HWSW Informatikai Kerekasztal: UFC 2009 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (14 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

UFC 2009

#41 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 04. 23. 09:12

Idézet

A X360 mellett ülőket kérem: nézegessenek rá a marketplace-ra, hogy fent van e már a demo?
Egyelőre a munkahelyemen vagyok, de ha valaki szólna hogy fent van, gyosan hazafutnék letölteni! :Đ
Köszi
Na ez a játék függőség! :-D

#42 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 23. 09:22

Idézet

Idézet

A X360 mellett ülőket kérem: nézegessenek rá a marketplace-ra, hogy fent van e már a demo?
Egyelőre a munkahelyemen vagyok, de ha valaki szólna hogy fent van, gyosan hazafutnék letölteni! :Đ
Köszi
Na ez a játék függőség! :-D
Bevállalom brádör, fightfüggő vagyok! :) Tegnap reggel, mivel előző este volt egy kis maszokom, így a jegyzőkönyvet írtam. De hallottam amint fater kérdezte asszonytól, hogy mi van Peti ma regel nem boxol?
:) Majd beszartam a röhögéstől :)


Kép
Kép
Kép

#43 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 04. 23. 09:49

Idézet

Idézet

Idézet

A X360 mellett ülőket kérem: nézegessenek rá a marketplace-ra, hogy fent van e már a demo?
Egyelőre a munkahelyemen vagyok, de ha valaki szólna hogy fent van, gyosan hazafutnék letölteni! :Đ
Köszi
Na ez a játék függőség! :-D
Bevállalom brádör, fightfüggő vagyok! :) Tegnap reggel, mivel előző este volt egy kis maszokom, így a jegyzőkönyvet írtam. De hallottam amint fater kérdezte asszonytól, hogy mi van Peti ma regel nem boxol?
:) Majd beszartam a röhögéstől :)

Függöny!!! :) Persze mert apukád szereti nézni, ahogyan játszol!!! :):):)

#44 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 23. 10:03

Idézet

Bevállalom brádör, fightfüggő vagyok! :Đ Tegnap reggel, mivel előző este volt egy kis maszokom, így a jegyzőkönyvet írtam. De hallottam amint fater kérdezte asszonytól, hogy mi van Peti ma regel nem boxol?
:-D Majd beszartam a röhögéstől :)

Valamelyik nap, mikor éppen a Fight night-ot nyúztam, anyum bejött és nézte ahogy játszok. Mikor feltűnt neki, hogy az ellenfél már nagyon passzív, elkezdte nekem mondogatni, hogy "Üsd ki Gyuszika, gyerünk, üsd ki!" Kép Jó anyum van.
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#45 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 23. 10:10

Idézet

Idézet

Bevállalom brádör, fightfüggő vagyok! :Đ Tegnap reggel, mivel előző este volt egy kis maszokom, így a jegyzőkönyvet írtam. De hallottam amint fater kérdezte asszonytól, hogy mi van Peti ma regel nem boxol?
:-D Majd beszartam a röhögéstől :)

Valamelyik nap, mikor éppen a Fight night-ot nyúztam, anyum bejött és nézte ahogy játszok. Mikor feltűnt neki, hogy az ellenfél már nagyon passzív, elkezdte nekem mondogatni, hogy "Üsd ki Gyuszika, gyerünk, üsd ki!" Kép Jó anyum van.
Hát én már akkor is örülnék ha lenne anyukám. Viszont Fater nálam is elnézegette pár percig amint játszom. Mindeig azt mondja hogy gyerekes, ha gép előtt lát....de gondolom azért ő is úgy gondolja hogy inkább a X360 előtt üljek, mint a söntés előtt :)


Kép
Kép
Kép

#46 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 23. 10:19

Féltizenkettő...lassan. Még semmi hír a demoról? Se LIVE-on, se PSN-en?
Kép
Kép
Kép

#47 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 23. 11:39

Fél egy...még mindig semmi... Annyi történt, hogy mozgolódik a THQ, mert a Red Faction demoját már nyílttá tették, az mér fent van a márkitplészen....

Remélem egykor már az UFC is fent lesz! :Đ


Kép
Kép
Kép

#48 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 04. 23. 11:54

Csigalom és nyugavér! :Đ

#49 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 23. 11:59

Idézet

Csigalom és nyugavér! :Đ
Majd ugyanezt mondom neked, mikor én már játszom vele, te meg jönnél át! :-D Hova sietsz? Higgadj le...ráérsz még meg ilyenek :)
Kép
Kép
Kép

#50 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 23. 12:44

Hülye vagyok mint a seggem! Most néztem meg megint hogy fent van e a demo. Látom ám hogy a legfrissebb demo a Red Faction még mindig. Tegnap meg a Riddick volt....erre most látom hogy a kettő képe közt van egy XBOX emblémás (azaz nincs feltöltve kép hozzá) mappa. Rápittyantok: UFC DEMO!!!!

Baszki már 13:00-óta fent van! :Đ

Mire ezen sorokat írom már le is töltöttem!!!! Úgyhogy most menek kipróbálni!!!! :-D


Kép
Kép
Kép

#51 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 04. 23. 12:59

Idézet

Hülye vagyok mint a seggem! Most néztem meg megint hogy fent van e a demo. Látom ám hogy a legfrissebb demo a Red Faction még mindig. Tegnap meg a Riddick volt....erre most látom hogy a kettő képe közt van egy XBOX emblémás (azaz nincs feltöltve kép hozzá) mappa. Rápittyantok: UFC DEMO!!!!

Baszki már 13:00-óta fent van! :Đ

Mire ezen sorokat írom már le is töltöttem!!!! Úgyhogy most menek kipróbálni!!!! :-D

Várom a tapasztalatokat! :)

#52 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 23. 14:24

Kép
DEMO KIPRÓBÁLVA ! ! ! De kezdjük az elején...
Végig szenvedtem a TUTORIAL-t, ami nem kis feladat, mert 45 per biztos van...én jól megrágtam mindent, több mint egy óra volt. Rengeteg féle ütés, védés, leszorítás, miegymás van benne....a tutorial végére már majd elment a kedvem. Úgy éreztem, ennyi variációt úgy sem lehet megjegyezni, és ebből úgyis mókusbox lesz, azaz állunk egymásal szemben és csak XXXXXXXBBBBXXXYYY az amelyik előbb kidől az veszít.
Ezért már elég negatív hangulatban álltam neki az első meccsemnek.
Első benyomásom az volt, hogy minden túl steril. Mintha műanyag bábuk verekednének. Minden túl éles, kevésbé valószerű. Aztán seperc elég hozzá hogy a karakterek elkezdjenek izzadni, megjelennek az első sérülések...de még milyenek!!! Felszakad a szemökdök, a szem alja felreped, belilul a borda, pedlóra fröccsenik a vér...Sőt!!! volt mikor rámült az ellen és hiába próbáltam majd egy percig kibújni alóla nem ment. Gondoltam akkor, hogy mivel az én karakterem erősebb ütésben, hát jól arculcsaptam párszor. Ős sem volt rest, így 10-20 másodpercig ütöttük egymás fejét. Mikor tudtam védekeztem, mikor tudtam ütöttem. BASSZUS!!! a vére csöpögött a mellkasomra, és elkezdett lefolyni a bordáim felé ! ! ! NAGGGYON KOMOLY...de míg ezen csodálkoztam, olyant bab.szott könyökkel, hogy kiperült a fogszabályzóm...vége is lett...
De volt hogy én szorítottam le az ellent, és addig rúgdostam a bordáját, amíg tudtam. Csípőtől hónaljig belilult!! :-D Aztána következő menet elején kapott kettőt könyökkel. Az elsőtől felrepedt, a másiktól megfeküdt. Akkor rávetődés, és könyök az arcba...vége! :) NYERTEM! :)
Így most 3-4 meccs és egy több mint egy órás tutorila után összességében azt mondom, hogy igaz nem esett le az állam egyől tőle, a végére szépen lassan mégiscsak földig nyílott az állam! :) Egyáltalán nem mókusbox...van hogy 10mp-ként alig egy ütés csattanik csak el, közben végig fogást keresel a másikon. Nagyon jó a hárítás, ellentámadás is, úgyhogy nincs kiszabadulhatatlan helyzet (na jó egyféle van! :Đ ) nincs vesztett meccs. Egy lekalapált ellen is tud akkorát ütni, ha jó időben jó helyre csap, hogy kifexel mint a zsák.
Rengeteget kell majd gyakorolni az irányítást, ha mindent meg akar tanulni az ember, nem csak az alap mozgásokat...de ez csak idő kérdése. Aki maga szinten el tudja ezt a rengetek kombinációt sajátítani, annak nagyon jó meccsei leszenek!

Sajnos LIVE-on keresztül nem lehet a DEMO-val játszani, ez kár....egy gépen két kontrollerrel pedig nem próbáltam. Remélem azt legalább lehet....
Összességében biztos vagyok benne hogy hatalmas játék lesz ez kérem! Ha nem cseszik el a FNR4 irányítását, nálam akkor is az lesz a "mindentvivő"...de ennek is megvan minden oka a bizakodottságra. Nagyon nagyon jó játék lett/lesz!



Kép
Kép
Kép

#53 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 04. 23. 15:00

Ez bíztató! Ígéretesnek tűnik! Remélem jövő héten én is kipróbálhatom! :Đ

#54 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 23. 15:09

kimondhatatlanul várom!Kép

kár hogy nincs liveom, de valahogy csak meg lesz, mert nyuznám már.

Nálam is a top FNR4 de rég vártam már egy ketrec harcos stuffot, pl dreamcasten volt, de az régi már, és ez meg eszméletlennek indul sztem, és rem szintén hogy igy is marad!

mekkora a demo mérete?elöre is köszi


 


#55 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 23. 15:40

Lassan megyek focizni úgyhogy mostmár nem tudom kipróbálni, aztán ha hazaértem lehet ki is próbálom ha nem leszek hulla. De legkésöbb holnap délután neki ugrok!Kép
James majd nézd meg lécci hogy lehetséges-e egymás ellen játszani egy gépen!Kép
   

#56 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 04. 23. 16:11

Idézet


Összességében biztos vagyok benne hogy hatalmas játék lesz ez kérem! Ha nem cseszik el a FNR4 irányítását, nálam akkor is az lesz a "mindentvivő"...de ennek is megvan minden oka a bizakodottságra. Nagyon nagyon jó játék lett/lesz!


na ez jó leírás kösziKép
tökre beindultam....felmentem az angol store-ra oszt erre meg még nincs fentKépKépKép
nahhh mind1
amúgy kiket lehet a demóban választani??? most látom a hírben benne vanKép

#57 Felhasználó inaktív   huszti 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 438
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 23. 19:23

lehet kettennyomni a demót, igen. és nagy fun :Đ

#58 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 04. 23. 20:15

na kipróbáltam én is!!!
mindenképp kezdjétek a tutoriallal mert az irányítás nem egyszerű én nem bírtam elsőre mindent megjegyezni...de egy időn után szerintem menni fog.
graff kellemes a hang is főleg mikor dobban valami a "padlón".
tényleg elég taktikázós játék nincs értelme csak úgy előre menni és nyomokodni összevissza mindent...
én elsőre lenyomtam egy KO-tKép szóval azért nem nehéz.
kiváncsi vagyok a teljesben mennyire fog különbözni a bunyósok mozgása harcmodora....remélem nem lesz nagyon egyhangú...
szal összességében jó cucc engem meggyőzöttKép

#59 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 23. 21:18

Idézet

na kipróbáltam én is!!!
mindenképp kezdjétek a tutoriallal mert az irányítás nem egyszerű én nem bírtam elsőre mindent megjegyezni...de egy időn után szerintem menni fog.
graff kellemes a hang is főleg mikor dobban valami a "padlón".
tényleg elég taktikázós játék nincs értelme csak úgy előre menni és nyomokodni összevissza mindent...
én elsőre lenyomtam egy KO-tKép szóval azért nem nehéz.
kiváncsi vagyok a teljesben mennyire fog különbözni a bunyósok mozgása harcmodora....remélem nem lesz nagyon egyhangú...
szal összességében jó cucc engem meggyőzöttKép
dettó
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#60 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 23. 22:14

Vagy 3 órán keresztül nyüstöltük norb-al egymás ellen. Egyrász megállapítottuk hogy a tudásunk gyatra. Főleg földharcban és fogásban való cséplésben. Ezért könnyebb volt ICEMAN-el küzdenünk, mint Shogun-al. Személy szerint nekem a földharcos téma jobban tetszene, de ahhoz sokat kell még tanulnunk. De így hogy egymás ellen nyomtuk, sok mindent ki tudtunk próbálni egymáson. Jobb volt ez így, mint a tutorial, vagy a sima meccs. Az irányítás teljesn más mint az általunk oly megszokott FNR3-ban, ezért soxor nem azt csinálta a karakter amit szerettünk volna...másodpercekig kellett elemezgetnünk hogy milyen kombinációval mit tudunk előhozni. Neház lesz egyszerre párhuzamosan két egymástól teljesen eltérő bunyós játékot irányítani. Az ember egyszerre mindkkettőben nem lehet jó. Kárára van a két irányítás a másik játéknak. Úgyhogy most a FNR3-at pihentetem, hisz állítólag a 4-nek más irányítása lesz. Másrészt már két hete előrendeltem az UFC-t, jobb lesz inkább azt megtanulni mire megjön :Đ
Jó kis este volt ez: két béndzsázó sokat tanult :-D Várjuk a full verziót!


Kép
Kép
Kép

Téma megosztása:


  • (14 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó