HWSW Informatikai Kerekasztal: Aliens: Colonial Marines - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Aliens: Colonial Marines

#1 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 24. 13:57

Nemreg siekrult megneznem az AvP2 c. filmet, ami borzalmas volt, de kedvet kaptam az eredeti filmhez is. Igy beszereztem az Alien 2-t es jol meg is neztem. Jo volt. Valamint kedvet adott jatszani is, ezert az AvP2 jatekot is beszezertem gyorsan, es bar regi, csunya megm inden, de en megis feltem kozben. Persze mar nem annyira mint regen.
Gyorsan korbe is neztem neten, hat ha van valami info a harmadik reszerol. Sajnos nincs, de talaltam egy uj fejlesztest, ami nagy remenyeket ebresztett bennem.
Predatorokat most kihagytak a jatekbol, amit en nem sajnalok annyira, a single player kuldetest pedig felturboztak. Egy negy fos csapattal kell vegigjatszanod, de a legszebb az egeszben, hogy a csapat tagjait nem csak gep iranyithatja, hanem ismerosok, baratok stb. Erre vagytam mar, miota megjelent az AvP2 c. jatek! Sajnos meg varni kell ra, ev vege, de inkabb jovo ev eleje korul szamithatunk a megjelenesere.

De vannak mar kepek is:)

http://www.avpuniver...t_from=&ucat=4
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#2 Felhasználó inaktív   Sonny2 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.108
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 16. 19:39

Igen majd csak jövőre jelenik meg, a mostani Pc Guru is írt róla.

#3 Felhasználó inaktív   SWBF2 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.382
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 16. 21:45

De végre egy normális Alien játékot kapunkKép

#4 Felhasználó inaktív   K2 The Highest 

  • Őstag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 5.924
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 20. 12:06

Ha olyan jó lesz mint amilyennek látszik akkor Megveszem:D ( Ha nem akkor meg TRRNT)Kép :Đ

RiG:
Mobo: ASUS P5KPL-AM-In-Roem-Si
CPU: Core 2 Quad Q9550 Stock 2.8Ghz 12Mb cache 1333MhZ
VGA: Gigabyte GTX550Ti Oc 1GB GDDR5 + ASUS GTX 260 [Just in Case]
RAM: Kinston 4GB DDR2 800MhZ
HDD: 2TB Samsung & 250GB Maxtor



Kép

#5 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 06. 16. 15:37

helo mi?

#6 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 06. 16. 15:37

van must valaki?KépKépKépKépKépKép

#7 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 16. 15:49

Abbahagynád kérlek a flamelést? Köszi

#8 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 09. 14:05

Mi van ezzel a játékkal gyerekek? Rég hallottam felőle...remélem az E+-on lesz szó róla....
Kép
Kép
Kép

#9 Felhasználó inaktív   K2 The Highest 

  • Őstag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 5.924
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 11. 00:05

Idézet

Mi van ezzel a játékkal gyerekek? Rég hallottam felőle...remélem az E+-on lesz szó róla....
Én is nagyon remélem:-) Sztem megéri várni rá..Bár már szeretném a kezembe fogni a CD-jét:D Vagy Arcon vághatnának egy Demóval addig :ĐKép
RiG:
Mobo: ASUS P5KPL-AM-In-Roem-Si
CPU: Core 2 Quad Q9550 Stock 2.8Ghz 12Mb cache 1333MhZ
VGA: Gigabyte GTX550Ti Oc 1GB GDDR5 + ASUS GTX 260 [Just in Case]
RAM: Kinston 4GB DDR2 800MhZ
HDD: 2TB Samsung & 250GB Maxtor



Kép

#10 Felhasználó inaktív   K2 The Highest 

  • Őstag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 5.924
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 03. 12:47

Milyen sokat írtok ide mostanábanXD
RiG:
Mobo: ASUS P5KPL-AM-In-Roem-Si
CPU: Core 2 Quad Q9550 Stock 2.8Ghz 12Mb cache 1333MhZ
VGA: Gigabyte GTX550Ti Oc 1GB GDDR5 + ASUS GTX 260 [Just in Case]
RAM: Kinston 4GB DDR2 800MhZ
HDD: 2TB Samsung & 250GB Maxtor



Kép

#11 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 03. 13:10

Idézet

Milyen sokat írtok ide mostanábanXD
Mivel sz.rt sem hallani a játékról.... SAJNOS!
Kép
Kép
Kép

#12 Felhasználó inaktív   K2 The Highest 

  • Őstag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 5.924
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 03. 20:24

Idézet

Idézet

Milyen sokat írtok ide mostanábanXD
Mivel sz.rt sem hallani a játékról.... SAJNOS!
Sajnos:-(
RiG:
Mobo: ASUS P5KPL-AM-In-Roem-Si
CPU: Core 2 Quad Q9550 Stock 2.8Ghz 12Mb cache 1333MhZ
VGA: Gigabyte GTX550Ti Oc 1GB GDDR5 + ASUS GTX 260 [Just in Case]
RAM: Kinston 4GB DDR2 800MhZ
HDD: 2TB Samsung & 250GB Maxtor



Kép

#13 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 17. 12:31

Március óta semmilyen hivatalos infó nincs a játékkal kapcsolatban, se a SEGA, se a GEARBOX, se az OBSIDIAN honlapján http://www2.sega.com/aliens//
Én nem tom mi lehet, de azóta már volt egykét neves játékbörze, kiállítás.... de infó az sajnos nulla. A Sega fórumját olvasgatva is, csak szkeptikus emberekkel találkozni. Ezt a nagy csöndet, már mindenki aggódva hallgatja.
Vajon lesz még belőle valami??????

Kép
Kép
Kép

#14 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 17. 12:34

Idézet

Március óta semmilyen hivatalos infó nincs a játékkal kapcsolatban, se a SEGA, se a GEARBOX, se az OBSIDIAN honlapján http://www2.sega.com/aliens//
Én nem tom mi lehet, de azóta már volt egykét neves játékbörze, kiállítás.... de infó az sajnos nulla. A Sega fórumját olvasgatva is, csak szkeptikus emberekkel találkozni. Ezt a nagy csöndet, már mindenki aggódva hallgatja.
Vajon lesz még belőle valami??????
Hiszen multkor volt a hir.Készül.Csak valamit kicsit átdolgoznak.
https://www.gamekapo...l+Marinest?+Nem
 

#15 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 17. 12:43

Idézet

Idézet

Március óta semmilyen hivatalos infó nincs a játékkal kapcsolatban, se a SEGA, se a GEARBOX, se az OBSIDIAN honlapján http://www2.sega.com/aliens//
Én nem tom mi lehet, de azóta már volt egykét neves játékbörze, kiállítás.... de infó az sajnos nulla. A Sega fórumját olvasgatva is, csak szkeptikus emberekkel találkozni. Ezt a nagy csöndet, már mindenki aggódva hallgatja.
Vajon lesz még belőle valami??????
Hiszen multkor volt a hir.Készül.Csak valamit kicsit átdolgoznak.
https://www.gamekapo...l+Marinest?+Nem
Pletyi ez, semmi több. Olvasd el a hír elejét..."hétvégi szóbeszéd..." március óta NINCS megerősített infó, s amíg hivatalos infó nincs, addig én félek. Most mindenhol leépítések vannak, és ez a jövő év első felében még inkább így lesz.... szóval kétséges szerintem még az is, hogy esetleg 2009 karácsonyára betehesd a fa alá....
Kép
Kép
Kép

#16 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 17. 12:55

Idézet

Idézet

Hiszen multkor volt a hir.Készül.Csak valamit kicsit átdolgoznak.
https://www.gamekapo...l+Marinest?+Nem
Pletyi ez, semmi több. Olvasd el a hír elejét..."hétvégi szóbeszéd..." március óta NINCS megerősített infó, s amíg hivatalos infó nincs, addig én félek. Most mindenhol leépítések vannak, és ez a jövő év első felében még inkább így lesz.... szóval kétséges szerintem még az is, hogy esetleg 2009 karácsonyára betehesd a fa alá....
Khmm =))) "Mára azonban megérkezett Randy Pitchford, a Gearbox fejesének hivatalos válasza: az úriember szerint cége nem leépít, hanem csupán átalakít az új munkastratégiájuk jegyében, ami elviekben a minőségről, a hatékonyságról és a teljesítményről szólna. Elmondása szerint az összes eddig bejelentett projektjük - így az Aliens és a Borderlands - él és virul, sőt már az újabb ötleteik is megvalósítás alatt állnak. Mi egy percre azért leizzadtunk..."
 

#17 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 17. 13:16

Idézet

Idézet

Idézet

Hiszen multkor volt a hir.Készül.Csak valamit kicsit átdolgoznak.
https://www.gamekapo...l+Marinest?+Nem
Pletyi ez, semmi több. Olvasd el a hír elejét..."hétvégi szóbeszéd..." március óta NINCS megerősített infó, s amíg hivatalos infó nincs, addig én félek. Most mindenhol leépítések vannak, és ez a jövő év első felében még inkább így lesz.... szóval kétséges szerintem még az is, hogy esetleg 2009 karácsonyára betehesd a fa alá....
Khmm =))) "Mára azonban megérkezett Randy Pitchford, a Gearbox fejesének hivatalos válasza: az úriember szerint cége nem leépít, hanem csupán átalakít az új munkastratégiájuk jegyében, ami elviekben a minőségről, a hatékonyságról és a teljesítményről szólna. Elmondása szerint az összes eddig bejelentett projektjük - így az Aliens és a Borderlands - él és virul, sőt már az újabb ötleteik is megvalósítás alatt állnak. Mi egy percre azért leizzadtunk..."
Khmm... Ismétlem semmi infó nincs egyik fejlesztő oldalán sem a játékról MÁRCIUS óta.
Nem kötekedni akarok, neked legyen igazad, annak örülnék én is. De hogy hivatalosan csend van, az azért aggasztó... Itt volt pl ez a SPIKE TV-s jövő évi bejelentéses videóözön (maffia2, FN4 stb....) miért nem löktek valami infót? Itt a karácsony....igazán meglephettek volna... Ehelyett érjem be egy egy hónappal ezelőtti "pletykával"? Hát nem....

Kép
Kép
Kép

#18 Felhasználó inaktív   Dcrysis02 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.267
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 17. 13:18

Idézet

Idézet

Khmm =))) "Mára azonban megérkezett Randy Pitchford, a Gearbox fejesének hivatalos válasza: az úriember szerint cége nem leépít, hanem csupán átalakít az új munkastratégiájuk jegyében, ami elviekben a minőségről, a hatékonyságról és a teljesítményről szólna. Elmondása szerint az összes eddig bejelentett projektjük - így az Aliens és a Borderlands - él és virul, sőt már az újabb ötleteik is megvalósítás alatt állnak. Mi egy percre azért leizzadtunk..."
Khmm... Ismétlem semmi infó nincs egyik fejlesztő oldalán sem a játékról MÁRCIUS óta.
Nem kötekedni akarok, neked legyen igazad, annak örülnék én is. De hogy hivatalosan csend van, az azért aggasztó... Itt volt pl ez a SPIKE TV-s jövő évi bejelentéses videóözön (maffia2, FN4 stb....) miért nem löktek valami infót? Itt a karácsony....igazán meglephettek volna... Ehelyett érjem be egy egy hónappal ezelőtti "pletykával"? Hát nem....
Nem,nem muszáj hogy igazam legyen:)Ja hogy te külön infót akarsz a fejlesztőktől.Nekem elég annyi a főnöktől hogy nem vetették el a projektet és új ötletek is vannak.Az választ ad a kérdésédre:"Lesz-e ebből még valami?"Szerintem leszKép
 

#19 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 17. 13:20

Idézet

Idézet

Idézet

Khmm =))) "Mára azonban megérkezett Randy Pitchford, a Gearbox fejesének hivatalos válasza: az úriember szerint cége nem leépít, hanem csupán átalakít az új munkastratégiájuk jegyében, ami elviekben a minőségről, a hatékonyságról és a teljesítményről szólna. Elmondása szerint az összes eddig bejelentett projektjük - így az Aliens és a Borderlands - él és virul, sőt már az újabb ötleteik is megvalósítás alatt állnak. Mi egy percre azért leizzadtunk..."
Khmm... Ismétlem semmi infó nincs egyik fejlesztő oldalán sem a játékról MÁRCIUS óta.
Nem kötekedni akarok, neked legyen igazad, annak örülnék én is. De hogy hivatalosan csend van, az azért aggasztó... Itt volt pl ez a SPIKE TV-s jövő évi bejelentéses videóözön (maffia2, FN4 stb....) miért nem löktek valami infót? Itt a karácsony....igazán meglephettek volna... Ehelyett érjem be egy egy hónappal ezelőtti "pletykával"? Hát nem....
Nem,nem muszáj hogy igazam legyen:)Ja hogy te külön infót akarsz a fejlesztőktől.Nekem elég annyi a főnöktől hogy nem vetették el a projektet és új ötletek is vannak.Az választ ad a kérdésédre:"Lesz-e ebből még valami?"Szerintem leszKép
ÁMEN Kép
és hozsánnaként kiadhatnának pár ingame, nem renderelt képet....azzal már beérném... :Đ

Kép
Kép
Kép

#20 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 17. 14:18

Idézet

ÁMEN Kép
és hozsánnaként kiadhatnának pár ingame, nem renderelt képet....azzal már beérném... :Đ

Én beérném egy sac/kb megjelenési dátummal is, in-game képek... messze vannak mégKép
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

Téma megosztása:


  • (3 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó