyarország térkép i svan hozzá már?

köszönöma válaszotokat!!!!



#26 Felhasználó inaktív   Raviel.The.End 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 20
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 23. 11:45

Segítséget szeretnék kérni a God of War 2-vel kapcsolatban :Đ elakadtam egy olyan résznél ahol megint ujra van egy ilyen nagy a fej(ez a 2. ilyen fej) és a két szeméből ilyen zöld sugarat lő ki és nem enged tovább,ott nagyon nincs semmi de ha tovább megyek ott meg lessz egy olyan helyiség ahol van két szobor + egy lift :/ ott mit kell csinálni? előre is kössz!Kép


#27 Felhasználó inaktív   karaj19 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 19
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 04. 21:55

Idézet

Segítséget szeretnék kérni a God of War 2-vel kapcsolatban :-D elakadtam egy olyan résznél ahol megint ujra van egy ilyen nagy a fej(ez a 2. ilyen fej) és a két szeméből ilyen zöld sugarat lő ki és nem enged tovább,ott nagyon nincs semmi de ha tovább megyek ott meg lessz egy olyan helyiség ahol van két szobor + egy lift :/ ott mit kell csinálni? előre is kössz!Kép
arra gondolsz amikor továbmész egy láthatatlan hapsival küzdesz?

én ott tartok hogyy egy szobrot kell tolni és ilyen tűz jön közbe támadnak valaki megtudja mondani hogy onnan még mennyi van a játék végéig?:Đ

#28 Felhasználó inaktív   Raviel.The.End 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 20
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 09. 09:20

Idézet

Idézet

Segítséget szeretnék kérni a God of War 2-vel kapcsolatban :-D elakadtam egy olyan résznél ahol megint ujra van egy ilyen nagy a fej(ez a 2. ilyen fej) és a két szeméből ilyen zöld sugarat lő ki és nem enged tovább,ott nagyon nincs semmi de ha tovább megyek ott meg lessz egy olyan helyiség ahol van két szobor + egy lift :/ ott mit kell csinálni? előre is kössz!Kép
arra gondolsz amikor továbmész egy láthatatlan hapsival küzdesz?

én ott tartok hogyy egy szobrot kell tolni és ilyen tűz jön közbe támadnak valaki megtudja mondani hogy onnan még mennyi van a játék végéig?:Đ
Hát én láthatatlan hapsira nem elékszem =/ mondom egy olyan résznél vok ahol van egy fej a két szeméből ilyen zöld sugarat lő ki és nem enged tovább,az 1. sikerült de ezt már nem egy, mert tovább mehetek egy másik terembe, de ott meg van 2 szobor + egy lift, nah ott aztán meg még amúgy se tudnám mit kell csinálni, áhh a francba nincs valami végigjátszás?Kép


#29 Felhasználó inaktív   juhaszroli 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.133
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 10. 04:44

Sziasztok!
Nem volt Cahins topic...így ide írom.
Elakadtam...ott, ahol ilyen női szobor beszélt hozzám, na utána megyek, 2 szobrot kell majd a helyére tolni, utána kihúzni egy nagy lépcsőt, fent van két oldalt egy lószobor, középen is egy lószobor, aminél lehet karikát nyomni, de csak kiír valamit....valaki tudja, itt mit kell?KépMert vissza nem lehet menni...Kép
Playstation 3 60 GB


PSN ID : juhaszroli


#30 Felhasználó inaktív   @darkking@ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 927
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 10. 09:52

Idézet

Sziasztok!
Nem volt Cahins topic...így ide írom.
Elakadtam...ott, ahol ilyen női szobor beszélt hozzám, na utána megyek, 2 szobrot kell majd a helyére tolni, utána kihúzni egy nagy lépcsőt, fent van két oldalt egy lószobor, középen is egy lószobor, aminél lehet karikát nyomni, de csak kiír valamit....valaki tudja, itt mit kell?KépMert vissza nem lehet menni...Kép
OTt ha kinyitottad az ajtt és mindent elrendeztél akor húzd ki a lépjőt vagy mi az és ha kihúztad szaladj a baloldalához ott van egy rés és oda menj be és áttol a lépcső mögötti részhez ennyi :Đ

#31 Felhasználó inaktív   juhaszroli 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.133
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 10. 20:00

Idézet

Idézet

Sziasztok!
Nem volt Cahins topic...így ide írom.
Elakadtam...ott, ahol ilyen női szobor beszélt hozzám, na utána megyek, 2 szobrot kell majd a helyére tolni, utána kihúzni egy nagy lépcsőt, fent van két oldalt egy lószobor, középen is egy lószobor, aminél lehet karikát nyomni, de csak kiír valamit....valaki tudja, itt mit kell?KépMert vissza nem lehet menni...Kép
OTt ha kinyitottad az ajtt és mindent elrendeztél akor húzd ki a lépjőt vagy mi az és ha kihúztad szaladj a baloldalához ott van egy rés és oda menj be és áttol a lépcső mögötti részhez ennyi :-D
Köszi, sikerült :)
Am. mennyi van még a végéig..? (remélem jó sok :Đ )
Playstation 3 60 GB


PSN ID : juhaszroli


#32 Felhasználó inaktív   @darkking@ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 927
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 10. 20:01

hát nem modno hogy nagyon sok de onna ég van az első kettő lovat azt lassna szerzed meg vagyis nem oylna lasan de a 3.ló az 2 per aatt eg lesz és utánna végüli még tudo élvezni a ajátékot :Đ nyugi ha jólemléksze ez az egy rész a becsapós aki nem tudj aaz iylen rejtekutakat :-D de ha elakadsz szólj és segitek :)Kép

#33 Felhasználó inaktív   juhaszroli 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.133
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 10. 20:20

Idézet

hát nem modno hogy nagyon sok de onna ég van az első kettő lovat azt lassna szerzed meg vagyis nem oylna lasan de a 3.ló az 2 per aatt eg lesz és utánna végüli még tudo élvezni a ajátékot :Đ nyugi ha jólemléksze ez az egy rész a becsapós aki nem tudj aaz iylen rejtekutakat :-D de ha elakadsz szólj és segitek :)Kép
Oks, köszi :)
Playstation 3 60 GB


PSN ID : juhaszroli


#34 Felhasználó inaktív   @darkking@ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 927
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 10. 20:22

Idézet

Idézet

hát nem modno hogy nagyon sok de onna ég van az első kettő lovat azt lassna szerzed meg vagyis nem oylna lasan de a 3.ló az 2 per aatt eg lesz és utánna végüli még tudo élvezni a ajátékot :Đ nyugi ha jólemléksze ez az egy rész a becsapós aki nem tudj aaz iylen rejtekutakat :-D de ha elakadsz szólj és segitek :)Kép
Oks, köszi :)
Nagyon szivesen :)

#35 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 09. 28. 20:14

Ezt a képet találtam neten:Kép

#36 Felhasználó inaktív   kasy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.042
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 28. 20:16

Idézet

Ezt a képet találtam neten: ,,,
Csak már lenne itt!

#37 Felhasználó inaktív   Metal fiú 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 257
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 28. 22:04

Idézet

Ezt a képet találtam neten:Kép
nagyon DURVA!!!!!!!

#38 Felhasználó inaktív   @darkking@ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 927
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 28. 22:43

Idézet

Idézet

Ezt a képet találtam neten:Kép
nagyon DURVA!!!!!!!
Ezta képet már nagyon rég megtaláltam én is szóval szerintem nem yilen lessz :Đ azért örültem megh ogy lessz de kb már 9 hónappal ezelőtt láttam ezta képet és mikro kiderült hogy csak 2009 be jönki eléggé melbevágott :-D

#39 Felhasználó inaktív   Metal fiú 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 257
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 28. 22:52

nagyon jó lesz a Harmadik része

#40 Felhasználó inaktív   @darkking@ 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 927
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 28. 22:53

Már anniyra váromminta kisgyerek a cukrot :Đ hallod :-D első kettő meg apsp-s is kiráyl de ps3-on ISTEN LESSZKépKépKépKépKépKép

Téma megosztása:


  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó