HWSW Informatikai Kerekasztal: 25 év felettiek Szent topikja - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (11 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

25 év felettiek Szent topikja

#41 Felhasználó inaktív   N360 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.072
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 27. 21:14

Az a baj,hogy ez a topic vonzza a 25 év alattiakat! :Đ én nem írnék egy 25 év alatti szent topicba,az tuti! (Tényleg,olyan nem lesz? :-D RUTIN MEG AZ ÉVEK !!! Majd megtudjátok! Idén leszek 36...ha összejön... Jók legyetek,fiúk! Egyszer megisszuk a pertut,akár virtuálisan is...! Kép

#42 Felhasználó inaktív   NECROSMOKE 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.989
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 27. 21:19

Szasztok en azert irhatok ugy e:),itt megis milyen 25 eve feletti duma folyik???Kép
PlayStation 3(FAT 80GB )-->>KILLZONE 2 EDITION

Kép

ÉN VAGYOK A LEGKEMÉNYEBB!!! HEHEHEHE(csak vicceltem)
JUST CALL ME-->SMOKE<--
HIÁNYZIK A RÉGI GAMEKAPOCS!!!

#43 Felhasználó inaktív   N360 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.072
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 27. 22:06

Épp erről írtam..... :Đ

#44 Felhasználó inaktív   SonyBlack 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.087
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 02. 16:11

Idézet

Az a baj,hogy ez a topic vonzza a 25 év alattiakat! :Đ én nem írnék egy 25 év alatti szent topicba,az tuti! (Tényleg,olyan nem lesz? :-D RUTIN MEG AZ ÉVEK !!! Majd megtudjátok! Idén leszek 36...ha összejön... Jók legyetek,fiúk! Egyszer megisszuk a pertut,akár virtuálisan is...! Kép
Hát már megis vannak azok a topicok! Igazán érdemes és tanulságos végigolvasni Kép
Athlon 64 X2 4800+ AM2 2*512kb, Asus M2N-E SLI nForce 500SLI, 2GB DDR2 800MHz, Radeon HD2400 Pro 256MB Sapphire

#45 Felhasználó inaktív   N360 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.072
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 02. 16:32

Megjósoltam,hogy lesz... :Đ

#46 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 23. 09:19

Olyan lesz ez a hely idővel, mint amikor Gandlaf beszélget a tündékkel. mivel már mindenki sokszáz éves csak nagyon lassan, néha néha hagyja el szó a szájukat. Hát én most lépek.

(Mély, rekedt, öregember hangon szólok és rendkívül lassan)

Szervusztok. ... Látom kevesen vagytok erre. Merre leledzik mindenki? ...Mindenhol szükség honol, hogy nem jártok erre?
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#47 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 23. 12:43

Na sziasztok! Csatlakoznék én is, lévén sajnos vagy szerencsére 5 éve ebbe a topicba tartozom már! Kép Szerintem pont nekük nem kéne bántani a kisebbeket, lévén a GK olvasóinak (nem kevés van) a 70%-a minimum tinédzser... úgyhogy ez van.

MÁS!

Nincsen időm visszaolvasni, miről szoktatok itt nagy "öregek" dumázni? Kép
Kép

#48 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 23. 12:52

Idézet

Na sziasztok! Csatlakoznék én is, lévén sajnos vagy szerencsére 5 éve ebbe a topicba tartozom már! Kép Szerintem pont nekük nem kéne bántani a kisebbeket, lévén a GK olvasóinak (nem kevés van) a 70%-a minimum tinédzser... úgyhogy ez van.

MÁS!

Nincsen időm visszaolvasni, miről szoktatok itt nagy "öregek" dumázni? Kép
Javaslatomra, hogy hozzunk létre egy topicot, ami csak a 25 év felettieknek szól Norb úgy érezte cselekednie kell. Megalkotta képzeletem szüleményét. A kezdeti fellángolásban lényegében semmiről nem volt úgy igazán szó. Sőt egynémely fórumozó nem törődött az íratlan szabállyal és megsértette magánszféránkat. A topic nem a legforgalmasabb sztrádák közé sorolandó, sokkal inkább a kihalt erdei övényeket kísérő murvás autóutakra emlékeztet. Néha néha jár erre valaki, akkor is csak villant néhányat, nehogy elgázolja a gyanútlan túristát, majd tovább hajt. A kavicsos talaj miatt apró porfelhő keletkezhet ugyan, de az sem számottevő. Sajnos hamar elillan.
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


#49 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 07. 23. 12:54

Hááát...Igazából bármiről...

De mivel ez a mi Szent totyikunk, így inkább "csak" tináger mentes hely...nem kell félni, hogy ide tévednek a kicsik...Kép

Amolyan megpihenni vágyó vén 25 év felettiek nyugodalmas helye. Tudod, pipázni meg konyakot kortyolgatni járunk csak ide.Kép



#50 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 07. 23. 12:58

Idézet

Idézet

Na sziasztok! Csatlakoznék én is, lévén sajnos vagy szerencsére 5 éve ebbe a topicba tartozom már! Kép Szerintem pont nekük nem kéne bántani a kisebbeket, lévén a GK olvasóinak (nem kevés van) a 70%-a minimum tinédzser... úgyhogy ez van.

MÁS!

Nincsen időm visszaolvasni, miről szoktatok itt nagy "öregek" dumázni? Kép
Javaslatomra, hogy hozzunk létre egy topicot, ami csak a 25 év felettieknek szól Norb úgy érezte cselekednie kell. Megalkotta képzeletem szüleményét. A kezdeti fellángolásban lényegében semmiről nem volt úgy igazán szó. Sőt egynémely fórumozó nem törődött az íratlan szabállyal és megsértette magánszféránkat. A topic nem a legforgalmasabb sztrádák közé sorolandó, sokkal inkább a kihalt erdei övényeket kísérő murvás autóutakra emlékeztet. Néha néha jár erre valaki, akkor is csak villant néhányat, nehogy elgázolja a gyanútlan túristát, majd tovább hajt. A kavicsos talaj miatt apró porfelhő keletkezhet ugyan, de az sem számottevő. Sajnos hamar elillan.
Úgy is fogalmazhatnánk, hogy felépítettem a látomásodat.Kép

#51 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 23. 13:02

lencse: teccik a stílusod... Kép
norb: hát olyan csak az Grimm mesékben van, hogy kicsi mentes övezet, minél többet írunk ide annál többen fognak ide kontárkodni, de mivel demokráciában élünk.. elvileg, bár én inkább csak vad kapitalizmusnak nevezném a jelenlegi helyzetet.

lényeg a lényeg egy picit visszaolvastam és láttam, hogy bobby az arcbaélvezés csodájában részesült... hmmm... el sem tudom képzelni, vajon lefizetett egy pedofil örömlányt, vagy hogyan jöhetett ez össze neki? bár manapság már minden lehetséges a kiscsajok is 5 évesen vesztik el a szüzességüket, mire tinédzserek lesznek már 20-szor tapasztaltabbak, mint mi! Kép
Kép

#52 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 07. 23. 13:27

Idézet

norb: hát olyan csak az Grimm mesékben van, hogy kicsi mentes övezet, minél többet írunk ide annál többen fognak ide kontárkodni, de mivel demokráciában élünk.. elvileg, bár én inkább csak vad kapitalizmusnak nevezném a jelenlegi helyzetet.


De nekünk van moderátorunk is kivágja a nem ide illő személyeket. Kép

Ez nem demokrácia hanem tisztelet, még ha mi is fiatalok vagyunk, de idősebbek. Persze visszafelé kompatibilisek vagyunk, számunkra nyitott minden topik. A 13-as topikban már úgyis szervezkednek a Kép-ok.

Nehogymá' kilöttyintsem a drága Hennesy-met.



#53 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 23. 13:29

Idézet

De nekünk van moderátorunk is kivágja a nem ide illő személyeket. Kép

Hehehe... nem vágok én ki snkit, csak akit nagyon kell! remélem a Hennesyd minimum XO! Kép
Kép

#54 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 07. 23. 14:31

Idézet

Idézet

De nekünk van moderátorunk is kivágja a nem ide illő személyeket. Kép

Hehehe... nem vágok én ki snkit, csak akit nagyon kell! remélem a Hennesyd minimum XO! Kép
Ja, bocs! Van '98-as Chivas-om...féltve őrzöm a bárszekrényben a drágaszágomat...Kép

#55 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 23. 15:52

Idézet

Idézet

Ja, bocs! Van '98-as Chivas-om...féltve őrzöm a bárszekrényben a drágaszágomat...Kép
Meg sem kóstoltad még? Mi lesz a nagy alkalom mikor felbontod? Kép
Kép

#56 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 07. 23. 16:09

Idézet

Idézet

Idézet

Ja, bocs! Van '98-as Chivas-om...féltve őrzöm a bárszekrényben a drágaszágomat...Kép
Meg sem kóstoltad még? Mi lesz a nagy alkalom mikor felbontod? Kép
Sztem majd a legénybúcsúmon!Kép

#57 Felhasználó inaktív   SonyBlack 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.087
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 23. 17:46

Idézet

Idézet

Javaslatomra, hogy hozzunk létre egy topicot, ami csak a 25 év felettieknek szól Norb úgy érezte cselekednie kell. Megalkotta képzeletem szüleményét. A kezdeti fellángolásban lényegében semmiről nem volt úgy igazán szó. Sőt egynémely fórumozó nem törődött az íratlan szabállyal és megsértette magánszféránkat. A topic nem a legforgalmasabb sztrádák közé sorolandó, sokkal inkább a kihalt erdei övényeket kísérő murvás autóutakra emlékeztet. Néha néha jár erre valaki, akkor is csak villant néhányat, nehogy elgázolja a gyanútlan túristát, majd tovább hajt. A kavicsos talaj miatt apró porfelhő keletkezhet ugyan, de az sem számottevő. Sajnos hamar elillan.
Ez hatalmas!KépKép Nagyon tetszik ahogy megfogalmaztad! Grat. Reggel olvasgattam, betévedtem egy két topicba, és valahogy szükségét éreztem én is hogy bennézzek a "forgalmas sztrádák" után erre az eldugott autó útra! Láss csodát, beindult a topic, aminek örülök!
Norb arra azért figyelj nehogy elrontság majd a nedüt valami colával! Kép
Athlon 64 X2 4800+ AM2 2*512kb, Asus M2N-E SLI nForce 500SLI, 2GB DDR2 800MHz, Radeon HD2400 Pro 256MB Sapphire

#58 Felhasználó inaktív   Guppi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.681
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 23. 17:54

Idézet

Javaslatomra, hogy hozzunk létre egy topicot, ami csak a 25 év felettieknek szól Norb úgy érezte cselekednie kell. Megalkotta képzeletem szüleményét. A kezdeti fellángolásban lényegében semmiről nem volt úgy igazán szó. Sőt egynémely fórumozó nem törődött az íratlan szabállyal és megsértette magánszféránkat. A topic nem a legforgalmasabb sztrádák közé sorolandó, sokkal inkább a kihalt erdei övényeket kísérő murvás autóutakra emlékeztet. Néha néha jár erre valaki, akkor is csak villant néhányat, nehogy elgázolja a gyanútlan túristát, majd tovább hajt. A kavicsos talaj miatt apró porfelhő keletkezhet ugyan, de az sem számottevő. Sajnos hamar elillan.
De azért a bátor Guppi kiváncsiságból még is behajt erre az elhagyatott murvás autóútra. Miközben halad az elhanyagolt útom magában imátkozik azér hogy ki ne lőjék rpg-vel mivel elég feltünő látvány erre felé egy ilyen újj autó az ütött-kopott 72-es baracudák és rozsdásodó wartburg-ok közt. Bezzeg ők felhajtanak vele a forgalmas sztrádára de mi nem hajtsunk az ők kis meghitt köves útjukra. ki érti ezt.....:Đ
I wanna waste her monthly blood
Wanna get some on my love
Wanna get some gasoline
And burn the house down

#59 Felhasználó inaktív   SonyBlack 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.087
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 23. 18:10

Idézet

Idézet

De azért a bátor Guppi kiváncsiságból még is behajt erre az elhagyatott murvás autóútra. Miközben halad az elhanyagolt útom magában imátkozik azér hogy ki ne lőjék rpg-vel mivel elég feltünő látvány erre felé egy ilyen újj autó az ütött-kopott 72-es baracudák és rozsdásodó wartburg-ok közt. Bezzeg ők felhajtanak vele a forgalmas sztrádára de mi nem hajtsunk az ők kis meghitt köves útjukra. ki érti ezt.....:Đ
Ki érti ezt? Ott van a válasz pár hozzászólással lejjebb.
Athlon 64 X2 4800+ AM2 2*512kb, Asus M2N-E SLI nForce 500SLI, 2GB DDR2 800MHz, Radeon HD2400 Pro 256MB Sapphire

#60 Felhasználó inaktív   biolencse 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.999
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 23. 18:49

Az aggastyán pusztán koránál fogva több elôjoggal rendelkezik, mint az apa verdáját hajtó 17 éves tapasztalatlan ifjonc. :-D Ez így van rendjén. Majd a most még szabálysértô fiatalok is egyszer eljutnak abba az éltes korba mikor már "mindent lehet". :) Úgyhogy csak türelem cimborák :Đ
biolencse
Get your Portable ID!

Bögyös krampuszlányok hada vigyen a pokolba és örökre boldog leszek. XD


Téma megosztása:


  • (11 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó