HWSW Informatikai Kerekasztal: Race Driver GRID - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (7 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 5
  • 6
  • 7
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Race Driver GRID

#121 Felhasználó inaktív   Crysisman 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.268
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 16. 16:35

Idézet

Idézet

ha már tegnap nem segített senki: hol a francba lehet aktiválni a kormányt a jáékba? nálam se hogy se megy. a shift-ig beakarom állítani de úgy nem megy ha nem műxik a kormány.
délután megnézem aztán leírom
nem akarok piszkálodni de nálad mit jelent a délután?:Đ csak télleg kiváncsi vagyok nem-e a kormánnyal van baj-e.

#122 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 16. 17:21

Idézet

Idézet

Idézet

ha már tegnap nem segített senki: hol a francba lehet aktiválni a kormányt a jáékba? nálam se hogy se megy. a shift-ig beakarom állítani de úgy nem megy ha nem műxik a kormány.
délután megnézem aztán leírom
nem akarok piszkálodni de nálad mit jelent a délután?:Đ csak télleg kiváncsi vagyok nem-e a kormánnyal van baj-e.
Nálam a délután kicsit tovább tart, mint az iskolásoknál, ugyanis kötetlen munkaidôben dolgozok, így sokszor 5-6-7 óra után érek haza. Egyébként éppen most csúsztattam be a lemezt a gépbe.
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#123 Felhasználó inaktív   Crysisman 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.268
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 16. 17:30

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

ha már tegnap nem segített senki: hol a francba lehet aktiválni a kormányt a jáékba? nálam se hogy se megy. a shift-ig beakarom állítani de úgy nem megy ha nem műxik a kormány.
délután megnézem aztán leírom
nem akarok piszkálodni de nálad mit jelent a délután?:Đ csak télleg kiváncsi vagyok nem-e a kormánnyal van baj-e.
Nálam a délután kicsit tovább tart, mint az iskolásoknál, ugyanis kötetlen munkaidôben dolgozok, így sokszor 5-6-7 óra után érek haza. Egyébként éppen most csúsztattam be a lemezt a gépbe.
ja akkor bocsKép egyébként neked nem ps3-ad van? vagy van pc-d is?

#124 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 16. 17:33

Idézet

ha már tegnap nem segített senki: hol a francba lehet aktiválni a kormányt a jáékba? nálam se hogy se megy. a shift-ig beakarom állítani de úgy nem megy ha nem műxik a kormány.
No tehát. Fômenü options --> driving options --> controls. Itt találsz három választási lehetôséget, plusz egy custom fülecskét. Itt magadnak állíthatod be az irányítást. Pl.: Jobbra kormányzás: jobbra tekered a kormányt és így tovább. Ennyi az egész. Remélem segítettem.
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#125 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 16. 17:36

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

ha már tegnap nem segített senki: hol a francba lehet aktiválni a kormányt a jáékba? nálam se hogy se megy. a shift-ig beakarom állítani de úgy nem megy ha nem műxik a kormány.
délután megnézem aztán leírom
nem akarok piszkálodni de nálad mit jelent a délután?:Đ csak télleg kiváncsi vagyok nem-e a kormánnyal van baj-e.
Nálam a délután kicsit tovább tart, mint az iskolásoknál, ugyanis kötetlen munkaidôben dolgozok, így sokszor 5-6-7 óra után érek haza. Egyébként éppen most csúsztattam be a lemezt a gépbe.
ja akkor bocsKép egyébként neked nem ps3-ad van? vagy van pc-d is?
Van PC-m, de csak kéthetente egyszer kapcsolom be, mikor MSN-ezek messze lévô cimboráimmal. Egyébként PS3 van a TV-m mellett.
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#126 Felhasználó inaktív   Crysisman 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.268
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 16. 17:42

Idézet

Idézet

ha már tegnap nem segített senki: hol a francba lehet aktiválni a kormányt a jáékba? nálam se hogy se megy. a shift-ig beakarom állítani de úgy nem megy ha nem műxik a kormány.
No tehát. Fômenü options --> driving options --> controls. Itt találsz három választási lehetôséget, plusz egy custom fülecskét. Itt magadnak állíthatod be az irányítást. Pl.: Jobbra kormányzás: jobbra tekered a kormányt és így tovább. Ennyi az egész. Remélem segítettem.
nagyon nagy kösz! már csak finomítani kell.

#127 Felhasználó inaktív   Dagobert_bácsi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 240
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 12. 23. 09:55

ez egy jó játék lett a codmasters-töl, annyi a baja hogy ha online módba megyek a "roncsautó" (vagy más versenyen) és mondjuk 50-70km/h-val megyek valaminek neki akkor totálkár! viszont ha 150km/h-nél oldalrol jönnek nekem, akkor viszont csak megkarcolódik ez idegesít engem!

amúgy már a 24 órásat lenyomtam 1 órába (283km) meg is nyertem, viszont a 2 órást (570km) már nem, a motor már készen volt, és az egyenesbe le gyorsúltak, pedig ha lett volna még 10mp-m akkor a kanyarba nem fékezek és megnyerem :Đ

#128 Felhasználó inaktív   Gunner23 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 869
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 04. 30. 18:25

Nem tudja valalaki hogy mikor jön ki a GRID Reloaded? mert már sok helyen látom előrendelésben(én is előrendeltemKép) De nem tudom mi van...nem akar megjelenni...Kép
Gunner For Life KépVictoria Concordia Crescit

KEDVES HÉTFŐ.
BASZD MEG.
ÜDVÖZLETTEL, A VILÁG.
humoros.blog.hu

Konfig: GPU: Gigabyte GTX 460 Super Overclock, CPU: Intel i5 760, Alaplap: Gigabyte GA H55-M UD3-H, PSU: Corsair TX650W, HDD: Seagate Barracuda.12, 500GB, SSD: ADATA S599 64GB, RAM: Kingmax Hercules 2200MHz 4GB kit, OS: Windows 7 Home Premium 64bit

Téma megosztása:


  • (7 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 5
  • 6
  • 7
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó