HWSW Informatikai Kerekasztal: FIFA 09 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (11 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

FIFA 09

#1 Felhasználó inaktív   NikoBellic 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 51
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 27. 09:06

Mit vártok az őj FIFA-tol vagy mit újítanátok?

#2 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 06. 27. 09:17

Olvadjon egybe a PES-el és csinálják meg kicsit szimulátorosra.Mondjuk nem lenne rossz ha lenne benne ilyen FPS jellegű nézet, mint a Nike reklámban.Kép

#3 Felhasználó inaktív   Rother 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 32
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 27. 09:24

Szerintem ugy jó ahogy van Kép:Đ

#4 Felhasználó inaktív   juhaszroli 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.133
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 27. 09:59

Nem vagyok nagy Fifás, de a nézetváltás tényleg jó lenne...
Playstation 3 60 GB


PSN ID : juhaszroli


#5 Felhasználó inaktív   Guppi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.681
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 27. 10:01

Idézet

Mondjuk nem lenne rossz ha lenne benne ilyen FPS jellegű nézet, mint a Nike reklámban.Kép
Az tényleg nem ártana. Talán akkor még én is megvenném. Kép
I wanna waste her monthly blood
Wanna get some on my love
Wanna get some gasoline
And burn the house down

#6 Felhasználó inaktív   NikoBellic 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 51
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 27. 10:06

szerintem meg át kellene portolni xboxról, megcsinálni normálisan h ne maradjon benne egy két szarság és csá!

#7 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 06. 27. 10:59

Szerintem úgy jó,ahogy van. A belső nézetre meg sztem tökéletesen elég a "Be a pro" vagy micsoda... Nem szoktam használni. A grafikát lehetne csinosítani,részletesebbé tenni,a kapusok mozgását-bénaságait javítani,sztem egy kis pálya se lenne rossz,mint a Fifa 98-ba,és akkor lehetne zúzni 6 - 6 ellen. Nem is értem,h miért veték ki ezt?! Azért a Fifa Street nem azt adja vissza,mert ott a figurázáson van a hangsúly. A Bajnokok ligáját remélem végre BK-ról átnevezik BL-re!Kép A zenével sose volt bajom,mindig változatos. A PC-s népnek meg egy igazi X360-as/PS3-as színvonalú Fifát,h lássák már végre,h eddig nekik mennyivel gagyibb volt!KépKépKép Középkezdésnél ne lehessen gólt lőni,mert azt utálom LIVE-on,h ezzel próbálkoznak,és néha összejön,és akkor bizony legszívesebben szét****nám a csávó fején a gépét!Kép Remélem nem C.Ronaldo lesz a címlapon...utálom,de legalább az EB-n nem arcoskodott. Több multis torna lehetőséget. LIVE-os változásokat várok még,ha vki lelép idő elött,akkor kapjam meg a pontjaimat,és nyert meccsként legyen elkönyvelve. És akkor nem lenne az,h végigszenvedem a meccset,és a végén a csávó lelép,és ****hatom a pontjaimat. Kommentár is lehetne pontosabb,de ez már tényleg csak apróság. Mondjuk azért elég idegesítő tud lenni...de legalább MAGYAR!KépKépKép kb ennyi lenne... Nekem vh a PES sose jött be igazán... Van benne vmi,ami jobb mint a Fifába,de vh nem tudtam vele kibékülni. A fifát jobb irányítani sztem,és persze azt szoktam meg immár 10.éve nyomom.

#8 Felhasználó inaktív   brolin10 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 710
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 27. 11:48

ja az fps nézet tényleg komoly lenne. (remélem ezzel a topikal nem az lesz hogy ha megjelent a game mindenki csak azért regisztrál hogy elkérje a cd keyt).
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
As the reds go marching on, on, on.
Kép

#9 Felhasználó inaktív   N360 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.072
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 27. 11:55

Az fps nézet nálam a játszhatóság rovására menne,az tuti...Szeretem belátni a játékteret,a Fifa 08-ban dinamikus kameraállásban tolom.

#10 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 06. 27. 11:57

Én mindig is fifás voltam,de a 07 és 08-tól már a rosszullét kerülgetettKép...Konzol hiányában csak pc-n tudtam "élvezni" azt amit a fifa nyújtott,de az utóbbi évekeben az EA leszarta a pc-seket.Már felháborító,h pc-re ilyen trágya játékot mernek kiadniKép.Szval inkább erre az évre áttértem a pes-re és teljesen meg vagyok vele elégedveKépAzt gondoltam,h ez csak egy 1 éves kitérő lesz,mert a 09 már állítólag next-gen lett vna pc-re is...hát nemKép
Szval nagyon sanszos,h maradok a pes-nélKép
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#11 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 07. 14. 22:15

Pedig visszatérhetnél a Fifara ugyan is a 09 50%-ban next gen lesz!!!! ... vagyis a játékosok és a fű már következő genes motorral fog pörögni plusz a játékosok mozgása és a labda pattogása is a konzolos verzióra fog épülni ahogy az egész játékmenet is....jam és az ócska menüt is lecserélik modernebb kivitelre..... a közönség és a stadion érintetlen marad..... de én szerintem korrekt döntés született, elsősorban gépigény szempontjából hiszen így is sok ember lesz akinek nem fog a gépén elfutni a game.


Kép

Sztem ok lesz!KépKép


#12 Felhasználó inaktív   VRichard 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 16. 20:51

Helló ha szerettek fifázni ezt az oldalt ajánlom ami fog működni a fifa 09-es játékkal is !!!!!!!!!!

http://galaxyfootball.gportal.hu/



#13 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 07. 16. 22:23

Idézet

Helló ha szerettek fifázni ezt az oldalt ajánlom ami fog működni a fifa 09-es játékkal is !!!!!!!!!!

http://galaxyfootball.gportal.hu/

ok ... +fontoljuk :Đ

#14 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 17. 15:33

RomIso:Honnan ez az "50% next-gen" infó?Mert sztem nem lesz az és ugyanazt akarják megint a képünkbe tolni...Kép
Bár ne legyen igazam,és talán idén vmi "normálisat" kapunk pc-re is.De nem hiszem el,h ne tudnák megcsinálni legalább olyanra a grafikát mint a pes-nél...mert sztem tuti megtudnák...Kép
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#15 Felhasználó inaktív   Xabinho87 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 665
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 17. 15:48

Idézet

RomIso:Honnan ez az "50% next-gen" infó?Mert sztem nem lesz az és ugyanazt akarják megint a képünkbe tolni...Kép
Bár ne legyen igazam,és talán idén vmi "normálisat" kapunk pc-re is.De nem hiszem el,h ne tudnák megcsinálni legalább olyanra a grafikát mint a pes-nél...mert sztem tuti megtudnák...Kép
"The player models are now as pretty as the ones out of the PlayStation 3 and Xbox360 version, so that even the muscles of the players can be identified. 3D grass grows from the ground, pretty shader and glowing effects have been added. The players look totally realistic, have a natural skin colour. It is possible to recognize Michael Ballack not only because of his face, but also because of his deceptively similar 3D hair. "

#16 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 17. 16:05

Na,majd kiderül ebből mennyi is az igaz.Mert ugye már a 08-nak is next.gen-nek kellett vna lennie...Mind1,reméljük a legjobbakatKép
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#17 Felhasználó inaktív   Xabinho87 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 665
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 17. 16:21

Idézet

Na,majd kiderül ebből mennyi is az igaz.Mert ugye már a 08-nak is next.gen-nek kellett vna lennie...Mind1,reméljük a legjobbakatKép
Ezt nem az EA írta, hanem a fifa09.de szerkesztői próbálhatták ki a játékot Münchenben.

#18 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 17. 16:34

Idézet

Idézet

Na,majd kiderül ebből mennyi is az igaz.Mert ugye már a 08-nak is next.gen-nek kellett vna lennie...Mind1,reméljük a legjobbakatKép
Ezt nem az EA írta, hanem a fifa09.de szerkesztői próbálhatták ki a játékot Münchenben.
És ez az akkor biztos?Hála az égnek..
Ha idén is olyan trágya játékot mertek volna kiadni,én nem tudom mit csináltam vna...ugyanis az első játékomat 8 évesen kaptam(FIFA 98 rulezKép),szval azért a fifa az fifa..
Én még mindig az mellett vagyok,h a tökéletes focis játék az így néz ki=>
PES -grafika(ez a next-gen bőven elég pc-re)
-játékmenet és játékélmény
FIFA -licensz,licensz,licensz...EnnyiKép
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

#19 Felhasználó inaktív   Xabinho87 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 665
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 17. 16:41

Idézet

Idézet

Idézet

Na,majd kiderül ebből mennyi is az igaz.Mert ugye már a 08-nak is next.gen-nek kellett vna lennie...Mind1,reméljük a legjobbakatKép
Ezt nem az EA írta, hanem a fifa09.de szerkesztői próbálhatták ki a játékot Münchenben.
És ez az akkor biztos?Hála az égnek..
Ha idén is olyan trágya játékot mertek volna kiadni,én nem tudom mit csináltam vna...ugyanis az első játékomat 8 évesen kaptam(FIFA 98 rulezKép),szval azért a fifa az fifa..
Én még mindig az mellett vagyok,h a tökéletes focis játék az így néz ki=>
PES -grafika(ez a next-gen bőven elég pc-re)
-játékmenet és játékélmény
FIFA -licensz,licensz,licensz...EnnyiKép
Vagyis akkor szerinted a tökéletes játék a mindenkori pes egy licensz patchel.Kép Ez nem szép, főleg mivel a konzolos fifával nem játszottál.Kép

#20 Felhasználó inaktív   wolf15 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.360
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 07. 17. 16:49

Idézet

Idézet

És ez az akkor biztos?Hála az égnek..
Ha idén is olyan trágya játékot mertek volna kiadni,én nem tudom mit csináltam vna...ugyanis az első játékomat 8 évesen kaptam(FIFA 98 rulezKép),szval azért a fifa az fifa..
Én még mindig az mellett vagyok,h a tökéletes focis játék az így néz ki=>
PES -grafika(ez a next-gen bőven elég pc-re)
-játékmenet és játékélmény
FIFA -licensz,licensz,licensz...EnnyiKép
Vagyis akkor szerinted a tökéletes játék a mindenkori pes egy licensz patchel.Kép Ez nem szép, főleg mivel a konzolos fifával nem játszottál.Kép
Igen,ezt kizárólag a pc verzsönre értettem.Konzolon egyértelmű melyik a jobb sztemKép
..::Become a Legend 2009 - 2010 - 2011 - 2012 ::..

Téma megosztása:


  • (11 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó