HWSW Informatikai Kerekasztal: UFC 2009 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (14 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

UFC 2009

#1 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 13. 10:09

Emlékeztek még a 2007 -es E3 bemutatott videóra????

Nos eddig csend honolt körülötte....de ma! Állítólag ma láthatunk belőle egy ÚJ videót!!! Huhhhh én nagyon várom...remélem nem kell csalódnom.


Kép
Kép
Kép

#2 Felhasználó inaktív   Xabinho87 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 665
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 13. 10:43

Idézet

Emlékeztek még a 2007 -es E3 bemutatott videóra????

Nos eddig csend honolt körülötte....de ma! Állítólag ma láthatunk belőle egy ÚJ videót!!! Huhhhh én nagyon várom...remélem nem kell csalódnom.

Bevallom én valahogy nem hallottam eddig erról a játékról. Rendesen ledöbbentett a grafikája és a mozdulatok. Szeretem a pankrációt és vannak hasonló "támadások" ebben a játékban is. Remélem a videó végén ott lesz a megjelenési dátum is.:Đ

#3 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 13. 10:52

Idézet

Idézet

Emlékeztek még a 2007 -es E3 bemutatott videóra????

Nos eddig csend honolt körülötte....de ma! Állítólag ma láthatunk belőle egy ÚJ videót!!! Huhhhh én nagyon várom...remélem nem kell csalódnom.

Bevallom én valahogy nem hallottam eddig erról a játékról. Rendesen ledöbbentett a grafikája és a mozdulatok. Szeretem a pankrációt és vannak hasonló "támadások" ebben a játékban is. Remélem a videó végén ott lesz a megjelenési dátum is.:Đ

Hacsak nem változtatnak címet, akkor nem jöhet 2010-ben :-D De azt sem bánnám ha tényleg ilyen lenne a grafikája, és Fight Night-os az irányítása! Ma elvileg kiderülhet valami. Remélem nem csak egy ehhez hasonló renderelt movietrailert kapunk. Jó lenne egy kis áll-leejtős ingame....

Update: Most találtam egy májusi infót, miszerint 2009 tavaszára várható a stuff.


Kép
Kép
Kép

#4 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 14. 08:22

Folyamatosan kerülnek ki az újabb GTtv interjúk...Resistance2, Guitar Hero, Rock Band már kint van.... A KÖVETKEZŐ MÁR A UFC2009 LESZ!!!! Elvileg H A M A R O S A N !
Kép
Kép
Kép

#5 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 14. 09:47

http://www.gametrail...ep=19&ch=1&sd=1

Neszesemmi fogd meg jól... UFC-ről csak annyi van hogy csupaész hústornyok próbálják szavakba önteni hogy milyen jó is lesz a játék, és ha nem tetszik, akkor majd jól elvernek. höhöhööö. Agykombájnok. De a lényeg: KÉSZÜL!

A videó 90%-ában a Resistance2-ről van szó ami tényelg piramitális! (pl 60 fős multi!!)


Kép
Kép
Kép

#6 Felhasználó inaktív   SonyBlack 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.087
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 14. 10:03

Idézet

http://www.gametrail...ep=19&ch=1&sd=1

Neszesemmi fogd meg jól... UFC-ről csak annyi van hogy csupaész hústornyok próbálják szavakba önteni hogy milyen jó is lesz a játék, és ha nem tetszik, akkor majd jól elvernek. höhöhööö. Agykombájnok. De a lényeg: KÉSZÜL!

A videó 90%-ában a Resistance2-ről van szó ami tényelg piramitális! (pl 60 fős multi!!)

Nagyon jól néz ki a játék, szinte már élethű! Kár hogy csak konzolos!
Athlon 64 X2 4800+ AM2 2*512kb, Asus M2N-E SLI nForce 500SLI, 2GB DDR2 800MHz, Radeon HD2400 Pro 256MB Sapphire

#7 Felhasználó inaktív   Daveout 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.295
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 14. 10:23

Hello Mindenki!

Úh de jó ujra írni! Ezt az "új üzenet írása" kis ablakot alik 19 perc alatt megnyitotta a fénysebességgel ságüldó szélessávú vodaf*ne net! Na de most volt türelmem kivárni, igen is erőt vettem magamon ! Egy biztos asszociálni nem fogok! Kép Na de UFC?!?!?! Egy gyors kérdés Kedves tjames és mások...van a videóban olyan jelenet amit eddig nem láttunk? Mert ha nincs akkor nem szánom arra a mai délelőttöt (és délutánt) h ezt betöltse...

Viszont szerintem álom az a gondolat h gyönyörű legyen a grafika is és az irányítása is Fight Nightos legyen! De ha ezt tényleg sikerülne így összekovácsolni...akkor még a 2009es év Az Év Sport Játéka is lehetne!!!

Na majd még jelentkezem!!!



#8 Felhasználó inaktív   SonyBlack 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.087
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 14. 10:43

Idézet

Hello Mindenki!

Úh de jó ujra írni! Ezt az "új üzenet írása" kis ablakot alik 19 perc alatt megnyitotta a fénysebességgel ságüldó szélessávú vodaf*ne net! Na de most volt türelmem kivárni, igen is erőt vettem magamon ! Egy biztos asszociálni nem fogok! Kép Na de UFC?!?!?! Egy gyors kérdés Kedves tjames és mások...van a videóban olyan jelenet amit eddig nem láttunk? Mert ha nincs akkor nem szánom arra a mai délelőttöt (és délutánt) h ezt betöltse...

Viszont szerintem álom az a gondolat h gyönyörű legyen a grafika is és az irányítása is Fight Nightos legyen! De ha ezt tényleg sikerülne így összekovácsolni...akkor még a 2009es év Az Év Sport Játéka is lehetne!!!

Na majd még jelentkezem!!!

Igaziból annyi az új video, hogy digitalizálták az embereket, és pár szót beszélnek velük!
Athlon 64 X2 4800+ AM2 2*512kb, Asus M2N-E SLI nForce 500SLI, 2GB DDR2 800MHz, Radeon HD2400 Pro 256MB Sapphire

#9 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 17. 05:15

NA VÉGRE! Ezen a héten, szombat hajnali 1 órakor lesz a GTTV-n egy összefoglaló, amiben már INGAME jelenetek lesznek láthatóak az UFC-ből!

WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Erre vártam már mióta....remélem nem kell pofára esnem.... Szombat hajanlig azt kell hejtogatnom magamban, hogy jó lesz!!!! Azért kíváncsi vagyok mennyiben fog eltérni az edig látható renderelt promo videótól. Inkább legyen FN-os, mint Prizefighteres..... :Đ És akkor nem vagyok nagy igényű....mivel a FN3 már több mint 2 éves!!!!


Kép
Kép
Kép

#10 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 17. 12:50

http://www.youtube.c...feature=related
Ugyan nem új, de én még csak most láttam. Egy teljes meccs, másfél menet! Nagggyon bejövős! Szerintem ez biztos a FN4 mellett fog állni a polcomon :Đ

Kép
Kép
Kép

#11 Felhasználó inaktív   ddek 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 69
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 20. 19:47

Ez qurva nagy gameee lesz pontosan mikor is jön????Kép

#12 Felhasználó inaktív   Daveout 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.295
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 03. 25. 16:46

Végre végleges dátumot kapott a játék (a megjelenést illetően)! 2009 május 19. Úgyh már nem is kell olyan sokat aludni és széjjel csaphatjuk, üthetjük, rúghatjuk, taposhatjuk, karmolhatjuk virtuálisan egymást tjames kolegával!!!!!

#13 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 14. 09:04

Hivatalos borítója:
Kép

Kép
Kép
Kép

#14 Felhasználó inaktív   Daveout 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.295
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 18. 09:17

No megtörtént az előrendelés! Hétfőn viszi az ükának a SWTFUt egy galamb és azt már bele is számoltuk a gémbe! Mondhatná tjames h ez aztán a tökéletes másolat!Kép De a lényeg mégis csak az h májusban agyon verhetjük egymást virtuálisan...nem de?Kép

#15 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 18. 10:28

Valahogy össze kell spórolnom a pénz május 21-re!Kép
   

#16 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 04. 18. 11:22

már én is leadtam a rendelést!!!! ps3-ra még valaki???

#17 Felhasználó inaktív   Kaos 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 517
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 18. 11:31

én is beszerzem ps3-ra

#18 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 04. 18. 11:34

amúgy ez kicsoda itt a boríton??
én ismerem valamennyire a nagyokat de őt nem vágom...

#19 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 18. 20:41

Idézet

No megtörtént az előrendelés! Hétfőn viszi az ükának a SWTFUt egy galamb és azt már bele is számoltuk a gémbe! Mondhatná tjames h ez aztán a tökéletes másolat!Kép De a lényeg mégis csak az h májusban agyon verhetjük egymást virtuálisan...nem de?Kép

Ilyen dolgokban másolja csak nyugodtan! (ne te Gupii, ne úgy)

Ja, ezt sasold, új videó: http://www.gametrail...ayer/48050.html

És egy rossz hír...nézd csak a vidi alatt a megjelenést....JÚNIUS 2 ! ! ! :Đ


Kép
Kép
Kép

#20 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 18. 20:43

Idézet

amúgy ez kicsoda itt a boríton??
én ismerem valamennyire a nagyokat de őt nem vágom...

Ismerheted őt az összes edigi videóból: Forrest Griffin

csak max nem ismered meg :Đ

http://news.teamxbox...x-Art-Revealed/


Kép
Kép
Kép

Téma megosztása:


  • (14 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó