HWSW Informatikai Kerekasztal: Soul Calibur 4 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Soul Calibur 4

#1 Felhasználó inaktív   NECROSMOKE 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 07. 23:26

Mi a szosz a 4-ik reszben benne lesznek a Csillagok Haborujal nehany szereploi isKép?,ez 1 kicsit durva leszKépa grafika es a game eeg jol igerkezikKép
PlayStation 3(FAT 80GB )-->>KILLZONE 2 EDITION

Kép

ÉN VAGYOK A LEGKEMÉNYEBB!!! HEHEHEHE(csak vicceltem)
JUST CALL ME-->SMOKE<--
HIÁNYZIK A RÉGI GAMEKAPOCS!!!

#2 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 08. 10:21

hogy lehet vader tanitványát unlockolni?mert arcade modban már megvertem nagy nehezen, de érdekelne hogy s mint vannak ott a dolgok

 


#3 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 09. 08. 14:10

Idézet

hogy lehet vader tanitványát unlockolni?mert arcade modban már megvertem nagy nehezen, de érdekelne hogy s mint vannak ott a dolgok
Yodával kell lenyomni őt acrade módban

#4 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 08. 19:06

köszi a segitséget, akkor megyek is és rájuk bontom a pályát

 


#5 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 12. 21:11

még egy olyan kérdésem lenne, hogy elfelejtettem multkor azt is akartam kérdezni, hogy lehet-e egyáltalán egy uj karakternek azt a stilust adni ami a jediké, mert a tanitvány nagyobn komoly harcos, de valami zorkob ruha kellene, és alapbol öt nem lehet öltöztetni, szóval valaki zud valamit erröl?

 


#6 Felhasználó inaktív   N360 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.072
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 13. 04:44

Hali! Valahol ki lehet választani az általad kreált harcos kűzdőstílusát,most nincs előttem a játék,hogy megmondjam,pontoan hol. De a karaktergenerálásnál,az tuti! Ha ez megvan,akkor ruhát szerintem venni tudsz(az eddig megnyert gold-okért),de alapból is van egy-két cucc,illetve többfajta lézerkard,arra emlékszem! Írj,ha sikerült! Ha nem,akkor utánanézek!

#7 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 13. 08:03

Idézet

Hali! Valahol ki lehet választani az általad kreált harcos kűzdőstílusát,most nincs előttem a játék,hogy megmondjam,pontoan hol. De a karaktergenerálásnál,az tuti! Ha ez megvan,akkor ruhát szerintem venni tudsz(az eddig megnyert gold-okért),de alapból is van egy-két cucc,illetve többfajta lézerkard,arra emlékszem! Írj,ha sikerült! Ha nem,akkor utánanézek!

Azt tudom hogy hol lehet karaktert késziteni, csak az a bajom, ha a tanitványt választopm ki akkor csak lézerkard áll rendelkezésre, meg vmi kiegészitö, és ennyi.Ha meg külön saját embert akkor küzdö stilusban nincs ott a tanitvány, és az az igazság boxom(live-ra meg körülményes lenne felmenni egy szuszogo egyén miatt Vader) van és yoda mester jó meg minden de a tanitványal nagyon megy nekem, és probálom végigvinni azt a Thower of soul modot(ahol extra cuccokat lehet kapni, meg fegyverek)

elöre is köszi


 


#8 Felhasználó inaktív   The Sith 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 45
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 27. 21:20

Hogy lehet megszerezni Yodát?
Are you weak.

#9 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 09. 27. 21:24

Idézet

Hogy lehet megszerezni Yodát?
ha ps3-mad van akkor majd külön kell letölteni...alapból nincs benne a játékban

#10 Felhasználó inaktív   The Sith 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 45
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 27. 21:24

ps3am van.Hol kell letölteni?
Are you weak.

#11 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 09. 27. 21:26

Idézet

ps3am van.Hol kell letölteni?
a ps store-ról vagy mi nemtom nekem xboxom vanKép

#12 Felhasználó inaktív   Pezsgő 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.451
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 27. 21:33

Idézet

Idézet

ps3am van.Hol kell letölteni?
a ps store-ról vagy mi nemtom nekem xboxom vanKép
Jah storen fent van.
Uncharted 2 Stats Card by JAKPRO.net - Dragon6991

#13 Felhasználó inaktív   The Sith 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 45
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 27. 21:42

De ahhoz kell net a ps3hoz vagy mi. Vagy csak rákell kötni? Kaptam valami kábelt amikor megvettem,az micsoda?Az van ráírva hogy hama video HDMI Kabel Stecker.
Are you weak.

#14 Felhasználó inaktív   Pezsgő 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.451
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 27. 22:04

Idézet

De ahhoz kell net a ps3hoz vagy mi. Vagy csak rákell kötni? Kaptam valami kábelt amikor megvettem,az micsoda?Az van ráírva hogy hama video HDMI Kabel Stecker.
Az Hdmi kábel ha hd tvd van ahoz jó.És ugy akár 1080pbe is nyomhatod a játékot.Perxe kell net.Egy külön routerrel össze kell kötni a ps3at meg a modemet és akkor mükszik a dolog majd regisztrálni kell.
Uncharted 2 Stats Card by JAKPRO.net - Dragon6991

#15 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 30. 23:11

Tudom egyszer már ez miatt irtam ide, de még egy probát megér

Ha saját karakter szeretnék csinálni, a tanitvány stilusával azt nem lehet választani, ha a tanitványt szeretném alakitani akkor ott valami bigyot lehet venni neki és semmi mást, van valakinek tipje?

ja és melyik karakterrel lehet könyebben végigvinni a thower of soul modot?én sokkal probállkoztam de a közepénél elakadtam.

és még egy dolog, hogy van az a critical finshier dolog na az mi?és hoy lehet csinálni?

mindent köszi


 


#16 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 09. 30. 23:39

Idézet

Tudom egyszer már ez miatt irtam ide, de még egy probát megér

Ha saját karakter szeretnék csinálni, a tanitvány stilusával azt nem lehet választani, ha a tanitványt szeretném alakitani akkor ott valami bigyot lehet venni neki és semmi mást, van valakinek tipje?

ja és melyik karakterrel lehet könyebben végigvinni a thower of soul modot?én sokkal probállkoztam de a közepénél elakadtam.

és még egy dolog, hogy van az a critical finshier dolog na az mi?és hoy lehet csinálni?

mindent köszi

saját karakternél nem lehet a tanítvány sőt yoda meg darth vader stílusát sem választani!!!
azoknak a karaktereknek amik alqpból benne vannak a játékban szal nem te kreáltad őket...csak fegyvert lehet venni, mást nem....(de a tanítványnak akkor lehet azt sem nem tudom neki még nem próbáltam szerintem lehet)

#17 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 01. 11:39

Idézet

Idézet

Tudom egyszer már ez miatt irtam ide, de még egy probát megér

Ha saját karakter szeretnék csinálni, a tanitvány stilusával azt nem lehet választani, ha a tanitványt szeretném alakitani akkor ott valami bigyot lehet venni neki és semmi mást, van valakinek tipje?

ja és melyik karakterrel lehet könyebben végigvinni a thower of soul modot?én sokkal probállkoztam de a közepénél elakadtam.

és még egy dolog, hogy van az a critical finshier dolog na az mi?és hoy lehet csinálni?

mindent köszi

saját karakternél nem lehet a tanítvány sőt yoda meg darth vader stílusát sem választani!!!
azoknak a karaktereknek amik alqpból benne vannak a játékban szal nem te kreáltad őket...csak fegyvert lehet venni, mást nem....(de a tanítványnak akkor lehet azt sem nem tudom neki még nem próbáltam szerintem lehet)
ok köszi

 


#18 Felhasználó inaktív   Oliver S96 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.112
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 25. 10:54

a Tower of lost souls-ban hogyan tudom megszerezni a 3-4 szint kincsei,cuccait vagy mit szóval az item-eket ? Kép

#19 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 04. 25. 10:56

Idézet

a Tower of lost souls-ban hogyan tudom megszerezni a 3-4 szint kincsei,cuccait vagy mit szóval az item-eket ? Kép
tessék itt van minden....

#20 Felhasználó inaktív   Oliver S96 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.112
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 25. 10:59

Idézet

Idézet

a Tower of lost souls-ban hogyan tudom megszerezni a 3-4 szint kincsei,cuccait vagy mit szóval az item-eket ? Kép
tessék itt van minden....
kössz

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó