HWSW Informatikai Kerekasztal: Fight Night Round 4 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (16 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 14
  • 15
  • 16
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Fight Night Round 4

#301 Felhasználó inaktív   Daveout 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.295
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 08. 29. 13:50

Idézet

Idézet

Idézet

Pár napja elérhető a Champions Pack ami 400 MS pont vagy 4,99 dollárt kóstál. A DLC-ben olyan boxolók kaptak helyett mint Oscar De La Hoya, Vitali Klitschko, vagy Wladimir Klitschko.
hát nemtom 5 dollárért már veszek egy játékot a psn-en
Olyan megszállottnak mint nekem, ez nem tétel. Már tegnap reggel le is rántottam :Đ
megszállott??? Nekem "csalódás" vagy...mióta megjelent 1szer játszottunk 1más ellen! És nem is igazán látom h játszanál vele!

#302 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 08. 29. 14:56

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Pár napja elérhető a Champions Pack ami 400 MS pont vagy 4,99 dollárt kóstál. A DLC-ben olyan boxolók kaptak helyett mint Oscar De La Hoya, Vitali Klitschko, vagy Wladimir Klitschko.
hát nemtom 5 dollárért már veszek egy játékot a psn-en
Olyan megszállottnak mint nekem, ez nem tétel. Már tegnap reggel le is rántottam :Đ
megszállott??? Nekem "csalódás" vagy...mióta megjelent 1szer játszottunk 1más ellen! És nem is igazán látom h játszanál vele!

:-D Ez igaz. De ennek oka van. Kipörgettem egyszer a karaktermódot, ozt úgy gondoltam pihentetem a gombos DLC-ig. Ezalatt kinyomtam egy csomó, eddig kimaradt játékot. S most hogy tegnap óta megvan a gombos DLC....nos még csak egy nap telt el. :)
Mindenesetre ez a játk nálam az 5. rész megjelentéig (de az MMA-ig biztosan) ott lesz a polcomon, nem adom el. Úgyhogy lesz még időnk játszani egymással! :)


Kép
Kép
Kép

#303 Felhasználó inaktív   gugci 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 01. 14:29

Helós sajnos nekem a 4 még nincs meg,de már csak napok kérdése és meglesz!Most épp még mindig a Round 3 at nyüstölöm,ebben a percben is:D James te írtad h letöltötted a fizetős patchet, azt szeretném tudni, h mrennyi a két Klitschko overallja? És vki tud segíteni abba h hogyan tudok majd hozzá letölteni a gombos dlc-t? Ps 3 on játszok.És van net hozzá.Előre is köszi!

#304 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 09. 01. 14:52

Idézet

Helós sajnos nekem a 4 még nincs meg,de már csak napok kérdése és meglesz!Most épp még mindig a Round 3 at nyüstölöm,ebben a percben is:D James te írtad h letöltötted a fizetős patchet, azt szeretném tudni, h mrennyi a két Klitschko overallja? És vki tud segíteni abba h hogyan tudok majd hozzá letölteni a gombos dlc-t? Ps 3 on játszok.És van net hozzá.Előre is köszi!
hát akkor a storeról tudod leszedni, ez a dlc még ingyenes asszem

#305 Felhasználó inaktív   novaksandor 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 08. 13:56

Sziasztok!
Ha van kedve valakinek, valakiknek Xbox Live-on játszani, akkor vegyetek fel. Gamertag: novaksandor
(Sajnos kevés magyarral lehet találkozni Live-on aki ezzel játszik. A sok amerikai cserépedény meg vagy nem tud vele játszani, csak ész nélkül ütöget, amelyiknek meg véresre verik az arcát és a padlót nyaldossa, az meg vagy kilép, vagy anyázik.)

#306 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 08. 14:03

Idézet

Sziasztok!
Ha van kedve valakinek, valakiknek Xbox Live-on játszani, akkor vegyetek fel. Gamertag: novaksandor
(Sajnos kevés magyarral lehet találkozni Live-on aki ezzel játszik. A sok amerikai cserépedény meg vagy nem tud vele játszani, csak ész nélkül ütöget, amelyiknek meg véresre verik az arcát és a padlót nyaldossa, az meg vagy kilép, vagy anyázik.)
HELLÓÓÓÓÓ ! ! ! ! :Đ
Ígérem neked én is elérhető leszek...már többen szóvá tették hogy eltűntem a ringből...
De nyugi, idővel visszatérek ! ! !

Kép
Kép
Kép

#307 Felhasználó inaktív   novaksandor 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 08. 14:09

Idézet

Idézet

Sziasztok!
Ha van kedve valakinek, valakiknek Xbox Live-on játszani, akkor vegyetek fel. Gamertag: novaksandor
(Sajnos kevés magyarral lehet találkozni Live-on aki ezzel játszik. A sok amerikai cserépedény meg vagy nem tud vele játszani, csak ész nélkül ütöget, amelyiknek meg véresre verik az arcát és a padlót nyaldossa, az meg vagy kilép, vagy anyázik.)
HELLÓÓÓÓÓ ! ! ! ! :Đ
Ígérem neked én is elérhető leszek...már többen szóvá tették hogy eltűntem a ringből...
De nyugi, idővel visszatérek ! ! !
OK. Én azóta is rendszeresen tolom vele. Mostmár Ranked meccseket is (ha csak a Ranked meccseket nézzük, akkor 14 meccsből 13 győzelem, ebből ha jól emlékszem 12 vagy 11 KO.). Talán hígult a mezőny, és aki csak az acsikat akarta, az eltűnt. Van még 1-2 esztelen ütögető, de már talán kevesebb. Ranked-ban jobb meccseket lehet játszani, mint Championship-ben. De azért ott is próbálkozom. Kicsit kevesebb sikerrel.

#308 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 08. 15:27

Idézet

Idézet

Idézet

Sziasztok!
Ha van kedve valakinek, valakiknek Xbox Live-on játszani, akkor vegyetek fel. Gamertag: novaksandor
(Sajnos kevés magyarral lehet találkozni Live-on aki ezzel játszik. A sok amerikai cserépedény meg vagy nem tud vele játszani, csak ész nélkül ütöget, amelyiknek meg véresre verik az arcát és a padlót nyaldossa, az meg vagy kilép, vagy anyázik.)
HELLÓÓÓÓÓ ! ! ! ! :Đ
Ígérem neked én is elérhető leszek...már többen szóvá tették hogy eltűntem a ringből...
De nyugi, idővel visszatérek ! ! !
OK. Én azóta is rendszeresen tolom vele. Mostmár Ranked meccseket is (ha csak a Ranked meccseket nézzük, akkor 14 meccsből 13 győzelem, ebből ha jól emlékszem 12 vagy 11 KO.). Talán hígult a mezőny, és aki csak az acsikat akarta, az eltűnt. Van még 1-2 esztelen ütögető, de már talán kevesebb. Ranked-ban jobb meccseket lehet játszani, mint Championship-ben. De azért ott is próbálkozom. Kicsit kevesebb sikerrel.
Volt/van pár korábban elmarad játék amiket pótoltam(lok). DE A FNR4 örök úgyis, úgyhogy majd visszatérek hozzá! A gombos irányítást kipróbáltam, de sajnos nem sikerült hoznia FNR3 irányítását. Felejtős. Ennél jobb a karos. Úgyhogy még jobban el kell sajátítanom majd. Aztán két súlycsoportban is neki akarok állni. Egy véznábbal és egy hízottal :-D És Pro fokozaton. Azért a Championt még durvának érezném.... legalábbis több meccsen át. Te próbáltad már úgy? Vagy csak online?
Kép
Kép
Kép

#309 Felhasználó inaktív   novaksandor 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 08. 15:52

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Sziasztok!
Ha van kedve valakinek, valakiknek Xbox Live-on játszani, akkor vegyetek fel. Gamertag: novaksandor
(Sajnos kevés magyarral lehet találkozni Live-on aki ezzel játszik. A sok amerikai cserépedény meg vagy nem tud vele játszani, csak ész nélkül ütöget, amelyiknek meg véresre verik az arcát és a padlót nyaldossa, az meg vagy kilép, vagy anyázik.)
HELLÓÓÓÓÓ ! ! ! ! :Đ
Ígérem neked én is elérhető leszek...már többen szóvá tették hogy eltűntem a ringből...
De nyugi, idővel visszatérek ! ! !
OK. Én azóta is rendszeresen tolom vele. Mostmár Ranked meccseket is (ha csak a Ranked meccseket nézzük, akkor 14 meccsből 13 győzelem, ebből ha jól emlékszem 12 vagy 11 KO.). Talán hígult a mezőny, és aki csak az acsikat akarta, az eltűnt. Van még 1-2 esztelen ütögető, de már talán kevesebb. Ranked-ban jobb meccseket lehet játszani, mint Championship-ben. De azért ott is próbálkozom. Kicsit kevesebb sikerrel.
Volt/van pár korábban elmarad játék amiket pótoltam(lok). DE A FNR4 örök úgyis, úgyhogy majd visszatérek hozzá! A gombos irányítást kipróbáltam, de sajnos nem sikerült hoznia FNR3 irányítását. Felejtős. Ennél jobb a karos. Úgyhogy még jobban el kell sajátítanom majd. Aztán két súlycsoportban is neki akarok állni. Egy véznábbal és egy hízottal :-D És Pro fokozaton. Azért a Championt még durvának érezném.... legalábbis több meccsen át. Te próbáltad már úgy? Vagy csak online?
Én Pron már végigvittem a Legacy módot. Igaz csak Featherweight-ben és súlycsoportot ugorva egyel feljebb. A jó öreg KOKO-val. :)
Azt tapasztaltam, hogy alacsonyabb súlycsoportban 1 fokkal könnyebb, mint mondjuk Heavyweight-ben. Én most akarok nekiállni majd a Heavyweight-nek Champion fokozaton. Meglátjuk mire megyek vele. Mondjuk mindig teletűzdelem letöltött nagynevű boxolókkal is a Legacy módot, akkit sokkal acélosabb ellenfelek, mint a random általt kreált boxolók.
A gombos irányítást nem is próbáltam. de nekem a karos volt és lesz is az igazi (már az elődökben is az volt).
Némely online meccsen érződik, hogyha valaki gombokkal játszik és ész nélkül. Olyan gyorsan nem lehet jobb-bal-jobb-bal-....stb. horgot ütni karral, csak ha örülten nyomogatja valaki a két gombot. Én max ilyenkor 3-szor gyorsan megfejelem az illetőt, hogy minnél hamarabb vége legyen, ha nem tudok vele mit kezdeni. És keresek egy jobban játszható ellenfelet. :)

#310 Felhasználó inaktív   m.sanyika 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 249
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 10. 25. 10:36

valaki nem tud nekem ojan oldalt ahol a fight night 4-es DLC-t le tudnám tölteni nincs LIVE-om csak netröl tudnám megcsinálni pendrive-al. Ojan kellene amibe az irányitás már gombos meg emberek vannak benne asszem championship DLC honnan lehetne letölteni??? elöre is köszönöm... én nem találom a neten a googleba:( találtam egyet de nemtudom most ez mi?:Đ http://blog.fightnig...ch-and-dlc.aspx ez a championship pack ez kellene nekem de nem tudom letölteni:(

#311 Felhasználó inaktív   pleiades 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 10. 31. 00:43

Sziasztok!

Online küzdelem előtt meg tudom valahogy nézni az ellenfél eddigi statisztikáit? (nyert, vesztett meccsek, szint, stb...)?



#312 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 27. 21:07

Exclusive Rivalries DLC Trailer
   

#313 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 27. 23:04

Idézet

És basszus benne van Pacman-Cotto párharca is már! :Đ

Jujjj de megjött a kedvem ! ! ! Hétvégén be is fogom tenni! Sajnos kevés időm van mostanában játszani.... de eljön még a FN4 ideje újra nálam!


Kép
Kép
Kép

#314 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 28. 09:52

Idézet

Idézet

És basszus benne van Pacman-Cotto párharca is már! :Đ

Jujjj de megjött a kedvem ! ! ! Hétvégén be is fogom tenni! Sajnos kevés időm van mostanában játszani.... de eljön még a FN4 ideje újra nálam!

100% hogy (újra) beszerzem 360-ra. Kb mióta eladtam azóta hiányzik!Kép
   

#315 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 28. 10:00

Idézet

Idézet

Idézet

És basszus benne van Pacman-Cotto párharca is már! :Đ

Jujjj de megjött a kedvem ! ! ! Hétvégén be is fogom tenni! Sajnos kevés időm van mostanában játszani.... de eljön még a FN4 ideje újra nálam!

100% hogy (újra) beszerzem 360-ra. Kb mióta eladtam azóta hiányzik!Kép
Én nem fogom eladni sose. Igaz letettem mióta kivittem, de ennek több oka is van. Nem votl online partnerem, és a kevés játékidőmbe bele kell férnie az újdonságoknak is amik azóta kijöttek. De játékböjtben nagyon is fogom szeretni megint!
Kép
Kép
Kép

#316 Felhasználó inaktív   seci92 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 28. 11:26

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

És basszus benne van Pacman-Cotto párharca is már! :Đ

Jujjj de megjött a kedvem ! ! ! Hétvégén be is fogom tenni! Sajnos kevés időm van mostanában játszani.... de eljön még a FN4 ideje újra nálam!

100% hogy (újra) beszerzem 360-ra. Kb mióta eladtam azóta hiányzik!Kép
Én nem fogom eladni sose. Igaz letettem mióta kivittem, de ennek több oka is van. Nem votl online partnerem, és a kevés játékidőmbe bele kell férnie az újdonságoknak is amik azóta kijöttek. De játékböjtben nagyon is fogom szeretni megint!
A géppel együtt ment el, amúgy nem adtam volna el!
   

#317 Felhasználó inaktív   N360 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.072
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 06. 21. 18:48

Basszus,de elfelejtettük ezt a szupi játékot! James, rabul ejtett a Red Dead?:Đ

Téma megosztása:


  • (16 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 14
  • 15
  • 16
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó