HWSW Informatikai Kerekasztal: Fight Night Round 4 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (16 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Fight Night Round 4

#41 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 10. 22:22

Idézet

ufc-t előrendeltem és nem bizti hogy köv hónapokba fog ez kelleniKép
Én is előrendeltem az UFC-t...de ettől függetlenül hidd el, kelleni fog ez is! :Đ
Kép
Kép
Kép

#42 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 04. 11. 08:42

2:24-nél a néger fazont nagyon kipancsolják! :Đ

#43 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 11. 09:29

ELkezdtem rágyúrni a játékra. A FNR3-al tegnap Dave-el nyomtunk 2.5 meccset (azért a fél, mert a 3. meccs közben kifagytunk) Ma pedig újra elkezdtem a karrier módot Medium fokozaton. (nincs is más játékom most)

Nekem tegnap még mindig sikerült úgy ütéskombinációt megtanulnom, pedig már két éve hogy megvan a játék :Đ Úgyhogy norb, legközelebb nem kiütlek, hanem kivégezlek a ringben! :-D

Május közepéig boxolok, utána véltok egy hónapra ketrecharcra (UFC), hogy aztán júliusban újult erővel álljak neki a díszdobozos FNR4-emnek! :) Már nagyon várom!


Kép
Kép
Kép

#44 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 11. 10:34

Idézet

aztán júliusban újult erővel álljak neki a díszdobozos FNR4-emnek! :Đ Már nagyon várom!
Lesz díszdobozos kiadás?
   

#45 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 11. 10:35

Idézet

Idézet

aztán júliusban újult erővel álljak neki a díszdobozos FNR4-emnek! :Đ Már nagyon várom!
Lesz díszdobozos kiadás?
Azt nemtom hogy lesz-e, de HA lesz, nekem olyan lesz!
Kép
Kép
Kép

#46 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 04. 11. 12:07

én mondjuk nem hiszem hogy lesz díszdoboz....igazából úgy nincs mit belerakni mint egy resi 5 vagy mgs4 esetében...
de max egy fémdobozt tudok elképzelni bónusz dvd-vel.

#47 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 11. 13:53

Idézet

én mondjuk nem hiszem hogy lesz díszdoboz....igazából úgy nincs mit belerakni mint egy resi 5 vagy mgs4 esetében...
de max egy fémdobozt tudok elképzelni bónusz dvd-vel.

Így van, igaz, eg yResi5-be lehet Zombit csomagolni, egy MGS4-be meg egy félig elszívott cigit. Bullshit. Miért ne lehetne ebből extra kiadás? Mert nem fér el benne egy boxkesztyű? :Đ Ha minden áron rakni akarnak mellé valamit, akkor tehetnek egyvazelines tégelyt, vagy egyszerűen csak a boxolókról mondjuk egy pakli kártyát, amin rajta vannak a képességeik...vagy mondjuk egy törölköző! Szóval HA akarnak, tudnak csinálni extra kiadást....ha meg "csak" fémdobozos lesz, nos akkor olyant veszek :-D


Kép
Kép
Kép

#48 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 11. 14:10

Idézet

Idézet

én mondjuk nem hiszem hogy lesz díszdoboz....igazából úgy nincs mit belerakni mint egy resi 5 vagy mgs4 esetében...
de max egy fémdobozt tudok elképzelni bónusz dvd-vel.

Így van, igaz, eg yResi5-be lehet Zombit csomagolni, egy MGS4-be meg egy félig elszívott cigit. Bullshit. Miért ne lehetne ebből extra kiadás? Mert nem fér el benne egy boxkesztyű? :Đ Ha minden áron rakni akarnak mellé valamit, akkor tehetnek egyvazelines tégelyt, vagy egyszerűen csak a boxolókról mondjuk egy pakli kártyát, amin rajta vannak a képességeik...vagy mondjuk egy törölköző! Szóval HA akarnak, tudnak csinálni extra kiadást....ha meg "csak" fémdobozos lesz, nos akkor olyant veszek :-D

Ha télleg ilyen törölközőt/kesztyűt vagy vmi hasonló dolgot raknának bele tuti hogy én is megvenném a special editionst!:)
   

#49 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 11. 14:12

Idézet

Idézet

Idézet

én mondjuk nem hiszem hogy lesz díszdoboz....igazából úgy nincs mit belerakni mint egy resi 5 vagy mgs4 esetében...
de max egy fémdobozt tudok elképzelni bónusz dvd-vel.

Így van, igaz, eg yResi5-be lehet Zombit csomagolni, egy MGS4-be meg egy félig elszívott cigit. Bullshit. Miért ne lehetne ebből extra kiadás? Mert nem fér el benne egy boxkesztyű? :Đ Ha minden áron rakni akarnak mellé valamit, akkor tehetnek egyvazelines tégelyt, vagy egyszerűen csak a boxolókról mondjuk egy pakli kártyát, amin rajta vannak a képességeik...vagy mondjuk egy törölköző! Szóval HA akarnak, tudnak csinálni extra kiadást....ha meg "csak" fémdobozos lesz, nos akkor olyant veszek :-D

Ha télleg ilyen törölközőt/kesztyűt vagy vmi hasonló dolgot raknának bele tuti hogy én is megvenném a special editionst!:)
Na tessék! Ugye milyen kira 5let, pl egy kis flotír törölköző FNR!-es logoval, vagy egy kulacs olyan kis szipkával, amivel az arcukra nyomják a vizet... :) Szóval az nem lehet gond, hogy ne lenne mit a csomagba tenni. Akarni kell, ennyi.
Kép
Kép
Kép

#50 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 11. 14:18

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

én mondjuk nem hiszem hogy lesz díszdoboz....igazából úgy nincs mit belerakni mint egy resi 5 vagy mgs4 esetében...
de max egy fémdobozt tudok elképzelni bónusz dvd-vel.

Így van, igaz, eg yResi5-be lehet Zombit csomagolni, egy MGS4-be meg egy félig elszívott cigit. Bullshit. Miért ne lehetne ebből extra kiadás? Mert nem fér el benne egy boxkesztyű? :Đ Ha minden áron rakni akarnak mellé valamit, akkor tehetnek egyvazelines tégelyt, vagy egyszerűen csak a boxolókról mondjuk egy pakli kártyát, amin rajta vannak a képességeik...vagy mondjuk egy törölköző! Szóval HA akarnak, tudnak csinálni extra kiadást....ha meg "csak" fémdobozos lesz, nos akkor olyant veszek :-D

Ha télleg ilyen törölközőt/kesztyűt vagy vmi hasonló dolgot raknának bele tuti hogy én is megvenném a special editionst!:)
Na tessék! Ugye milyen kira 5let, pl egy kis flotír törölköző FNR!-es logoval, vagy egy kulacs olyan kis szipkával, amivel az arcukra nyomják a vizet... :) Szóval az nem lehet gond, hogy ne lenne mit a csomagba tenni. Akarni kell, ennyi.
De lehetne pl olyan kis fém biszbasz amvel lenyomkodják az arcukról a duzzanatot a szünetbe, de lehetne pl egy ugrálókötél is!Kép
   

#51 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 04. 11. 14:19

Idézet

Idézet

Idézet

Na tessék! Ugye milyen kira 5let, pl egy kis flotír törölköző FNR!-es logoval, vagy egy kulacs olyan kis szipkával, amivel az arcukra nyomják a vizet... :Đ Szóval az nem lehet gond, hogy ne lenne mit a csomagba tenni. Akarni kell, ennyi.
az oké csak egy ilyen exkluzív törölköző esetleg kesztyű olyan sokat dobna az áron hogy nem biztos hogy megéri nekik...

#52 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 11. 14:22

Idézet

Idézet

Idézet

De lehetne pl olyan kis fém biszbasz amvel lenyomkodják az arcukról a duzzanatot a szünetbe, de lehetne pl egy ugrálókötél is!Kép
Az mekkora ötlet :Đ Egy ugrálókötél! :-D
Kép
Kép
Kép

#53 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 14. 04:40

Tegnap pár meccset lenyomtam a FNR3-al. (nincs saját topikja) Próbálok felkészülni a 4. rész megjelentére. :Đ
A három nehézségi fokozat közül a legkönnyeben már kivittem, most mediumon csinálom. Itt azért már meg kell küzdeni a kiütésért. No nem mondom nem kell azért ketté feszülnünk sem. Legalábis ahohl én tartok, még nem. 6 amatőr és 11 profi meccs után, (játék kb 1/4-e) azonban volt egy olyan meccsem, amilyen még soha, legkönnyebb fokozaton sem! Csatolom a meccsről készült statisztikát, érdemes megvizslantani :-D Pláne, hogy pehelysúlyban játszottam, ahol ugyebár jópár pofonnak el kell csattania, mire seggreül a másik. Az egész meccs nem tartott tovább 1,5 percnél :)
Kép
Kép
Kép
Kép

#54 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 14. 08:35

Nos bővül a boxolók listája! Az eddig ismert nevek (Chambers, Foreman, Toney, Frezier, Lewis, Tyson, Ali) mellett, már tudni lehet még 5 sportoló nevét, így már 12 boxoló ismert a 40-ből. Az újonnan megismert karakterek a következők:
Jermain Taylor
Kép

Kelly Pavlik
Kép
Roy Jones Jr.
Kép

Sergio Mora
Kép

Vinny Pazienza
Kép



Kép
Kép
Kép

#55 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 04. 14. 08:38

Idézet

Nos bővül a boxolók listája! Az eddig ismert nevek (Chambers, Foreman, Toney, Frezier, Lewis, Tyson, Ali) mellett, már tudni lehet még 5 sportoló nevét, így már 12 boxoló ismert a 40-ből. Az újonnan megismert karakterek a következők:
Jermain Taylor
Jó lesz ez!!! Kép

#56 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 14. 08:45

Idézet

Idézet

Nos bővül a boxolók listája! Az eddig ismert nevek (Chambers, Foreman, Toney, Frezier, Lewis, Tyson, Ali) mellett, már tudni lehet még 5 sportoló nevét, így már 12 boxoló ismert a 40-ből. Az újonnan megismert karakterek a következők:
Jermain Taylor
Jó lesz ez!!! Kép
húúú gecc én már nagyon várom. Láttad a reggeli hsz-mat i? Nézd meg a statisztikát!
Kép
Kép
Kép

#57 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 17. 06:14

Azóta is folyamatosan gyúrok az új rész megjelenésére :Đ
Már HARD fokozaton nyomom a 3-at, és eddig egész jól megy (kopp-kopp-kopp)
tizenegynehanyadik mérkőzésen vagyok túl ma reggel. Az utolsó ellenfél miatt majdnem elkéstünk a munkahelyről, mert 7x, azaz hétszer, kellett kiütnöm, hogy végleg lent maradjon! Hát mit mondjak izzadtam rendesen :-D De egyelőre veretlen vagyok! :)

Kép
Kép
Kép

#58 Felhasználó inaktív   cemi 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 369
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 17. 09:06

Sziasztok!

-hát a 4.-ik rész jöhetne már, de legalább tul sokat nem kell várni rá, én is hamarosan elkezdek edzeni, bár ehez haverom kellene, vele vivtam eddig a legeslegnagyobb csatáimat.

Elsö dolgom lesz hogy Tysonnal kiüssem AlitKép vagy a karrierben, de már várom mit is mutat az uj rész, a videok látványosak voltak, remélem hasonlo lesz a stuff is.

egy kérdés a 3 miatt:-hogy lehet bevinni 1 ütéses padlozást?vagy ezt csak a gép adja?


 


#59 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 17. 09:09

Idézet

Sziasztok!

-hát a 4.-ik rész jöhetne már, de legalább tul sokat nem kell várni rá, én is hamarosan elkezdek edzeni, bár ehez haverom kellene, vele vivtam eddig a legeslegnagyobb csatáimat.

Elsö dolgom lesz hogy Tysonnal kiüssem AlitKép vagy a karrierben, de már várom mit is mutat az uj rész, a videok látványosak voltak, remélem hasonlo lesz a stuff is.

egy kérdés a 3 miatt:-hogy lehet bevinni 1 ütéses padlozást?vagy ezt csak a gép adja?

Na ezaz!!!! Daveouttal is sokat foglalkoztunk ezzel a kérdéssel: hogy lehet egy ütéssel, szédülés nélkül kiütni az ellent. Mert látni már láttunk ilyent. Sőt az biztos hogy nem csak a gép tud ilyent, mert online már kaptam én is :Đ
De nemtom hogy lehet megcsinálni. Te online vagy? Mert nyomhatunk meccseket LIVe-on ha gondolod! Ma este valószínű Daveouttal úgyis boxolunk!

Kép
Kép
Kép

#60 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 17. 09:12

Az a helyzet, hoyg erről a játékról még csak jót hallottam. Most mindössze 3500 Ft-ért lehet megvenni újonnan. Gondolom ennyiért megéri. Szerintem még ma beszerzem.
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


Téma megosztása:


  • (16 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó