HWSW Informatikai Kerekasztal: Hogy néz ki a valódi Desktop-od? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (8 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Hogy néz ki a valódi Desktop-od?

#21 Felhasználó inaktív   Dzsekk 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.104
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 10. 20:01

Aki UT2004, UT3, Burnout, vagy FEAR Combat-al gémel az szólhat és mehet a hent/takedown. Kép És az is aki szokott mangázni..

IDE KATT
[ZeneTárs] - A zene Mindenkié!

#22 Felhasználó inaktív   Sogi
 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.120
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 10. 20:05

Idézet

Bazz tjames!Kajáltam de kiesett a számból az étel amikor megláttam azt a szart!Szedd ki!Guppinak csak vicből mondtam!felraktam volna én is ha jónak látom!Majd küldök új képet a mostani BIRODALMAMRÓL!Vagyis nemsokára!Ugyhogy tjames intézkedj!Kép
ja bocs mostani birodalom:D aranyozott asztal vagy wtf???:Đ

#23 Felhasználó inaktív   Aramisz93 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.060
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 10. 20:06

Idézet

Aki UT2004, UT3, Burnout, vagy FEAR Combat-al gémel az szólhat és mehet a hent/takedown. Kép És az is aki szokott mangázni..

<< IDE KATT >>
Szűkös. De otthonos.Kép Az enyémen most raktam rendet...az újonnan vett Bob Marley lemezeimmel volt tele. Képet meg nem tudok küldeni. Érjétek be ennyivel.Kép

#24 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 10. 20:11

Idézet

Idézet

Bazz tjames!Kajáltam de kiesett a számból az étel amikor megláttam azt a szart!Szedd ki!Guppinak csak vicből mondtam!felraktam volna én is ha jónak látom!Majd küldök új képet a mostani BIRODALMAMRÓL!Vagyis nemsokára!Ugyhogy tjames intézkedj!Kép
ja bocs mostani birodalom:D aranyozott asztal vagy wtf???:Đ
Majdnem!Majd ha tjames leszedte a magánképemet ami NEM publikus felrakom!Vagyis megpróbálom mert a telóm kamerálya szar,mondjuk ottvan anyám teloja de lusta vok dirvert feltölteni!Esetleg bátyám fényképezője,de annak meg nemtalálom az adatkábeljét!Madj nemsokára 1 honapon belül felnyomok egy ujat,csak előbb rendetspekulálok!De tjames még most se szedte le azt a szart!KépKépKépKépKépKépKépKépKéphttps://forum.hwsw.h...lt/055.gifClick clack tjames,click clack!
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#25 Felhasználó inaktív   Dzsekk 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.104
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 10. 20:13

Idézet

Szűkös. De otthonos.Kép Az enyémen most raktam rendet...az újonnan vett Bob Marley lemezeimmel volt tele. Képet meg nem tudok küldeni. Érjétek be ennyivel.Kép
Nem szűkös az, csak a többi nem fért bele a képbe. Ez ilyen sarok asztal vagy hogy hívják.. :Đ
[ZeneTárs] - A zene Mindenkié!

#26 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 10. 20:15

Ajjjajj Felegyi bácsi morcos, mert nincs rajta a 90"-os Full HD TV meg a házimozi rendszer, BR lejátszóval... no meg a 7.1-es hangrendszer. KépKépKép Tjames kisfiam vezekelni fogsz! Felegyi elkap és akkor HUJUJUJUJ mi lesz ott! KépKépKépKép
Dzsekk, komoly a monitord :Đ előbb néztem volna TV-nek! Kép
Hát majd egyszer én is küldök képet, ha hajlandó leszek letakarítani a bombatölcsért az asztalomról... az jó soká lesz még! KépKéphttps://forum.hwsw.h...default/024.gif

#27 Felhasználó inaktív   Guppi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.681
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 10. 20:16

Idézet

Bazz tjames!Kajáltam de kiesett a számból az étel amikor megláttam azt a szart!Szedd ki!Guppinak csak vicből mondtam!felraktam volna én is ha jónak látom!Majd küldök új képet a mostani BIRODALMAMRÓL!Vagyis nemsokára!Ugyhogy tjames intézkedj!Kép
LOL! Kép Ne bántsad már szegény james-t! Ő csak jót akart és egyébként is mi kényszerítettük rá! Kép
I wanna waste her monthly blood
Wanna get some on my love
Wanna get some gasoline
And burn the house down

#28 Felhasználó inaktív   Drago 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.060
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 10. 20:17

Kivettem a képet és a nagyon frappáns <Censored> -al helyettesítettem.
"Let's take our sanity, let's take compassion, and be responsible for every action!"

#29 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 10. 20:24

Idézet

Kivettem a képet és a nagyon frappáns -al helyettesítettem.

Látjátok!Ilyen egy normális ember!THX Drago!

Am mielőtt megsértenék vkit azaz tjames amiket irtam,ha irtam is vmi bántot nem direkt!Csak ismertek szeretek hülyéskedni,nameg nevetniKép!Úgyhogy ha hazajön tjames a kanbuliból olvasson vissza!És remélem nem nyúltam mellé a "kanbul" szóval!Csak nehogy igazam legyenKépKép!

Jah és Glek-nek üzenem hogy ő csak hallgassson!Akinek VIREA FULL HD-tvje van!Me MAZDA X7-esük van meg a tökömtudja hány karátos arany órával flangál cpoeira edzésreKépKépKépKépKép!

És az övéké a fél Balaton vagy hol a pöcsömben laknakKép!Ugyhogy te meg se szolalj Mr.Szultán!


"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

#30 Felhasználó inaktív   Guppi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.681
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 10. 20:26

Idézet

Idézet

Kivettem a képet és a nagyon frappáns -al helyettesítettem.

Látjátok!Ilyen egy normális ember!THX Drago!

Am mielőtt megsértenék vkit azaz tjames amiket irtam,ha irtam is vmi bántot nem direkt!Csak ismertek szeretek hülyéskedni,nameg nevetniKép!Úgyhogy ha hazajön tjames a kanbuliból olvasson vissza!És remélem nem nyúltam mellé a "kanbul" szóval!Csak nehogy igazam legyenKépKép!

Ez most nem volt szép dolog hogy elmondtad mert most már mindenféle rosszra fogunk asszociálni miattad! :Đ
I wanna waste her monthly blood
Wanna get some on my love
Wanna get some gasoline
And burn the house down

#31 Felhasználó inaktív   Aramisz93 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.060
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 10. 20:30

Idézet

Látjátok!Ilyen egy normális ember!THX Drago!

Am mielőtt megsértenék vkit azaz tjames amiket irtam,ha irtam is vmi bántot nem direkt!Csak ismertek szeretek hülyéskedni,nameg nevetniKép!Úgyhogy ha hazajön tjames a kanbuliból olvasson vissza!És remélem nem nyúltam mellé a "kanbul" szóval!Csak nehogy igazam legyenKépKép!

HÁt ez kurva nagy XDKép

#32 Felhasználó inaktív   Dzsekk 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.104
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 10. 20:35

Ha az idézetből kattintok a képemre a GK főoldala jön be. Miért?

update: kellett a "http://" is.. :Đ
[ZeneTárs] - A zene Mindenkié!

#33 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 10. 21:11

Na itt vagyok, ééésss Úúúúristen DRAGO!!!! Én már szanaszét kerestelek! Hol voltál mostanában? Se GK, se LIVE. Már megérte kirakni felegyi képét! Amiért azonban tudtam hogy vezekelnem kell. Bocs Andris, de légy büszke rá, a sok nyálcsorgató irigy meg csak szívja a fogát :Đ Ha jobban lebaszarintottál volna azt is megértettem volna, de megérte. Király a cuccod, és hallatott magáról Drago. Ma már alkottam eleget, majd holnap folytatom....
Kép
Kép
Kép

#34 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 03. 10. 22:02

na mjh9ad én is tolok ide cvalamit
jó lesz tipikus szolid magyar írőóasztal...á. majd csüt vagy szomvbatz

#35 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 03. 10. 22:11

Én meg már nem láttam azt a képet. Francba...KépKépKép Valaki tegye fel csak egy pillára még egyszer. KépKép

#36 Felhasználó inaktív   Drago 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.060
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 10. 22:21

Idézet

Na itt vagyok, ééésss Úúúúristen DRAGO!!!! Én már szanaszét kerestelek! Hol voltál mostanában? Se GK, se LIVE. Már megérte kirakni felegyi képét! Amiért azonban tudtam hogy vezekelnem kell. Bocs Andris, de légy büszke rá, a sok nyálcsorgató irigy meg csak szívja a fogát :Đ Ha jobban lebaszarintottál volna azt is megértettem volna, de megérte. Király a cuccod, és hallatott magáról Drago. Ma már alkottam eleget, majd holnap folytatom....

Mostanában szakdogával vagyok elfoglalva. Egyébként msnen fenn vagyok általában, ott el lehet érni.
Nemsokára szeretnék újra Liveozni, meglátjuk időm lesz-e.
Meg én hétvégén jutok box-hoz, bár ha végre beszerezném a kinézett monitort akkor lehet más lenne a helyzet, de egyelőre a szakdogára hivatkozva halogatom a dolgot.
"Let's take our sanity, let's take compassion, and be responsible for every action!"

#37 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 11. 05:36

Idézet

Idézet

Na itt vagyok, ééésss Úúúúristen DRAGO!!!! Én már szanaszét kerestelek! Hol voltál mostanában? Se GK, se LIVE. Már megérte kirakni felegyi képét! Amiért azonban tudtam hogy vezekelnem kell. Bocs Andris, de légy büszke rá, a sok nyálcsorgató irigy meg csak szívja a fogát :Đ Ha jobban lebaszarintottál volna azt is megértettem volna, de megérte. Király a cuccod, és hallatott magáról Drago. Ma már alkottam eleget, majd holnap folytatom....

Mostanában szakdogával vagyok elfoglalva. Egyébként msnen fenn vagyok általában, ott el lehet érni.
Nemsokára szeretnék újra Liveozni, meglátjuk időm lesz-e.
Meg én hétvégén jutok box-hoz, bár ha végre beszerezném a kinézett monitort akkor lehet más lenne a helyzet, de egyelőre a szakdogára hivatkozva halogatom a dolgot.
Megértem hogy az most mindennél fontosabb. De ha túl vagy rajta, akkor szívesen elkenem a szádat CoD4-ban, Fight Night 3-ban, vagy amiben akarod. :-D Addigis kitartást és sok sikert a szakdogához / államvizsgához!
Kép
Kép
Kép

#38 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 03. 11. 09:50

Idézet

Aki UT2004, UT3, Burnout, vagy FEAR Combat-al gémel az szólhat és mehet a hent/takedown. Kép És az is aki szokott mangázni..

IDE KATT
Azt a képet te rajzoltad? Elég komoly!Kép

#39 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 03. 11. 14:39

RaV3N's Desktop
itt az én szerénységem... Gép külső borítása miatt szégyenkezem a legjbobban, de belül erős szív dobog(na ha végre megjönne a 8800GT-m) Úgy mint Intel E4500@3033MHz; GEiL ULTRA 2GB 800MHz RAM KIT; Galaxy 8600GE 512MB, egyéb nyalánkságok...(Gigabyte P35-DS3, Creative SB Audigy 2, átlagos DVD-író, Maxtor 160GB+WD 320GB HDD, FSP BS2 400W táp, meg egy 11éves gépház) Asztalon látható GameStar, kedvenc usságom; eredeti F.E.A.R., amire büszke vagyok; jó régi teló; MP4 egy profi 6k-s Sennheiser füllhalgatóval; plazmagömb, látványos partydísz; nem nagy szám ACER 19"-os monitor, de ha minden jól megy nemsokára 22"-os Samsung WD TFT lép helyébe... 7.1-es Creative hangrendszer; Trust vezetéknélküli billentyűzet; A4Tech X-750F Laser Gamer Mouse; jópár GS DVD, és egyéb üres DVD-k... Lent egy Logitech Formula Vibration Feedback Wheel; egy Suzuki akusztikus gitár; a polcon sok-sok lemez; 10k-s átlagos karosszék.

#40 Felhasználó inaktív   felegyi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.170
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 03. 11. 15:44

Idézet

RaV3N's Desktop
itt az én szerénységem... Gép külső borítása miatt szégyenkezem a legjbobban, de belül erős szív dobog(na ha végre megjönne a 8800GT-m) Úgy mint Intel E4500@3033MHz; GEiL ULTRA 2GB 800MHz RAM KIT; Galaxy 8600GE 512MB, egyéb nyalánkságok...(Gigabyte P35-DS3, Creative SB Audigy 2, átlagos DVD-író, Maxtor 160GB+WD 320GB HDD, FSP BS2 400W táp, meg egy 11éves gépház) Asztalon látható GameStar, kedvenc usságom; eredeti F.E.A.R., amire büszke vagyok; jó régi teló; MP4 egy profi 6k-s Sennheiser füllhalgatóval; plazmagömb, látványos partydísz; nem nagy szám ACER 19"-os monitor, de ha minden jól megy nemsokára 22"-os Samsung WD TFT lép helyébe... 7.1-es Creative hangrendszer; Trust vezetéknélküli billentyűzet; A4Tech X-750F Laser Gamer Mouse; jópár GS DVD, és egyéb üres DVD-k... Lent egy Logitech Formula Vibration Feedback Wheel; egy Suzuki akusztikus gitár; a polcon sok-sok lemez; 10k-s átlagos karosszék.
Nice!Most azt mond meg hogy 400w-os táp elég enneka gépnek?Mert akkor lehet hogy az én tápom rendben van,és csak a proci a szar!Mivel néhány játék egy idő után belassul!Nekemis 2gb 800mhz-s ramom van,8600GTS512mb,athlon x2 3800+.Ehhez elég egy 400w-os táp vagy vegyek 450w-osat?Vagy ha elég egy uj procit!
"Believe the lie" - The X-files

Kérlek nézd meg ezt ---> http://petitionspot....ions/jericho2  és szavazz, hogy Barker mester mihamarabb nekilásson a Jericho 2-nek!

Téma megosztása:


  • (8 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó