HWSW Informatikai Kerekasztal: Fight Night Round 4 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (16 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Fight Night Round 4

#1 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 17. 06:22

No ennek is eljött az ideje. Az első értékelhető, és szemmel látható bizonyítéka hogy a nagysikerű Fight Night sorozat folytatódik. Nálam talán a leginkább várt játék. A FN3 volt első X360-as játékom, tuti nem hagyom ki a folytatását. Mostantól itt tudunk beszélni róla! :Đ

Ja és a legfontosabb....a VIDEO, melyben látható hogy a játék egyik karaktere a 80'-as évekbeli "Iron" Miiiiiiiiiike Tyyyyyyysoooon!!!! COOL


Kép
Kép
Kép

#2 Felhasználó inaktív   03martonk 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 274
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 17. 09:09

Idézet

No ennek is eljött az ideje. Az első értékelhető, és szemmel látható bizonyítéka hogy a nagysikerű Fight Night sorozat folytatódik. Nálam talán a leginkább várt játék. A FN3 volt első X360-as játékom, tuti nem hagyom ki a folytatását. Mostantól itt tudunk beszélni róla! :Đ

Ja és a legfontosabb....a VIDEO, melyben látható hogy a játék egyik karaktere a 80'-as évekbeli "Iron" Miiiiiiiiiike Tyyyyyyysoooon!!!! COOL

en is osztom a velemenyedet Kép nekem a 2 volt az elso amivel jatszottam es egyszeruen nem birtam letenni a joystic-ot aztan jott a 3-om amivel szinten igy voltam es most varom a 4 et!!!!Kép:-D

#3 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 17. 20:09

Idézet

Idézet

No ennek is eljött az ideje. Az első értékelhető, és szemmel látható bizonyítéka hogy a nagysikerű Fight Night sorozat folytatódik. Nálam talán a leginkább várt játék. A FN3 volt első X360-as játékom, tuti nem hagyom ki a folytatását. Mostantól itt tudunk beszélni róla! :Đ

Ja és a legfontosabb....a VIDEO, melyben látható hogy a játék egyik karaktere a 80'-as évekbeli "Iron" Miiiiiiiiiike Tyyyyyyysoooon!!!! COOL

en is osztom a velemenyedet Kép nekem a 2 volt az elso amivel jatszottam es egyszeruen nem birtam letenni a joystic-ot aztan jott a 3-om amivel szinten igy voltam es most varom a 4 et!!!!Kép:-D
Azt azért nem hiszem el hogy csak nekünk jön be.... Hol van ilyenkor Daveout...Norris...hm????
Kép
Kép
Kép

#4 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 06. 17. 20:18

Idézet

Azt azért nem hiszem el hogy csak nekünk jön be.... Hol van ilyenkor Daveout...Norris...hm????
Itt vok... Én is várom már,remélem ki lesz javítva 1-2dolog,ami mondjuk a 3-ban picit "idegesítő" volt.

#5 Felhasználó inaktív   bobby 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 120
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 17. 20:31

Idézet

Idézet

Azt azért nem hiszem el hogy csak nekünk jön be.... Hol van ilyenkor Daveout...Norris...hm????
Itt vok... Én is várom már,remélem ki lesz javítva 1-2dolog,ami mondjuk a 3-ban picit "idegesítő" volt.
jaja, és én is várom... imádtam a 3-at... még ma is tolom... x360on... remélem sokkal jobb lesz mint a prizefighter vagy mi....

#6 Felhasználó inaktív   NikoBellic 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 51
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 16. 20:23

jöhetne PC-re is irányítást meg megoldanák vhogy

#7 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 07. 07:22

2 napja nem került ki hírnek, s ennek biztosan megvan az oka. Nem elég jó, nem elég érett hogy hír legyen belőle. De úgy gondolom sokan nagyon várjuk már eme remekbeszabott sorozat 4. részét, s ha hírnek kevés is (?), szerintem egy topikbejegyzést megérdemel, hát beszúrom ide irományom:

VIDEO_1
VIDEO_2
[color= #f4f2f2; line-height: 17px" class="Apple-style-span][font=" arial,helvetica,sans-serif" class="Apple-style-span"]AZ EA korábban kellemes meglepetésként rukkolt elő a hírrel, miszerint a FaceBreaker mellett még egy bunyós játékot készítenek, mely a korábban már jól bejáratot név[/color][/font][color= #ffffff" class="Apple-style-span][font=" arial,helvetica,sans-serif" class="Apple-style-span"], a [/color][/font][color= #ffffff" class="Apple-style-span][font=" arial,helvetica,sans-serif" class="Apple-style-span"]Fight[/color][/font][color= #ffffff" class="Apple-style-span][font=" arial,helvetica,sans-serif" class="Apple-style-span"] [/color][/font][color= #ffffff" class="Apple-style-span][font=" arial,helvetica,sans-serif" class="Apple-style-span"]Night[/color][/font][color= #ffffff" class="Apple-style-span][font=" arial,helvetica,sans-serif" class="Apple-style-span"] [/color][/font][color= #ffffff" class="Apple-style-span][font=" arial,helvetica,sans-serif" class="Apple-style-span"]Round [/color][/font][color= #ffffff" class="Apple-style-span][font=" arial,helvetica,sans-serif" class="Apple-style-span"]negyed[/color][/font][font=" arial,helvetica,sans-serif" class="Apple-style-span"]ik epizódja lesz. Egyelőre annyit tudni, hogy valamikor 2009-ben debütál a játék (az IGN 2009 dec 31-et jelöli meg megjelenési dátumként)[/font][font=" arial,helvetica,sans-serif" class="Apple-style-span"], kizárólag [/font][font=" arial,helvetica,sans-serif" class="Apple-style-span"]PS3-ra és X360-ra. Külön meglepetés, hogy a korábbi részekből már ismert arcok mellett még több boxlegenda szorít helyet magának majd a ringben. (Mike 'Iron' Tyson, Lennox Lewis, Naseem Hamed, George Foreman.... és még sokan mások)[/font][font=" arial,helvetica,sans-serif" class="Apple-style-span"]
[/font]

Kép
[color= #f4f2f2; line-height: 17px; font-family: tahoma" class="Apple-style-span][color= #ffffff" class="Apple-style-span][font=" arial,helvetica,sans-serif" class="Apple-style-span"]A játék egy teljesen újjáépített fizikai motort és animációs modellt kap, hogy a lehető legrealisztikusabb hatással kápráztassa el a játák fanjait.
Fáradtság, adrenalin, lábmunka és megfelelő időzítés, mind-mind olyan új tényezők amelyekkel a Fight Night Round 4-ben számolnunk kell majd. Számtalan új, eddig nem látott mozdulat színesíti majd a játékot, melyeket nem láthattunk a sorozat korábbi részeiben. A jól bevált iráyítási módhoz ezért hozzá kellett nyúlia a fejlesztőknek. Reméljük hogy nem bánjuk meg! :Đ
[/color][/color][/font]

És végül, de nem utolsó sorban, íme a játékban szereplő boxolók listája:

Heavyweight
* Muhammad Ali
* Joe Frazier
* Mike Tyson
* Lennox Lewis
* Rocky Marciano
* Evander Holyfield
* George Foreman
* Tommy Morrison
* Larry Holmes

Light Heavyweight
* Roy Jones Jr
* Chad Dawson
* James Toney
* Antonio Tarver
* Jeff Lacy
* Bernard Hopkins
* Glen Johnson
* David Haye

Middleweight
* Sugar Ray Leonard
* Winky Wright
* Kelly Pavlik
* Arthur Abraham
* Joe Calzaghe
* Thomas Hearns
* Marvin Hagler
* Sugar Ray Robinson
* Jake LaMotta
* Nigel Benn
* Chris Eubank

Welterweight
* Oscar De La Hoya
* Ricky Hatton
* Floyd Mayweather Jr.
* Emanuel Augustus
* Miguel Cotto
* Shane Mosley
* Zab Judah
* Aaron Pryor
* Kostya Tszyu

Lightweight
* Roberto Duran
* Joel Casamayor
* José Luis Castillo
* Hector Camacho
* Diego Corrales

Featherweight
* Manny Pacquiao
* Gerry Penalosa
* Rey Bautista
* Naseem Hamed
* Marco Antonio Barrera
* Willie Pep
* Edwin Valero
* Salvador Sanchez

Kép
Kép
Kép

#8 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 12. 08:04

http://gamextract.com/?p=2344
akit esetleg érdekel....

Kép
Kép
Kép

#9 Felhasználó inaktív   kasy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.042
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 12. 13:32

Idézet

http://gamextract.com/?p=2344
akit esetleg érdekel....
Hogyne érdekelne. Én személy szerint mind a három részét végig játszottam és érdekelnek a hírmorzsák mert a negyediket is szándékomban áll végigtolni.

#10 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 12. 14:09

Idézet

Idézet

http://gamextract.com/?p=2344
akit esetleg érdekel....
Hogyne érdekelne. Én személy szerint mind a három részét végig játszottam és érdekelnek a hírmorzsák mert a negyediket is szándékomban áll végigtolni.
Esetleg LIVE-on is egymás ellen??????
Kép
Kép
Kép

#11 Felhasználó inaktív   Xabinho87 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 665
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 14. 10:00

Fight Night Round 4 trailer

#12 Felhasználó inaktív   kasy 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.042
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 14. 10:04

Idézet

Idézet

Idézet

http://gamextract.com/?p=2344
akit esetleg érdekel....
Hogyne érdekelne. Én személy szerint mind a három részét végig játszottam és érdekelnek a hírmorzsák mert a negyediket is szándékomban áll végigtolni.
Esetleg LIVE-on is egymás ellen??????
Sajnos egyelőre még nincs LIVE, de úgy tűnik idővel megoldódik ez a próbléma. Ha meglesz szívesen öklöznék, talán mikor jön a negyedik rész már mehet is a dolog.

#13 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 04. 06:01

Valaki esetleg tudja hogy a fight night 3ban eetleg szerepel Felix Trinidad?Mert ha igen akkor szivesen összehoznám az idei Roy Jones Jr és Felix Trinidad gála meccset.Csak ezért érdekelne, Számomra Jr az örök klasszis marad.Ja és nagyon nagy játék még mindig, várom a 4et.

Ja és az a Don King Pizefihter az milyen?valai tudja?

elöre is mindenkinek köszi


 


#14 Felhasználó inaktív   csődör 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 31. 10:12

Sziasztok!A rocky balboa még nem jelent meg gondolom pc-n. És a fight night?
csődör

#15 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 10. 31. 10:30

Idézet

Sziasztok! A rocky balboa még nem jelent meg gondolom pc-n. És a fight night?
az sem....sőt szerintem az új sem fog

#16 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 14. 14:01

csövi!!!

valaki tudja, hogy hogy lehet 1 ütéses padlozást megcsinálni a FN3-ban?az erösebb ütést azt vágom de sajnos ennyi.

vagy ezt a gép adja véletlenül?elöre is köszi mindenkinek!

csumi


 


#17 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 11. 21. 07:31

December 14. 9:00
Ezt az időpontot jegyezze meg minden rajongó. Ekkor érkezik ugyanis az új video a játékból!
Én már várom nagyon.....

Kép
Kép
Kép

#18 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 08. 08:17

Idézet

December 14. 9:00
Ezt az időpontot jegyezze meg minden rajongó. Ekkor érkezik ugyanis az új video a játékból!
Én már várom nagyon.....
Már csak 6 nap! :Đ Várom nagyon ! ! !
Kép
Kép
Kép

#19 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 13. 12:36

Már csak alig több mint 20 óra, s új videó lesz látható a játékból. Nemcsak ebből, hanem sok másból is, pl Maffia2.... amit szintén nagyon várok.

De elsősorban egy hosszú, látványos, kiadós, ütős, musthave FNR4 ingame videóra lennék kíváncsi (és ha már bunyó, jöhetne egy kis UFC2009-is)


Kép
Kép
Kép

#20 Felhasználó inaktív   Kaos 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 517
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 13. 12:38

Idézet

Már csak alig több mint 20 óra, s új videó lesz látható a játékból. Nemcsak ebből, hanem sok másból is, pl Maffia2.... amit szintén nagyon várok.

De elsősorban egy hosszú, látványos, kiadós, ütős, musthave FNR4 ingame videóra lennék kíváncsi (és ha már bunyó, jöhetne egy kis UFC2009-is)

én is nagyon várom már a videokat föleg mafia 2t

Téma megosztása:


  • (16 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó