HWSW Informatikai Kerekasztal: 3D-s platform játékok eltűnése - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

3D-s platform játékok eltűnése

#1 Felhasználó inaktív   Zolika233 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Facebook tag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 06. 20. 18:43

Régen nagyon sokat játszottam platform játékokkal, és volt egy időszak mikor bejöttek a 3d-s platformjátékok. A konzolokon, a Pc-n egyaránt jöttek ki részek, melyben aféle TPS nézetben, és váltott kameranézetben irányítjuk karaktereinket. Pl. Crash Bandicoot, de ott vannak a pc-n is megjelent Rayman-ek. is.
Én akkoriban úgy vettem észre ez kell a népnek, de aztán mégis eltűntek a platform játékok, főleg Pc-n. (Ami persze érthető volt a kontroller hiánya miatt)
Na most van ez a steam-es generáció, a sok indie játék, greenlight miegymás.
Most fogjuk rá a platform játékok kaptak egy újabb esélyt (pc-n is a steam miatt). Rengeteg remake, eredeti ötlet, de alig látok ilyen Rayman 2-3 nézetes megoldásokat, pedig a technológiával lehetne alkotni. Nekem tetszenek ezek a 2d-s nézetű 3d-s játékok is, de az lenne a fő kérdésem, hogy szerintetek ezeket a teljes 3d nézetűeket miért nem erőltetik?

Konzolokon (kivéve nintendo) is jelentős visszaesés látható az ilyen játékok terén.

Most itt legfőképp arra lennék kíváncsi, hogy a 2d-s rayman-folytatások mellett tényleg nem volt igény a 2-3 játékmenetének folytatására? Nekem tetszettek ezek csak ennyire?
Persze nekem is van rá millió elméletem, de én most elsősorban a tiétekre lennék kíváncsi.
(Bocsi a fogalmazásért, új vagyok még itt.)

#2 Felhasználó inaktív   'Geri' 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.056
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2013. 09. 04. 21:52

pont ilyet írok épp. azért tűntek el, mert nem lehet őket eladni. ez se eladásra lesz, hanem propagációs célokat fog szolgálni.

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó