HWSW Informatikai Kerekasztal: C&C Red Alert 3 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

C&C Red Alert 3

#1 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 24. 14:09

Nagy csondben keszult a jatek, legalabbis en nem sok mindent hallottam rola. Sot, a bejelentese utan se sok info jutott el hozzam, de nagyon orulok, hogy keszul. A Generals megjelenese ota, a C&C sorozatot tartom annyira jonak, hogy eredeti dobozban figyeljen itthon. Szerintem ez is a polcra fog kerulni:)
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#2 Felhasználó inaktív   Xabinho87 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 665
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 24. 14:53

Idézet

Nagy csondben keszult a jatek, legalabbis en nem sok mindent hallottam rola. Sot, a bejelentese utan se sok info jutott el hozzam, de nagyon orulok, hogy keszul. A Generals megjelenese ota, a C&C sorozatot tartom annyira jonak, hogy eredeti dobozban figyeljen itthon. Szerintem ez is a polcra fog kerulni:)
Ajánlom figyelmedbe a PC Guru legújabb számát!

#3 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 24. 16:43

Én is kb így vagyok... C&C-n kívül nincs érdemi RTS véleményem szerint. Bár már a 3 nekem lapos volt. Remélem a RA3 hozza az elvárásokat, és ötvözi a régi részek fergeteges hangulatát és újításait mai elvárásoknak megfelelően, rengeteg további újítással. :Đ Én csak ennyit kérek... Talán sok? Kép

Amúgy jó a képed Rocko! KépKépKép

#4 Felhasználó inaktív   wildláma 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.929
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 02. 24. 17:56

a red alert 1-gyel sajnos nem volt szerencsém, de a 2 az teljesen magával ragadott. azóta csak a settlers IV és a company of heroes tetszett úgy igazán. Remélem ezt nem rontják el
Kép

#5 Felhasználó inaktív   Everto 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 59
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 27. 18:44

Én szerettem mindígis a C&C játékokat de viszont a C&C3-ban nagyot csalódtam.Remélem h a Red Alert 3-al kijavítják mindazt amit a C&C3-ban elbénáztak

#6 Felhasználó inaktív   TonyMartini 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 73
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 01. 19:30

Tegnap láttam a teaser -jét. Nagyon tetszett, jó kis játék lesz belőle. Rögtön nosztolgia hangulatot teremtett, kedvem is lett volna az 1 el játszani. Amikor megláttam, hogy ingyen le lehet tölteni, azonnal letöltöttem, csak az a baj hogy nem tudok vele játszani. Valaki elmagyarázná, hogy pontosan hogyan kell telepíteni és elindítani a játékot? Előre is megköszönöm!
Féljetek! Mert jövök!
http://eu.wowarmory....calp&n=Martinez



#7 Felhasználó inaktív   balukamc 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 323
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 21. 11:38

Nagyon jó ez a játék !! :Đ :-D Szerintem jól sikerült . Egy tipp : A játéknak megjelent az újítása . És ha belépünk a játékba felajálja , hogy letöltheted au új javítást. Na ezt senki se tegye ,mert én leszedtem és a játék azóta sem indul el . Ezért újrakellet raknom a játékot és újra kezdeni az egészet . :)
69. hsz 2009. március.





#8 Felhasználó inaktív   klemid 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.994
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 21. 11:39

PS3:A Storen fentvan a demója!Kép

#9 Felhasználó inaktív   Ragnarök 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.955
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 21. 11:48

Idézet

Én is kb így vagyok... C&C-n kívül nincs érdemi RTS véleményem szerint. Bár már a 3 nekem lapos volt. Remélem a RA3 hozza az elvárásokat, és ötvözi a régi részek fergeteges hangulatát és újításait mai elvárásoknak megfelelően, rengeteg további újítással. :Đ Én csak ennyit kérek... Talán sok? Kép

Amúgy jó a képed Rocko! KépKépKép

Kicsit kései reakció de...

Glek, ha még élvezhető RTS-t keresel akkor nézz szét a Warhammer háza tájékán. A Warhammer 40.000 Dawn of War plusz a kieg a Winter Assault valamint a The Dark Crusade, na azok valami eszméletlen jó játékok. A Warhammer - Mark of Chaos-t is ajánlom... az olyan Total War fillinges mert irdatlan nagy seregeket lehet irányítani benne. A grafesza mindnek szép rtshez illő és a világ is elég masszív pilléreken áll.



#10 Felhasználó inaktív   balukamc 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 323
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 21. 11:53

Bizony nagyon jók a warhamer játékok . Főleg az új része a warhammer 40.000 Dawn of War 2 az nagyon jó azt kikell próbálni mindenkinek . :Đ :-D
69. hsz 2009. március.





#11 Felhasználó inaktív   balukamc 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 323
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 21. 11:55

Ki olvas Warhammer könyveket ?
69. hsz 2009. március.





#12 Felhasználó inaktív   -Cry- 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 46
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 16. 12:55

Melyik részét érdemes megvenni ezek közül? Kane's Wrath Tiberium Wars Red Alert 3

Még egyik részével sem játszottam! Az épületek egységek és az irányíthatóság alapján válaszoljatok légyszíves!(xbox360-ra)



#13 Felhasználó inaktív   Otis75 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 18
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 01. 19:28

Sziasztok! A z uprising kiegészítőben a Challenge-ben a Ready to roll out, a Vicious Circle és a Scavenger küldetéseket nem tudom végigtolni mert nagyon erős az ellen, van már aki végigtolta a challenget, és hogy????

#14 Felhasználó inaktív   Torque 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 175
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 01. 19:47

Idézet

Sziasztok! A z uprising kiegészítőben a Challenge-ben a Ready to roll out, a Vicious Circle és a Scavenger küldetéseket nem tudom végigtolni mert nagyon erős az ellen, van már aki végigtolta a challenget, és hogy????
Nemtom fejből, hogy ezek melyikek, de én szinte mindet rush-solással oldottam meg, japcsikkal csinálj vagy 3-4 dojót, és anyi wariort meg tankbustert, amenyit csak lehet, aztán támadó mozdult. Nekem ez jött be.

Because war...war never changes.


#15 Felhasználó inaktív   GTAPUPAK 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 26
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 12. 31. 18:00

S.O.S.!!
nagy problémám van! a szovjetekkel vagyok és az izlandi küldinél tartok. legyőztem Krukovot meg a Szöviket, de amikor a küldi befejeződne kidob az asztalra hibaüzenet nélkül! amikor visszalépek és betöltöm az automatikus mentést (pont a győzelmem előttit) berak de mielőtt vége lenne a küldinek újra kilép!!! segítsetek!! S.O.S.!!!!!!!
GTAPUPAK alias Bence

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó