HWSW Informatikai Kerekasztal: 25 év felettiek Szent topikja - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (11 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

25 év felettiek Szent topikja

#21 Felhasználó inaktív   Daveout 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.295
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 26. 16:36

Idézet

Idézet

Az nagyon jó lehetett! Itt miskolcon is szokott lenni...egyszer mindenképpen elmegyünk Anettával már beszéltük!
Itt Veszprémben a DC-ben szokott lenni. DC7DiákCentrum. Ez egy Egyetemi szórakozóhely az Egyetem területén. És beza egy kocsma is van benne, szal közben lehet iddogálni is. Be kell valljam legutóbb berúgtam, úgyhogy tőlem bárki állhatott volna a színpadon, akkor is röhögtem volna. :Đ
Micsoda egy visszataszító alkoholista ember lett belőled legutolsó személyes találkozásunk óta!?!?!?!? Kívánom h tartsd meg ezt a jó szokásodat 20,ára is!Kép

#22 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 26. 18:04

Idézet

Idézet

Idézet

Az nagyon jó lehetett! Itt miskolcon is szokott lenni...egyszer mindenképpen elmegyünk Anettával már beszéltük!
Itt Veszprémben a DC-ben szokott lenni. DC7DiákCentrum. Ez egy Egyetemi szórakozóhely az Egyetem területén. És beza egy kocsma is van benne, szal közben lehet iddogálni is. Be kell valljam legutóbb berúgtam, úgyhogy tőlem bárki állhatott volna a színpadon, akkor is röhögtem volna. :Đ
Micsoda egy visszataszító alkoholista ember lett belőled legutolsó személyes találkozásunk óta!?!?!?!? Kívánom h tartsd meg ezt a jó szokásodat 20,ára is!Kép
no problémo
Kép
Kép
Kép

#23 Felhasználó inaktív   SonyBlack 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.087
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 26. 18:50

Idézet

Besza-Behu...ahogy Kiss Ádám barátom mondaná...
Elértük ezt a topicot is! Bár jelenleg még én is ilegálisan léptem át eme topic virtuális határait, de ígérem nem csempészek semmit! És remélem tjames sem moderál ki innen kósza 3/4 ed évért! Tomturbó meg (vagy kicsoda)...egy szükséges rossz! mindíg lesz valaki...úszóbence, r6vegas, hogy gyurkát már meg se említsem! Ezt nem lehet kikerülni! Ilyen ez a világ!

Azért szerintem gyurka kicsit gázosabb volt
Athlon 64 X2 4800+ AM2 2*512kb, Asus M2N-E SLI nForce 500SLI, 2GB DDR2 800MHz, Radeon HD2400 Pro 256MB Sapphire

#24 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 26. 18:58

Én errôl a gyurkáról lemaradtam, de ahogy elnézem nem nagyon baj. Mi volt benne a hiba? Egyébként én is voltam a múltkorában stand up comedy-n. Kiss Ádám és Aranyosi Péter állt a dobogóra. Szó szerint annyit röhögtem, hogy a két és fél óra végére megfájdult a fejem. Halálos volt. Még másnap is vigyorogtam estig. Szeptemberben megint jönnek Szolnokra, addig meg marad a Showder Klub. A kevés nézhetô m?sor közé tartozik.
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#25 Felhasználó inaktív   bobby 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 120
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 26. 19:37

ugyis 25 év felettieknek szól...

éreztétek már azt az érzét mikor egy csajt fejbelőttetek? nem szó szerint, hanem... a micsodátokkal... én most éreztem... nagon jóóóóóóó!



#26 Felhasználó inaktív   juhaszroli 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.133
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 26. 19:38

Idézet

ugyis 25 év felettieknek szól...

éreztétek már azt az érzét mikor egy csajt fejbelőttetek? nem szó szerint, hanem... a micsodátokkal... én most éreztem... nagon jóóóóóóó!

Ez a topic készKép
Playstation 3 60 GB


PSN ID : juhaszroli


#27 Felhasználó inaktív   Daveout 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.295
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 26. 19:47

Idézet

ugyis 25 év felettieknek szól...

éreztétek már azt az érzét mikor egy csajt fejbelőttetek? nem szó szerint, hanem... a micsodátokkal... én most éreztem... nagon jóóóóóóó!

Dzsízusz Krályszt!!! Valakinek jól indúl a nyáriszünet...de ezt itt inkább hagyjuk...ha lefényképezted folytassuk a photoalbum topicban...csak vicceltem!Kép

#28 Felhasználó inaktív   juhaszroli 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.133
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 26. 19:56

Idézet

Idézet

ugyis 25 év felettieknek szól...

éreztétek már azt az érzét mikor egy csajt fejbelőttetek? nem szó szerint, hanem... a micsodátokkal... én most éreztem... nagon jóóóóóóó!

Dzsízusz Krályszt!!! Valakinek jól indúl a nyáriszünet...de ezt itt inkább hagyjuk...ha lefényképezted folytassuk a photoalbum topicban...csak vicceltem!Kép
Kicsit ferde a srác...Kép...na jó, én is vicceltemKép
Playstation 3 60 GB


PSN ID : juhaszroli


#29 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 26. 19:57

Az élet örömei. Egy lányt fejbelôni, na nem pisztollyal, hanem a micsodánkkal, valljuk be...csodálatos érzés. :Đ
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#30 Felhasználó inaktív   juhaszroli 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.133
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 26. 19:58

Idézet

Az élet örömei. Egy lányt fejbelôni, na nem pisztollyal, hanem a micsodánkkal, valljuk be...csodálatos érzés. :Đ
Menjünk át a GG fórumára szerintemKép
Playstation 3 60 GB


PSN ID : juhaszroli


#31 Felhasználó inaktív   Guppi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.681
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 26. 20:58

Idézet

Én errôl a gyurkáról lemaradtam, de ahogy elnézem nem nagyon baj. Mi volt benne a hiba? Egyébként én is voltam a múltkorában stand up comedy-n. Kiss Ádám és Aranyosi Péter állt a dobogóra. Szó szerint annyit röhögtem, hogy a két és fél óra végére megfájdult a fejem. Halálos volt. Még másnap is vigyorogtam estig. Szeptemberben megint jönnek Szolnokra, addig meg marad a Showder Klub. A kevés nézhetô m?sor közé tartozik.
Az aláírásomban van egy link. Na ott vannak gyurka idézetek. Kép (sorry a zavarásért és további jó "lövöldözgetést" Kép)
I wanna waste her monthly blood
Wanna get some on my love
Wanna get some gasoline
And burn the house down

#32 Felhasználó inaktív   Glek 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.229
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 26. 21:03

Idézet

ugyis 25 év felettieknek szól...

éreztétek már azt az érzét mikor egy csajt fejbelőttetek? nem szó szerint, hanem... a micsodátokkal... én most éreztem... nagon jóóóóóóó!

NYÁÁÁÁÁ!!!! KépKépKépKép Hát ez a gyerek kész. KépKépKép Én direkt a szemei közé szoktam célozni... KépKépKép (Red dotos óvszer? https://forum.hwsw.h...efault/067.gif)

Sorry, de nem tudtam megállni, hogy ne írjak, annak ellenére, hogy nem vagyok 25. https://forum.hwsw.h...default/105.gif Azt azért nem árt tudni, hogy csak a topicba való írás van tiltva, olvasása nem. Szóval csak finoman. https://forum.hwsw.h...default/024.gif

#33 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 06. 27. 06:52

Wázze, ez nem a pajzánkodás totyik!KépKépKép

#34 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 06. 27. 06:56

Idézet

ugyis 25 év felettieknek szól...

éreztétek már azt az érzét mikor egy csajt fejbelőttetek? nem szó szerint, hanem... a micsodátokkal... én most éreztem... nagon jóóóóóóó!



Bázzz, ecsém...Légyszi ettől kíméljél meg minket, "vén rókákat".
Vizuális ember vagyok és elképzeltem, ahogy a tizen pár éves csúzliddal szegény csajt lövöldözöd, te perverz disznó.Kép

#35 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 27. 07:11

Idézet

Wázze, ez nem a pajzánkodás totyik!KépKépKép

Persze hogy nem az. De ettől függetlenül azért sajnálom azt akinek még nem volt része hasonló "vallásos" élményben. Egyben azért az hogy ide ezt valaki be is írja, azt jelenti hogy először volt ilyenben része, szal az újdonság varázsának hatása alá került, és dicsekedik itt mindenkinek mindenről. A fiatalság velejárója.

25 év felett már arról kell lassan dicsekedni hogy nincsenek vizelettartási problémáink, vagy székrekedésünk. :Đ


Kép
Kép
Kép

#36 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 06. 27. 07:22

Oké.Akkor majd lassan jönnek a pisis-kakis sztorik...Kép

Kép(ekkorában is fúj)

FÚÚÚJ. Ne! Ezt NE!!!!!



#37 Felhasználó inaktív   SonyBlack 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.087
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 27. 13:47

nem nagyon tudunk mit kezdeni ezzel a topiccal Kép
Athlon 64 X2 4800+ AM2 2*512kb, Asus M2N-E SLI nForce 500SLI, 2GB DDR2 800MHz, Radeon HD2400 Pro 256MB Sapphire

#38 Felhasználó inaktív   Stack 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.458
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 27. 15:05

Idézet

25 év feletti dolgokról, tudod...Kép

Hajhullás, fájos izületek és romló látás?Kép

Majd 2 év múlva már én is csatlakozom. Addig derítétek ki hogy hol érdemes gyógyfürdőbe menni hogy a reumánkat kezeljük?Kép


I am a Jedi Knight and the Force is strong with me.

#39 Felhasználó inaktív   Guppi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.681
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 27. 20:13

Fúúj Norb! Hát ilyen példát kell mutatni a kicsiknek??? Kép
I wanna waste her monthly blood
Wanna get some on my love
Wanna get some gasoline
And burn the house down

#40 Felhasználó inaktív   tjames 

  • Őstag
  • Blog megtekintése
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 20.870
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 27. 20:19

Idézet

Fúúj Norb! Hát ilyen példát kell mutatni a kicsiknek??? Kép
Mit keresel egyáltalán itt? SIPIRC ifjú titán! :Đ Mielőtt még olyant is láthatnál, hallhatnál itt hogy azt is meggondolod akarsz e még felnőni :-D
Kép
Kép
Kép

Téma megosztása:


  • (11 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó